Alma-Alpinex S.A.

Kielce

Opinie o Alma-Alpinex S.A.

Joanna

@Życzliwyna forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek kolementarz na temat firmy Alma-Alpinex S.A.

Pracownik tego przybytku

Alma Alpinex ta firma już bardzo nisko upada parę miesięcy temu zatrudnili tu 40 ukraińców a Polakom starym pracownikom tej firmy robią kursy z języka ukraińskiego śmiech na sali przyjęli obcy naród ok ja to rozumiem każdy ma prawo szukać szczęścia gdzie chce aby go znalazł my Polacy też pryskamy za granice ale nikt nie podporządkowuje się nam jesteś za granicą to się języka ucz ja jestem rodowitym Polakiem na co dzień w życiu posługuję się językiem Polskim bo taka moja natura a jak Ukrainiec przyjechał do polaków to niech się nauczy sam porozumiewać z nimi a nie odwrotnie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Po za tym firma wydaje na same pierdoły kasę niech się przyznają ile płacą nauczycielce za tą przygodę a pracownikom za Boga nie chcą dorzucić tych parunastu złotych do pensji a tyle się tam trzeba natyrać ile tam musi zrobić sam jeden człowiek bo są takie stanowiska jak np przyjmujący towar, wózkowy na paleciarni który tak samo sam na zmianie musi za wszystko odpowiadać wydający którzy tracą tam zdrowie i kręgosłup też robią za śmieszne pieniądze bo pan prezes ma ich gdzieś woli ich potracić przecież co raz większe są tam już zwolnienia po to ukrainców musieli zaangażować bo każdy polak już to omija szerokim łukiem. Panie Witkowski prezesie ja się pytam gdzie ty masz oczy żeby takich rzeczy się dopuszczać Polakom kazać się uczyć języka ukraińskiego zamiast uczyć tych którzy naprawdę go potrzebują zero szacunku do swojej ojczyzny i przede wszystkim do siebie żal na to patrzeć gdzie twoja godność

work

Firma porażka pracowałem tam przez 9 miesięcy i dziękuje Bogu że już tam nie muszę przychodzić wypłata tak nędzna że babcia klozetowa chyba zarabia więcej kierownictwo chamy bez szkoły i buraki pierwsza klasa uważają się za nie wiadomo kogo a słoma wystaje im z butów. Praktycznie wygląda to jak rodzinna firma na każdym kroku Frajerstwo i donosy do Kierowników. Teraz puki co Nadrabiają tanią siłą z Ukrainy bo już nie ma kto im robić za te śmieszne pieniążki. Jak ktoś chce szybko zniszczyć sobie zdrowie i iść na rentę wydając po kilkanaście ton dziennie to Tylko ALMA-ALPINEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joanna

@brunoJeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Nasz serwis nigdy nie dawał możliwości płatnego usunięcia opinii. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania wpisów. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli ktoś z Was uważa, że jego komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10. @Władekmyślę, że mnie z kimś mylisz. Nie jestem związana z firmą Alma-Alpinex S.A., jestem pracownikiem serwisu GoWork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Tak żeby również inne osoby, które trafiają na ten wątek mogły uzyskać informacje na nurtujące je pytania. Rozumiem, że uważasz pracę w firmie za ciężką. Wspominasz również o próbach wprowadzania zmian w firmie, które uważasz za nieudane. Czy od tamtej pory próbowano coś zmieniać, by poprawić warunki pracy? W swojej wypowiedzi piszesz również o tym, że firmy zewnętrzne 'żerują na pracownikach". Mógłbyś powiedzieć o tym cos więcej? Co dokładnie masz na myśli?

Władek

Joanno, jakie plusy mam człowiek wymienić jeśli nie ma życia bo cały czas jest w tym obozie pracy jakim jest alma-alpinex. Od początku komentarzy powtarzają się aspekty które przeszkadzają co jest nie tak. Ale po co czytać jak i tak nic z tym nie zrobicie. Firma zarabia i ludzie chcą zarobić za naj niższą krajowa pójdą do innej pracy która nie wymaga dźwigania w której nie jest niewolnikiem. A jak zacznie brakować pracowników to zacznie firma kuleć a na razie nie zapowiada się że ludzie chętnie do pracy przyjdą czytając prawdę. Miał być wprowadzony system poprawy przyjechał gość i co systemu nie ma poprawy też. Koszt 80 tys. Zł po co i za co ??? Komedia której końca nie ma magazyn i biuro to dwa inne światy gdzie nad magazynem nie macie kontroli. Właściciele firm zewnętrznych dostawczych żerują na pracownikach. Zastanawiam się co można napisać na plus i nie ma takiej rzeczy , przykre ale prawdziwe jeśli dostaje się jałmużną za nie lekką prace nie mam możliwości na odpoczynek to o czym tu debatować. Zmiana być może nastąpi jak braknie pracowników i Pani Joanna skierowana przez prezesa zejdzie szykować towar lub go rozwozić. Wtedy się zmieni.

bruno

Ile alma alpinex zaplacila za usuniecia w 100% prawdziwych komentarzy? Slucham Pani Joanno

Joanna

Piszecie o wielu rzeczach, które w firmie warto zmienić. A czy jakieś aspekty pracy w Alma-Alpinex S.A. możecie ocenić na plus? Chętnie dowiemy się też jakie zmiany uważacie, że warto by wprowadzić, tak aby pracowało się lepiej.

xyz

Nie polecam tej firmy, niemiła atmosfera, kierownicy a tym bardziej brygadziści i wózkowi skończyli co najwyżej podstawówkę ( co drugie słowo to ( usunięte przez administratora ) itp itd), potrafią tylko cię zjechać albo zachowywać się jak dzieci, nikt z nikim się nie liczy, totalny wyzysk, kierownicy zmuszają Cię do robienia nadgodzin podpierając się "poleceniem służbowym", a jeśli chcesz wcześniej wyjść albo załatwić urlop to mają Cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dobre pieniądze można tam tylko zarobić gdy się nie ma życia prywatnego czyli 12h dziennie i każdy weekend, inaczej zarabiasz 1500zł na rękę. Praca sama w sobie po jakimś czasie jest do przyzwyczajenia pomimo dźwigania skrzynek z piwem w dużych ilościach, lecz atmosfera w tej firmie jest poniżej poziomu.

Władek

Wyzysk to motyw przewodni firmy. Jaki klimat i atmosfera chyba poniżania. Omijać szerokim łukiem. Żenada co się tam wyprawia kierownicy to chamy oprócz Szymona. Prace jako kierowca zaczynasz o 6 a załadunek przy dobrych wiatrach po 8 zdarza się później np 12 lub dalej. Koledzy kierowcy czekają by cię ubrać w śmietniki żebyś wrócił jak naj później. Płacone z wartości towaru jaki wywiozłeś 0,08% alkohol 0.03% + 0.10 za kilometr. Godziny pracy pn-sob 6:00 do .... tu uzupełniasz sam. Zgadzam się rzeźbę ciała bez siłowni. Uważajcie na ogłoszenia na olx typu kierowca konwojent w Piekoszowie. Chyba że na własne życzenie chcesz przeżyć przygodę życia w ciężkich warunkach pracy to polecam.

kierownik tego przybytku

Co wy wypisujecie? nasza firma jest wspaniała. Miła atmosfera, świetni ludzie i ciekawe zajęcia wykonywane do samej emerytury albo kalectwa i renty na okrągło. Wakacyjna przygoda nad wodą, zimowe mroźne klimaty prawie jak na syberii, upały latem jak w arabi, wyrabianie masy na skrzynkach z piwem, przygoda jednym słowem. Wózkowi mimo że mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko i im sie nie chce to są pomocni. Nasi brygadziści może i nie zaskoczą was inteligencją i empatią ale pomogą wam zdobyć ogromne doświadczenie po almie. My wasi nowi sutenerzy zadbamy o wesze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zapewnimy wam pracę na 7 dni w tyg i 12h dziennie. -Gwarantowany ból kręgosłupa -Zawracamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet w weekendy i po godzinach pracy - serdecznie polecamy ten kouhoz

kierownik tego przybytku

re

A wiadomo czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki.

GalAnonim

Nie interesuje mnie twoja opinia. Napisałem czego się można spodziewać po tej wspaniałej firmie.

Trv

a jak zarobki u nich w biurze?Jaka atmosfera?

adrian ck

nie polecam ja pracowałem prawie 2 lata najgorsze lata mojego zycia zarobki 1300zł na reke i jeszcze kierownik ma pretensje Ze mało wydałes albo za czesto chodzisz na papierosa ludzie którzy tam pracują są chyba głupi a kierownicy sie keidys doigrają swiat jest mały .jeden kierownik jest wporządku nowy młody jest wymagający ale mozna z nim normalnie porozmawiac sz.k pracownicy jeden donosi na drugiego licząc na premie.

Kierownik

GalAnonim
@Kierownik 06.06.2016 15:55
każdy ze starych roboli pierdoli głupoty a siedzą tam już po kilka lat. żal mi was jebane niemoty życiowe :)...

Odradzam ten kolchoz. Jedyne co można w tej firmie to zniszczyć sobie zdrowie. Liczy się to ile dasz dla firmy , potrzeby pracownikow się nie liczą. Najgorsza banda w tej firmie to kierownicy. Tumany do potęgi i gbury pastwia się nad ludzmi i gnebia psychicznie. Kierownicy wcielają do firmy swoje rodziny i ludzi po znajomości, a ci sprzedają wszystkich bez wyjątków. Warunki pracy fatalne- za ogrodzeniem firmy znajduje się utylizacja. Smród czuć na całym magazynie przez otwarte rampy. Zbiera na wymioty. Przymusowe nadgodziny. K

pawe

nie polecam pracowałem tam pare miesiecy przy normalnych godzinach zarabiasz 1300zł chyba ze ktos chce pracowac za darmo najlepsi są pracownicy kazdy narzeka na marne wynagrodzenie ale nie potrafią wywalczyc podwyzki,najlepiej jest na stołówce podczas przerwy jak opierdalaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniką

mis

POWIEDZCIE JAK TAM ZARABJAJĄ KIEROWCY CIĘŻARÓWEK

xxxxxxx

Firma na starcie Cie oszukuje mowiac ze mozna dostać podwyzke czy awansowac na wyzsze stanowisko , LICZY SIE TYLKO ILE WYDASZ POZYCJI a czy przezucisz 30 ton piwa i maki i wydasz 250-300 pozycji czy wydasz 600 pozycji przypraw winiar badz cukierków czy czegos podobnie lekkiego i bedzie to np 2 tony . To liczy sie tylko to ile wydałes tych pozycji . Kierownicy to chamy bez szkoły ktorzy dostali sie na te stanowiska po układach ! nie maja nawet matury czy jakich kolwiek uprawnien kierowniczych . Gardza pracownikami nie idzie sie z nimi dogadac sa bardzo niezyczliwi i mściwi ;/ szantażuja ze stracisz prace jak nie zostaniesz na nadgodziny lub gdy nie przyjdziesz w weekend do pracy ;/ smieszne zarobki najnizsza krajowa 1750 brutto , nic wiecej ! chyba ze zostaniesz na nadgodziny czy przyjdziesz w sobote czy niedziele ! Nowi pracownicy nie pokazujcie odrazu ze mozecie bo potem beda was mieszac z błotem !! NIE POLECAM KOŁHOZ! nie praca!

kkk

OMIJAC Z DALEKA JAKO PRACODAWCE wielkich kierownikow magazynu na wozek i na wody i cukieer maka i na 5l baniaki z woda ciekaw ile wydadza :D DARIUSZ WOŚ to najwiekszy cham tam razem z Krzysztofem MAŁYM KARŁEM omijc omijac omijac omijac

Kołodziej Kacper

Pracowałem jeszcze na magazynie w Kielcach. Kierownictwo tzn Dariusz Woś Mariusz Ziernik Krzysztof "Mały" chamy nad chamami omijac z daleka Wsadzic ich na wozek i kurwa na wydawke wielkie kierowniki chamy bez ogłady:} na chuju sie znaja ))))

xyz

na poczatku jest jak w bajce mili ludzie mila atmosfera a wszystko do czasu pozniej oraja ludzmi jak tylko moga tam potrzeba ludzi ktorzy beda robic za trzech i nic sie nie odzywac rzadza ludzie bez wyksztalcenia niektorzy nawet matury nie maja.

Sauron

Firma kończy się na biurze magazyn niby też częścią wspólną ale tu jest taka rotacja ze masakra pracownicy pracują za najniższa krajowa nawet po 7 lat fakt można dorobić ale życia wtedy nie masz ogólna niesprawiedliwość. To jest taka Biedronka za dawnych czasow szybka potrzeba zmiany kadry zarządzającej magazynem dodała by swierzosci w tych przekletych murach mordoru

Zimny Stefan

Skuadaićie SiVi jeśli umiećie pisać i czytać. Nic wjęcei nie jest potszebne. Ja waliłem amfe i nawet podobało mi się na nockach ale byli też tacy ktuży nje wytszymywali. Pozdrawiam goronco

brynol

Praca sama w sobie nie jest zła. Wszystko psują kierownicy, traktują ludzi jak pionki w grze. Liczą się tylko pozycje, ciężko o urlop, niektórzy prawie wogóle nie korzystają z niego. Ogólnie jeśli ktoś jest prawcocholikiem bez życia prywatnego i wyższych aspiracji to polecam mu tą pracę.

kozi

Nie polecam, ciężka praca fizyczna, gwarantowany ból kręgosłupa.Pracownicy traktowani przedmiotowo,ale to jak wszędzie chyba

piekoszowianin

Mam pytanie jak wygląda praca w nowo powstałym magazynie w Piekoszowie. Warto składać CV? Jaki czas pracy, płaca itp.

nabryniacz

Omijać z daleka.. To co tam się dzieje to paranoja

kierowca

ciezkiej pracy fizycznej nie widziales, kazdy ma swoj wozek elektryczny do wydawania w porownaniu do innych hurtowni to bajka

xxxxxxxx

Nigdy nikomu nie polecę i będę odradzać pracy w tym miejscu. Każdy z kierownictwa lubi sobie pofolgować na pracowniku ( no może poza jednym kierownikiem z magazynu-miły i sympatyczny człowiek ) (usunięte przez administratora) Koledzy na magazynie spoko.A i szkoda mi było czasami dziewczynek z działu ekspozycji ich kierowniczka brak słów.Popieram powyższą wypowiedź.OMIJAĆ Z DALEKA!

Kali gula

ciężka praca fizyczna, częste rotacje(usunięte przez administratora) OMIJAĆ Z DALEKA

rambo

praca tragedia ,placa marne grosze a kierowniztwo to ludzie po zaocznych maturach ,tam tylko mozna zmarnowac sobie zycie

ludzie niech nikt sie tam nie wybiera do pracy główny kierownik [usunięte przez moderatora]wyrzywa sie na wrzystkich i jest naprawde przerąbany klimat i atmosfera [usunięte przez moderatora]

grzegorz

fajna firma spoko klimat super ludzie tam pracuja zawsze pomocni pracowalem tam prawie 4 lata.... tzn zaczynalem w almie polecam!

Zostaw opinię o Alma-Alpinex S.A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma-Alpinex S.A.