Velfac Sp.z o. o.

Wędkowy

Opinie o Velfac Sp.z o. o.

frania

na aluminium jest najlepiej a na lakierni jest gorzej

Pietrek

Tempo jest takie, że bez amfy nie pociągniesz. Amfa to niestety standard ale jak długo to wytrzymasz?!

hassan

O 1600 niektórzy mogą sobie pomarzyć. No ale niestety taki mamy kraj. Kokosów się w Polsce ciężko dorobić. Czasem trzeba charować za 6 złoty na godzine. po 13 godzin a w niedziele 11 godzin. No ale myślę że taka praca to chyba nie na stałe. Nie ma co się oszukiwać trzeba pokończyć jakieś kursy to i znajdzie się praca gdzie można "żyć"...

młody

Dali mi umowę na 8 miesięcy a po miesiącu zwolnili bo mało sztuk robiłem a przez pierwsze 2 tygodnie tylko się przyglądałem i sprzątalem a miałem do nauki jak składać sasze szklić montować w ramy i wiele innych rzeczy ale im noga się powinie to ja będę się śmiać z nich i tak tego nie zostawię pójdę do sądu .

J

Witam, Maiłem przyjemność pracować dla Velfaca na początku 2007 i co tu czytam nie wierze że do takiego upadku mozna doprowadzić firmę i opinię o nie jej.

bomba

jaką premie, nie oszukuj się przecież premii nie ma już od dawna i jakie 1600 i jeszcze morz na 4|5 etatu

Lolek

no tak ale to przez pierwsze trzy miesiace wiadomo musza nauczyć takiego pracownika po trzech misiacach masz spokojnie od 1600 netto zalezy gdzie pracujesz ile masz nadgodzin i czy dostaniesz premie za jokość termonowośc produktywność

BRAWO!!!!!! NARESZCIE KTOS OPISAL CALA PRAWDE !!!!!!!!!

ja

uwierzcie, nie chcecie tam pracować. norma w górę z tygodnia na tydzień, a płaca stoi w miejscu..kino się robi, patrzą na ręce przez 8h, nawet mierzą czas, jak idziesz do wc i ile tam jesteś. brakuje, żeby patrzeli co tam zrobiłeś.żenada.

ad

a ktoś moze wie jak wyglada ten darmowy dojazd z tczewa?? jak dlugo sie jedzie i czym?? no i gdzie jeszt przystanek poczatkowy?? Dzieki

dd

Czy w polskim velfacu sa rowniez robione okna 400? Czy tylko 200 ?Prosze o szybka odpowiedz

anno domini

hmmm.... czy na wszystkich działach tak jest ?? slyszalem , ze zalezy jak trafisz.

emka

chciałabym adres e-mail tej firmy, jesli mozna proszę o zamieszczenie na tej stronie

Zostaw opinię o Velfac Sp.z o. o. - Wędkowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Velfac Sp.z o. o.