La Mar Hotel

Kielce

Opinie o La Mar Hotel

zadowolona

Pracowałam u nich ok roku temu, wiadomo, że w hotelu jest system zmianowy, ale można się przyzwyczaić, a zarobki bardzo dobre :)

janek

Co ty człowieku [usunięte przez administratora].:) wolal bym zbierac puszki po piwie jak tam pracowac !!

Ala

Ja też odradzam tam pracę, można wykończyć się psychicznie po jednym dniu, placa najniższa, a praca cały tydzień.

Ktarzyna

Potwierdzam poprzednią opinię!!!!!!!!!!!!To jakaś masakra w tym hotelu, luzi mają za 0, zarobki na poziomie 900 zł na miesiąc, w niedziele i soboty, w godzinach nocnych także.Nie polecam nikomu, myślę że wolalabym być bezrobotna niż tam jeszcze raz pracować.Myślę że każdy człowiek ma jakąś godność, jeżeli komuś odpowiada besztanie z błotem za złamane grosze, to tak polecam.

Tak tak warto-praca po 18 godzin dziennie, świątek piątek i niedziela, wyzwiska, poniżanie, moobing, oczywiście najniższa krajowa.Tam pracują ludzie którzy nie mają ambicji, i których nie stać na nic więcej niż La Mar. 95% pracowników to ludzie z okolicznych wsi, z Kielc już tam nikt nie chce pracować, poza nielicznymi wyjątkami, które już nigdzie pracy nie znajdą.

Zostaw opinię o La Mar Hotel - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Mar Hotel