Opinie o Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lewiatan - Kielce Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. w Kielce

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 godzinę.

Jaka umowa obowiązuje w Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Gwiazdeczka16 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Kandydat

Witam czy w Lewiatanie przyjmują ludzi do pracy pod koniec miesiąca?

Krzycho

Jakieś informacje o atmosferze i zarobkach mógłby ktoś zamieścić na forum?

Lena Nowy wpis
@Krzycho

Atmosfera ok. Wiadomo, że zawsze trafi się ktoś, kto chce uprzykrzyć Ci życie. Ogólnie spoko, chociaż fizycznie trzeba (usunięte przez administratora) Po 1,5 msc pracy na umowę zlecenie, umowa o pracę na pół roku, podstawa 2400netto plus premia uznaniowa.

Marta Nowy wpis

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jak w Lewiatanie wygląda stabilność zatrudnienia. Czy przyjmując się tutaj do pracy można być spokojnym o swoje stanowisko gdy jest się dobrym pracownikiem? Jaka umowa jest oferowana? :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Luidzi

Firma dobrze oceniana przez pracowników jako pracodawca, Praca z tak dużą konkurencją nie jest łatwa ale firma radzi sobie i to dobrze!!

Ewik

Myślę, że forum pracownicze nie służy na wpisy klientów. Fajna firma i praca dlatego polecam.

Klient

Boze nie ma niczego gorszego niz lewiatan na chęcińskiej!! W jednym dniu batinik kosztuje 49gr a gdy zobaczą ze sie on sprzedaje cena jest juz 99gr! Gdzie tu glowa to samo z połową produktów jak zobaczą ze się sprzedaję to kosmiczne ceny ! Żenada

Fgv
Klient
@Klient

A słyszałaś pustaku o czymś co się nazywa promocją? Widocznie masz za mały móżdżek

Arek

Jesteście pewni, że macie rację pisząc tak o firmie?

ni

KU PRZESTRODZE innym nie Polecam pracować w tej sieci ponieważ bardzo duży MObing o wszytko się czepiają trzeba zostawać po godzinach w pracy o papierosach to trzeba zapomnieć nawet na przerwie a jak trafisz na Panią E.D to masz przejabane.NIE POLECAM !!!

j.p.

Nie wiem jak to wygląda od strony klienta, ale z mojej, muszę przyznać że, to bardzo dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kielce Sp. z o.o. - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 1 Maja 191
    25-655 Kielce
  • NIP: 6572387003 KRS: 0000001620
Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.