Opinie o Work4You Global Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Work4You Global Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Work4You Global Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Work4You Global Sp. z o.o. w Rybnik

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Rozczarowany

Niestety, ale nie mogę polecić tej agencji. Mialem okazję współpracować z nimi na terenie Szwajcarii. Miałem okazję sprawdzić zakwaterowania dla nowych pracowników, jedno mieściło się dosłownie w oborze. W miejscu gdzie prawdopodobnie jadły krowy, gdzie wciąż było siano i krowie odchody było coś w rodzaju kuchni( właścicielka wstawiła tam dwie "kuchenki" elektryczne i mikrofale) pokoje były czteroosobowe ok. 3x2m. Drugi "hotel" miał podobne udogodnienia, ale kosztował 800 ch/miesiac. W "agro" hotelu spotkałem dwóch chłopaków, którym obiecano pracę na dłużej oraz to, że w tym hotelu zostaną jedynie na jedną noc. Pracowali niecały tydzień a drugi tydzień czekali na nową prace. Niestety nie znalazłem pozytywnych stron współpracy z agencją Work4you. Pozdrawiam

członek włochaty

ZARABIACIE 8 EURO NETTO MACIE 40 GODZIN TYGODNIOWO CO DAJE 320 EURO, ZA UBEZPIECZENIE I NOCLEG 120 EURO, ZA JEDZENIE I DOJAZD 75 I 15 ZOSTAJE WAM 110 EURO TYGODNIOWO. CZY TUTAJ KTOŚ MOŻE SIĘ ODNIEŚĆ MERYTORYCZNIE , MOŻE LEPIEJ UDAJCIE SIĘ DO SZPITALA NA GLIWICKIEJ.

Px
Kandydat

Agencja to jedna wielka ściema, nie ma żadnej pracy, uwaga na nich, pozytywne opinie od osób, które nie istnieją - warto sprawdzić na fb.

Sławek

Pracuje jako spawacz w Zwolle, wszystko ok ( możliwość nadgodzin ).

Administrator Nowy wpis

Czy Kierowca Międzynarodowy w firmie Work4You Global Sp. z o.o. można zmienić po czasie na inny?

Px

Cola
@Px

Właśnie czekam na jakąś odpowiedz w sprawie pracy w Irlandii i nic

Baśka
@Px

bardzo dobra firma rekrutacyjna:) jestesmy na zleceniu z mężem, potwierdzenie przyszło po 2 dnaich Serdecznie polecam :))

Ryszard - operator maszyn
@Cola

zadzwoń do nich i zapytaj, dużo ludzi tam szuka pracy

Barbara
@Px

Ja i mój chłopak dostaliśmy pracę przez work4you global. i polecamy Pozdrawiamy z Szwajcarii

Marek
@Px

Jak niema żadnej pracy, dla nierobów zawsze niema pracy. tak a jak ciebie sprawdzić Px ???? Może zamiast wypisywać bzdury zaczniesz coś robić. Pozdrowienia z świata ludzi pracujących

Olaf
@Px

takie Px też warto sprawdzić - ile płacą i kto za negatywne komentarze??? Tobie hejterze to czkawka wróci , weź sie do normalnej roboty a nie bzdury wypisujesz Karma wraca !!

@Px

ale ja teraz przez nich pracuje w Irlandii to po co Pan takie rzeczy pisze?

@Px

właśnie przez FB pracę u nich znalazłem, tak że temu Panu podziękujemy.Serdeczności))

Tymoteusz
@Px

agencja ma siedzibę w Rybniku, byłem w biurze i dostałem pracę jako operator maszyn Dziękuję

M
@Px

ja przez Work'a pracuję i jeszcze dla kolegi szukam, wreszcie normalna firma Polecam - wiarygodny i pracujący Cześć!

Bikko
@Cola

to sie przypomnij , zadzwoń do biura; dla mnie szukali półtora tygodnia ( i tak krótko ) i jestem na sortowni w NL zadzwoń do biura

@Px

a daj spokój PX, daj ludziom pracowac a nie głupoty piszesz sprawdź firmę , popracuj w życiu raz uczciwie i pogadamy

Olek

uwaga - KONKURENCJA pisze bzdury, lepiej sie do roboty wexcie

Baśka
 Rekomendacja
@Px

Bardzo dobra i skuteczna firma rekrutacyjna - nie agencja W ciągu 2 lat załatwili mi 3 prace, legalne, 40 -43 godziny tygodniowo, wypłaty zawsze tygodniówki, dojazd do pracy raz rower a poz tym autem pracowałm przy serach, kiełbasach i kwiatach Jeśli ktoś szuka na produkcji lub na szklarni to śmiało do nich dzwonić Polecam!

yydx Nowy wpis
@Baśka

hahahahahaah Z męzem to ty może jestes ale w biurze i piszesz pozytywne opinie

Sławek

Pracuje jako spawacz w Zwolle, wszystko ok ( możliwość nadgodzin ).

Rafał
@Sławek

ja na robocie sie przyuczam, polecam!! wszystko okay

daniel1369@interia.eu
@Rafał

A pracujesz na rodukcji bateri? Jeśli tak to potrzebował bym się z Tobą skontaktować

piotr
@Sławek

Współczuję ci że za takie pieniądze spawasz alę powodzenia

Jacek

Czy ta oferta aktualna?

fv Nowy wpis
@Sławek

hahaha hahahah hahha siedzisz w biurze i piszesz opinie

Ewa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Kandydat

Dzień dobry chciałam zapytać jak wyglada praca koło Lipska w Niemczech przy pakowaniu sałatek ? Proszę o rady i jakie są pokoje ? Z góry dziękuję za info.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Work4You Global Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierowca C/C+E Anglia Polski spedytor?
logo firmy Przedstawiciel handlowy/Mobilny Dystrybutor
Łasuch Paweł Matak
(49 opinii)
logo firmy Pracownik ochrony w sklepie odzieżowym - Rybnik
Rybnik
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4829 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Google Ads
Rybnik
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
(60 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Firma jest nierzetelna. Mowia jedno a robia drugie. Brak odezwu telefonicznego to norma. Praca sie znajduje, lecz wszystkie warunki ustalone telefonicznie nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia. Jedna z firm do ktorej zostalismy skierowani naklaniala nas do nielegalnego wjazdu na teren Niemiec bez odbycia kwarantanny, kara grzywny za taki czyn wynosi 25000 euro, odradzam wspolpracy z ta agencja. Pani Joanna jest niekompetentna.

qurwy
@anonim

tylko dużo obiecują , ciekawe z czego żyją , biorą 40 ?5 waszych zarobków

Konkurencja - hejt

UWAGA ! wpis hejterski Żadna "Joanna" nie pracuje w Work4YouGlobal

Max
@Konkurencja - hejt

Przeciez rozmawiałem z nią dzisiaj mam maila O imieniu joanna

Krystyna
@Max

czyli w sumie to kim jest ta pani Joanna?

@anonim

Przede wszystkim BŁĄD - w Work4YouGlobal nie pracuje i nigdy nie pracował żadna Joanna! Pomyłka z Work4You Sprawdzajcie ludzie o kim piszecie Miłego!

@Krystyna

rekruter z firmy Work4You a tutaj są opinie o Work4YouGlobal 2 różne firmy!!

@Krystyna

nie znam, ale ona pracuje w Work4You a to jest WORK4YOUGLOBAL - wspaniały i kompetentny pośrednik!! Polecam 100%!!!!!

@Max

a jaką domenę ma ten mail - sprawdź i jesli nie jestes zadowolony to znajdź firmę w której pracuje czyli Work4You to jest WORK4YOUGLOBAL - ja z nimi jeżdżę do Belgii i nie moge sobie wymarzyć lepszego pracodawcy

@anonim

człowieku, napisz kim jesteś; opinia anonimowa i byłego pracownika nie jest żadną opinią........

W Work4YouGlobal nie pacuje żadna Joanna

@Max

ale z innego biura, nie z Work4YouGlobal - proszę czytać ze zrozumieniem wystawiacie nierzetelne opinie , bzdury po prostu

@Kasia

@@@ agencja WORK4YOUGLOBAL działa błyskawicznie , skutecznie i są MEGA kompetentni POLECAM !

Osa

Mam pytanie do ludzi po co wy jedziecie za granicę. Jestem na kontrakcie już miesiąc i już 6 osób wyleciało za pijaństwo, lenistwo i tak dalej. I się nie dziwię jak kordynator nie odbiera telefonów. Brak słów

Edyta
@Osa

Ale co ma koordynator do osób które wyleciało za picie itp. Czy firma daje zakwaterowanie na korzystnych warunkach i w dobrym standardzie?

@Edyta

Tak. Ja ze swojego mieszkania jestem zadowolony jak i z pracy.

Steff
@Osa

A gdzie pracujesz i mieszkasz ? Może polecisz mi pracę?

Work4You Global Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Spawacz. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

członek włochaty

Michałek
@członek włochaty

Jesteśmy na serach i kiełbaskach w Wijchen. Pracujemy na dwie zmiany, dojeżdżamy rowerem. Wypłaty co tydzień

tur
@członek włochaty

czyli 2100 pln miesiecznie:) Czy mozesz napisac co to jest dokladnie za ubezpieczenie zakladam ze to 24 e tyg? czy to jest ubezpieczenie zdrowotne? czy nt nieszczesliwychwypadkow? czy mozna je ominac? nie slyszalem jeszcze zeby ktos zaczal prace przez agnecje i poszedl na chorobowe, natomiast agencje zarabiaja wlasnie na zakwaterowaniiu te 100 euro to miejsce w pokoju 2-osobowych? weic za 1 okoj kasuja od 2 osob 1020 e miesiecznie i to jest interes:)

Alicja
@tur

A pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Work4You Global? A może korzystasz już w jakiś sposób z usług tej agencji? Pytam, bo chciałabym się dowiedzieć jakichś konkretów, a pracownicy są najlepszym źródłem wiedzy :)

fery
@członek włochaty

Za 110 euro jest 10 gram dobrej trawy????

Prawda
@członek włochaty

Takie są realia pracy przez agencję, nie ważne jaką ale zarobi zawsze na tym samym poziomie, max 12,75 euro brutto. Biorąc pod uwagę jakie ponosi się wydatki za te zaniedbane pokoje i róznego rodzaju opłaty typu dowóz z i do pracy, na prawdę wychodzi 7, może 8 euro na czysto. Najgorsze jest że nie wiesz z jakimi ludzmi zamieszkasz, że mieszkasz raz w jednym mieszkaniu za chwilę w innym.

Firma Work4You Global Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Kurier. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 4400 .

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Kierowca do pracy w Włocławek. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Work4You Global Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Jak długo czekaliście na odzew z Work4You Global Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wanda
@Rozczarowany

Dziękuję Ci za tę opinię. Czyli - Twoim zdaniem - głównym zarzutem wobec agencji Work4You Global jest to, że oferują nie najlepsze zakwaterowanie w miejscu pracy. A co, jeśli chodzi o ubezpieczenie? Jest ono zapewnione?

@Wanda

W każdym biznesie, najważniejsze są "szczegóły/detale, które decydują o tym jaki będzie efekt końcowy. Państwa "pracownicy" są również Waszymi współpracownikami. Jeżeli zależy firmie na długoterminowej współpracy, wtedy należy zadbać o ludzi, którzy generują Wasz zarobek i pracują na dobre imię firmy. W innym przypadku będziemy odnosili wrażenie, że jest to praca "niewolnicza". Każdy z nas posiada Imię i nazwisko, dlatego wymagamy należytego szacunku. Pozdrawiam

Arek
@Rozczarowany

porażka te niemcy!!!!! ciekawe czy te niemry co naganiają do rotoboyy bu tam mieszkaoli

Wanda
@Arek

Zwracasz się do mnie, jakbym była co najmniej pracownikiem Work4You - nie jestem z nimi w żaden sposób powiązana. A pytanie wyżej zadałam, bo po prostu szukam informacji o różnych pracodawcach. Czy teraz zechcesz odpowiedzieć mi, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia, jaką dają umowę itp?

@Rozczarowany

bo sa 2 agencję- Work4You i Work4You.Global WORK4YOUGLOBAL pracuję i polecam ta druga to nie znam i sie nie wypowiadam Miłego!! I polecam czytać uważnie

Olek
@Tomasz

proszę czytać ze zrozumieniem, work4YouGlobal to nie agencja pracy , to pomoc dla AGENCJI - napisz dla kogo pracowałeś alebo ta opinia jest NIC NIE WARTA

@Olek

Pracowałem dla Work 4 you global a nie dla work4you.

@Rozczarowany

To kon miał lepsze warunki i miejsca. Tak to już jest.

Roman
@Rozczarowany

Firma Work4YouGlobal nie ma ofert na terenie Szwajcarii - pomylił Pan firmy i pisze nieprawdę Pozdrawiam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Work4You Global Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kandydat

Ta strona jest poświęcona nam by sobie pomagać. Znowu zmuszony zostałem skorzystać z agencji i wyjechać do pracy. Jeszcze żadna mnie nie (usunięte przez administratora) Właśnie jestem w Belgii jak pisali i obiecywali tak jest. Co do warunków to jak sobie poscielesz tak się wyśpisz . A jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to wasi poprzednicy to zrobili. Jak ktoś wyjeżdża i chce zobaczyć jak praca wyglonda to polecam filmy na (usunięte przez administratora) I polecam zapoznać się z prawami jak cechuje się dane państwo. To wyjeżdża pierwszy raz zabierzcie śpiwór, apteczkę,talerze i tego typu sprawy. I oczywiście ubrania robocze które jest uzależnione od stanowisku. Np pracując w polu też pracuje się w deszcz. No trudno. Taki mamy klimat. Dziękuję. Polecam tą agencję. Pozdrawiam całą ekipę.

Czy firma Work4You Global Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Adam

Zbieraja najgorsze oferty z roznych agencji tam gdzie wczesniej byly powazne problemy z pracodawcami. ostatnio pojawila sie oferte pracy do Kloosterzande dla kierowcy C+E za spaniem w kabinie za 500 euro tydzien. Stawki bardzo zanizone w kazdej ofercie pracy. Ze spaniem w kabinie tygodniowka w normalnej agencji to min.700 euro netto tydzien. To co jeszce by mozna napisac o nich to czasu by braklo

Czarna Mamba
Kandydat

Czy ktoś obecnie pracuje na pakowaniu drobiu. Praca przy kurczakach. Jak zakwaterowanie,zarobki itp. Proszę o szczerą opinie

fijut

Do Holandii jadą zazwyczaj ludzie niewykształceni, bez fachu w ręku. Często są to ludzie bez zdolności kredytowej oraz własnego mieszkania. Większość Polaków w Holandii to ludzie uzależnieni od alkoholu i innych używek. Przyjeżdżają pracować na magazynach za najniższą krajową. Wielu z nich mieszka na mieszkaniach które oferuje agencja pośrednictwa pracy gdzie za pokój wieloosobowy płacą ok. 400e miesięcznie. Mogliby sobie wynająć mieszkanie albo pokój jednoosobowy jednak wolą przebywać w mieszkaniach pracowniczych ze względu na panujące w nich towarzystwo. Zaznaczę że większość z tych osób nie posiada stałej pracy tylko są zapisywani w grafik z dnia na dzień. Taki grafik w niektórych agencjach potrafi pojawić się o godzinie 23 w aplikacji w której dostajesz wiadomość że na 6 rano masz do pracy. W grafiku jest zapisane że będziesz pracować 8h lecz po tych 8h okazuję się że musisz zostać jeszcze 4h dodatkowo. Jest też możliwość że zapiszą Cię na 8h a po 3h odeślą do domu bo nie ma pracy. Jeżeli okaże się że nie ma Cię na jutro w grafiku to często jest zapis w którym jesteś proszony o pozostanie w domku do godziny 13 ponieważ zawsze możesz być nagle potrzebny do pracy. Nie ma tak że masz wolne jutro i jedziesz sobie do Hagi czy tam Amsterdamu, musisz siedzieć i czekać do 13. Zresztą co ja pisze, jakiej Hagi czy Amsterdamu jak większość z tych ludzi nie potrzebuje nic oprócz zielonego i Alberta Hejna. Mógłbym pisac i pisać, wróciłem do Polski, zarabiam 5-6k netto na ręke, pozdrawiam.

daniel1369@interia.eu
Kandydat

Witam. Czy ktoś pracuje bądź pracosal na produkcji akumulatorów w Glauchau. Potrzebuję pilnie kontaktu z taką osobą aby dowiedzieć się kilku informacji odnośnie pracy

prezerwatywa

Kacze boby na socjalu z 5 dzieci jeszcze nie kumają o co comeon, z "pincet" + nie da sie juz wzyc bo ceny w Biedrze jak w Monte Carlo i na wino juz nawet nie zostaje. (usunięte przez administratora) trudne decyzje bo trzeba będzie Brajanaki i Dzesiki do okna życia na sile pakowac bo dzieciaki juz wielkie niektore nawet po 1 komunii.

Zostaw merytoryczną opinię o Work4You Global Sp. z o.o. - Rybnik

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Work4You Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work4You Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work4You Global Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Work4You Global Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Work4You Global Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work4You Global Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work4You Global Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work4You Global Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Raciborska 25
    44-200 Rybnik
  • NIP: 6423193179 REGON: 363439499 KRS: 0000594390

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Work4You Global Sp. z o.o.