Okna Velux (Nb-Polska Velux)

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NB-Polska VELUX

Wiktor G. Nowy wpis
Pracownik

Bananczyki są dzisiaj

Monia Nowy wpis
Inne

Mam pytanie czy w końcu zrobią coś z osobami ,które HEJTUJĄ I SZYKANUJĄ inne osoby na goworku.Wypisują bzdury i obrażają .Ponoć ma być komisja przeciw mobingowa.Czy jest szansa aby zrobili z tym porządek.

Wilgotna Nowy wpis
Pracownik
@Monia

Najpierw to się za pseudo liderów weźcie co stosują (usunięte przez administratora) do pracowników i uwieźcie są na to dowody bo się nagrało i jeszcze się nagra 21 wiek sprzęt top liga

Teresa Nowy wpis
Inne

Cześć. Myślę o pracy jako Application Specialist – SAP. Proszę mi powiedzieć o systemie premiowym na tym stanowisku. pojawiła się o nich wzmianka i zastanawiam się o jakie wyniki z pracy może chodzić. dodatkowo czy polecacie aplikować?

Ciocia Ania
Pracownik

Jestem superaśna XS każdy mnie pragnie

4
Specjalista Ds. Windykacji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Pytania

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Ahmed w sandałach
Pracownik

Ale ten Kajolek jest glupi ,tępy i prymitywny ,a smierdzi jak nasze capy na kababa !!!!jak ta jego piękna merry co ją w karty wygrał z nim wytrzymuje ona taka sama !!!!

2
???
Pracownik
@Ahmed w sandałach

Wypierd..alaj do dziury z której wypelzles brudasie pi.erdolony.

1
Obserwator
Pracownik

A dlaczego Ruslan i jego rodacy co powinni kraju bronić puszczają puste strzały,ktoś to kontroluje co się dzieje czy żyrafa i żółw są aż tak zarobieni to może trzeba ich wesprzeć kolejnym pseudo liderem.

Rudy
Pracownik

A ta ze speca co ma tylko nocki to ma coś z głową wali jej na dekiel i to dobrze!!!!

2
Spec nocna zmiana
Pracownik

A dlaczego ten rudy ukrainiec z mouldingu z nocki kradnie obiadki Viktor czy jak mu tam

BigPipe
Pracownik
@Spec nocna zmiana

On na front wysyła.

Mała czarna
Były pracownik

Brak kompetencji u liderów zero szacunku do pracownika

Głuchy Sławek
Pracownik

Samotne Ukrainki tam szukam miłości...mam golfa 4 porysowanego mam swój pokój 8.5 metra na 2 piętrze dobrze zarabiam !!!stanowisko kierownicze!!!

AnimeToPowódDoŻycia
Pracownik
@Głuchy Sławek

Lider to już nie stanowisko kierownicze, więc się nie liczy

StreetKid
Były pracownik
 Pytanie
@Głuchy Sławek

A co podebrał ci któraś? że piszesz bzdury jak gdybyś miał 15 lat.

Swietłana
Pracownik
@Głuchy Sławek

Slawko bierz mnie na komnatu ja robotaju w nestle umię robić Lody

Kapiszonowiec Kaszaniarz
Były pracownik

Temperaturka podskoczyła i zaś trzeba wietrzyć wózki i biura po wizycie niektórych osobników, przykre rzeczy, ps chłopaki z wózków myjcie zęby, to nie boli. Chyba że już z tego ekspresu na A3 leci sama woda z kamieniem, a nie kawa, i później wali wam z mordy. ps. Przydał by się nowy ekspres i więcej krzeseł dla magazynierów na trójce.

Zdezorientowany
Pracownik

Nie rozumiem dlaczego pracownicy niższego szczebla tj obecni mistrzowie, mają całodobowy dostęp do monitoringu. Z nudów siedzą i oglądą operatorów, chwaląc się tym dookoła. Uważam, że monitoring w zakładzie ma inne zastosowanie a dostęp do niego powinni mieć tylko kierownicy i wyższe szczeblem osoby

PIP
Inne
@Zdezorientowany

Właśnie to jest zgłoszone do PIP. art. 22 Kodeksu pracy monitorowanie pracy pracowników stanowi ingerencję w ich prawo do prywatności. Pracodawca nie może wykorzystywać kamer w firmie do monitoringu swojego pracownika. Przede wszystkim firmy poprzez monitoring nie mogą kontrolować zachowania pracowników, weryfikować efektywności lub sprawdzać czasu pracy.

1
Brak
Pracownik
@PIP

No właśnie nie rozumiem, dlaczego pracodawca ( pewnie nie świadomie) dopuścił do tego a osoby niepowołane wykorzystują sytuację

koko-loko
Pracownik
 Pytanie
@PIP

jak udowodnisz że dany mistrz podglądał Twoja pracę?? to że zadzwonił i cię opierniczył? słowo przeciw słowu ale są mistrzowie co mają z tego radość że tak postępują a kolejna sprawa że nic się nie zmieni, dopóki są wyniki i nikt nie zgłosi tego oficjalnie do HR lub wyżej to tak będzie

GM machine
Pracownik
 Pytanie

A dlaczego ludzie jedzą owoce i posiłki spożywają na formach ?

StreetKid
Pracownik
@GM machine

Tyle co się operator nawdycha przy czyszczeniu na formie to szczerze chyba żadnej różnicy nie sprawi. Natomiast zastanawiające jest że to nie jest praca w szkodliwych warunkach, szczerze jakaś inspekcja pracy powinna wpaść bo operatorom po prostu szkodliwe warunki pracy powinny być przyznane, w końcu Poli jest rakotwórcze.

2
StreetKid
Pracownik
 Pytanie

To co jak leci na fajkę to ja mam za nim z formy biegnąć i mówić że nie może? To nie wylewanie żalu tylko zwrócenie uwagi na pewien problem. Ja z formy nie mogę iść zapalić 5 razy, a z chęcią bym to zrobił tylko mnie zaraz zwolnią, a tyle się mówi o wzajemnym szacunku, wszystkich obejmują teoretycznie te same zasady i oni również powinni ich przestrzegać.

anonim
Pracownik
 Pytanie

Bo my na produkcji jesteśmy (usunięte przez administratora)już a nie pracownikami. Czegoś nie rozumiesz? ???? Słupki muszą się zgadzać a zależą głównie od nas

strzelać z ucha
Pracownik

bo mistrzowie i tak nic z tym nie robią nawet jak im się to zgłasza a HR i kierownictwo czyta te żale więc może cos się ruszy

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Nie wiem chyba do czego to nawiązanie, ale czy to porada w kontekście pracy? o jakim stanowisku pisaliście? Zdarzają się jakieś wypadki czy raczej pilnują tu standardów? Szkolenie z BHP co roku macie?

V8
Pracownik
@anonim

Wypadki bywają, ale raczej nic poważnego, większość trzyma się względnie standardu pracy. Uwagę trzeba zwrócić na wózkowych na nockach i drugich zmianach bo lubią wypici jeździć, zwłaszcza na lakierni.

Hmmm..
Pracownik

Dziwne, ja widzę jak wózków siedzą między regałami i w telefonie grzebią nawet do pół godziny

anonim
Inne
@Hmmm..

I jednak nikt na nikogo nie skarży i trzymacie się razem? Generalnie to czemu możecie mieć telefony przy sobie? U mnie na zakładzie był definitywny zakaz, więc zastanawiam się z czego taki lajt tu wynika?

2
Pracownik
Pracownik
@anonim

U nas telefon to norma. Wystarczy przejść przez a3 kiedy bym nie szedł to tam jest jeden niby procesowy co cały czas siedzi na telefonie ale widocznie taka jego praca…

1
Megi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
Pracownik
 Pytanie

CZY wiadomo coś na temat premi świątecznej? Zawsze była z wypłatą a tu nic

-były pracownik
Były pracownik

Velux Warszawa; Stanowisko Customs specialist (Senior) Chciałabym się podzielić opinią jako osoba, która po 4 miesiącach ucieka stamtąd. Z cyklu: „o czym w procesie rekrutacyjnym nie mówią”: - Zacznę od najważniejszej kwestii. Każda osoba zatrudniona na tym stanowisku ma odgórnie przypisany PD (preferential determination) proces i jest „odpowiedzialna”, nie pytają czy się zgadzasz czy nie (uważam to za nie fair). Proces został ukształtowany długo zanim dołączyłam do zespołu. Czyli dostałam „odpowiedzialność” za to jak on już wygląda. O ile brzmi super o tyle problem w tym, że proces wymaga „dostosowania” do przepisów celnych! Zatem zatrudniając osobę i wciskając jej „odpowiedzialność” mają kozła ofiarnego w przypadku pierwszego już audytu! Oczywiście jako osoba „odpowiedzialna, żadnych rekomendowanych zmian nie mogłam wprowadzić. Nie polecam!!! - Premie roczne – kolejny hit. Omówiłam z przełożoną zakres szczegółowo, wypełniłam formularz i … przełożona nie podpisała go (a jest to wymagane) gdyż „ustalenia mogą się zmienić”. No i się zmieniły, po 3 miesiącach 1 punkt został znacząco rozszerzony a % premii pozostał ten sam. Czyli miałabym więcej do zrobienia za te same pieniądze. Okres premiowy to 12 miesięcy. Jeśli w ciągu tych 12 miesięcy będziesz choć 1 dzień na zwolnieniu lekarskim na siebie, na dziecko lub weźmiesz opiekę na dziecko, już 100% premii nie dostaniesz gdyż zostanie Tobie potrącony odpowiedni procent nawet jeśli cele zrealizujesz na 100%! - pierwszy raz się spotykam z tym, że realny zakres obowiązków diametralnie różni się od tego przedstawianego w ogłoszeniu i procesie rekrutacji - DUŻO mniejszy; jako senior z doświadczeniem nie widzę tam pola do rozwoju - konieczność zabierania telefonów służbowych i komputerów na czas urlopu - benefity takie sobie, opieka med. W Allianz to koszt ok. 250 zł ! - Brak wdrożenia. Usłyszałam, że skoro jestem seniorem to powinnam wiedzieć jak procesy funkcjonują w Veluxie. Dali dostęp do folderów na dysku, do skrzynki pocztowej i radź sobie. W skrócie czytasz dokumenty, przeglądasz maile. A jak zadajesz pytanie to zazwyczaj otrzymujesz esej pełen moralizatorskiego bełkotu zakończony puentą „jak możesz nie wiedzieć w jakich krajach mamy spółki”. A na pytanie „gdzie znajdę te informacje na stronie firmy” esej zamienia się w monolog pełen czegoś tam - (usunięte przez administratora) - (usunięte przez administratora) dużo mówi, nic konkretnego, o wymogach co do zadania dowiaduję się po ich wykonaniu a nie przed; brak transparentnej komunikacji, brak chęci wsparcia, brak otwartości na rozmowę (swoją drogą takiego zamknięcia na pracownika, nie widziałam nigdy w życiu zawodowym – mur nie do przebicia). A ja jak to ja, konkretnie rzeczowo i merytorycznie, co się nie podobało, w efekcie: Stosowała Np. gaslighitng – to technika „komunikacji” polegająca na zmianie percepcji i pamięci pracownika – „to nie tak było”, „ja Ci powiem jak było” „ źle rozumiesz”, „nieprawda, że to ustaliliśmy” „ nie mówiłam tak” to tylko wybrane cytaty; Mistrzyni odsuwania odpowiedzialności za siebie: kilka razy złapałam za rękę a przełożona „to nie moja ręka”. Nie słucha wcale, uważa, ze ma rację a jak coś to ja byłam winna i tylko ja. W Obliczu argumentów merytorycznych mówiła „nie rozumiem co masz na myśli”. - wypowiadane przez nią stwierdzenia (które zapewne ona uznała za argumenty) były ograniczone – miała pakiet kilku sformułowań które w kółko powtarzała…. - każde moje rzeczowe argumenty fakty zmieniała tak, abym mnie przedstawić w świetle osoby, która nie rozumie, nie stara się, nie jest zaangażowana itd… - ciągła krytyka i to destruktywna a jak widziała ze pakiet tych samych sformułować nie działa już na mnie to uciekała się do personalnych ataków. - i najgorsze to oczernianie mnie w oczach innych np. na zespołowym spotkaniu. Kilka takich dość słabych zagrań było, aby podkopać mój wizerunek w oczach innych. M(usunięte przez administratora)

6
Tom
Inne
 Pytanie
@-były pracownik

Dzień dobry, ile jako senior Pani zarabiała, jak duże były premie?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Można prosić o wyjaśnienie organizacji pracy? Pani sama stała na tej formie czy jak? Nie było mnie na miejscu jeszcze i nie wiem jakie są konkretnie normy, 40 sztyk w jakim zakresie się mieści?

Zainteresowany
Pracownik

Hej ludziska Ostatnio liderów z wiercącej i z naprawiek się zwolniono Na wiercącą szukają już lidera a na naprawki jeszcze nie. Ja chętnie wystartuję w zawodach na lidera naprawek ????fajne dziołchy tam mają. Ciekawe kiedy rekrutacja bo chyba działami lecą

1
Hmm...
Pracownik
@Zainteresowany

Fajna fucha.. U nas Liderka udaje że robi, tylko ręce w kieszeni i pierdy pociska,na niczym się nie zna, ruchy leniwca, zero reakcjii by coś pomóc operatorom, też bym tak chciał, może też wystartuje na lidera i pokaże jak się składa bgsy

anonim
Inne

Tematu nadgodzin sam jestem ciekaw, bo w ofercie dla operatora z kiedyś nie było o nich wzmianki, w sumie o godzinach pracy także nie wspomnieli. W benefitach za to wypatrzyłem wzmiankę o członkostwie w prywatnych klubach. O co z tym chodzi? :D i za rekomendacje kolegi ile można zgarnąć w tym roku?

1
Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w NB-Polska VELUX?

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

  Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 782.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 738, z czego 416 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

  Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX
Przejdź do nowych opinii