Opinie o Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek w Nysa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek w Nysa

Czy w Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek występują paczki/bony świąteczne?

RocknRoll.Shop.pl Nowy wpis

Witam tak mamy bony zakupowe/świąteczne:) Zapraszam Pozdrawiam

Lukasz

Nie polecam, beznadziejna jakość zamówionych bluzek,bluz i tak naprawdę wszystko przestało wyglądać po pierwszym praniu. Omijać oszukancow z daleka

@Lukasz

tak samo jak u góry zacznij używać dobrej chemii, czemu twierdzisz ze (usunięte przez administratora) skoro dostałeś towar który zamówiłeś, nie podoba sie zamawianie przez internet prosze przyjedź albo zadzwon i rozwiąż problem. nie wiesz jaki jest właściciel a oceniasz go z góry.

Roman Nowy wpis
@Lukasz

Bzdury piszesz. Zamawiam u nich od wielu lat koszulki i inne gadżety. Zawsze są świetnej jakości.

Zygmunt Nowy wpis

Zacząłem pracę niedawno i nie mam zastrzeżeń wszystko ładnie tłumaczą nie naciskają ze masz robić szybciej powiem tak. jest w pyte

Karol

Nie polecam. Jakość usług tragedia

@Karol

Podasz przyczynę czy poprostu nie polecam bo nie polecam xd ja nigdy nie miałem tam żadnego problemu z towarem czy usługami. proszę pochwal się czemu nie polecasz.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik do działu Transportu i Spedycji?

Jakość ubrań poniżej krytyki jednorazowe ciuchy nie polacam

@Tomek

Zacznij moze uzywać lepszej chemii do prania, od 3 lat zamawiam w tym sklepie i jedna bluzka mi się zepsuła, została odesłanana reklamacje i na nastepny dzien miałem nową. Z ciekawości podaj inne sklepy które mi zrobią nadruk taki jak będe chciał za ok.50zł xd

Helmut

Pracuję tu od niedawna, sklep znam od wielu, wielu lat. Więc zawsze chciałem tutaj zdobyć zatrudnienie i w końcu się udało. Do pracodawcy nie mam zastrzeżeń, wręcz jest idealnie. Wypłaty na czas zgodne co do grosza. Godziny pracy wygodne i jeśli jest taka potrzeba to elastyczne, więc bez problemu mogę sobie coś zaplanować. A co do samej pracy, to jest ona lekka i przyjemna. Nie ma pośpiechu i gonitwy. Jeśli są jakieś problemy to bez problemu jest mi wyjaśniane jak go rozwiązać.

Katarzyna

Hej, może wiecie coś odnośnie możliwości zatrudnienia w Rocknroll.Shop.Pl? Czy w firmie pracuje spora liczba pracowników, jest jakaś rotacja? Byliście może kiedykolwiek tutaj na rozmowie o pracę albo rzuciły Wam się w oczy jakieś oferty w internecie? Dajcie znać :D

Majka

@Karol To jest forum pracownicze i nie rozumiem dlaczego ten wpis tu trafił zamiast do firmy?

(usunięte przez administratora)Odzież gorsza niż z takiego ciucha, wzory na bluzkach odpadają po pierwszym praniu

Zostaw merytoryczną opinię o Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek - Nysa

• Jak się pracuje w Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek?

Zobacz opinie na temat firmy Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek?

Rocknroll.Shop.Pl Tomasz Bochenek
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stanisława Wyspiańskiego 31 lok. 1
    48-300 Nysa