Skanem Introl

Katowice

Opinie o Skanem Introl

er
użytkownik zarejestrowany

zawsze znajdzie sie ososba ktora jest z czegos niezadowolona

zzio

@ rekrut INTROL SA to inna firma niż RACONTROLS. RACONTROLS wchodzi w skład grupy INTROL SA, ale zajmuje się czymś innym, to dystrybutor automatyki.

tomek
użytkownik zarejestrowany

chyba warto u nich starać się o pracę,bo z tego co słyszałem to skanem to dobra firma, więc czemu by nie iść do nich na rekrutację zwykłą? mam nadzieje, ze teraz będzie wszystko w porządku jeśli chodzi o zatrudnienie i o zarobki, bo różne już rzeczy słyszałem ale chyba większośc jest przesadzona po prostu.

rekrut

A powiedzcie czy INTROL SA to jest ta sama firma co RACONTROLS Jak to wygląda?

marek

zarobki do bani obiecują złote góry a później jeszcze obniżają pensje. nie ma tu dobrych perspektyw sam szukam innej pracy

ex

Atmosfera do.. chrzanu, bo jak ma być jak zarobki do...chrzanu. Prezesi owszem czasem wizję umieją roztoczyć, ale szybko się zorientujesz co komu i skąd wychodzi

lolo

witam, czy był ktoś w tej firmie w ostatnim czasie był na rozmowach z prezesem czy też innym przedstawiecielem firmy introl? czy może pracuje tam ktoś z Was?jaka panuje tam atmosfera?zarobki? z góry dzięki za odp.

Bożena

Witam. Jeżeli ktoś chciałby poważnie zmienić swoje warunki pracy, płacy i życia proponuję pomoc. Jestem pracownikiem Biura ds. Rozwoju Związku i Szkoleń Związkowych. Jeśli masz ochotę porozmawiać o swoich problemach w pracy zadzwoń 0-32 7284107, lub napisz rozwoj@solidarnosckatowice.pl. „ Solidarność „ ma wielu dobrych działaczy, którzy pomagają takim jak Wy, pozdrawiam.

o nic wielkiego Cię nie zapytają bo to nie jest firma uporządkowana z procedurami rekrutacji, ocenianiem profilu kandydata itp, itd. W zasadzie interesuje ich jedno - ile chcesz zarobić, bo zarobki raczej kiepściutkie a oczekiwania....o to osobny temat

Witam, czy ktoś może był na rozmowie w firmie Introl S.A. Chodzi mi o stanowisko księgowej. Jak mniej więcej wygląda rozmowa, i czego można się spodziewać podczas rozmowy. W jakiej wysokości można zaproponować wynagrodzenie. Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie.

o o co pytają na rozmowach wstępnych? wynagrodzenie jest ok? a jak się tam pracuje?

niekompetencja

Zostaw opinię o Skanem Introl - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skanem Introl