Opinie o E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Agata koordynator Nowy wpis

Strzeżcie się lokacji Ysselsteyn, Holandia ulica Timmermansweg 128, na lokacji sama(usunięte przez administratora) bez kultury i szacunku do innych, (usunięte przez administratora)broni pijaków i (usunięte przez administratora),woli ich niż normalnych ludzi bez nałogów,nie potrafi w niczym pomóc,ma w (usunięte przez administratora) potrzeby i prośby pracowników(usunięte przez administratora)

Czy firma E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Gigant Nowy wpis

Te wypowiedzi przez pracowników są (usunięte przez administratora) a prawda jest jedna banda dziadostwa mieszkania zajazdy . Pracownica Ewelina powinna opisać tam pracę jak okrada i robi w (usunięte przez administratora) pracowników kradnąc im ciężko zarobione pieniadze

Marcin Nowy wpis

Drodzy czytelnicy, chwilę zastanawiałem się co i jak napisać, żeby nie zostało to odebrane jako zwykły hejt. Myśle, że ocenę trzeba podzielić na trzy części: 1. Warunki mieszkaniowe, 2. Kontakt z koordynatorami, 3. Warunki pracy. I teraz po kolei 1. Warunki mieszkaniowe to praktycznie jeden i ten sam standard jak w 99% biur w Holandii czyli zwykłe MELINY ( nie przesadzam, proszę mi wierzyć) Zdecydowana większość lokatorów to patologia mająca problemy z prawem zarówno w PL jak i Tu. Oczywiście zapewnienia biura, że wszystko jest pod kontrolą to mydlenie oczu. Nikt niczego nie kontroluje, wchodzi kto chce i kiedy chce. Koordynatorzy nie wiedzą czy dany pokój jest wolny, ile tak de facto osob mieszka na danej lokacji. Oszczędności na dosłownie wszystkim. Prowizoryczne pokoje zrobione na prędce z dykty. Z 4 prysznicy działa 2 a czasem jak się zatka to 1 I teraz pomyślcie sobie jak 30 osób korzysta z jednego prysznica, gdzie każdy prscuje i chce się po pracy odświeżyć. Wifi a w zasadzie jego brak. Środki czystości nie istnieją. Paniusia z biura zwana Agatką brzydzi się tym miejscem, ale bezczelnie potrafi odpyskować każdemu pracownikowi. 2. Kontakt z rzekomymi koordynatorami: i tu jest dramat nr 2 czyli jak to zwykle bywa uprzejmi do bólu w trakcie rekrutacji, a już po przybyciu na miejsce nie odbierają telefonu, każdą próbę kontaktu traktują jako niepotrzebny problem. Ich praca to siedzenie w biurze, picie kawy, układanie pasjansa na służbowym laptopie i nazywanie pracowników debilami tak jest podkreślam DEBILAMI. 3. Warunki pracy. Komentarz chyba jesy zbędny po przeczytaniu dwóch poprzednich punktów, ale w skrócie rynek holenderski jest uzależniony od nas czyli od tzw. Flex pracowników bo jestesmy tańsi od Holendrów a dwa oni i tak nie chcą wykonywać tego typu prac. Na tym żerują złodziejskie biura w NL, nie tylko to ale podkreślam KAŻDE. Moja rada dla każdego kto dobrnie do końca tego komentarza, walczcie o swoje, dajcie się poznać jako osoby wiedzące czego chcą i po co tu przyjechały. Cwaniaczki koordynatorzy z biur tylko czekają na kolejnych jeleni niczego nieświadomych aby móć ich wykorzystać w każdy możliwy sposób. Ocena NEGATYWNY najbardziej jak tylko może być. Czekam z utęsknieniem, aż kiedyś przyjdzie zła koniunktura i Ci parszywi koordynatorzy którzy tak bardzo nas ignorują, będą pracowali tak ciezko jak teraz my i doświadczą warunków mieszkaniowych MELINY jak teraz my.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Filip

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej agencji. Jade z kolega i interesuje nas praca w sektorze ogrodnictwa. Ktoś był, może pomóc, wyrazić swoją opinię?

Bronisław
@Filip

Na Twój wpis niestety nikt nie zdecydował się odpowiedzieć, dlatego ja w tym momencie chciałbym ustalić, czy finalnie z kolegą pojechaliście do pracy za pośrednictwem tej agencji?

WSK

Witam Po podliczeniu wynagrodzenia jestem w plecy 250€. Pracowałem w grudniu. Dużo nadgodzin plus nocki dwie niedzielę oraz w drugie święto. Wynagrodzenia 1411€. Jak poszedłem do biura wyjaśnić to usłyszałem, że na to nie ma czasu. Wyjaśnienia zajmą 30 min a na to nie mają czasu. Uprzedzam i pozdrawiam

Stefan

Brak kompetencji i brak zainteresowania pracownikiem.

Julia

@Anna jasne, tez uważam ze kto chce pracować, nie będzie przychodził pijany do pracy. Zdradzisz czym się dokładnie zajmowałaś ? Jestem ciekawa twojej opinii.

Praca jest ok przez te biuro,ten co chce pracować zawsze będzie pracować! Narzekają tylko nieroby,bo mało im czasu wyspać się bo wiecznie zechlani i zaćpani ,pijackie mordy ,a po nocy hałasy.Rano zgłaszają że niby chorzy i chcą wolny dzień! Nie wspominam już że nawet nie kąpią sìę,a śmierdzą że aż mdli ! Pomimo tamtych elementów są też normalni ludzie wiedzą że przyjechali do pracy ,a nie na wakacje.

Ginger

Uwazajcie na eb personeeldiensten pani Malgorzta Bowszys to zwykla faszystka i z tego co wiem lubi anfetamine do dzisiaj nie wyplacili mi pieniedzy uwazajcie na pluim pack w apeldoorn i inne ro zwykla banda zlodzieji

Bronisław

Na forum publicznym nie powinniśmy dyskutować bezpośrednio o osobach, które pracują bądź pracowały w firmie E.B. Personeelsdiensten Polska, a tym bardziej ich obrażać. Napiszcie lepiej, dlaczego rzekomo nie zostały wypłacone pieniądze za pracę, którą wykonywaliście? Próbowaliście może dowiedzieć się, co na to wpłynęło?

Magda

Podjęłam prace przez Eb Personeelsdiensten w Fresh Care w dronten. Przykro mi ale nie polecam. Atmosfera zarówno na produkcji jak i w biurze nie przyjemna. Brak jakichkolwiek odpowiedzi dotyczących wypłaty. Zakwaterowanie tragedia, wieczna balanga (zgłaszanie do biura nie przynosi skutku)

admin

Mieliście styczność z firmą E.B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Karlo1985
@admin

Ja pracowałem tam kiedyś i szczerze to polecam praca ok hotele ok pokoje po dwie osoby śpiące od pon do soboty praca niema przestoju polecam

Renata
@Karlo1985

Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w E.B. Personeelsdiensten Polska? Użytkownicy forum często poszukują informacji na temat stanowisk w danej firmie i tego, jakie możliwości współpracy oferuje dany pracodawca. Dodaj swój wpis tak, aby inne osoby mogły dowiedzieć się więcej rzeczy na temat tej firmy. Swój wpis zacznij od przytoczenia ogólnych warunków zatrudnienia - rodzaju umowy, stawki godzinowej i ilości przerw w ciągu dnia.

Waldi

Jeśli jest tak źle to odejdźcie z firmy do innej pracy. wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma

The

Nie polecam! Brak wyplat na czas, 'reka reke myje' ! Masz dobrze jak lizesz anus! A szacunku do czlowiek zadnego

The

Praca jak praca ale atmosfera beznadziejna! ZERO jakiegokolwiek myslenia logicznego kierownictwa! Praca po 50-60 godzin tygodniowo, w zimnie. Brak jedzenia I picia. Koordynatorzy nie potrafiacy nic wyjasnic. Wyplaty takie ze chce sie plakac. Hotel masakra!

Sylwek

Miałem możliwość współpracy z firmą EB dzięki której podjąłem pracę w firmie Fresh Care w Dronten. W porównaniu do innych pośrednictw pracy w Holandii ta firma nie wypadła aż tak źle. Przede wszystkim zwróciłem uwagę na to, iż w codziennej pracy spotkałem się z dobrym traktowaniem. Nikt na mnie nie wyżywał się emocjonalnie. Praca nie jest ciężka. Za 2 tyg pracy otrzymałem 875euro (mieszkam na swoim). Gdy potrzebowałem czegoś Pani Koordynator Aleksandra zawsze była otwarta na udzielenie pomocy. Są w 100 % wypłacalni. Po każdym przepracowanym tyg. są podliczane godziny i wywieszane na tablicy ogłoszeń. Jeśli coś się nie zgadzało można pójść do biura i sprawę wyjaśnić. Firma Fresh care dobrze zmechanizowana, nowoczesna. Największą jednak antyreklamę robią sobie sami Polacy. Duża część przyjeżdża żeby zarobić i myślę że ta firma daje takie możliwości. Wielu jest jednak, którzy przyjeżdżają dobrze się bawić. Wielu uzależnionych od środków psychoaktywnych. W tej sytuacji to nie firma EB jest winna jak coś im nie pójdzie ale oni sami. Ja zdecydowanie POLECAM firmę EB i pracę w Fresh care w Dronten

Zostaw merytoryczną opinię o E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o.?

E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o.
  • Radlińska 68
    44-300 Wodzisław Śląski
  • NIP: 6391944919 REGON: 240968170 KRS: 0000308793

E. B. Personeelsdiensten Polska Sp. z o.o.