Opinie o Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export w Skoczów

Ciekawi mnie, czy dość ludzi majądo realizacji zamówień i wysyłki tego sprzętu ogrodniczego. Na pewno pasowałoby mi z godzinami pracy od 8 do 16 w tygodniu, i wolne weekendy, jak to wynika, z tego, co piszą na stronie sklepu. Kto więc może wiedzieć, ile na co dzień jest tu tych zadań, i od jakiej pensji się zaczyna?

Weszłam tu, bo szukałam w internecie ogłoszeń od firmy, ale niczego nie znalazłam. Czytam tu wiele wpisów od klientów, no ale ja jednak chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy. Firma działa w ecommerce, a wiecie coś o wakatach w dziale obsługi klienta? Czy ktoś pracuje i wie, czy szukają teraz kogoś, alob kiedy planowane są przyjęcia?

Dulu Nowy wpis

Kupiłem cewkę nową, oczywiście cewka przyszła używana po napisaniu do sprzedawcy odparł , że cewka jest nowa. Po odesłaniu powoedzial ze używałem jej oczywiście sprawa załatwiona dopiero przez allegro procekt ponieważ sprzedawca nie chciał oddać mi pieniedzy Polecam omijać szerokim łukiem

Roksana Nowy wpis

Czy są aktualnie przyjęcia na produkcję? Chłopak widział w krs, że firma zajmuje się właśnie między innymi produkcją, a w tym ma doświadczenie. Jak wygląda to ze zmianami, są dwie czy trzy? Czy jak chłopakowi zależy to może popracować nadgodziny płatne? Czy firma zapewnia odzież roboczą?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zbyszek R

Polecam te firmę części pasują jak oryginalne

Honorata

Wiecie może czy firma zatrudnia pracowników na magazyn do pakowania zamówień? Jeśli tak, to czy kobiety mogą pracować na tym stanowisku? Czy są tam zbyt ciężkie przedmioty? Chętnie przyjęłabym się na takie stanowisko... Ile można dostać na start? Tak mniej więcej.

stasio331@interia.pl

Żałuję że nie czytałem opinii innych użytkowników .Kupiłem kosiarkę German u Pana Szebesta nie zapala jak również telefonów nikt nie odbiera pozostaje tylko zwrot.

Lili

Firma zajmuje się nie tylko produkcja maszyn ale również ich naprawą i konserwacją. Mąż wiele lat przepracował na takim stanowisku ale wiadomo szuka czegoś z lepszymi zarobkami. Przedstawi ktoś widełki zarobkowe? Ponad 5 tyś netto to taka wyobrażalna suma?

heiz

Nie polecam , firma złodziejska naciągają na zakup towaru który ma być wysłany w 24 h o czekasz miesiąc i wysyłki nie ma, bo nie ma go na magazynie a dopiero zamawiają u Chińczyka a zwrot kasy to dopiero długa bajka , omijaj ten sklep !!!!!!!!!!!!!!!!

Co jaki czas w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export można ubiegać się o podwyżkę?

Zbyszek

Kosiarka słabej jakości. Ciagle problemy z uruchamianiem ( starter elektryczny)

Polecasz jako kto? Gdybym nie szukała pracy to bym nie pytała, ale jak coś wiesz czy jest ok zatrudnienie to będę wdzięczna za informacje. I czy są umowy, rejestrują każdego jak należy etc.?

bob

pan malo odpowiedzialny nie moze znalezc dowodu zakupu nie reaguje na monity naj naj naj

Jedni klienci polecają, inni odradzają, a co z pracownikami i zatrudnieniem? To mnie interesuje, jakie warunki są do pracy, a praktycznie nic tu nie ma w temacie. Atmosfera dobra?

Adam S.

Witam, mogę z całą pewnością polecić firmę - wzorowy kontakt, dostawa jak i sam sprzęt bez najmniejszych zastrzeżeń

Widul

Nie polecam zakupów u tego sprzedawcy. Zakupiony towar nie pasuje, pomimo że miał być najlepszej jakości zamiennikiem tureckim. Niestety czy to turecki czy chiński nie wiadomo bo brak jakiejkolwiek informacji o kraju produkcji na towarze i opakowaniu, brak również jakiegoś kodu. Po skorzystaniu z prawa zwrotu okazuje się że nie zostaje on uznany. Odesłanie ponownie do mnie kosztuje 50zl (czas, opakowanie i kurier). Dodam że cześć mieści się w średniej kopercie bąbelkowej. Żeby tego było mało zostaje straszony prawnikiem jeśli nie zmienię komentarza. Patrząc na opinie tej firmy, widzę dużo najlepszych ocen od osób tego samego nazwiska. Żenada...

Jesteś w posiadaniu jakichś ciekawostek o firmie Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export w miejscowości Skoczów? Podziel się z nami swoją wiedzą.

JOZEF

nie polecam tej firmy nawet najgorszemu ta psełdo firma nie odbiera telefonów w razie jakiekolwiek awarii nawet odpłatnie tylko sprowadza badziewie z chin chcąc zarobić fortunę ostrzegam wszystkich potencialnych nabywców aby omijali szerokim łukiem nawet gdyby im propowano coś za darmo .Czy żecznik praw konsumenta może zająć się tym panem oraz jego pswłdo działalnością bo to co się tam wyprawia to woła o pomstę do nieba.NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU.

Rafał
@JOZEF

Ponieważ NIE ODBIERA telefonu a gdy podjedzie się to i tak twoja wina obojętnie co się stało.dla mnie to (usunięte przez administratora)którzy tylko patrzą ile zarobią a nie znają definicji i obowiązków jako firma

Widul

Franciszek

Pomimo wpłaty na linke do odśnieżarki nie otrzymałem jej do dzisiaj już mija 21 dni

Nela

Nie polecam tej firmy nikomu. Zakupy kosiarki za 1500 zł. Po dosłownie kilku użyciach napęd padł a odesłanie do reklamacji to istny koszmar i to kosztowny. Po niby naprawie kosiarka wròciła niesprawna i połamana za co gwarant nie poczuł sie wogole do jakiejkolwiek odpowiedzialności. Kontakt ze sprzedawcą praktycznie żaden. Walka kilka miesięcy ze znikomym skutkiem. Omijajcie z daleka zreszta ta firma co kilka miesiecy pod inna nazwa sprzedaje towar konsumentom.

Stanisław Wszelak

Kupiłem tłumik do pily spalinowej, zwróciłem bo nie pasowała do modelu, piięnięcy nie oddali, zwykli (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export - Skoczów

• Jak się pracuje w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export?

Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export
  • Cieszyńska 9