BS Construction Sp. z o.o.

Adres: Jana III Sobieskiego 11 lok. E6, 40-082 Katowice

NIP: 6342809848 REGON: 242873812 KRS: 0000423610

BS Construction Sp. z o.o.

Opinie o BS Construction Sp. z o.o.

Tematu firmy BS Construction Sp. z o.o. w miejscowości Katowice jak na razie nie ma, więc może macie jakieś nowe wieści, na pewno będą pomocne dla użytkowników!

Zostaw opinię o BS Construction Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BS Construction Sp. z o.o.