DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Wędkowy

Opinie o DOVISTA Polska Sp. z o.o.

EU pracownik

Ta opinia akurat jest przydatna i dla kandydatów i osób pracujących w Dovista. Pokazuje z kim ewentualny pracownik będzie miał do czynienia. Firma Dovista to bardzo dobra i stabilna firma a takie osoby jak ten Pan mogą zepsuć tą opinię i pracę zamienić w przykre doświadczenie.

EU Pracownik

Od początku roku firma zatrudniła dyrektora operacyjnego, który przez półtora roku pracował w Ecol-unicon jako dyrektor operacyjny. Przestrzegam wszystkich przed tym panem. Nie dość, że ma on problemy z kultura osobistą to generalnie nie szanuje ludzi. Ponad to w EU narobił tylko bałaganu a jego praca sprowadzała się do zwalniania ludzi i przyklejania się do efektów innych.

Marek

No ja nie wiem jak to jest z tymi inżynierami, wydaje mi się że jest to dobra praca i wesoła atmosfera, jedna z najlepszych jakie mnie spotkały póki co, bardzo dobra rzecz, pracownik produkcji wcale nie ma bardzo ciężko, polecam się zapoznać z tym teraz

stefan

hej. szukają teraz kierownika jakości dostawców. czy wiecie ile płaca brutto? czy warto aplikować?

kaska

hej, nie wiem ile placą na stażu, ale R&D jest prowadzone przez fajnego managera i mowi się u nas że jest kuźnią talentów. Ja nie pracuje tam, wiec nie pomogę, ale na pewno można się rozwijać. Powodzenia w dovista czy innej firmie :)

Zostaw opinię o DOVISTA Polska Sp. z o.o. - Wędkowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOVISTA Polska Sp. z o.o.