Opinie o ZRG Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ZRG Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZRG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRG Sp. z o.o. w Rybnik

Irmina Nowy wpis

Tam rekrutacja to sie odbywa w firmie czy w tym urzędzie dla bezrobotnych, do kogo się zgłaszaliście? Mąż mnie poprosił o pomoc, bo nie wie, gdzie ma się udać. Interesuje go oferta zamieszczona na stronie lokalnego urzędu, osoba średniego dozoru górniczego pod ziemią.

Cześć trafiłem tu z oferty dla osoby średniego dozoru górniczego pod ziemią. Idzie zauważyć, że narzekacie na zarobki i brak socjalu, ale w ogłoszeniu jasno piszą, że wynagrodzenie wynosi od 6 500 do 10 050 zł. O co chodzi, bo kasa jak dla mnie bardzo dobra, czyżby mijali się z prawdą i te zarobki były niższe?

Pracownik stały

Szału tu nie ma(. Podwyżki też nikt nie dostanie aż do póki prezesowi spółki się nie zachce ją dać. Wszystko musisz wygryzać. Walczyć o swoje przez cały czas. Wczasów pod gruszą nie ma, nic z socjalu oprócz kartek Sodexo(((. Zarobki są za małe. Mniej niż 5K za czarne bez sobót. Bez bonów za zjazd oczywiście. Ale to i tak za mało za ciężką pracę w przodku. Wiem o czym mówię. Pozdrawiam serdecznie.

@Pracownik stały

Serio nic z socjalu? Nawet jakiegoś pakietu medycznego?? A jeśli chodzi o Sodexo to chociaż jakieś sensowne bony?

Pracownik stały

Dokładnie. Nie ma nic z socjalu oprócz Sodexo(((. Brak takiego pojęcia jak pakiet medyczny…Bony po 60 zł. czyli tę Sodexo. I więcej nie ma nic(((. Jakoś tak tu jest.

@Pracownik stały

Cześć, ale skoro tu jednak pracujesz, to jakieś plusy firma chyba musi mieć? ;-) To kiedy były ostatnio jakieś podwyżki? Jeśli już ją prezes da, to jest to jakiś konkretny %, czy raczej "symbolicznie"? Praca w soboty jest tylko dla wybranych, czy każdy może się zadeklarować, żeby to 5k wyszło? Aa, i miałeś na myśli 5k brutto czy netto? Trochę cię zasypałem pytaniami, ale waham się jeszcze czy ubiegać się tu o pracę, czy nie

Nie ma oprócz kartek Sodexo żadnych dodatków. A jeszcze firma zrezygnowała z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w roku 2024 czyli w ogóle nic nie ma dodatkowo oferowanego w jakości benefitów. Bardzo słaba firma na rynku ofert pracy w górnictwie.

@Marek

Dlaczego firma zrezygnowała z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych? Czy w takim razie nie można liczyć na żadne benefity? Daj znać, jak to jest, bo się już pogubiłam...

Marek Nowy wpis

Bo niby nie mają conajmniej 50 pracowników zatrudnionych. Ale za każdym razem można do zrobić ze własnej inicjatywy. Ale gdzie tam. ZRG tylko liczę na swoje potrzeby i zyski a szacunek do pracowników to dla nich jest zero. Nie ma w ogóle tu żadnych benefitów. Tam że odradzam do współpracy. Pozdrawiam.

Marek Nowy wpis

Na pewno odradzam od współpracy. Nie zarobisz tutaj 5K netto za czarne. Chyba że z 2 sobotami. Porażka ta firma w całe(.

Rozumiem, że można mieć jakieś swoje wymagania i oczekiwania ale chociaż firma socjalem nie rzuca, to też i nie obiecywano mi gruszek na wierzbie. Było w porządku i nie narzekałem. Zwolniłem się tylko dlatego , że dostałem robotę na kopalni i gdyby nie to .to dalej bym tam robił.

Nie byłem elektrykiem. Powiem jeszcze to, że chcecie więcej informacji ,to idźcie do firmy i pogadajcie na miejscu o wszystkim co was interesuje.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZRG Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko OSOBA ŚREDNIEGO DOZORU GÓRNICZEGO POD ZIEMIĄ? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

w sieci widzę ofertę pracy na stanowisko elektryka pod ziemią. czytam, że zarabia się tutaj od 6500 zł do 9000 zł brutto. dlaczego w takim razie jest aż taka rozbieżność? co trzeba zrobić, aby zarabiać tę górną granicę widełek? wiesz? :) widzę również, że jest to praca na trzy zmiany. w jakich godzinach mają one miejsce?

Grzegorz

Dla czego ZRG Rybnik ma taką za niską ocenę tu na portalu?

Don

Mignęła mi w internecie oferta dla górnika pod ziemią. Ktoś wie jaką stawkę proponują na początek? Kasa rośnie wraz ze stażem czy ciężko tu o podwyżki?

@Don

Stawki są uzależnione od twoich kwalifikacji i stażu. Moje stawki rosły w miarę zdobywania nowych kwalifikacji i stażu choć niedługiego.

Ok fajnie. A czy firma jakoś dba o pracowników w kwestii rozwoju, żeby właśnie zdobywać jakieś nowe kwalifikacje? Czy to na własną rękę trzeba o tym mysleć?

Aleksandra

To na sam początek na jaką stawkę można liczyć? I po jakim czasie udało Ci się dostać pierwszą podwyżkę?

Jeśli pracujesz, to zarobisz. Gość, z którym rozmawiałem nie zrobił mnie w konia i jest tak jak powiedział. Najważniejsze , że wypłata zawsze na czas, zusy popłacone, a jako bonus karty Sodexo.

Czyli wystarczy wykonywać swoje obowiązki i będzie luzik? Kiedy Ci robią przelew na konto, zdarza się, że kasa jest wcześniej? Co jeszcze było obiecane i ma odbicie w realu?

Mi.

Teraz nie wiem. Jak pracowałam było dobrze. Miałam urlop, pensję i wsparcie koleżanek. Pewnie nie pomogłam, ale napisałam jak było wtedy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ZRG Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w ZRG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZRG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRG Sp. z o.o.?

ZRG Sp. z o.o.
  • Świerklańska 12