Opinie o JOBCENTER SILESIA w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JOBCENTER SILESIA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JOBCENTER SILESIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBCENTER SILESIA w Stanowice

Olo Nowy wpis

Kiedyś ta firma była w Raciborzu szkoda zachodu

Czarek Nowy wpis

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Czy agencja działa? Czy poprawiły się nastroje?

Pracownik Nowy wpis

Witam .Ludzie omijajcie te agencje pracy z daleka ,oszukują na kazdym kroku ,umowy lipne ,szkoda czasu ,stracisz pieniądze ,Dorota i Kasia sa oszustkami sciemniają jak się tylko da. Ostrzegam wszystkich szukających pracy

Polnische Arbeiter Nowy wpis

W ostatnim czasie z firmy odeszło sporo osób z powodu zagmatwanych spraw z umowami oraz problemów z rozliczeniami. Podczas pracy w Austrii zdarzyło mi się spotkać osoby znające sprawy tej firmy "od podszewki", a szczególnie ciemne sprawki. Spotkany na budowie chłopak opowiadał, że swego czasu pomagał szefowi tej firmy (BT - ksywka Bodo), nocował go w swoim mieszkaniu, a potem miał problem z odzyskaniem swoich pieniędzy. Pomogła dopiero groźba zgłoszenia sprawy do prokuratury. Osoby mające problemy z wyegzekwowaniem pieniędzy od tej lub innych agencji pracy działających na terenie Austrii powinny zgłaszać swe problemy do austriackiego odpowiednika Państwowej Inspekcji Pracy. Nazywa się to Arbeiterkammer, ma biura w wielu miastach na terenie Austrii i budzi wielki respekt wśród pracodawców.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie JOBCENTER SILESIA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Andreas

Witam ja tez tam robiłem ,kreca z umowami jest ich kilka ,do dupy z nimi, nie mowią prawdy ,nie płacą jak trzeba ,do dziś nie dostałem wszystkich pieniędzy ,to co mowią to oszustwo ,podziel to zawsze przez dwa ,Kasia Helisz to kolaborantka manipuluje ludzmi jej szefowa Dorota to samo ,pracowałem dla nich w Austrii ,szkoda czasu dla nich bo stracisz czas i pieniądze. Oszukują jak się da.

Były

Firma jest specyficzna. Należy bardzo pilnować portfela. Szef firmy, niejaki BODO, jest szeroko znany wśród osób pracujących w Austrii. Niestety ma mocno zaszarganą reputację. Dostaje się jedną, czasem dwie różne umowy pisemne, a do tego jeszcze inną ustną. Trzeba zachować dużą ostrożność jeśli chodzi o rozliczenia. Nie polecam.

kiska

są firma zatrudniajaca ludzi an terenie Autrii wiec mysle ze powinni posidac jakies oferrty pracy za garanice a oni nieczego nie mają.

timtim

Sami do mnie zadzwonili.

timtim

Dostałeś już wypłatę? Bo zastanawiam się czy jechać czy nie...

@timtim

wyplata jest zawsze na czas , jezeli chcesz oferte pracy jedz do biura napewno nikt cie nie splawi i robote dostaniesz w miare umiejetnosci wiadomo ze znajomosc jez. niem. to podstawowy atut

wallach

I co to jest wyjechał ktoś z tą firmą?Jakie warunki proponują?

ppp

jak tam jest?