Recra Poland Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Recra Poland Sp. z o.o.

Vlad

polecam prace

Zaciekawiony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Klient

Na jakiej ulicy w Żorach znajduję się biuro?

Pracownik Nowy wpis

Polecam prace ! Nie mam żadnych problemów. Najwiecej złych opinii jest od ludzi , którzy nie chodzą regularnie do pracy a później jest wielki szok jak przyjdzie wypłata. Pracuje 3 rok przez Recra i wypłata jest zawsze ok jeśli się chodzi do pracy. Szkoda tylko że te złe opinie wystawiają ludzie, którzy nawet nie przepracowali pełnego miesiąca a najwięcej mają do powiedzenia. Pozdrawiam

Yea Nowy wpis
@Pracownik

Frajerzy bez kasy, którzy muszą wyłudzać korony od Polaków, żeby się dorobić, poziom na poziomie :-)

TRAGEDIA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Ta "firma" to tragedia, największe (usunięte przez administratora) z jakim miałem do czynienia w swoim życiu, totalny przekręt, na szczęście pracowałem przez ten (usunięte przez administratora) tylko tydzień, ale pisze tą opinię , żeby ostrzec wszystkich ludzi , przed zatrudnieniem się przez tą "agencje" , bo stracicie dużo nerwów i pieniędzy , jest to totalna szmira, a pisze to osoba , która w niejednym kraju pracowała i niejedną agencje pracy przerobiła, ta przebija wszystko co do tej pory spotkałem. Zacznę może od kwestii kar, które możemy otrzymać za byle (usunięte przez administratora) , weźmy prosty przykład , zepsuł Ci się samochód , żeby dojechać do pracy ? Nie ma problemu, my Cię do niej zawieziemy, jeśli przepracujesz ten dzień za darmo, nie chcesz ? W takim razie kara 2000 koron(dwa dni pracy). Tak to prawda, nie robię sobie jaj, to jest praktyka stosowana przez to złodziejskie biuro, jest to nawet na umowie (nie pytajcie co mnie pokusiło , że ją podpisałem, sam nie wiem, jakbym wiedział co nastąpi później , na pewno bym nie podpisał). Właśnie , co było później? Przepracowałem tydzień, na stanowisku, które było ciężkie , ale dawałem rade, jednakże ze względu na wrażliwość zatok po konsultacji z laryngologiem okazało się że musiałem je zmienić(szlifowałem fotele , z których leciał aluminiowy pył, co wywołało u mnie krwotok i ogromny ból, przez który nie mogłem iść do pracy). Otrzymałem chorobowe do końca tygodnia, które dostarczyłem kierowcy , po konsultacji z koordynatorem Radkiem, że tak mam zrobić, do końca tygodnia zostałem w domu. W następnym tygodniu w poniedziałek miałem nockę , a więc poszedłem na przystanek, wsiadam do busa , a kierowca się pyta jak mam na nazwisko, ja odpowiadam , a ten stwierdza, że nie ma tu takiego nazwiska, ale dobra skoro tu jestem to raczej nie przypadkowo, usiadłem i jedziemy do pracy , na obiecane przez pana radka nowe stanowisko. Po dotarciu do pracy okazało się , że ja jednak już tam nie pracuje i dostałem telefon z agencji że już tam nie pracuje i że mogę wrócić busem który zawozi do domu po południową zmianę , a więc zaszło bardzo dużo złamanie , pogwałcenie przepisów , zostałem zwolniony na chorobowym, które było spowodowane wykonywana przeze mnie pracą (!!!) , W dodatku nie zostałem poinformowany o zwolnieniu !!! Ale to nie koniec skandalicznych rzeczy , jakie miały miejsce z tymi patusami , nie wiem w ogóle jak ta firma istnieje na rynku, przecież już dawno powinni być przynajmniej zamknięci. Wypłata za ten tydzień który przepracowałem + tydzień chorobowego miała przyjść 20 dnia następnego miesiąca na konto , które podałem w umowie. Co się okazuje ? Jest 21 a wypłaty nie ma... Dzwonię do biura, okazuje się, że ich jakieś wymyślone złodziejskie zasady , które nieobowiązują w żadnej innej firmie , są takie , że po ostatnia wypłatę trzeba sobie osobiście przyjechać do biura (byłem akurat w tym czasie za granicą, próbując się odkuć po tej wtopie z recrą i bardzo liczyłem na ten zastrzyk gotówki), po 2 miesiącach od tego czasu , po powrocie z za granicy , przyjechałem do Ostrawy po swoje pieniądze , okazało się że pieniędzy nie ma i mam se przyjechać po nie 23 dnia danego miesiąca, po awanturze i grożeniu policją, udało się wynegocjować że pieniądze będą na następny dzień, po czym okazało się że za chorobowe oczywiście mi nie zapłacili, tylko za dni które przepracowałem i w dodatku chcieli na mnie nałożyć 2000 koron kary, bo nie chcieli respektować pierwszego dnia chorobowego (kusiło ich jeszcze żeby mnie (usunięte przez administratora) , ale wykłóciłem się i tego nie zrobili. Podsumowując, nie polecam nigdy nikomu za żadne skarby próbować szukać pracy przez agencję recra, jest to najgorsze ścierwo jakie istnieje na rynku, powinno być zgłoszone i usunięte, niech ta opinia pomoże innym, aby nie weszli na tą samą minę co ja.

Pracodawca

Najgorsze komentarze piszą osoby, które były nieobecne w pracy, sprawiały problemy i nie były zainteresowane pracą. Po kilku dniach wzięli celowe zwolnienie lekarskie. Każdy porządny wnioskodawca ma możliwość przyjechać do nas osobiście w Ostrawie i zadać nam pytania, aby sam mógł się przekonać, co jest, a co nie jest prawdą.

Polak
Klient

Zastanawiam się, dlaczego czeskie firmy zaśmiecają olx swoimi ogłoszeniami o "prace", my Polacy nie lubimy, jak się nas okrada, niewiem czego chcą od Polaków, to jest polska strona na ogłoszenia o pracę w naszym kraju, czego od nas chcą, niech umieszczają swoje oferty na czeskich stronach dla Czechów, tu jest Polska

Polak
Klient

Zastanawiam się dlaczego te czeskie agencje wogóle zaśmiecają olx tymi ofertami, my Polacy nie lubimy być okradani, Czesi nie chcą pracować w swoich fabrykach?

Diuna
@Polak

Ciekawe czy by nie chcieli u nas pracować? Niech przyjadą do nas to też ich trochę pookradamy, nie chcą?

@Diuna

Człowiek idzie i nie wie, ile dostanie wyplaty i czy wogóle mu zapłacą, wyzysk ludzi

@Polak

Mnie i inne dziewczyny w Tonaku (kapelusze) również (usunięte przez administratora) ja musiałam jechać po pieniądze specjalnie do ostrawy, za trzy tygodnie pracy dali mi 8000 koron (1600zł) w Polsce zarobiłabym więcej, normalnie śmiali mi się w twarz, jak dawali mi tą kasę, gardzą Polakami, nie mają do nas żadnego szacunku, traktują Polaków, jak (usunięte przez administratora) w życiu się z czymś takim nie spotkałam, nigdy więcej z szacunku dla samej siebie

obserwator
@Były pracownik

te panie, które pracują w tych pseudo agencjach ograniczają się do werbowania ludzi, po podpisaniu tzw. "umów o prace" ich rola się kończy, w razie problemów z wypłatami lub ich brakiem albo w razie grupowych zwolnień z dnia na dzień bez wyjaśnienia trzeba kontaktować się z czechami, bo Panie nic nie wiedzą i nie mają kompetencji do udzielania informacji a potem z regóły nie odbierają telefonów od ludzi, ja rozumiem, że to inny kraj, ale nie można tak bezkarnie wykorzystywać ludzi, ktoś to próbował gdzieś zgłosić?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Recra Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca na montažu - CZ, 3600 zl. na reke, transport firmowy?

Halo, Chcę zapytać o waszą ocenę na temat warunków pracy. Czy firma daje "wczasy pod gruszą"? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Student
@Administrator

Jak zrobisz magistra i zatrudnisz się w polskiej budżetówce, to może i się załapiesz na socjale i inne świadczenia pracując na normalnej umowie o prace

Czy istnieje możliwość rozwoju w Recra Poland Sp. z o.o.?

Pracownik produkcji
@Pytanie

Rozwój gwarantowany, zawodowy, intelektualny i finansowy z naciskiem na finansowy:-)

praca

Polecam firme, super praca

Rafał
@praca

w ogłoszeniu na pracownika montaży napisali że chcą z doświadczeniem w wytwarzaniu przewagi, tylko nie rozumiem co to znaczy??? możesz pomóc i to rozszyfrować? i napisz proszę jak jest z przerwami, ile, co jaki czas, bo to stojąca robota? jest jakaś kantyna z gorącym jedzeniem?

Lima
@praca

Brud (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).... Fabryka nie odnawiana od czasow prl....szafki raz sie zamykają raz nie, obskornie i naprawdę baedzo brudno.

@Rafał

Witam, poszukujemy pracownikow z doświadczeniem na produkcji ale dajemy też szanse mniej doświadczonym pracownikom. Jeśli chodzi o przerwy są one 3, przeważnie dwie po 10 min i jedna 30min. Na każdej z hal znajdują się kantyny gdzie można na przerwie odpocząć oraz coś zjeść. Pozdrawiamy Agencja Recra

Małgorzata
@Recra Poland Sp. z o.o.

Te przerwy są jakoś rotacyjne, że każdy wie o której ma iść, aby nie wszyscy szli jednocześnie?

@Lima

Jesteśmy agencją pracy która pośredniczy. Niestety nie mamy wpływu na to jak dane hale wyglądają.... Pozdrawiamy zespół RECRA

ABC
@Lima

Te komentarze nie są oparte na prawdzie.

Helena
@ABC

a na czym? w każdej opinie jest ziarno prawdy, nie wierzę że każde słowo jest wyssane z palca

Aga

Wypłata śmiech na sali ???? pierwsza bardzo fajna pozostałe każda inna . W piątek pojechaliśmy we trzy każda pracowała w tej samej firmie i tyle samo dni ale każda miała inna wypłatę. Każdej potrącali inna kwotę za paliwo i każdej liczyl inaczej za godzinę.

Jeleń na obczyźnie
@Aga

Tak działają te wszystkie agencje, jedną (usunięte przez administratora), drugą (usunięte przez administratora) i prosze ile pieniędzy na czysto w kieszeni

fvac

nie polecam agencji zreszta jak kazdej czeskiej Praca niepewna i godziny rowniez Dzisiaj praca jest jutro juz nie ma lub okrojone godziny

Jerzy
@fvac

Często się zdarza takie okrajanie godzin? Słabe to jest jak jesteś gotowy do pracy i nie możesz pracować w sumie

ABC
@fvac

Te komentarze nie są oparte na prawdzie.

Anna

Na pasku premia za przepracowany cały kwiecień, wyplata za przepracowane godziny. Premia widmo! Nikt nic nie wie, z każdym co się rozmawia mają źle policzone oszukane wypłaty! Recra tel kie odbiera!

Pracuje w Trzyńcu, wszystko w jak najlepszym pożądku, nie mam żadnych problemów co do wypłat, urlopu, transportu do pracy czy też kontaktu z kordynatorem. POLECAM !

Vlad

polecam prace

Dorota

Dwa dni? To co na trzeci po prostu już sama wzięłaś i nie przyszłaś? Dałaś im chociaż znać, że odchodzisz?

Kandydat
@Vlad

Podobno nie zapłacili komuś wyplatey

Akord Arcer Recra

(usunięte przez administratora) na wypłatach... Nie wypłacają za urlopy... Trzeba notorycznie sie upominać o swoje na każdej wypłacie... Nie polecam...

Justyna
@Akord Arcer Recra

A zatrudniają tam pracowników na umowie o pracę? Czy jaki rodzaj umowy, że trzeba się upominać o swoje?

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej w firmie Recra Poland Sp. z o.o.?

gosia

Pracuję w Trzyńcu, wszystko jest w porządku..

Agunia
Kandydat
@gosia

Też zastanawiam się nad ofertą,czy to praca siedząca? Czy jedna zmiana?

@Agunia

Witam, pracujemy na stojąco, na 3 zmiany. David Recra.

Zostaw merytoryczną opinię o Recra Poland Sp. z o.o. - Żory

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Recra Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Recra Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recra Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Recra Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Recra Poland Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Recra Poland Sp. z o.o.