T-Mobile Polska S.A. (sy)

Katowice

Opinie o T-Mobile Polska S.A. (sy)

Iwona

Podsyłam Wam artykuł, w którym zamieszczone są zdjęcia biura T-Mobile Polska S.A. http://www.propertydesign.pl/design/185/kreatywne_i_niebanalne_biuro_w_t_mobile_office_park,8590-33337.html#img Robi jego unikalność duże wrażenie. Jest sala do ćwiczeń, nauki czy spotkań w stylistyce różnych miejsc. Polecam obejrzeć.Czy kogoś samo biuro już zachęciło do aplikowania? Bo oprócz biura firma swoim pracownikom oferuje szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, benefity takie jak: Telefon służbowy, prywatna opieka medyczna, dodatkowy dzień wolny z tytułu urodzin/ imienin, dofinansowanie do kart sportowych.Tu znajdziecie wszystkie dostępne oferty pracy: https://career16.sapsf.eu/career?company=DTAG&site=VjItclVPaDlpTTV6elVtOTVzYklhTW5Vdz09

Iwona

@pits brzmi nieźle. Czy nadal pracujesz w T-Mobile Polska S.A.? Czy powiesz coś o prowizjach? Jak to wygląda? To istotna informacja dla poszukujących pracy.

pits

Wejdź na ich stronę internetową @pismo wtedy zauważysz że jest wiele ofert, zarówno na stanowiska sprzedawców jak i doradców klienta. Wybór jest duży w wielu miastach, oprócz zarobków masz prywatną opiekę medyczną

Zostaw opinię o T-Mobile Polska S.A. (sy) - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-Mobile Polska S.A. (sy)