STARPOL II Sp.zo.o.
counter
3 50 107 5 1
Pracow

Kpina tarcza jest!(usunięte przez administratora)!jak jesteś panną do wzięcia to masz dobra robotę a jsk lubisz wypić to masz dobra robotę!a tak to tyrasz na akordzie !chyba że masz znajomości z władzą od elity robisz i nic za 2 tysie!powinni zmienić nazwę na pogotowie %%% i łatwa D. która ma niezła....

Tak5Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w STARPOL II Sp.zo.o.?

Tak2Nie6
TakiJaki

Witam. Bardzo proszę o informację odnośnie pracy w Niemczech za pośrednictwem biura w Starachowicach. Czy są wypłacalni? Jakie są warunki mieszkaniowe? Czy warto tam w ogóle jechać? Z góry dziękuję.

Asd Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Kandydat

Czy jest kierownik jeszcze na tej firmie ? Od jakiegoś czasu miał być zrobiony podział na hale w sprawie godzin pracy hala nr1 miała zaczynać prace od 6 rano a hala nr2 od 6-30 i na przemian ale nie stety część ludzi z besta widać gdzie ma zdanie kierownika zresztą od jakiegoś czasu nikt z jego zdaniem się nie liczy a on sam też ma to gdzieś dlatego prezez powinien zmienić kierownika .

Tak2Nie6
Starpolowykoksu
@Pytanie

Jeśli lubisz %%% znajdziesz tam wiele koleżanek i kolegów...

Tak3Nie1
TurboPucer Nowy wpis
@Pytanie

Beznadziejna sprawa Panie , przekonałem się na własnej skórze niestety.

Niezadowolony Nowy wpis
Kandydat

Firma STARPOL II w Starachowicach jest mocno niepoważna, około miesiąca temu przyjechałem do firmy na rozmowę (straciłem połowę dnia na dojazdy oraz kasę), podczas rozmowy wypełniłem kwestionariusz i dostałem propozycję przyuczenia na maszyny zbrojarskie,. Dostałem zapewnienie, że ktoś do mnie zadzwoni w ciągu tygodnia, max 3 tygodni i zostane dołączony do jednej z ekip które będą jechać do Niemiec i w Niemczech będą mnie szkolić przez około 2 tygodnie i do tej pory żadnego telefonu nie było a była obietnica, że wyjazd będzie szybko i będą dobre warunki finansowe oraz mieszkalne.

Szkoda czasu

Szkoda czasu i nerwów na tą "Firmę "zapytaj znajomych na mieście czy tam pracował ktoś wszystko Ci powie!stare wygi I ekipa jest tam tylko do %

Tak1Nie3
Starpol007
@Szkoda czasu

Tak, zgadzam się. Zwłaszcza koleżaneczki z dużych wiązek. Może najwyższy czas coś z tym zrobić...

Praca na akord Nowy wpis
@Starpol007

Może ktoś wreszcie zacznie patrzeć jakie tam cuda się dzieją z pracą nadal jest to samo Żulietta i jej typ są bezkarni!alkomat powinien być tam kilka razy na dzień używany! A nie pomiar temperatury !

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Operator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Na tych kontraktach to chyba nikt nie chce robić bo cały czas na Olx wisi ogłodzenie że potrzebują operatorów zbrojarzy i szlifierzy chyba bardzo mało płacą czy tak faktycznie jest ??

Tak1Nie

Zgodzę się jak najbardziej z tym!!!

Tak8Nie1
Xyz...

A więc jak już temat został poruszony pracy w Starpolu to i ja proponuję przyzwoity i sprawiedliwy przydział wiązek. Chodzi tu o wykonywanie wiązek które będą opłacalne dla każdego i równomiernie płatne. Bo do tej pory pracownik z dłuższym stażem wykonuje ciężkie wiązki słabo płatne a kilka osób niewielka ilość i tu wiadomo o kogo chodzi pracuje sobie na spokojnie a zarabia trzy razy tyle. Do tego jeszcze urządza sobie kpiny z pracowników. Proszę o zainteresowanie się i ta sprawa. Niech każdy z nas ma możliwość robienia lżejszych i dobrze płatnych nie wybrane osoby.

Tak7Nie1
Maniek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.

Witam czy są wyjazdy do niemiec przez starpol jako operator maszyn zbrojarskich?

TakNie2
Pracow

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 205 dni.

Czy STARPOL II Sp.zo.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Higiena I Bezpieczeństwo.

Witam chciałam się podzielić opinią na temat wprowadzenia zabezpieczeń z powodu pandemii koronowirusa w firmie starpol , otóż w naszej firmie niema nic takiego miejsca a mianowicie , firma nie zakupiła środków do dezynfekcji rąk bo są za drogie , mydła wirusobójczego też niema bo jest za drogie , ręczników papierowych też nie ma bo są drogie ludzie sobie ręce wycierają papierem toaletowym albo po prostu tego nie robią w innych firmach w naszym mieście są wprowadzane jakieś środki żeby zminimalizować zagrożenie np wirusobójcze mydła , pomiar temperatury pracownikom itp. Mało tego paru osobą na święta przyjeżdżają mężowie z Niemiec i będą musieli mieć kwarantanne w miejscu zamieszkania razem z rodziną i np ich żony będą w tym czasie chodzić do pracy w starpolu no to jaki sens ma ta kwarantanna ? Mam nadzieje że właściciele firmy w niedługim czasie wprowadzą jakieś środki żeby zminimalizować zagrożenie ze strony Koronowirusa i pandemii z nim związanej pozdrawiam .

Adaśko

Są jeszcze przyjęcia do pracy w starpolu na kontrakty do niemiec?

Elżbieta
@Adaśko

Z tego co dowiadywałam się jeszcze nie tak dawno to tak, poszukują do Starpol do pracy do Niemiec. Głównie chyba teraz zbrojarzy, szlifierzy i cieśli.

Halo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Jedzie ktoś może 1.go marca do Stuttgartu?

Mariusz

Jak układa się do tej pory Twoja współpraca z firmą STARPOL II? Czy kontakt z biurem jest łatwy? Daj znać co sądzisz na ten temat, liczę że mi odpowiesz.

olek

to po co pracujesz

zażenowana

Odradzam pracę w firmie starpol z prostych przyczyn od jakiegos czasu jest (usunięte przez administratora) taki ze masakra kazdy robi to co chce a najgorsze jest to ze uczciwi pracownicy sa przesladowani a (usunięte przez administratora)sa nietykalni bo to koledzy lub kolezanki pana kierownika , za 2 nadgodziny placa 30 zł brutto a za sobote (6 godzin) 70 zl brutto no to nawet nie jest zgodne z prawem ale co zrobic , nie przestrzegane sa przepisy bhp np firma zakupila dla pracownikow do pracy klapki ktore nie spalniaja bhp ale pan dyrektor tak zarzadzil , niema dobrych narzedzi do pracy bo firma niby niema pieniedzy ogólnie rzecz biorąc szkoda czasu na prace w tej firmie pozdrawiam .

Tak1Nie1
TakiJaki

Stanek007
@TakiJaki

Jade w lutym i też w ciemno na prefabrykacje a ty

@Stanek007

Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie mnie wezmą, będę wiedzieć na dniach , ale wyjazd - początek lutego.

ciekawty
@Takijaki

Jakei stawki wam zaproponowali ? widze ogloszenie wlasnie chyba naa ten wyjazd.

@Stanek007

Stanek007 u ciebie kiedy zaplanowany wyjazd?

TakNie

Praca nie należy do lekkich jeśli szuka ktoś lekkiej pracy to nie ten adres. Praca po 8godzin czasem trzeba zostać na 12godz ( oczywiście ten kto nie chce pracować 12tek wcale nie jest zmuszany ) warunki mieszkalne są w porządku wiadomo nikt nie wynajmie apartametu dla pracownika. Wyplaty zawsze na czas, ten kto chce zarobić to zarobi i odłoży wypłatę A jeśli nie umie dysponować pieniędzmi to wyda 400 lub 300 euro i będzie narzekać że źle płacą bo nic mu nie zostaje. Wyplaty są różne zależne od ilości godzin. Jedyny minus to że niektórzy brygadzisci robią problemy o rękawice gdyż każą lepić tasiemkami dziury... gdy przyjdzie się po rękawice często słychać słowa typu "To już zużyte tamte?? Lub pokaż stare... nie powinno to mieć miejsca.

Tak2Nie
@Pracownik

A jak jest ze stawką godzinową? Jest szansa na podwyżki? Czy nadgodziny normalnie są wypłacane? Dziękuję za odpowiedź, jest bardzo pomocna.

Stanek007
Użytkownicy czekają na odpowiedź 285 dni.

Szukam info o pracy na prefabrykacji w Niemczech pod Sttutgardem czy warto tam jechac

TakNie1
Ryszard

Ja uważam, że wystarczy być dobrym pracownikiem i nie trzeba będzie pisać na forum bzdur!!

TakNie2
Tumturum
@Ryszard

Dobry pracownik to jedno. Ale moim zdaniem praca na produkcji powinna być lepiej płacona oczywiscie dla tych pracowników co pokazują, że naprawdę pracują. Są tacy co cały dzień przesiedza, a jak pojawi się kierownik to pokazują że robią.

Karolina
@Tumturum

Praca na produkcji - co wiadomo - nie należy do tych lekkich. Dlatego też zgadzam się z Tobą - powinna być dobrze płatna. A czy firma STARPOL II docenia w jakiś sposób zaangażowanych pracowników? Bardzo jestem tego ciekawa.

Cito
@Ryszard

Panie Ryszardzie Chyba wystarczy być kumplem z kierownikiem i mnie nazwisko Jestem dobrym pracownikiem i pracuje solidnie(usunięte przez administratora) Jestem tam tylko i wyłącznie że względu na czas pracy. To Pan pisze bzdury.

Zostaw merytoryczną opinię o STARPOL II Sp.zo.o. - Starachowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

STARPOL II Sp.zo.o.