P.H.U. Magnat

Kielce

Opinie o P.H.U. Magnat

Mirek

Witam, jestem zainteresowany współpracą z firmą P.H.U. Magnat, a konkretnie z oddziałem w Tarnowie. Z tego co czytam na forum zdania są podzielone, nie wiem jednak, które opinie tycza się którego oddziału, a do tego są dość nieaktualne. Czy jest obecnie prowadzony proces rekrutacji?

były pracownik

Pracowałem jakiś czas w firmie. Armosfera kiepska, płaca minimum, mobing ekstremalny w wykonaniu kierownika oddziału w zgierzu, Pana Przemysława. Nie plecam, chyba że naprawdę nie masz wyjścia.

do 10 tego dnia kazdego miesiaca kazdy pracodawca jest wyplacic nalezna pensje za poprzedni iesiac, a dzisiaj mamy 13 i kasy nie ma, nikt nie dostal, nie polecam tego miejsca pracy, oddział zgierz

Anonymus

Powiem tylko tyle. DNO!!!! pracowalem tam okolo roku i jednego czego sie dorobilem to bolu w kregoslupie, wymagania olbrzymie a pieniadze ktore sie zarobi smieszne, do tego praca w sobote!!!!!!! Nie polecam nikomu

mariusz

prada co pisze ta osoba ja też byłem i pracowałem długo i też nie polecam tej hurtowni na miejsce pracy to jest hurtownia pracodawcy złodzieja mało płatna bardzo mało płatna.

ktoś ....

byłem pracowałem zobaczyłem ... powiem krotko - nie polecam ...

Zostaw opinię o P.H.U. Magnat - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Magnat