Opinie o Work4You Global Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Work4You Global Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Work4You Global Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work4You Global Sp. z o.o. w Rybnik

Aleksandra , Kasia

cześć, przyjechałyśmy na ogórki , wszystko w porządku, umowa podpisana, mieszkanie mamy razem, pracujemy raz 8h raz 10-12h zalezy ile jest pracy dziękujemyy za pomoc w zorganizowaniu pracy, pozdrawiamy !

magda
@Aleksandra , Kasia

Dziewczyny, jak z temperaturą w szklarni? Niektorzy piszą, ze jest bardzo gorąco... :/

Krystyna
@magda

tak, jest gorąco to jest praca dla ciepłolubnych

członek włochaty

agencja to (usunięte przez administratora) Oferty pracy dziwne co to za oferta pracy w pralni max 36 godzin tygodniowo i 100 euro za nocleg, po miesiącu przywieziecie 2200zł i syfa . Co to za oferta operator dzwigu w Austrii za 15 brutto gdzie wymagają dobrego języka. To już lepiej OTTO lub jechać w ciemno. Wynajęcie mieszkania w Rotterdamie to 900 euro to pojedzcie z dziewczyna lub kolegą.

Tomasz Zaborski
@członek włochaty

" członek włochaty "szukam sensu w całej Twojej wypowiedzi ale hmmmm brak.....wartość merytoryczna niedostrzegalna , w sumie nie bardzo wiadomo o co Ci chłopie chodzi.

włochaty członek
@Tomasz Zaborski

cała ta agencja jest mało merytoryczna, oferty pracy są albo fikcyjne albo totalna lipa. Dla kogo jest ta agencja ????????? bo spawacz z dobrym niemieckim trochę więcej zarabia, a dobre fabryki nie szukają ciągle pracowników.

członek włochaty

Truskawki wymagania dobry angielski plus własna pościel i sztuce, gdzie opłata za nocleg to 95 euro za tydzień. Macie chyba coś z głową no ale to rybnik.

Tadek
@członek włochaty

lokowanie produktu hehehehehehe

Jarek

TA AGENCJA TO JAKAŚ ŚCIEMA !!!!! Selekcjonują ludzi po swojemu . Zanim wyjedziesz Z tej agencji, o ile wyjedziesz do pracy składając 10 razy Cv. To zaraz wrócisz bo płaca po 200 € na tydzień. Porażka !!!

Slawek
@Jarek

Jarek ja przez covebo mialem 630 euro..TYlko po miesiącu..4 tygodnie..

Cyprian
@Jarek

e tam! genialną ofertę mają przy montażach za dobre pieniądze, nie mozna narzekać

Cyprian

to nie jest agencja...TO JEST BARDZO DOBRA FIRMA REKRUTUJĄCA

Tadek
@Slawek

przez covebo to już się zarobić nie da, każdy to wie

Tadeusz

14 miesięcy pracuje dla Work4YouGlobal bardzo dobra firma pośrednicząca, profesjonalna, szybka, bardzo dobry kontakt szczerze polecam, jedna z lepszych na rynku

Zgłoszenie cv trzeba przesłać razem z zaświdczeniem o niekaralności , potem rozmowa po angielsku i dostałem termin wyjazdu

brak, oferta opisana doskonale, rekruterka wyjaśniła wszystko jeszcze raz w czasie rozmowy

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Krzysiek

Norki są oki, trzeba uważać jak ze zwierzakami , ale robota nie jest trudna zwierzęta da się lubić

monia
@Krzysiek

Cześć Krzysiek! Możesz napisać coś więcej, jakie zakwaterowanie i ile można zarobić na rękę po odliczeniu wszystkich opłat? Z góry bardzo dziękuję.

Ryś
@monia

tam tylko męska ekipa pracuje???? zwierzęta jak zwierzęta trzeba się ich nauczyć

monia
@Ryś

Dzięki za info :)

Marutk

Czy wyjeżdżał ktoś do pracy w Irlandii przy sortowaniu w Newry.Jakie warunki,praca,zarobki.Za informację dziekuje.

Dominika

Bardzo dziękuję , pracę dostałam w ciàgu 2 dni. Pozdrawiam i polecam xxx

Wojtek
@Dominika

A gdzie jechałaś jaka praca ? Pracował ktoś na szklarniach i się wypowie odnośnie pracy oraz terenu zamieszkania ?

Anka
@Wojtek

głownie zbieranie, pakowanie, sortowanie , jest bardzo ciepło ale uprzedzono mnie jak wysłalam cv , tak że bez niespodzianek mieszkania normalne, pokoje 2 osobowe

Krzysiek
@Wojtek

Praca na ogórkach jest prosta tylko trzeba pamiętać,że jest dla ciepłolubnych

Ola
@Wojtek

pracowałam na ogórkacch i truskawkach , poza tym że ciepło na szklarni, to warunki ok i wypłata w terminie

maseł

Mampytanie czy ktoś pracuje /pracował w firmie transportowej JM Bavaria GmbH w Karsfeld pod Monachium. Prosze o jakieś bliższe info co do warunków, czasu pracy i noclegów . Mnie zaproponowano rozwożenie spożywki ciężarówką . Jak ktoś pracował poprosze o pomoc. Z góry dziękuję

Praca

Cześć wszystkim. Mam pytanie. Pracuje ktoś w Geisenfeld Kaufland jako komisjoner? Jakie są warunki i zarobki? Czy jest dużo pracy i możliwość nadgodzin? Pozdrawiam

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Work4You Global Sp. z o.o.?

Anka

a co masz na mysli - premie uznaniowe ? to jest firma, która rekrutuje , pracodawca płaci..........

Dlaczego nie polecasz Work4You Global? Czym zajmowałeś się w firmie i co sprawiło, że Twoja opinia nie jest pozytywna? Możesz mi coś powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w tym miejscu? Liczę na Twoją odpowiedź.

Karol
@Andrzej

ja polecam ! lakiernik z wyboru i powołania praca i warunki jest taka jak w opisie

Matti

Czy ktoś wyjeżdżał do pracy jako kurier? Proszę o opinię

Olaf

bardzo dokładnie opisane oferty ( HOLANDIA ) - to się rzadko zdarza , na miejscu wszystko dokładnie tak jak było opisane brawo za profesjonalizm !! ***** !!!!

123 zly

Oferta pracy dla kierowców to jedno wielie kłamstwo !1 Na miejscu okazało sie ,że bez znajomości języka nie da sie pracować ponieważ rozwozi sie paczki DHL !!!!! Soluwka po centrach miast !!. Z miejsca zakwaterowania tj pokój za 400euro miesięcznie do miejsca postoju auta jest 44 KM w jedną stronę !!. (usunięte przez administratora)

Asia
@123 zly

bez języka radzę zostac w Polsce

Czy Work4You Global Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Nie ma takiej oferty - staże dla studentów, ale można jechać np do pracy na produkcję, sprawdź na stronie w zakładce " oferty pracy" , a najlepiej zadzwoń do biura

Seba

Bardzo porządna firma! Kulturalna obsługa, baaaaaaardzo miła Pani w Polskim biurze, widać,że lubi to co robi i sie na tym zna. Pracuję w Holandii. Pozdrawiam!

Demi

Firma ma portal DobraSztela z ofertami pracy, prosze o opinie czy jest to wiarygodny portal?

@Demi

tam są najlepsze oferty - na Dobrej Szteli, wybór ogromny! Maja też stronę na FB , można przeglądac na bieżąco i wybrać najlepszą opcję dla siebie

Marion

Czy portal dobrasztela to ich porta, brakuje mi jednoznacznych informacji. Może ktoś ma wiedzę? Będę wdzięczna za info.

Cześć, ja jestem z WORK4YOUGLOBAL w Holandii, pracę dostałem dosłownie w biegu, z dnia na dzień, na mieszkaniu zastałem czysty pokój z normalnym lokatorem, koordynator w Holandii umówił mnie z szefem na drugi dzień rano i pracuję po 40, czasem 42 godziny tygodniowo. Złego słowa nie powiem, na odwrót BARDZO POLECAM!!!!

Dawid
@Marcin

Gdzie pracujesz ? tez sie wybieram do NL prosze napisz dle86ap(małpa)wp.pl

Staniey

Czy wyjeżdżał ktoś z ta firma do Niemiec jako kierowca kurier bez języka proszę o opinie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Work4You Global Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Work4You Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work4You Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work4You Global Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work4You Global Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work4You Global Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work4You Global Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Raciborska 25
    44-200 Rybnik
  • NIP: 6423193179 REGON: 363439499 KRS: 0000594390

Work4You Global Sp. z o.o.