Opinie o Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. w Kielce

Cześć. Widziałam na jednym portalu, że szukają sprzedawcy do (usunięte przez administratora) W ofercie wymienili umowę o pracę a wy jeszcze w listopadzie pisaliście o zleceniu na start. Aktualnie na start dają umowę o pracę? Jestem ciekawa czy coś się zmieniło w tej kwestii, bo byłabym zainteresowana pracą.

@Ta zła

Przykre to jest to że każdy sklep Pani Julity PH Bocian jest zaniedbany i jest (usunięte przez administratora) i nie tylko ja to wiem i mówię o tym,za to Lewiatan na Śląskiej rewelacja nie śmierdzi brudnym mopem. Jest tam czysto i pracownicy są szanowani i nie ma (usunięte przez administratora), co najważniejsze żaden pracownik nie przychodzi pijany lub na kacu tak jak w sklepach Pani Kulig,tam nie żałują na końcówki od mopów i na płyny do podług tak jak u Pani Julity.

Kostek Nowy wpis

Ktoś się skarżył na zachowania w jak pracował w jednym sklepie. Że niby patrzyły krzywo jak się poszło kanapkę zjeść i i poszło do toalety czy wyśmiewanie otyłości albo krzyki bo się człowiek zatrzymał by pomyśleć jak dobrze swoją pracę wykonać. To możliwe takie zachowania w ogóle? I gdzie w tej firmie można się zgłosić jak się jest podobnie traktowanym?

Ta zła

Zawsze dają teraz umowę zlecenie ale jak pracownik jest zaangażowany i pracuje to to widać i zazwyczaj dobrych pracowników się szybko zatrudnia dając im po mcu umowę o prace … poprostu żeby ich zatrzymać bo o dobrych pracowników w dzisiejszych czasach trudno … ja pracuje kuuupe lat i sama widze kto przychodzi do pracy to nie raz nie dowierzam …..powodzenia

@Ta zła

Pierwsze słyszę, proszę nie kłamać bo u Was rządzi tylko i wyłącznie kolesiostwo i zatrudnianie ludzi po znajomości i na dodatek macie w sklepie bałagan i śmierdzi u Was jakby coś (usunięte przez administratora) a końcówki od mopa zmieniacie raz na rok, klientów traktujecie jak zło konieczne i pracujecie tam jak za karę.

@Lewiatan

Mi się wydaje że do tej pory przekręty są,jak ja pracowałam tam to nawet patrzyły krzywo jak się poszło kanapkę zjeść i i poszło do toalety, potrafią (usunięte przez administratora) się o wygląd np jak ktoś jest otyły to potrafią wyśmiać. Bardzo dobrze że tam nie pracuję,na kamerach patrzą czy pracujesz,jak zrobisz sobie sekundę przerwy bo zastanawiasz się jak ułożyć słoiki żeby nie spadły bo za uszkodzony towar kazali zwracać to gębę darli że się nie pracuje. Nie mam do nich szacunku tfu.

Ta zła

Nie wiem na jakie stanowisko Pani aplikuje ale na sprzedawcę -kasjera raczej umowa zlecenie na początek a reszta jak pisałam wcześniej zależy od Pani …

@Lewiatan Nowy wpis

Ja mam rozmawiać z kierownikiem? To jego (usunięte przez administratora)obowiązek aby dbać o czystość w sklepie,oraz szanować pracowników a nie tylko mordę drzeć bo coś zrobi nie po myśli Pani Julity Kulig! Z Waszą kierowniczką nie da się rozmawiać. Pozdrawiam.

Ta zła Nowy wpis
@@Lewiatan

Przykro się robi jak ktoś pisze taka opinie aczkolwiek sadze ze Pani pracowała w którymś Lewiatanie gdzie kierowniczka nie radziła sobie z ludźmi .. a o porządek wszyscy powinni dbać na swoim stanowisku pracy i tyle …

@Lewiatan Nowy wpis
@Ta zła

Jakie są mocne strony pracodawcy Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.?

Ta zła

Po tylu latach pracy myślę, że napewno doceniają ludzi solidnych i lojalnych nie tylko dając umowę o pracę, pakiet świadczeń w tym bony na święta i to nie małe , dobra pensje a nawet udzielają pożyczek pracownikom .. ponad to zawsze wyciągają rękę gdy ich zaufany i dobry pracownik ma kłopoty także ja polecam !!!

@Ta zła

To jak to się ma do np. komentarzy o zwolnieniach z dnia na dzień? Twierdzisz, że takie sytuacje nie mają miejsca? Mówisz, że bony na święta nie są małe, jakie to kwoty mogą być? Przyznam, że każda pomoc w tym czasie jest na wagę złota. I dobre pensje to jakie dla takiej osoby, która dopiero zaczyna?

Ta zła

Umowa zlecenie jest zawsze na początek jak wiesz jest to umowa która pozwala zazwyczaj i pracodawcy i pracownikowi sprawdzić się przez okres jej obowiązywania a że niestety często zdarza się ze np.nowy pracownik poprostu nie przychodzi któregoś dnia do pracy albo robi coś tak niedopuszczalnego jak np przepuszczanie towaru na kasie albo nabijania sobie punktów za zakupy na swoją kartę lewiatan to poprostu musi odejść ..Natomiast wierz mi nikt dobrego albo pacowitego człowieka nie zwalnia z dnia ma dzień bez poważnej przyczyny bo teraz o dobrych pracowników ciężko zwłaszcza w branży spożywczej …dlatego nie wiem skad tyle złych opinii.. może poprostu ludzie nie umieją przyznać się do błędu albo nie chcą nie wiem … wiem ze jeżeli jesteś pracowita,myśląca, szybko się uczysz i pracujesz i nie migasz się od obowiązków albo nie przesiadujesz w Wc na fajce czy telefonie to napewno firma to doceni i dostaniesz po mcu czy dwóch umowę o pracę ale wszystko zależy od Ciebie!!!

Niestety , ta " zła" kierowniczka się zmieniła . Przyszła nowa Pani Asia która jest jeszcze gorsza, (usunięte przez administratora) pracowników , przetrzymuję na zleceniu po obiecanej umowie o prace, jej zastępczynie typu Edyta albo Paulina(usunięte przez administratora) nad pracownikami psychicznie. Dyrygują nimi a same stoją bezczynnie i tylko dyskutują całymi dniami. Awantury gdy coś nie jest zrobione , ponieważ był duży ruch. Zakazywanie zakupu jedzenia na przerwie !!!! (usunięte przez administratora) pracowniczy w pełnej krasie ! NIE POLECAM PRACY W LEWIATANIE PRZY UL PASKA w KIELCACH.

Edzia

Piszesz, że ludzie są trzymani na zleceniu? jak to na początku wygląda? w sensie po rozmowie? ze okres podobny a potem już umowa o prace czy jak? jakieś terminy są w ogóle podawane lub cokolwiek? i co ludzie na to, czekają mimo wszystko?

Czy rekrutacja na stanowisko FAKTURZYSTKA w firmie Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista ds. Technicznych
Lubliniec
Lentex S.A.
Elżbieta

Ostrzegam przed pracą w Lewiatanach PH Bocian. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Zwalniają z dnia na dzień, zatrudniają osoby po znajomości i trzeba skakać jak zagrają. Właścicielka to demon. Koordynatorka Monika R zagląda pracownikom do torebek, zachowuje się jak niezrównoważona, krzyczy, poniża a jak coś (usunięte przez administratora) to zrzuca winę na innych. Ogólnie praca na tych sklepach grozi utratą zdrowia.

Zbyszek
@Elżbieta

Z jakiej to okazji koordynatorka zaglądała do cudzych torebek? I jak u kierownictwa ze zrozumieniem i przestrzeganiem prawa, choćby prawa pracy?

Jaka jest umowa w firmie Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Fakturzystka zatrudniają na umowę zlecenie?

Szybki

Lewiatan na Stoku -obsługa notoryczne bez maseczek szczególnie gość składający pieczywo.Ochoniarz wogóle nie zainteresowany klientami bez masek

Ktosiek
@Szybki

Trzeba zaznaczyć, że nie każdy Lewiatan jest tym głównym. Są też tzw. franczyzy ze swoim prywatnym właścicielem, które z tego co zauważyłam bardzo odbiegają od standardów sklepów podlegających pod główny LW.

Jak szefostwo w Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Myślę że każdy kierownik sklepu inaczej traktuje swoją załogę. Jednak mogę powiedzieć że z tego co słyszałam to nie jest źle, są ugodowi, wiadomo nie będziesz pic kawy z kierownikiem. Ale szacunek za szacunek :)

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Sprzedawczyni?

Praca w systemie 2 zmianowym. Od 6 do 14 i od 13.30 do 21.30. Wypłaty są na czas do 10 każdego miesiąca. Premie świąteczne na konto, platne godziny nadliczbowe, po 3 miesiącach umowa o pracę na 3 miesiące, później rok. Kierownictwo bardzo pomocne, biuro również nie robi żadnych problemów. Na początek pracownik szkoli na kasjera a później wymienia się z dziewczynami na kasie. Ogólnie polecam :) kasa nie jest trudna w obsłudze, nic skomplikowanego :)

Gwiazdeczka16

Witam czy w Lewiatanie przyjmują ludzi do pracy pod koniec miesiąca?

Krzycho

Jakieś informacje o atmosferze i zarobkach mógłby ktoś zamieścić na forum?

Lena
@Krzycho

Atmosfera ok. Wiadomo, że zawsze trafi się ktoś, kto chce uprzykrzyć Ci życie. Ogólnie spoko, chociaż fizycznie trzeba (usunięte przez administratora) Po 1,5 msc pracy na umowę zlecenie, umowa o pracę na pół roku, podstawa 2400netto plus premia uznaniowa.

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jak w Lewiatanie wygląda stabilność zatrudnienia. Czy przyjmując się tutaj do pracy można być spokojnym o swoje stanowisko gdy jest się dobrym pracownikiem? Jaka umowa jest oferowana? :)

Luidzi

Firma dobrze oceniana przez pracowników jako pracodawca, Praca z tak dużą konkurencją nie jest łatwa ale firma radzi sobie i to dobrze!!

Ewik

Myślę, że forum pracownicze nie służy na wpisy klientów. Fajna firma i praca dlatego polecam.

Klient

Boze nie ma niczego gorszego niz lewiatan na chęcińskiej!! W jednym dniu batinik kosztuje 49gr a gdy zobaczą ze sie on sprzedaje cena jest juz 99gr! Gdzie tu glowa to samo z połową produktów jak zobaczą ze się sprzedaję to kosmiczne ceny ! Żenada

Fgv
@Klient

A słyszałaś pustaku o czymś co się nazywa promocją? Widocznie masz za mały móżdżek

Arek

Jesteście pewni, że macie rację pisząc tak o firmie?

ni

KU PRZESTRODZE innym nie Polecam pracować w tej sieci ponieważ bardzo duży MObing o wszytko się czepiają trzeba zostawać po godzinach w pracy o papierosach to trzeba zapomnieć nawet na przerwie a jak trafisz na Panią E.D to masz przejabane.NIE POLECAM !!!

j.p.

Nie wiem jak to wygląda od strony klienta, ale z mojej, muszę przyznać że, to bardzo dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.?

Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 1 Maja 191
    25-655 Kielce

Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.