Opinie o Giap Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Giap Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Giap Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giap Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma oferuje kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną, np. Luxmed?

Administrator Nowy wpis

Czy pracował ktoś jako Tester Oprogramowania w firmie Giap Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Gun3R

Pracuję w GIAP od roku i trochę mogę powiedzieć o GIAP "od środka". Zostałem zatrudniony z przeciętną wiedzą o branży jak i o oprogramowaniu QGIS, na którym opierają się produkty firmy GIAP, jednak chęć pogłębiania wiedzy i rozwijania nowych umiejętności szybko pokryła braki. Od początku współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze opartej raczej na zaufaniu niż na kontrolowaniu pracowników. Nie ma problemu ze zgłaszaniem potrzeb na upgrade sprzętu czy szkolenia (które jednak w czasie pandemii są ograniczone). Fajne też są rozmowy okresowe, gdzie można porozmawiać o wynikach swojej pracy, ewentualnych problemach czy premiach. Nie brakuje także cyklicznych wypadów integracyjnych czy spontanicznych spotkań po godzinach pracy, dzięki którym wśród pracowników panuje miła atmosfera i tym samym chętniej chce się iść kolejnego dnia do pracy. W firmie jest ogólnie wesoło i często można się pośmiać. No i jest też ekspres do kawy ;) Zdarzają się okresy, gdzie konieczna jest praca na wyższych obrotach (np. przed deadlinem) co wiąże się z wyższym poziomem stresu lub pracą po godzinach. W moim odczuciu firma podchodzi uczciwie do pracowników i dziwią mnie niektóre zamieszczane tu komentarze. Jeśli ktoś szuka pracy, w której chce się rozwijać w branży GIS, to w moim odczuciu jest to dobre i przyjazne miejsce.

@Gun3R

Miło nam słyszeć, że w GIAPie się dobrze pracuje w biurze w Lublinie mamy też stół do pinponga

Jaaa
@Gun3R

Którego oddziału dotyczy opinia?

Jaaa
@Gun3R

Którego oddział dotyczy opinia?

@Jaaa

Oddział Lublin

Trololollo
@Gun3R

Rok zmarnowałem w tej firmie. MOIM zdaniem ten komentarz to firma prbojace poprawić sobie opinie.

Zuzanna
@Trololollo

jak to zmarnowales rok ? niczego nowego sie nie nauczyles w tym miejscu ?

Trololollo
@GIAP

Przecież w opinii nie padło miasto, a Państwo wiedzą o jaki oddział chodzi? Magia ;)

@Gun3R Nowy wpis
@Trololollo

Chodzi o oddział lubelski, ale ściśle współpracuję z osobami z oddziału w Warszawie i mógłbym o nich powiedzieć tak samo dobre słowa :) Po kolejnych dwóch latach pracy dalej podtrzymuję moją poprzednią opinię

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Giap Sp. z o.o.?

gk

Zależy w jakim dziale firmy (Handlowy, IT, Realizacja Projektów). Zachęcamy do przesłania CV na adres giap@giap.pl

Krystyna
@gk

W przypadku działu handowego można prosić o informacje :)?

@Krystyna

Ciężko opisać w kilku słowach. Najkrócej to należy posiadać znajomość GIS-u w stopniu użytkowym i szeroko pojęte umiejętności handlowe. Zachęcam do przesłania CV. ps. nasz Dział handlowy znajduje się w Łodzi

giap@giap.pl

Maja Nowy wpis
@gk

witam czy są jakiekolwiek stanowiska w firmie, na które można się dostać bez doświadczenia? Jeśli tak to jakie?

Rozmowę kwalifikacyjną w Giap Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Specjalista GIS ds. Asysty technicznej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Mz

Polecam

Olga
@Mz

co konkretnie? przymierzam się do zaniesienia cv i każda opinia jest dla mnie cenna :)

Jakie godziny pracy obowiązują w Giap Sp. z o.o.?

GIAP

Pracę zaczynamy między 7a9 a kończymy między 15a17. Do czasu pracy podchodzimy elastycznie jeżeli ktoś ma inne potrzebny. Można też skracać piątki wydłużając wtorki. Pozdrawiamy Giapowcy

Maja
@GIAP

Rozumiem powód skracania piątków, ale o co chodzi z wtorkami? Firma ma wtedy jakiś inny cykl, że woli wtedy mieć "zapasowe nadgodziny"?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Giap Sp. z o.o.?

Haha

Awans? A co to jest?

giap_lublin

GIAP jest młodą i rozwijającą się firmą, więc możliwości awansu są bardzo szerokie, zarówno jeśli chodzi o awans pionowy - od młodszego specjalisty po stanowiska kierownicze, jak i awans poziomy – przejścia między zespołami i działami firmy, nowe obowiązki dostosowane do predyspozycji konkretnej osoby i zaangażowanie w coraz większe projekty WSZYSTKIE osoby pracujące obecnie na stanowiskach dyrektorskich i kierowniczych w GIAP zajmują swoje stanowiska w wyniku awansów wewnętrznych i wcześniej przeszły przez wszystkie „szczeble” w hierarchii firmy.

Lubelak

Pracowałem w Lubelskim oddziale GIAP. Rozumiem czemu ludzi po praktykach nie chcieli tam wracać... Sam szef jest świetnym człowiekiem, ale osoby ze środka hierarchii to tragedia. Na każdym kroku pokazują swoją wyższość i starają się dopiec młodszym stażem. W biurze panuje nerwowa, napięta atmosfera. Już pierwszego dnia usłyszałem jak pracownicy siedzący obok mnie, beż żadnego skrępowania obgadywali współpracownika siedzącego za ścianą. Nie polecam firmy ani do pracy, ani nawet na praktyki czy staż.

@Lubelak

Proszę o kontakt zarząd jest bardzo zainteresowany tym co Pan pisze!

Lubelak
@GIAP

Dziękują za reakcję ale nie skorzystam. Zależy mi na anonimowości, zostaję na GISowym rynku w mieście.

Honorata
@Lubelak

Rozumiem, przykre. Czy namówię Cię na uzupełnienie opinii o inne aspekty pracy w Giap? Prócz atmosfery między kierownictwem i pracownikami ważne są też płace, dodatki socjalne, systemy premiowania. Może pod tym względem praca w Instytucie była dla Ciebie satysfakcjonująca?

giap_lublin
@Lubelak

@Lubelak, ciężko nam się odnieść do anonimowej opinii, bez żadnych konkretów dotyczących osób czy sytuacji. Nie wiemy też, jak długo Pan z nami pracował, czy to było kilka dni, czy kilka miesięcy, ale z wypowiedzi wnioskujemy, że raczej kilka wybranych dni. Odnosząc się do Pana opinii: - jak w każdej firmie i u nas zdarzają się gorące okresy, w których trzeba dać z siebie 150% i bywa nerwowo, ale to nie jest domyślny styl naszej pracy. Atmosferę w biurze z powodzeniem można określić jako luźną, swobodną i koleżeńską, co może potwierdzić każdy kto przepracował u nas minimum kilka miesięcy - 80-90% obecnych "stałych" pracowników GIAP zostało z nami po stażach, praktykach, czy doraźnej współpracy jeszcze w czasie studiów, jednak przeważnie są to osoby, które podczas takiej współpracy pozytywnie się wykazały. - z drugiej strony mimo luźnej atmosfery wszyscy pracownicy podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i dbają o to, aby praca była zrobiona dobrze i nie tolerują wykonywania zleceń na pół gwizdka, czy wielokrotnego popełniania tych samych błędów (to w kontekście pracowników ze "środka hierarchii"). Ciężko powiedzieć z czego może wynikać Pana niezadowolenie i dlaczego już Pan z nami nie współpracuje. Czy był Pan z nami za krótko, żeby "wpasować" się w nasz zespół, czy może faktycznie wydarzyła się sytuacja która Pana zraziła, czy może nie została Panu zaoferowana propozycja dalszej współpracy ze względu na jakość pracy... Jako podsumowanie możemy dodać, że o atmosferze w firmie przeważnie świadczy rotacja pracowników, która w GIAP jest znikoma. Ze stałego zespołu oddziału w Lublinie który obecnie liczy ok 30-40 osób na przestrzeni ostatnich lat z pracy zrezygnowało 3-4 osoby i ze względu na zmianę planów życiowych, przeprowadzkę do innego miasta, itp. więc jeśli akurat prowadzimy rekrutację, proponujemy Wszystkim wziąć w niej udział i przekonać się osobiście

XyZ

Nie polecam, na zleceniu traktują człowieka jak (usunięte przez administratora)

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Giap Sp. z o.o.?

Giap

Zazwyczaj są to 2 etapy: test kompetencji oraz rozmowa kwalifikacyjna. Zapraszamy do kontaktu giap@giap.pl

A czy teraz firma prowadzi rekrutacje i warto składać dokumenty?

Jaka umowa obowiązuje w Giap Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

GIAP

Podczas okresu próbnego obowiązuje taki rodzaj umowy jaki jest wynikiem rozmowy kwalifikacyjnej. Może to być zarówno UoP jak i UZ jak i FV.

Taka macie dobrą pracę, że nie ma motywacji do napisania opinii na forum?

Irek

Interesuje mnie praca w firmie, wcześniej słyszałem dużo dobrego. Sądziłem , że dowiem się na forum szczegółów a tu cisza.

Giapomaniak
@Irek

Napisz do nich email na giap@giap.pl. szukają pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Giap Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giap Sp. z o.o.?

Giap Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Aleja Komisji Edukacji Narodowej 85 lok. 87
    02-777 Warszawa