Opinie o Rekreacja Poltank Iii w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rekreacja Poltank Iii. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rekreacja Poltank Iii o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekreacja Poltank Iii w Kielce

Martyna Nowy wpis

Czyli praca 7 dni w tygodniu?

Abecadło Nowy wpis
@Martyna

Tak tak 7 dni w tygodniu nie ma możliwości zaplanowania dnia wolnego bo zawsze coś może wskoczyć. Aaaa i jeszcze jedno zwykły tempy pracownik noszący tytuł szefa kuchni który nic nie potrafi zrobić tylko wysługuje się innymi dziewczynami decyduduje kto ma pracować a kto nie.... Być może to bliższa relacja....

Pracownik Nowy wpis

Generalnie nie polecam!!! Praca świątek piątek czy niedziela!!! Oczywiście najniższa pensja i pomimo wolnego dnia czy to są dni targowe dużo gości na hotelu czy jakaś impreza niestety trzeba dochodzić.bez żadnego dodatku, szefostwo ma bardzo wysokie mniemanie o sobie w każdej możliwej sytuacji można usłyszeć słowa pogardy. Żadnych dodatków do pensji zaplanowanego dnia wolnego. Jest się zwykłym szarym człowiekiem Nie polecam!!!!

Magda Nowy wpis

Miałam okazję pracować chwilę w hotelu La Mar. Praca ok, natomiast spotkałam sie z paroma nieprzychylne nastawionymi osobami. Mimo chęci pracy u Państwa i wydawało by się chęcią zatrudnienia mnie przez Szefostwo, nie dostałam pracy. Rozumiem komentarz pani Karoliny, być może chodziło o to samo stanowisko i o te same osoby które krótko mówiąc pozbyly sie mnie. Widocznie jak ktos nie pasuje do reszty personelu to nie dostanie tam pracy:)) na szczęście nie w każdym hotelu tak jest. Pozdrawiam

Luiza

Praca jak najbardziej super. Szefostwo bardzo miłe, pomocne. Brak podziałów, każdy jest traktowany z szacunkiem. Wynagrodzenie również bardzo dobre. Pracowałam tam do niedawna więc wiem. Każdemu człowiekowi życzę tak wspaniałego i wyrozumiałego szefostwa. Pomocni w każdej sytyacji. Cenią sobie szczerość. To co niektórzy tu piszą to kłamstwa. Ja jak najbardziej czułam się w pracy w Hotelu La Mar jak w domu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rekreacja Poltank Iii? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
pracownica

Ja pracuję w tym hotelu od niedawna. Nie mam pojęcia o czym pisze Pani Karolina. Atmosfera jest koleżeńska, sympatyczna. Praca nie jest na czarno- wszyscy pracownicy są zatrudnieni. Pensja na czas, stosunki z szefostwem pozytywne.

rapcio
@pracownica

Widzę, że jesteś jedną z tych mniej ambitnych. Praca bez umowy, kto kiedy pracuje decyduje grupa pracowników , pensja?? widzimisię szefa, nie ma ustalonej ani stawki za godzinę ani wynagrodzenia miesięcznego. Jednym słowem (usunięte przez administratora) na kółkach. Ale niektórym odpowiada, no chyba że wszedł w jakiś "układzik" i mu to pasuje.

pracownica
@rapcio

bez umowy? Błagam... :)

Gabriela

Kto z was w ostatnim czasie zatrudnił się lub zrezygnował z pracy w La Mar Hotel? Czy zgadzacie się z negatywną opinią użytkowniczki @Karolina? Dodatkowy głos przydałby się w dyskusji. Pracownicy mają zazwyczaj zróżnicowane wymagania względem pracy. Może jest na forum ktoś, kto pozytywnie ocenia pracę w tym miejscu.

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednią opinią, że ten hotel to miejsce pracy dla ludzi bez ambicji. Przysłowie, że ryba psuje się od głowy idealnie opisuje atmosferę w La Mar. Państwo właściciele na wstępie mówią o panującej tam rodzinnej atmosferze... no akurat w mojej rodzinie nikt na nikogo nie donosi, nie obgaduje i nie traktuje nikogo z góry. Oczywiście praca na czarno. Zwykli pracownicy decydują za właścicieli kto ma pracować. Jak ktoś ma chociaż odrobinę większą wiedzę i doświadczenie ( o co nie trudno) to od razu zostaje zjedzony i nie ma szans nawet spróbować tam pracować. Przerwy godzinne a przez reszte 7 godzin lecenie na wariata z potem na plecach. Sanepid ma tam sporo do pracy... mycie powierzchowne ( z korków pod prysznicem wychodzą kłaki ), ręczniki prane w 40 stopniach także jeśli ktoś z Gości ma ochotę złapać jakąś chorobę to o to nie trudno, mycie basenów porażka (miesza się wszystkie możliwe środki czystości, z których wychodzi mieszanka wybuchowa), panie na recepcji powinny wstawać gdy Gość wchodzi, no ale cóż oczekiwać skoro właściciele tego nie wymagają, bo nie mają pojęcia jak hotel z prawdziwego zdarzenia wygląda. Picie kawy na części restauracyjnej i stanie i plotkowanie przy recepcji też nie należy do obowiązków żadnego z pracowników. Zamiast tego powinni się wziąć za pracę. Właściciel jak przychodzi co do czego, ucieka z hotelu żeby nie musieć rozmawiać, bo po prostu nie umie. Pani właścicielka ma najwidoczniej duże mniemanie o sobie, bo co by się nie powiedziało to wie lepiej lub po prostu kłamie. Generalnie nie polecam. Jeżeli ktoś nie ma szacunku do siebie ani żadnych ambicji to niech idzie tam pracować. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić fałszywy personel i zając się zarządzaniem a nie słuchaniem co sprzątaczka bez matury myśli o innych.

Gabriela

Wcześniejsze komentarze w wątku były negatywne i mówiły o niskim wynagrodzeniu i nadgodzinach. Jak wygląda obecna sytuacja w La Mar? Czy w firmie zaszły korzystne zmiany? Jak teraz oceniacie tego pracodawcę?

zadowolona

Pracowałam u nich ok roku temu, wiadomo, że w hotelu jest system zmianowy, ale można się przyzwyczaić, a zarobki bardzo dobre :)

janek

Co ty człowieku [usunięte przez administratora].:) wolal bym zbierac puszki po piwie jak tam pracowac !!

Ala

Ja też odradzam tam pracę, można wykończyć się psychicznie po jednym dniu, placa najniższa, a praca cały tydzień.

Ktarzyna

Potwierdzam poprzednią opinię!!!!!!!!!!!!To jakaś masakra w tym hotelu, luzi mają za 0, zarobki na poziomie 900 zł na miesiąc, w niedziele i soboty, w godzinach nocnych także.Nie polecam nikomu, myślę że wolalabym być bezrobotna niż tam jeszcze raz pracować.Myślę że każdy człowiek ma jakąś godność, jeżeli komuś odpowiada besztanie z błotem za złamane grosze, to tak polecam.

Tak tak warto-praca po 18 godzin dziennie, świątek piątek i niedziela, wyzwiska, poniżanie, moobing, oczywiście najniższa krajowa.Tam pracują ludzie którzy nie mają ambicji, i których nie stać na nic więcej niż La Mar. 95% pracowników to ludzie z okolicznych wsi, z Kielc już tam nikt nie chce pracować, poza nielicznymi wyjątkami, które już nigdzie pracy nie znajdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Rekreacja Poltank Iii - Kielce

• Jak się pracuje w Rekreacja Poltank Iii?

Zobacz opinie na temat firmy Rekreacja Poltank Iii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rekreacja Poltank Iii
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Generała Władysława Sikorskiego 2
    25-434 Kielce