Konsbud

Lublin

Opinie o Konsbud

Co z wypłatą

Stary

Wiesz co no to dobra oferta faktycznie a co do wymagań to chyba dobrze, nie chcesz przecież pracować z byle kim, kto Cię później przypadkowo zabije na maszynie, albo coś, dla mnie to logiczne dosć jest

Jedna z nielicznych już firm w branży budowlanej która działa rzetelnie. Pensja na czas, składki, umowa. Polecam

Jeżeli chodzi o zarobki, to nie mam orientacji czy są ok. Ale co najważniejsze zawsze kasa jest na czas. Nigdy nie było żadnego opóźnienia. mniejsza, większa, ale jest. Oraz umowa o pracę też jest

Budowlaniec

Jak masz trochę oleju w głowie i umiesz sobie poradzić na budowie to możesz spokojnie jak na lubelskie warunki nieźle zarobić, a i kadra na budowach w większości jest OK. Firma płaci na czas, a i podejście do pracownika jest normalne... Zdecydowanie polecam współprace!!!

markam327

Pracowałem, jak firmę zakładano było ok .Myślę że nie powinnno być gorzej skoro dawni kierownicy są na miejscu szefa, nawet jeden czasami daje mi pracę u siebie lub znajomych, jest ok, polecam

były pracownik

Firma jest ok, kasa jak na Lbn nawet spoko. traktowanie pracowników przez szefów pozytywne. Polecam

były

z daleka od nich

Zostaw opinię o Konsbud - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsbud