Opinie o Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska w Gliwice

Kamila

Byłam na szkoleniu w Warszawie. Pani ma gadane i umie manipulować za ciężkie pieniądze. Wystraszone pracownice gonią po sali z mikrofonem i sztucznie się uśmiechają. Chodzą pośród ludzi i podsłuchują o czym się mówi. Biada jeśli źle o szefowej. Nieuczciwe jest to że za ciężkie pieniądze nie ma certyfikatu. Firma piorąca mózgi ludziom o niskim poczucu wartości

Agnieszka
@Kamila

Jestem tego samego zdania, też byłam na szkoleniu i przez kilka lat z rzędu brałam udział w wyzwaniu. Przy okazji widziałam jak firma została przemianowana na fundację i nigdy nie znalazłam informacji co niby fundacja funduje kobietom, nie funduje nic, sprzedaje bardzo drogo praktycznie wszystko. A posiadanie fundacji zamiast firmy pozwala szefowej zaoszczędzić na podatkach.

Marta Nowy wpis
@Agnieszka

Ale Ty Agnieszka siejesz zamęt . Firma Kamili Rowińskiej normalnie istnieje i nie przemianowała się w Fundacje. Fundacja Kobieta Niezalezna powstała dodatkowo i jako księgowa mogę Ci powiedzieć, ze akturat (usunięte przez administratora) opowiadasz, ze pozwala zaoszczędzić Rowińskiej na podatkach. Widziałam na jednym z webinarow jej rozkład spółek i podatki to ona sobie rozgrywa po mistrzowsku, nie potrzebuje do tego fundacji zakładać .

Michal Nowy wpis
@Kamila

U Rowińskiej nie ma certyfikatu za pieniądze , to prawda. Certyfikat po szkoleniu dostajesz jak zaliczysz zadanie poszkoleniowe. To akurat świadczy o niej bardzo dobrze. Certyfikat u niej jest nie do kupienia! A z tymi przestraszonymi pracownicami biegającymi z mikrofonem, to my chyba na innych szkoleniach byliśmy. Jak ja byłem to owszem były babki i facet do podawania mikrofonu, ale na wystraszonych nie wyglądali.

Michal Nowy wpis
@Agnieszka

Sprawdziłem w KRS , nie została ta firma przemieniona w fundacje. Po co kłamiesz?

Jula

W ostatniej opinii podkreślone zostało to, że opiniodawca wyraza tylko swoje zdanie a ktoś inny może mieć na nie odmienna perspektywę. Jest tak? Pytam głównie o bieżąca atmosferę i podejście do ludzi, bo chciałabym się dowiedzieć jakby mi się pracowało jako asystentka zaraz po dołączeniu do działu marketingu. Widziałam, że była taka oferta kiedyś w sieci. jakie teraz za przy niej zarobki? Opiszecie także aktualny zespól? Rotuje?

Agnieszka
@Jula

A firma się nie zwija przypadkiem? Kamila Rowińska ogłosiła to jakiś czas temu i pracownicy mają czas na znalezienie sobie innej pracy.

Wiktoria Nowy wpis
@Agnieszka

A co zostało wskazane przy tym jako ostateczny powód? Ciekawi mnie reakcja samych pracowników. Otrzymali przy tym może cos w formie jakiejś odprawy? Wiadomo cos więcej? I jak dużo to osób tak w ogóle?

No nie

Ciągle towarzyszyło mi poczucie bycia "manipulowana", nieprzyjemnie sterowaną. Swoją drogą, nie sądziłam, że wyjde ze szkolenia w trakcie trwania online, przerwałam i się zastanawiałam co jak oglądam, kogo słucham. Mąż się pytal co to wgle jest bo on by po 5 minutach to wyłączył. Być może są bardziej prostolinijne osoby, które lubią opłacać kogoś za gadanie takich rzeczy, nie mają barier przed pracą technikami sprzedażowymi, z marketingiem sieciowym, ale ja do nich nie należę:) dla mnie , subiektywnie to nieprzyjemny temat, z towarzyszącym poczuciem ośmieszania się i manipulowania innymi. I te ceny, wgle nie rozumiem, jeśli ktoś coś raz nagra i wrzuci, to dlaczego takie nagranie kosztuje tyle pieniędzy, przecież tą kwotę płaci każdy za to samo nagranie. A cena kilkukrotna jak za indywidualną sesję z psychoterapeutą czy świetnym psychologiem. Ocena jest moją własną subiektywną, więc ktoś może mieć inną oczywiście.

Tak czuję

Nie podoba mi się to wszystko, słuchając tych treści, patrząc na to, źle się czuję, dopada mnie jakiś dziwny stan przytłoczenia, braku szczerości, braku spokoju... Nie chcę uczestniczyć jednak w tak dziwacznej formie pompowania w siebie dziwnymi metodami marketingowymi, a nie prawdziwą naukową psychologią, motywacji, odpycha mnie to jako człowieka. I to ciągle namawianie do kupowania kursów i innych produktów...jejku:( Mam wrażenie, że właścicielka firmy próbuje być specjalistką od wszystkiego, co dzisiaj się po prostu opłaca, ale nie wygląda to wiarygodnie, wręcz przeciwnie. Ruszanie tylu tematów tylko dlatego, że są w cenie nie jest dziś postrzegane profesjonalnie. Dlatego moja opinia jest niestety negatywna...

Firma Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
Anija

Wysokie ceny szkolen, malo tresci, wiecej reklamy

R
@Anija

Miałam okazję być na dwóch szkoleniach, na obu było około 30 minut reklam usługi i produktów. Nie po to wydaje (nie małe) pieniądze na szkolenie, by siedzieć i słuchać reklam przez 30 minut

Obserwacje

Totalna manipulacja na najwyższym albo najniższym (?)poziomie. Nie mogę patrzeć na to kręcenie lodów i wielkich pieniędzy pod przykrywką pomocy kobietom. Nigdy nie przylozylabym ręki do takiej manipulacji drugim człowiekiem i wyciąganiu takiej kasy na budowę własnego imperium.

Agata
@Obserwacje

Mogłabyś wyjaśnić o co tak naprawdę chodzi? Bo trudno się w tym jakkolwiek połapać

Malgorzata Wykowska
@Obserwacje

Najłatwiej jest oczerniać, nie podając żadnych faktów, nawet nie podając swojego imienia i nazwiska. ŻENADA.

Danuta

To jest jakis obled ta szarlatanka zbija kase na naiwnych banach

Zostaw merytoryczną opinię o Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska - Gliwice

• Jak się pracuje w Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska?

Zobacz opinie na temat firmy Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska?

Rowińska Business Coaching Kamila Rowińska
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Górnych Wałów 21 lok. 6
    44-100 Gliwice