Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

Czy w Rationel Polska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Maja Nowy wpis

Szok trochę, co tu piszecie, czy ktoś może nie obsmarowywać kobiet, tylko napisać konkretnie, ile na produkcji zarabia facet? Wiecie, że ludzie szukają pracy na już, są w desperacji?

Produkcja Nowy wpis
@Maja

Czym dłużej robisz tym więcej zarabiasz. Po 10latach po 8 h 4 200 dostaniesz

Kimi

Polecam...blondyna z t1 daje za darmo wszystkim żonaty facetom...

Tic

M ?

Kaka

P. M ?

P
@Kaka

Chodzi o Magdę?

Natalia

Ale po co takie plotki po firmie puszczać? Za mało pracy macie? ;p

Xxx
@Natalia

Dobrze wiesz,że to prawda :)

Wojtas
@Kimi

Dzień dobry mam pytanie Czy trzeba mieć żonę czy kawalerzy mają też szansę?

Olga
@Xxx

Skąd by człowiek miał wiedzieć, jak tam nie pracuje?

Obojętny

Albo Ewka;)

Synek
@Olga

No właśnie skąd wiesz???

Natalia
@Synek

No właśnie, skąd wie? Co nie zmienia faktu, że po co nagadywać tak na kogoś. Ciekawszych rzeczy w pracy to tu nie ma?

Namiar Nowy wpis

Można jakiś namiar?

T2 operator

Niech zrobią coś wreszcie z tym brygadzistą ćpunem z T2, przychodzi do pracy na fazie i życia nie ogarnia, niby taka porządna firma a takich ludzi trzyma.

Życzliwy
@T2 operator

Zmiana A... Raczej każdy powinien domyśleć się o kogo chodzi. ;)

Adusia
@T2 operator

Skoro już piszemy o brygadzistach to może też warto przyjrzeć wiec temu z zmiany C i jego kochance ;) Tak jak piszesz Dovista jest mała każdy wie o kogo chodzi. ????

ktos

ola ?

Blondyneczka
@Życzliwy

Zmiana A ? A co tam aż takiego się dzieje? Chodzi o Pana P czy Pana G?

Gabriela
@T2 operator

O jejku o co chodzi? Ten człowiek coś zrobił ze tak o nim piszesz?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
K

Usuwane sa prawdziwe wpisy, chca pod dywan wszystko zamieść , jedynie tv...nic innego nie pozostaje.

@K

a głup mireczek przesrutowisko jeszcze pracuje z kleszczewka koscierskiego

¿
@duch

Pracuje i jest super-visor.

Była pracownica
@K

Opinie są usuwane bo pani dyrektor HR podpisała umowę z GoWork i palców portalowi za to że ma prawo usunąć każda opinie która nie jest po mi i linii kliki prezesa. I jak mniemam to ta opinia również szybko zniknie więc robię print screen i będę ją wstawiała do skutku aż wszyscy zobaczą w jakiej obłudzie i zakłamaniu ta firma funkcjonuje. Byle tylko prezes jak Putin, usłyszał to co chce a nie jaka jest prawda.

Pytanie hala t5

Witam mam pytanie odnośnie hali T5 czy to prawda że na lakierni norma to 600 normogodzin i pracownicy resztkami sił nie mogą to wyrabiać i codziennie muszą rovic nadgodziny po pracy 4h bezpłatnie?

Witam mam pytanie czy przyjmują do pracy na tą chwilę chodzi mi dokładnie na halę T1?

BialymisT5

Pracowałem w tym kołhozie 5lat na hali T5 lakierni. Ekipa (usunięte przez administratora) ale w pracy nie przychodzi się dla kolegow a dla pieniędzy. Soboty za darmo, 2500zl po 5latach pracy na ręke, dostałem śmieszny bon o wartości 50zl do mediaexpert po 5latach pracy, śmiech na sali, największemu wrogowi bym nie polecił tam pracować to co się tam dzieje to śmiech na sali, wynik, szybciej, a w wypłacie niczego pozytywnego nie widać, radzę omijać ten zakład z daleka .

Klamka od okien

Witam proszę o informację ? co tam się dzieję w tej firmie aktualnie ? Warto się starać o zatrudnienie ?

jak najdalej od dovisty

@Klamka od okien

jestem ze starogardu dovista mi zycie ratuje

Patryk P
@Klamka od okien

Ja tam siedzą na chorobowym i jest ok

starogardzianin
@dama

Pewnie jesteś z Tczewa bo nikt ze Starogardu nie chce sie przyznać ze pracuje w tym obozie.

T2
@Klamka od okien

Daj sobie spokój to jest jakaś psychoza tam. Firma wiecznie jest w kryzysie,bodajże od 2008 r. A teraz doszła korona i ta korona kryzysowa bedzie sie ciagnela do 2030r. Atmosfera do kitu bo non toper jest brak premii,ludzie robią bo robią. Firma wykorzystuje brak konkurencji w okolicy. Starogard kicha jak nic a tczewiaki narzekają min. na dojazdy ale gdzie tez mogą isc. Tylko desperaci pracują bo robią pod siebie na mysl o zmianie pracy. Wolą robić na 3 zmiany i słuchać tych bredni o tym ze maja jakikolwiek wplyw na wysokośc premii. Sam sie zwolnilem stamtad 6 miesiecy temu . Mam kontakt ze znajomymi to mi opowaidają co nieco zeby nie było.Widze ich czasami jak jada wieśbusami zaspani,zmarnowani. Pewnie sie domyślam ze znów norme im podnieśli bo biurowych przybyło i trzeba ich wypłacić.

fakt
@T2

zgadzam się w pełni z dala od tego zakładu chyba że ktoś lubi robić nadgodziny na bank godzin

PP
@T2

Też sam się zwolniłem i NIE żałuję tej decyzji

Bm

To po co tam siedzisz

Luna

Jak jest z atmosferą w biurach/HR?

Luna

Czy może się wypowiedzieć ktoś pracujący z biur/kadr jak atmosfera pracy itd?

Diesel

Pytanie numer dwa a będzie ich więcej dlaczego polak w firmie duńskiej pracuje min 10 godzin dziennie a duńczyk pracuje 33 godziny tygodniowo i kto rekwiruje zysk wypracowany przez pracowników polskich sukcesem solidarności tej prawdziwej było wywalczenie wolnych sobót od pracy dla czego wszystkie soboty są pracujące w tym przybytku duńskim gdzie są obecni włodarze logo handlowego solidarność nie mylić z wolnością

doc
@Diesel

Co za glupie pytania zadajesz …. jesli firma przynosi zyski to naleza one do wlasciciela jesli przynosi straty to tez wlasciciel jest ich wlascicielem a ty oczekujesz ze wlasciciel zyski podzieli z pracownikami ? ty bys tak pewnie zrobil buuuaahhaa ale dzban z ciebie

Diesel

Pytanie nr 1 czy ktoś w tej firmie na tak dużą liczbę pracowniķów dożywa emerytuy a sądząc po okresie istnienia tej , ,fabryki,,to już powinni tacy być

K

Nie polecam tam pracy, wręcz odradzam. To koszmar. Ludzie nie mają prawa głosu bo wylatuja na zbity pysk. Covit ,zachorowania A tam zwiększenie godzin pracy,co dzień po 12!!! Wszyscy razem w szatniach ,na hali,obok siebie,jedna wielka mieszanina. Żadnych norm. (usunięte przez administratora). Ludzie na lekach ,biorą antydepresanty, padają na zawał itp. Zero szacunku,po trupach do celu. Mobing i znęcanie. Ciągle wyzwiska. Dzwonienie do domu po godzinach pracy,zmuszanie do nadgodzin, nawet w likendy. Życie prywatne...żadnego nikt prawa nie ma mieć!!! Rodzina? Jaka rodzina,po co to komu. Liczy się tylko dovista. Dlaczego ten zakład jeszcze istnieje?! Plecy??? Kasa??? Kto za tym stoi. Pozostaje jedynie zgłosić do tv.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Rationel Polska?

dama

tak daja nagrogy za dobra prace kiedys dostsł oponka a na drugi miesiac go zwolnili haha

Kto?
@dama

Oponka z T5? A on czasami na nowotwór nie zachorował?

@Kto?

oponka był z t2 a było to ponad 10 l temu

Przyjaciel oponki
@dama

Oponka Piotr dobry gość. Niby na wszystkim sie znał . Tak samo jak jego kolega Roman L. z maszynowni

Dovistowy

Nie polecam jeśli ktoś ma ambicje i plany znajdzie napewno coś o wiele lepszego praca tylko na przeczekanie lub doświadczenie na produkcji tylko i wyłącznie. Szkoda nerwów i psychiki na te firmę. Niech szukaja teraz ludzi przez agencje pracy chore moim zdaniem zarządzanie. Pensja nic lepsza najmniejsza krajowa żeby coś zarobic musisz robić nadgodziny 20-setek może 3400 netto zarobisz ale kręgosłup i zmeczenie ogólne daje się we znaki . W dodatku zwolnienia i brak szacunku dla pracownika... typu nie podoba się to się zwolnij ... hahaha

Kiki

Dziewczyny jak się pracuje w Dovista? Czy praca jest ciężka? Da się wytrzymać bez padniecia na twarz? A koleżanki są ok? Proszę napiszcie bo zamierzam aplikować na operatora

a skad jestes

@duch

A czy to ważne?? Proszę o opinię o pracy na produkcji. Chodzi mi o to czy dziewczyny są ok i da sie z nimi jakos dogadać. Pracę każda można wykonywać ale jak ludzie wkoło wredni to wytrzymać nie można.

@duch

A czy to ważne??? Chcę się zorientować czy laski są ok i da się wytrzymać. Mogę robić wszystko ale jak towarzystwo wredne to nic się nie chce

@Kiki

jak ze starogardu to nie

w piatek zwolnienia 50 osób

T2

Pewnie z Czarnej Wody bo tam nawet słońce szybciej zachodzi cos a la Syberia

ścierwo

ta firma to (usunięte przez administratora) tyle w tym temacie

czy rozmowa jest w języku angielskim ?

@Kasia

PO ŁACINIE ALBO PO STAROGARDZKU

Zofia

Witam właśnie bede musiała szkolenie prosze napiszcie na co moge liczyć zatrudnisjąc die przez pośrednika

Smalirura
@Zofia

Możesz liczyć na to że będziesz pracownikiem 2 sortu A w razie kryzysu nie przedłużeniem umowy..

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska