Konsbud

Opinie o Konsbud

podwykonawca

Jako podwykonawca od prawie roku nie mam zapłacone za dostawy.Tylko obiecywanki i brak kontaktu

Kazimierz
@podwykonawca 24.10.2018 13:00

W jaki sposób firma Konsbud tłumaczy brak zapłaty za dostawy, które realizowałeś na ich rzecz? Jest to chwilowy problem związany z brakiem zapłaty za faktury, czy może jest inny powód, że nie możesz doczekać się należnych środków? Chciałbym, abyś napisał nieco więcej na ten temat.

stary pracownik

Wypłacili zaległe pensje. Wzieli nowe roboty. No i mam umowę o prace a nie zaplate na gebe

@stary pracownik 14.09.2018 14:44

Rozumiem, że w firmie Konsbud wdrożono zmiany, które poskutkowały otrzymaniem zaległych pensji. Czy zmienił się zarząd czy może podejście do zarządzania zespołem pracowników? Jak obecnie wygląda praca w Konsbud?

Wiktoria

@podwykonawca, czy próbowałeś w ostatnim czasie podejmować rozmowy z kierownictwem na temat płatności? Czy te rozmowy przyniosły odpowiedni skutek i płatności zostaną w najbliższym czasie uregulowane? Twoja opinia będzie dużą pomocą dla osób, które są w podobnej sytuacji jednak z różnych względów nie podejmują obecnie żadnych interwencji.

Wiktoria

@Podwykonawcy, jak obecnie wygląda sytuacja z płatnościami? Czy zaległości zostały uregulowane? Może firma ma tylko jakieś przejściowe problemy finansowe? @gość 1, oczywiście rozumiem. Jak aktualnie wygląda sytuacja? Czy otrzymaliście swoje zaległe wynagrodzenia? Zachęcam do dodawania opinii na temat tego pracodawcy! Każda z nich z pewnością będzie mile widziana przez osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy w Konsbud.

@Wiktoria 03.05.2018 12:52

Niestety nie dostałem zapłaty za listopad i grudzień.Zero wiadomości z firmy jak i od syndyka

podwykonawca

Firma w rozsypce nie płaci podwykonawcom.Z miesiąca na miesiąc obiecują rozliczenie należności i na tym koniec.

Podwykonawcy
@podwykonawca 29.01.2018 14:22

Dalej nie płacą podwykonawcom za tamten rok.Zero kontaktu z ich strony

Wiktoria

@gość, skąd masz takie informacje na temat firmy? Natomiast jeśli chodzi o pytanie dotyczące wypłat, to z tym chyba najlepiej zwrócić się do firmy bezpośrednio, a nie na forum. Czy w firmie Konsbud w Lublinie są aktualnie jakieś przyjęcia? Nie widziałam w Internecie nowych ofert pracy, ale może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat prowadzonych rekrutacji?

gość 1
@Wiktoria 31.03.2018 22:42

Wiktoria to moja sprawa gdzie piszę może któryś z panów dyr. to czyta są koledzy którzy pracują i są na urlopach wypłaty nie dostają firma zaplaciła za luty po 1000 zl. i nic wiecej i co najgorsze nic nie słychać o dalszej wypłacie a my mamy rachunki do zapłaty i nie tylko a żaden z dyr. nic nie raczy powiedzieć serdecznie pozdrawiam gość 1

gość

Do Administratora zaspiewaj sobie TO JUŻ JEST KONIEC i masz odpowiedz.

gość

Kiedy wyplata za Styczen ludzie mają zobowiązania ?

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Konsbud? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

pracownicy

Gdzie jest wypłata za grudzień

pracownicy

Gdzie wypłata za grudzień?

Co z wypłatą

Stary

Wiesz co no to dobra oferta faktycznie a co do wymagań to chyba dobrze, nie chcesz przecież pracować z byle kim, kto Cię później przypadkowo zabije na maszynie, albo coś, dla mnie to logiczne dosć jest

Jedna z nielicznych już firm w branży budowlanej która działa rzetelnie. Pensja na czas, składki, umowa. Polecam

Jeżeli chodzi o zarobki, to nie mam orientacji czy są ok. Ale co najważniejsze zawsze kasa jest na czas. Nigdy nie było żadnego opóźnienia. mniejsza, większa, ale jest. Oraz umowa o pracę też jest

Budowlaniec

Jak masz trochę oleju w głowie i umiesz sobie poradzić na budowie to możesz spokojnie jak na lubelskie warunki nieźle zarobić, a i kadra na budowach w większości jest OK. Firma płaci na czas, a i podejście do pracownika jest normalne... Zdecydowanie polecam współprace!!!

markam327

Pracowałem, jak firmę zakładano było ok .Myślę że nie powinnno być gorzej skoro dawni kierownicy są na miejscu szefa, nawet jeden czasami daje mi pracę u siebie lub znajomych, jest ok, polecam

były pracownik

Firma jest ok, kasa jak na Lbn nawet spoko. traktowanie pracowników przez szefów pozytywne. Polecam

były

z daleka od nich

Zostaw opinię o Konsbud - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsbud