Opinie o Stanisław Cudny Foge w Węgornia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stanisław Cudny Foge. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stanisław Cudny Foge o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisław Cudny Foge w Węgornia

Bianka Nowy wpis

Rok temu poszukiwali tutaj kogoś na stanowisko pracownika biura obsługi klienta. Wtedy proponowano zarobek w wysokości od 3700 do 5000 złotych brutto. Czy w tym nowym 2024 roku coś się zmieniło, jeśli chodzi o wynagrodzenie?

kandydat Nowy wpis

brak slow... bylem na rozmowie na ktorej ustalone zostaly warunki nastepnie mialem czekac na odzew w przyszlym tygodniu z decyzja co do mojej kandydatury. Odzewu brak i brak rowniez odbierania telefonow z mojej strony... najpierw robia dobre wrazenie a potem szkoda gadac...

Bili

W Castoramie zakupiłem listwy Foge 8cm , białe, lakierowane. Listwy zostały zamontowane w kuchni oraz przedpokoju Po przemyciu podłogi mopem listwy rozwarstwily się na styku listwa-podloga. W sprawie tej złożyłem reklamacje do Castoramy. Cały proces reklamacyjny to jest droga przez mękę. Sprzedawva uchylił się od odpowiedzialności w ramach rękojmi i wysłał reklamację do gwaranta aż wreszcie trafiła ona do producenta. Wszystkie te podmioty bez dokonania stosownych pomiarów w miejscu zainstalowania listew, w oparciu o przesłane zdjęcia ,jednoznacznie potwierdzily ,że pomieszczenia są zawilgocone i zalewowe i nie należało tam instalować tych listew.Uzasadnienei to nie poparte wcześniejszymi badaniami wilgotność pomieszczeń czy ścian jest dla mnie nie do przyjęcia. Dlatego dalej walczę o szacunek dla klienta i poszanowanie jego praw.

Marek Nowy wpis
@Bili

Na tej stronie wyrażamy opinie o FOGE jako pracodawcy. Nie wylewamy żali, za towar który nie spełnił Twoich oczekiwań.

Czy w Stanisław Cudny Foge są szkolenia zewnętrzne?

Michał Nowy wpis

Tak w zakresie rozwoju i niedorozwoju

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Stanisław Cudny Foge.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Mateusz

Ja pracowałem 2 lata, praca nie jest zła, ale zarząd do wymiany. Jak pracujesz i się nie odzywasz to jest do wytrzymania, chociaż firma przez dwa lata nie zapewniała normalnych warunków pracy. Jak podpadniesz kierownikowi, to prędzej czy później wylecisz albo sam albo dyscyplinarnie. Na koniec (usunięte przez administratora) mnie na pieniądze. Nie polecam

@Mateusz

Ale to serio z tą dyscyplinarką? Serio ktoś tak miał? Jeśli tak to za co niby, bo rozumiem, że o błahostkę CI chodzi?

Zawodowy opierdzielacz

Po sąsiedzku za płotem jest nowy zakład produkcyjny. Można tam spróbować swoich sił.

@Zawodowy opierdzielacz

Nie no to fajnie, dzięki z info, ale to chyba nie jest opinia odnośnie tej firmy? Skoro pracowałeś to może o nich coś powiesz? Czemu Cię tu już nie ma i od kiedy?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Stanisław Cudny Foge?

świński udziec

Rozwinąć to tam można co najwyżej folię stretch oraz krzywiznę kręgosłupa.

@świński udziec

A coś więcej o aktualnych warunkach?

świński udziec

Januszex w którym nie chcesz pracować. Pracownicy traktowani jak parobasy, sprzęt oraz narzędzia / materiały do pracy najtańsze z możliwych, zarobki żałosne. Latem harówa w upale, bez zapewnionej wody (bo to biało-żółte błoto cieknące z kranu na hali ciężko nazwać wodą pitną). Jedyne osoby którym polecam odwiedzić tę firemkę to spotterzy egzotycznej, włoskiej, motoryzacji. Na parkingu czasem stoją miliony na czterech kółkach, gdy właściciel akurat postanowił odwiedzić swój mały (usunięte przez administratora) (za to przesuwu bocznego na wózku widłowym nie ma, bo za drogo).

No, to tak generalnie rzecz ujmując to na krótki okres czasu prowadziłem z ową firmą symbiozę która polegała na tym iż że moja persona zdobywała "cenne" doświadczenie w stosunkach między-paletowych prawda, aaAAAaa tym samym firma tanim kosztem prawda uzyskała tymczasowy biologiczny podnośnik hydrauliczny o maksymalnym tonażu do 30 kg oraz operatora taczki z doczepionymi widłami, więc uważam że to wyszło na duży ➕ bo dzięki temu mogłem nawiązać pozytywne relacje dyplomatyczne z poważniejszymi firmami logistycznymi (prawda firma o której tutaj mowa posiada pewien moduł logistyczny), ale na dłuższą metę no niestety brak rozwoju czyli tzw. zwój ➖, również brak inwestycji w pożądnej jakości folię typy "strech" która prawda mogłaby mieć problem z utrzymaniem "turbulencji" 12 letniego osobnika płci męskiej. A więc takie 0️⃣ trochę na pozytywne

Czy firma Stanisław Cudny Foge udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Alabai

No wiec możesz zapomnieć o jakich kolwiek pieniążkach dodatkowych,pożyczki to w życiu nie zobaczysz sam regulamin który został tam stworzony to dobrze się z nim zapoznać zeby nie było po tem płaczu Ogolnie firma porazka,w dawnych czasach jeszcze ta firma miala sens dla ludzi.lozdrawiam

@Alabai

Z tego co słyszałem, to w dawnych czasach pracownicy robili co chcieli, a jak przyszło im pracować na nowych maszynach to to ich przerosło

Alwoar 12

Hahah kto vi takich bredni na opowiadał dużo się od tych maszyn starych nie zmieniło po prostu odszedł bo zostali potraktowani nie fajnie niech pracodawca przypomni sobie wieczne awarie jego super sprzętu i zimno na chacie gdzie pod namiotem trzeba było marznąć iodmrazac jego sprzęt tak ze sorry kolego nie zablysles hahah przeroslo to byłych pracowników poszli mu bo nie dali sobie na głowę wejść i mial dobra ekipę,ale jeśli uważasz i słuchasz innej strony to zebys się kiedyś nie zdziwił Pozdrawiam

Nie polecam, pracodawca coś na wzór Amber Gold, obieca dużo a zostaniesz z niczym.

pudelek
@Nowy

w koncu to zięć bylego premiera hehe wiec wszystko się zgadza ;)

Kazimierz
@Nowy

A ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz. To co miałem obiecane, to dostałem. Po prostu trzeba pracować, a nie ściemniać

Krzysztof

Kandydaci starający się o prace też obiecują dużo a wychodzi bardzo różnie. Firma jak najbardziej ok trzeba chcieć pracować.

Obywatel
@Krzysztof

Oj masz rację. Jak widzę młodych ludzi, którzy młotkiem przybijają wkręty albo wkrętarką chcą przykręcić gwoździe to aż ręce opadają. Skąd oni się biorą?

Jolanta

Czy pandemia miała jakiś istotny wpływ na pracowników firmy Stanisław Cudny Foge? Wiem, że w wielu miejscach były na przykład obniżane wynagrodzenia lub "obcinane" godziny pracy - czy coś takiego miało miejsce u tego pracodawcy, czy raczej firma i pracownicy wyszli z tego bez szwanku?

@Jolanta

Z tego co wiem to nikt nie miał ani obniżonej pensji, ani obciętych godzin pracy. Pracodawca wypłaca wynagrodzenie zgodnie z umową i przepracowanymi godzinami.

Judym'

@Zniesmaczony to teraz ogólnie kontakt z szefem tylko przez kierowników ?

Zniesmaczony

Gdy człowiek jest potrzebny jak szef sie dorabiał to był miły. Ale gdy się dorobił to już traktował cię jak powietrze i niepotrafił już z tobą porozmawiać i wysyłał swojego pieska ,kierowniczka za 5 groszy który mu w (usunięte przez administratora) włazi. Szczerze niepolecam brak szacunku i podejścia do pracownika .

Pozytywny
@Zniesmaczony

A ty kolego zniesmaczony to chyba miałeś olewackie podejście do pracy skoro jesteś byłym pracownikiem. Z tego co kojarzę, to jeszcze sam nikt nie odszedł z tej firmy w przeciągu dobrych kilku miesięcy jak pracuję.

Bolesław

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy bo może to nie dla każdego? Ja natomiast polecam bo to dobry pracodawca!

@Bolesław

Firma porażka tragiczna chyba jeszcze zbyt krótko tam pracujesz Ale w sumie znalazła firma roboli którzy będą pracować za te śmieszne pieniądze. Pozdrawiam BYŁY WIELOLETNI PRACOWNIK ????????

@Bolesław

Ty chyba jesteś dobry dziobak skoro tak twierdzisz

Przyjazny

Firma szuka magazyniera z uprawnieniami UDT. Byłem tam w zeszłym tyg. Kierownik wydadaje się miłym facetem ale jak zaproponowal 2600 a po 3 m-ach 3000 to lampka się zapaliła. Bez obrazy ale jakiś rolnik z okolic zawsze się znajdzie. Widać dalej szukają bo wczoraj ponownie ukazalo się ogloszenie. Podczas spotkania zostałem poproszony o jazdę próbną na wózku widłowym. Do dziś mam do siebie pretensje, że dałem się na to namówić i właściwie z tego powodu pisze i dla refkeksji zainteresowanych. Jak wiadomo każda maszyna jest inna. Jeśli jeździsz np. na elektrykach to gaz już jest inny. Nie muszę tego tłumaczyć dla ludzi z branży i doświadczeniem. Jeśli jeździsz na zwykłej czołówce z ladownością 1.4 t a chcą byś zrobił im pokaz na wózku z ladownością 4 ton to przemyśl to zanim wsiądziesz! Test odbywa się w miejscu pracy, w hali ciasno, obok Ciebie chodzą ludzie, wokół materiały do produkcji a Ty między bramą główną a filarami nośnymi hali próbujesz swoich sił. Zadziwia mnie ten brak wyobraźni kierownika. Bez niczego daje Ci maszynę o wadze kilku ton i mówi jedź. Wsiadaj, jedź i podnieś kilka ton o wymiarach około 4m x 2,5m i połóż tam. Jeden wsiądzie i nic się nie stanie ale drugiemu noga mocniej naciśnie pedał gazu, pomyli dzwignie i tragedia gotowa.. Przy takiej masie łatwo o kłopoty. Pamiętajcie, że w razie czego to Was będą ścigać. Nie tego pracodawce co tak niefrasobliwie postępuje. Taki test powinien odbywać się na wolnym powietrzu dla dobra zakładu i twojego, nie mówię już o sprawdzeniu ksiegi rewizyjnej przed jazdą ale dla tego pracodawcy to pewnie strata czasu i punktów.Pozdrawiam

Nie polecam

Praca za marne grosze w tragicznych warunkach, zimno. Po miesiącu ludzie uciekają z tej firemki listewek. Niektórzy już w kolejnym dniu nie przychodzą do roboty jak zorientują w co brązowego wdepnęli. Stanowczo odradzam.

Jasia

Ale to coś się wam nie podoba w pomysłach jakiegoś szefa czy kogo? I co jest nie tak z nimi?

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Cudny Foge - Węgornia

• Jak się pracuje w Stanisław Cudny Foge?

Zobacz opinie na temat firmy Stanisław Cudny Foge tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Stanisław Cudny Foge