Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rationel Polska?

naprawde jest tajnie małpt skacza na linach a w ogole na t2

jak tam stara konfitura malarz z t2

Ttty
@dama

@dama kogo masz na myśli

@Ttty

jak kogo najwiekszego kabla ze swarozyna

Kaka

Hala t 4 wspominam dobrze gorzej sytuację w której mnie zwolnili wszystkich ludzi traktują jak numery w obozie możesz skakać biegać i tak Cię zwolnią jak zegniesz palec. Duży wpływ pana Wojtka na wszystko gdzie masz swojego kumpla garbatego taka przyjaźń i słuchy mnie doszły że też go zwolnił ale czego się nie robi dla pieniędzy

Wiecie czy Rationel Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak

Były pracownik t5

Nie polecam. Związki zawodowe robią wszystko czego tylko chce zarząd, niby mieli walczyć o podwyżki w 2020r, a okazuje się ze „walczyli” o podwyżki w 2021, podwyżki które się pracownikom należą za ciężka prace w obozowych warunkach. Po zmianie zakładu mam porównanie z innym „molochem” na terenie powiatu tczewskiego i śmiało mogę powiedzieć ze atmosfera jaka panuje w doviscie to (usunięte przez administratora) Liderzy, kierownicy gnębią pracowników, nie wypłacają obiecanych, wypracowanych dodatków i premii, robią wszystko żeby zrobić pracownikowi pod górkę. Nie polecam, wręcz odradzam prace w tym zakładzie, praca ciężka, płaca niska, atmosfera słaba.

m
@Były pracownik t5

tak to wszystko prawda!!!!

Rocky
@Były pracownik t5

Podpisuję się pod Tym obiema rękami, ten strajk to jakaś zwykła ustawka, jak można było się podpisać pod tym referendum strajkowym skoro, ani żadnej listy człowiek nie zobaczył, ani żadnego przedstawiciela solidarności. W takim wypadku nic dziwnego, że było mało podpisów, ale przewodniczącego związków nikt nie oskarży o bierność i pyk kolejna kadencja. Co odpowiada Panu prezesowi W.B. będą dalej mogli koegzystować w pełnej symbiozie. Śmieszne są również te elektroniczne zamki na palarni, które mają za zadanie gnębić zwykłych pracowników produkcyjnych, bo jak to inaczej nazwać skoro pracownicy biurowi i brygadziści latają na palarnie z kluczami, co godzinę przecież to jest jakaś kpina, dlaczego firma nie dba o zdrowie tych ludzi ????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Arek000

Podobno w doviscie ma dojsc do strajku, ze wzgledu na panujaca tam sytuacje, warunki pracy oraz zabierania ludziom pieniedzy przez zarzad?

@Arek000

pracowałabym nawet za 1500 zł bo w starogardzie niema pracy

nick
@dama

pogieło cie ?? Za 200 zł miesiecznie dasz radę ..a tak na serio ..kadry nie róbcie se jaj..

@Arek000

kiedys pracowało sie za 600 zł i było dobrze to teraz mozna za 1900 i tez bedzie dobrze

9 500 - 10 000 zł/mies.

Siema tu byly pracownik - wpiszcie w google olx tczew i znajdziecie Praca przy produkcji okien i drzwi – Zwickau - darmowe zakwaterowanie! - region zatrudnienia: Turyngia, 40 km od miasta Zwickau - Obowiązki są dobierane do doświadczenia i umiejętności pracownika, są to m.in.:- docinanie elementów drewnianych - profilowanie, szlifowanie obróbka drewna - sklejanie/skręcanie ra lakierowanie - okuwanie ram oraz skrzydeł okiennych - szkleni - uszczelnianie- silikonowani - montaż listew/szprosó - montaż ram aluminiowyc - produkcja ram aluminiowych tel pięćset pięc, pięćset , czterystadwadzieścia .powodzenia

duch

oki prosze moderatora o nieusuwanie prawdziwych wiadomosci niech ludzie wiedza co tu sie od ponad 10 lat dziejeradaja nas z wypłat od czasu jak firma zadzi woba i jego kolesiostwo ktore sciagnał jak zarobisz wiecej to ci premie obetna

Szybiarz

Mam pytanie ? Jak pracuje się na produkcji ?? Jaka jest atmosfera ? Czy praca ciężka ??

Klama
@Szybiarz

Kolorowo nie jest... Praca zaliczana do ciężkich

duch

jak nie trzymaja mnie codziennie rano daja nam jakies zastrzyki aby pracowac i niemysles jak ruskim w czasie wojny spirytus

Solidarność

O co chodzi z tymi wywieszkami na płocie? Przejeżdżałem ostatnio i wszędzie "solidarność" i "protest" co 30 m. Co tam się u was dzieje?

@Solidarność

protest jest dlatego bo zabrali nam buty i musimy pracowac w samych skarpetkach

Okno Dwa

Witam , proszę o informację na temat Firmy ? Czy Firma planuje się rozwijać ? Czy będzie przenosiła produkcję do Litwy ? Bo chodzą różne pogłoski ?

@Okno Dwa

od nowego roku przenosi sie na słowacje

juy

miało byc 30 proc

Ktos
@duch

To co z pracownikami? Cała Dovista zostanie zamknięta?

Kltis
@Okno Dwa

A co z pracownikami w Polsce? Zwolnią ich wszystkich?

Ktoś

Czy jest Covid w Doviscie?

Wwwwww
@Ktoś

Tak jest zapamiętany pod dywan

juy
@Ktoś

3- proc załogi ma ale ws\ysct pracuja

wanesa564

Wirus w zakładzie a ludzie zmuszani do pracy po 12 godzin, zmiany mieszają się między sobą, ludzie są przenoszeni na różne stanowiska, taki jest efekt redukcji ludzi, a pracy więcej niż było. Tak zarząd dba o swoich pracownikow

Alibaba

Korona na T5?

koles

mam oficjalnne wiadomosci nie powiem skad dovista po nowym roku przenosi swa działalnosc na słowacje

SZKLARZ

Czy ktoś może napisać co się dzieje w tej Firmie ??? Proszę o rzetelne informacje ?

koles

jutro w piątek sa zwolnienia 40 osób

duch maqlarza

ta firma to pośmiewisko pracuje w ;kiennej firmie norwood i zarabiam 3600 zł przy 8 godz

Siwy

Zwalniają 30 sci osòb miesięcznie

olek
@Siwy

Czemu zwalniają ? Ktoś wie dla czego ?

Sprostowanie

@Siwy Ludzie sami zaczynają się zwalniać.

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska