Opinie o Recra Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Recra Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Recra Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recra Poland Sp. z o.o. w Żory

Najgorsze komentarze piszą osoby, które były nieobecne w pracy, sprawiały problemy i nie były zainteresowane pracą. Po kilku dniach wzięli celowe zwolnienie lekarskie. Każdy porządny wnioskodawca ma możliwość przyjechać do nas osobiście w Ostrawie i zadać nam pytania, aby sam mógł się przekonać, co jest, a co nie jest prawdą.

Polak

Zastanawiam się, dlaczego czeskie firmy zaśmiecają olx swoimi ogłoszeniami o "prace", my Polacy nie lubimy, jak się nas okrada, niewiem czego chcą od Polaków, to jest polska strona na ogłoszenia o pracę w naszym kraju, czego od nas chcą, niech umieszczają swoje oferty na czeskich stronach dla Czechów, tu jest Polska

Polak

Zastanawiam się dlaczego te czeskie agencje wogóle zaśmiecają olx tymi ofertami, my Polacy nie lubimy być okradani, Czesi nie chcą pracować w swoich fabrykach?

Diuna
@Polak

Ciekawe czy by nie chcieli u nas pracować? Niech przyjadą do nas to też ich trochę pookradamy, nie chcą?

@Diuna

Człowiek idzie i nie wie, ile dostanie wyplaty i czy wogóle mu zapłacą, wyzysk ludzi

@Polak

Mnie i inne dziewczyny w Tonaku (kapelusze) również (usunięte przez administratora) ja musiałam jechać po pieniądze specjalnie do ostrawy, za trzy tygodnie pracy dali mi 8000 koron (1600zł) w Polsce zarobiłabym więcej, normalnie śmiali mi się w twarz, jak dawali mi tą kasę, gardzą Polakami, nie mają do nas żadnego szacunku, traktują Polaków, jak (usunięte przez administratora) w życiu się z czymś takim nie spotkałam, nigdy więcej z szacunku dla samej siebie

obserwator

te panie, które pracują w tych pseudo agencjach ograniczają się do werbowania ludzi, po podpisaniu tzw. "umów o prace" ich rola się kończy, w razie problemów z wypłatami lub ich brakiem albo w razie grupowych zwolnień z dnia na dzień bez wyjaśnienia trzeba kontaktować się z czechami, bo Panie nic nie wiedzą i nie mają kompetencji do udzielania informacji a potem z regóły nie odbierają telefonów od ludzi, ja rozumiem, że to inny kraj, ale nie można tak bezkarnie wykorzystywać ludzi, ktoś to próbował gdzieś zgłosić?

Pracownik recry

Dokładnie

Natalia
@Recra Poland Sp. z o.o.

Kłamstwo.! Pracowałam Uczciwie bez ani Jednego dnia zwolnienia, robiłam kilkanaście razy po 16 godzin gdy było takie zapotrzebowanie, nawet jak wynagrodzenie się nie zgadzało nie robiłam awantur ... Po 3 msc po 2 zmianie o 21.54 bez podania przyczyny zostałam zwolniona.!! Autobusy po pracowników jeżdżą jak Chcą, ale odjeżdżają dokładnie - macie 10 minut na przebranie i bieg do autobusu bo Odjedzie bez was i wracacie na własny koszt.. Nie polecam

Ghj
@Recra Poland Sp. z o.o.

Święta racja piszą co im sie robić niechce

@Recra Poland Sp. z o.o.

Jesteście (usunięte przez administratora)wypłaty się nie zgadzają z miesiąca na miesiąc dajecie niby na umowie tyle i tyle a wychodzi całkiem inaczej, nie polecam tej agencji

@Diuna

to prawda czeskie firmy (usunięte przez administratora) Polaków dają umowę ale nawet nie robią badan lekarskich umowa jest na 2 lata a zwalniają cię z dnia na dzień bez wydania nawet świadectwa parcy i uzasadnienia często nawet nie zapłacą uznając że ponieśli straty wydając ci koszulkę i majtki do pracy

@obserwator

dokładnie tak jest jak jest jakiś problem Polak zostanie pobity przez pracodawcę są kamery są świadkowie są nagrania jest zwalniany przez tą fabrykę która go nie zatrudniała a rola pracodawcy jest jedynie taka aby wydać ci zwolnienie z pracy bez jakiejkolwiek pomocy Jak zgłosić sprawę do policji czeskiej tez umywają ręce! tak nas traktują nasi sąsiedzi Nie raz zmuszano mnie do parcy do wykonywania rzeczy które nie były moim obowiązkiem- za minutę jak odmówiłem zostałem zwolniony z pracy! tak samo jest jak pracujesz na maszynie np która zbija stalowe nity i aby ją uruchomić musisz nacisnąć na raz 2 rękami -przycisk a ona nie raz się sama włącza i zbija młot stalowy nit płasko- jak odmówisz pracy na takiej maszynie- za 5 minut już nie pracujesz ja odmówiłem psuła się 2 razy dziennie a to wystarczy

Zbigniew
@Andrzej

Znam sprawę pilocja umywa ręce zawiadomienie o przestępstwie jest umarzane- pracowałem i mi nie zapłacili w jednej firmie w Czeskim Cieszynie co do tych nitów ja miałem dokładnie tak samo pwnie chodzi o GARDENA Trzyniec KOńska zbija nity bez nacisku stalowe nity kilka razy dziennie właczxa się sama i odmówiłem pracy na niej- zwolniono mnie natychmiast

Barbara

A wiesz coś na temat pracy dla kobiet na poranną zmianę (szycie)? :) Właśnie ruszyła rekrutacja. W ofercie trochę mało konkretów. Albo ogólnie fajnie byłoby poczytać coś więcej o firmie, czy szefostwo jest spoko, czy są jakieś benefity? Jak atmosfera między pracownikami?

Limba

Katastrofa firma. A i chorować można dopiero po roku pracy .....

Obiektywny

Najgorsza agencja pracy brak lekarza do badan wstepnych brak i formacji przy przyjmowaniu sie o kosztach transportu dopiero jak ktos sie wczyta w czeska umowe pisze za co pobieraja pienadze jest tam miedzy innymi transport plus kary za nieobecnosc w pracy pobieraja nawet wtedy kiedy sie to usprawiedliwia a o wypadku czy chorobie mozna zapomniec agencja nie placi ani grosza szkoda czasu na ta agencje sprawa zostaje zgloszona do odpowiedniej sluzby w czechach trzeba oszostow tepic

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Recra Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zawiedziony

Nie polecam pracować zdecydowanie przez agencję pracy! Prędzej udało mi się dostać dobrą ofertę pracy przez nich w Niemczech, ale gdy podpisałem umowę przez agencję w firmie czeskiej… Wypłata nie o wiele większa niż w polskich firmach (19000 koron za pełen etat brutto z jakimiś małymi bonusami), w firmie majster też słabo traktował i ciągle naciskał na podwyższanie normy, mimo pracowania przy maszynie, której nie można działania przyspieszyć, ale najgorsze przyszło, jak zwalniałem się stamtąd (same dojazdy do pracy wynosiły 5 godzin dziennie). Oczywiście jak już udało mi się przeczytać w innych komentarzach też kazali mi przyjechać do tegożto biura w Ostrawie i potrącili mi 2000 koron za dzień, przed którym pisałem w SMS, że nie przyjdę, bo jestem chory (gdy była przedstawiana mi oferta byłem zapewniany, że to tylko starczy, bo wszyscy wiemy, że recra nie daje ubiezpieczenia NFZ) i coś koło 861 koron za ciuchy, których powiedzieli że i tak nie mogliby używać potem xDDDDD. Następna próba wyzysku pracowników. A w biurze czeskim ogólna atmosfera ksenofobii. To doświadczenie zniechęciło mnie do pracowania gdziekolwiek przez agencje.

Dorota11

Witam można prosić więcej info na temat pracy .Dziękuję pozdrawima

T

(usunięte przez administratora) agencja najgorsza że wszystkich agencji na Czechach niedajcie się nabrać

Nie polecam

Banda złodziei i klamcow

Zaciekawiony

Na jakiej ulicy w Żorach znajduję się biuro?

Polecam prace ! Nie mam żadnych problemów. Najwiecej złych opinii jest od ludzi , którzy nie chodzą regularnie do pracy a później jest wielki szok jak przyjdzie wypłata. Pracuje 3 rok przez Recra i wypłata jest zawsze ok jeśli się chodzi do pracy. Szkoda tylko że te złe opinie wystawiają ludzie, którzy nawet nie przepracowali pełnego miesiąca a najwięcej mają do powiedzenia. Pozdrawiam

Yea

Frajerzy bez kasy, którzy muszą wyłudzać korony od Polaków, żeby się dorobić, poziom na poziomie :-)

TRAGEDIA

Ta "firma" to tragedia, największe (usunięte przez administratora) z jakim miałem do czynienia w swoim życiu, totalny przekręt, na szczęście pracowałem przez ten (usunięte przez administratora) tylko tydzień, ale pisze tą opinię , żeby ostrzec wszystkich ludzi , przed zatrudnieniem się przez tą "agencje" , bo stracicie dużo nerwów i pieniędzy , jest to totalna szmira, a pisze to osoba , która w niejednym kraju pracowała i niejedną agencje pracy przerobiła, ta przebija wszystko co do tej pory spotkałem. Zacznę może od kwestii kar, które możemy otrzymać za byle (usunięte przez administratora) , weźmy prosty przykład , zepsuł Ci się samochód , żeby dojechać do pracy ? Nie ma problemu, my Cię do niej zawieziemy, jeśli przepracujesz ten dzień za darmo, nie chcesz ? W takim razie kara 2000 koron(dwa dni pracy). Tak to prawda, nie robię sobie jaj, to jest praktyka stosowana przez to złodziejskie biuro, jest to nawet na umowie (nie pytajcie co mnie pokusiło , że ją podpisałem, sam nie wiem, jakbym wiedział co nastąpi później , na pewno bym nie podpisał). Właśnie , co było później? Przepracowałem tydzień, na stanowisku, które było ciężkie , ale dawałem rade, jednakże ze względu na wrażliwość zatok po konsultacji z laryngologiem okazało się że musiałem je zmienić(szlifowałem fotele , z których leciał aluminiowy pył, co wywołało u mnie krwotok i ogromny ból, przez który nie mogłem iść do pracy). Otrzymałem chorobowe do końca tygodnia, które dostarczyłem kierowcy , po konsultacji z koordynatorem Radkiem, że tak mam zrobić, do końca tygodnia zostałem w domu. W następnym tygodniu w poniedziałek miałem nockę , a więc poszedłem na przystanek, wsiadam do busa , a kierowca się pyta jak mam na nazwisko, ja odpowiadam , a ten stwierdza, że nie ma tu takiego nazwiska, ale dobra skoro tu jestem to raczej nie przypadkowo, usiadłem i jedziemy do pracy , na obiecane przez pana radka nowe stanowisko. Po dotarciu do pracy okazało się , że ja jednak już tam nie pracuje i dostałem telefon z agencji że już tam nie pracuje i że mogę wrócić busem który zawozi do domu po południową zmianę , a więc zaszło bardzo dużo złamanie , pogwałcenie przepisów , zostałem zwolniony na chorobowym, które było spowodowane wykonywana przeze mnie pracą (!!!) , W dodatku nie zostałem poinformowany o zwolnieniu !!! Ale to nie koniec skandalicznych rzeczy , jakie miały miejsce z tymi patusami , nie wiem w ogóle jak ta firma istnieje na rynku, przecież już dawno powinni być przynajmniej zamknięci. Wypłata za ten tydzień który przepracowałem + tydzień chorobowego miała przyjść 20 dnia następnego miesiąca na konto , które podałem w umowie. Co się okazuje ? Jest 21 a wypłaty nie ma... Dzwonię do biura, okazuje się, że ich jakieś wymyślone złodziejskie zasady , które nieobowiązują w żadnej innej firmie , są takie , że po ostatnia wypłatę trzeba sobie osobiście przyjechać do biura (byłem akurat w tym czasie za granicą, próbując się odkuć po tej wtopie z recrą i bardzo liczyłem na ten zastrzyk gotówki), po 2 miesiącach od tego czasu , po powrocie z za granicy , przyjechałem do Ostrawy po swoje pieniądze , okazało się że pieniędzy nie ma i mam se przyjechać po nie 23 dnia danego miesiąca, po awanturze i grożeniu policją, udało się wynegocjować że pieniądze będą na następny dzień, po czym okazało się że za chorobowe oczywiście mi nie zapłacili, tylko za dni które przepracowałem i w dodatku chcieli na mnie nałożyć 2000 koron kary, bo nie chcieli respektować pierwszego dnia chorobowego (kusiło ich jeszcze żeby mnie (usunięte przez administratora) , ale wykłóciłem się i tego nie zrobili. Podsumowując, nie polecam nigdy nikomu za żadne skarby próbować szukać pracy przez agencję recra, jest to najgorsze ścierwo jakie istnieje na rynku, powinno być zgłoszone i usunięte, niech ta opinia pomoże innym, aby nie weszli na tą samą minę co ja.

Halo, Chcę zapytać o waszą ocenę na temat warunków pracy. Czy firma daje "wczasy pod gruszą"? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Student

Jak zrobisz magistra i zatrudnisz się w polskiej budżetówce, to może i się załapiesz na socjale i inne świadczenia pracując na normalnej umowie o prace

Czy istnieje możliwość rozwoju w Recra Poland Sp. z o.o.?

Pracownik produkcji

Rozwój gwarantowany, zawodowy, intelektualny i finansowy z naciskiem na finansowy:-)

praca

Polecam firme, super praca

Rafał
@praca

w ogłoszeniu na pracownika montaży napisali że chcą z doświadczeniem w wytwarzaniu przewagi, tylko nie rozumiem co to znaczy??? możesz pomóc i to rozszyfrować? i napisz proszę jak jest z przerwami, ile, co jaki czas, bo to stojąca robota? jest jakaś kantyna z gorącym jedzeniem?

Lima
@praca

Brud (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).... Fabryka nie odnawiana od czasow prl....szafki raz sie zamykają raz nie, obskornie i naprawdę baedzo brudno.

@Rafał

Witam, poszukujemy pracownikow z doświadczeniem na produkcji ale dajemy też szanse mniej doświadczonym pracownikom. Jeśli chodzi o przerwy są one 3, przeważnie dwie po 10 min i jedna 30min. Na każdej z hal znajdują się kantyny gdzie można na przerwie odpocząć oraz coś zjeść. Pozdrawiamy Agencja Recra

Małgorzata
@Recra Poland Sp. z o.o.

Te przerwy są jakoś rotacyjne, że każdy wie o której ma iść, aby nie wszyscy szli jednocześnie?

@Lima

Jesteśmy agencją pracy która pośredniczy. Niestety nie mamy wpływu na to jak dane hale wyglądają.... Pozdrawiamy zespół RECRA

ABC
@Lima

Te komentarze nie są oparte na prawdzie.

Helena
@ABC

a na czym? w każdej opinie jest ziarno prawdy, nie wierzę że każde słowo jest wyssane z palca

Aga

Wypłata śmiech na sali ???? pierwsza bardzo fajna pozostałe każda inna . W piątek pojechaliśmy we trzy każda pracowała w tej samej firmie i tyle samo dni ale każda miała inna wypłatę. Każdej potrącali inna kwotę za paliwo i każdej liczyl inaczej za godzinę.

Jeleń na obczyźnie
@Aga

Tak działają te wszystkie agencje, jedną (usunięte przez administratora), drugą (usunięte przez administratora) i prosze ile pieniędzy na czysto w kieszeni

fvac

nie polecam agencji zreszta jak kazdej czeskiej Praca niepewna i godziny rowniez Dzisiaj praca jest jutro juz nie ma lub okrojone godziny

Jerzy
@fvac

Często się zdarza takie okrajanie godzin? Słabe to jest jak jesteś gotowy do pracy i nie możesz pracować w sumie

ABC
@fvac

Te komentarze nie są oparte na prawdzie.

Na pasku premia za przepracowany cały kwiecień, wyplata za przepracowane godziny. Premia widmo! Nikt nic nie wie, z każdym co się rozmawia mają źle policzone oszukane wypłaty! Recra tel kie odbiera!

Pracuje w Trzyńcu, wszystko w jak najlepszym pożądku, nie mam żadnych problemów co do wypłat, urlopu, transportu do pracy czy też kontaktu z kordynatorem. POLECAM !

Vlad

polecam prace

Dorota

Dwa dni? To co na trzeci po prostu już sama wzięłaś i nie przyszłaś? Dałaś im chociaż znać, że odchodzisz?

@Vlad

Podobno nie zapłacili komuś wyplatey

Akord Arcer Recra

(usunięte przez administratora) na wypłatach... Nie wypłacają za urlopy... Trzeba notorycznie sie upominać o swoje na każdej wypłacie... Nie polecam...

Justyna
@Akord Arcer Recra

A zatrudniają tam pracowników na umowie o pracę? Czy jaki rodzaj umowy, że trzeba się upominać o swoje?

Zostaw merytoryczną opinię o Recra Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Recra Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Recra Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recra Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Recra Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Pszowska 26
    44-300 Żory