NB-Polska VELUX

Namysłów

Opinie o NB-Polska VELUX

maciejowa

a dlaczego królik zaczyna przed 7 a nie jak inni o 6 mistrzu zrób cos z tym gościem ,bo lider nic nierobi

Maciek

Ratuje rft i berlinki żeby sie nie przeterminowały w sklepie!Zęby zjadłem na procesie!

metafen platfus serwis

ej kim trzeba być jakim zerem żeby facet zmieniał swoje nazwisko

velux don dno

velux to dno nie ma po co tam isc na bramie minie cie tlum ludzi uciekajacych z tego kolchozu

@velux don dno 14.11.2017 15:16

Nieprawda!!!

Mariusz

Oddajcie pendrive (usunięte przez administratora)!

Adam

Warunki pracy i płacy nie są złe. Troche niesprawiedliwe stawki pod względem nowy a stary pracownik. A i niektórzy liderzy to porażka. Oceniają ludzi według swojego swojej sympatii do nich a nie ich umiejętności. W powiecie namysłowskim chyba najlepiej płatna fabryka i konkurencyjna jesli chodzi o zatrudnienie pomijająć fale ukraińców.

maciej

wagon to najlepszy mistrz

Gregor

VELUX to dobra firma tylko źle zarządzana:(

sec

to niepojęte co się dzieje z tą stroną. Portal przeznaczony dla opinii o pracodawcach powoli staje się portalem plotkarskim. A zapewne 99 proc z tego nie ma miejsca w rzeczywistosci. Żałosne

...

A kto ich przyłapał?

operator maszyn

Pan (usunięte przez administratora)

Mrm

Jaka płaca na area manager/przedstawiciel handlowy? Liczba wizyt? Płaca ? Specyfika pracy etc? Pzdr Mario

operator maszyyn

No pięknie a na linii nic nie wiedza ,kto jest mistrzem tego lidera

e wypłata jest

rudy

super praca mamy lancze i przerwy siedzimy na stołówce ,a (usunięte przez administratora) ,jest kawa ,herbata owoce bez ograniczeń no i można zawsze zjeśc (usunięte przez administratora) śniadanie

ciocia

podobno na linii

Wojtek

z jakiego działu złapali tego liderka ?

Iza

Zachęcam wszystkich forumowiczów do zapoznania się z wywiadem z Anną Dudzińską Regional HR Manager Velux Polska, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,45346,wywiad-anna-dudzinska Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w NB-Polska VELUX.

cycu key operator

(usunięte przez administratora) jest nietykalny bo każdy się go boji

Agha

(usunięte przez administratora) to się smieje ,i każdemu mówi żę niepoto się uczył żeby na formie stać a wagon nic z tym nierobii bo po co

Wujek

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku mechanika utrzymania ruchu? Jakie zarobki?

e wypłata jest

Ciekawi

Czy urlop w przyszłym roku 2018 może być od 1 sierpnia pytanie do kadry zarządzającej prosimy o odpowiedź

Mam gdzies velux

Jak sie nazywa ten ukrainiec z Mariusza zmiany co ciągnie nadgodziny???

Byla

Praca jest ok.tylko lider z pewnego działu to .......... sam błędy popełnia a innych ocenia.

Iza

Czy pracował ktoś jako User Experience Designer? Czy ciężko się dostać na taką posadę? Jakie trzeba mieć doświadczenie? Czy przyjmują bez doświadczenia? Takie informacje będą ważne dla osób, które chcą aplikować na takie stanowisko w NB-Polska VELUX.

rusłan pracownik miesiąca

po pracy jade na pierożka

morcinno

sxprzedam punto w systemie porsche 1,1 benzin and gasolain punto das auto super auto kolor z palety ferrari czerwona bourgundia

gabriela

tęsnie za wami jak wróce to odrobie te wszyskie godziny co mam do odrobienia obiecuje teraz niemysle o niczym innym tylko o mojej rodzinie trzymajcie się ...pozdrawiam

otto

a kiedy rejczelowi się wiza kończy i jak to jest z krajami arabskimi bo niejesteśmy w temacie

maciej od viki

ja się za to dunke wezne

Info

Największy polski producent okien (FAKRO) uważa, że jego główny konkurent na europejskim rynku (duński VELUX) dopuszcza się praktyk o charakterze nieuczciwej konkurencji i nadużywa dominującej pozycję na rynku. Skargę w tej sprawie do Komisji Europejskiej Polacy wnieśli 5 lat temu. Niestety do dziś nie została ona rozpatrzona. Co ciekawe - europejskim komisarzem ds. konkurencji, który podejmuje decyzje w zakresie tego, jakie skargi złożone przez przedsiębiorców będą rozpatrywane, a jakie muszą czekać w kolejce, jest... Dunka - Margrethe Vestager. Przypomnijmy - już w 2007 roku polska firma zarzuciła duńskiemu VELUX-owi stosowanie nieuczciwych praktyk handlowych, z powodu których FAKRO miało ograniczone możliwości oferowania swoich produktów w znacznej części Europy Zachodniej. W lipcu 2012 roku podjęta została decyzja o złożeniu do Komisji Europejskiej skargi o nadużywanie pozycji dominującej na rynku przez VELUX. Skarga liczyła 299 stron, w treści których szczegółowo objaśniono zasady funkcjonowania europejskiego rynku okien dachowych, pozycje zajmowane na tym rynku przez poszczególnych producentów, jak również w detalach przedstawiono poszczególne zarzuty w zakresie nadużywania pozycji dominującej przez VELUX, wraz ze stosownymi wyjaśnieniami prawnymi oraz licznymi dowodami. Dokumentacja dowodowa została do skargi dołączona w postaci 184 załączników o objętości kolejnych niemal 1 100 stron. Pomimo tego, iż skarga na VELUX została złożona 5 lat temu, to do dziś Komisja Europejska nie podjęła decyzji co z nią zrobić. Przedstawiciele polskiego FAKRO oskarżają eurokratów o to, że celowo i z premedytacją nie chcą się zająć ich skargą. Oczywistym jest, że rozstrzygnięcie sprawy po myśli Polaków mogłoby negatywnie wpłynąć na wyniki finansowe duńskiego VELUX-a. Póki jednak nie ma żadnego rozstrzygnięcia (nawet dotyczącego formalnego przyjęcia skargi do rozpatrzenia), póty na europejskim rynku okien nadal panuje status quo, w którym Duńczycy wciąż są górą. Właśnie dlatego w maju tego roku prawnicy FAKRO złożyli do sądu UE w Luksemburgu skargę o bezczynność Komisji Europejskiej w tej sprawie. Co ciekawe - europejskim komisarzem ds. konkurencji, który podejmuje decyzje w zakresie tego, jakie skargi złożone przez przedsiębiorców będą rozpatrywane, a jakie muszą czekać w kolejce, jest... Dunka - Margrethe Vestager, która zanim trafiła do Komisji Europejskiej zajmowała stanowisko ministra gospodarki w duńskim rządzie. W kontekście powyższego warto również przypomnieć słowa Ryszarda Florka, prezesa FAKRO, który w wywiadzie dla "Forbes" zauważył ciekawą rzecz: "Dunka Margrethe Vestager jest komisarzem UE ds. konkurencji. Ona połowę spotkań ma z duńskimi przedsiębiorcami. Ciągle główkuje, co zrobić, by rozwijała się duńska gospodarka. Jak się zwróciliśmy do Janusza Lewandowskiego, gdy zasiadał w Komisji, to powiedział nam, że jest z Polski, więc mu nie wypada zabiegać o to, by polska firma nie była dyskryminowana w Unii Europejskiej" !

rusłan pracownik miesiąca

tylko ukraincy uratują produkcje

gabii

ja już tęsknie za moim...

Hollywood

Z roku na rok postępujący upadek moralności .

Janka

Już niedługo wracamy do roboty :) Upały też!

starman

Byłem nie dawno na rozmowie w sprawie pracy - wszystko ładnie- pieknie Pani kadrowa opawiada o zakładzie ( nawet mi sie podobało) ale jak przychodzi do wynagrodzenia to szkoda gadac i pisac...... :( :( :( . Ukraińce w "Zagłebiu Meblowym" ( Kępno i okolice) zarabiaja wiecej ni Polacy w Veluxie!!!

pzpn

tylko lzs wilków się liczy w naszej gminie

tylko start nks

jaga odpadła legia już pozamiatane lech też koniec a arka jak zaczeła na 3 rundzie tak skączy niema co mamay poziom w tej naszej ekstrakasie kartofliskowej

Wojtek

Część kto jest u Was w Namysłowie kierownikiem Utrzymania Ruchu lub Technicznym?? O kogo pytać?

szukam fury

jak kupić dieslea to z jakim silnikiem tdi jak coś to który hdi jak.... jtd jak... potrzebuje na dojazdy mam 20 000 pln a dystasns 7 km w jedną strone z góry dziękuje za opinie

szukam auta
@Carbon 25.07.2017 00:18
Powiem ci jako mechanik od 15 lat: wiele zależy od tego czy auto będzie francuskie, niemieckie, hiszpańskie czy jeszcze jakieś...

dzięki troche mi pomogłeś -powiem ci im więcej szukam tym bardziej boli mnie głowa chociaż tyle dobrze że szukam tylko diesla a nie naprzykład benzyny czy benzyny z gazem bo dopiero bym oszalał ja chce diesla bo to inna kultura jazdy i diesel ma to coś ...jeszcze pomyśle ale dzięki pozdrawiam

szukam auta
@Carbon 25.07.2017 00:18

fredka

nad morzem widziałam wieloryba tylko jakiś dziwny do mleka nie pił tylko tą wode co z pracy wynosił...

lilianna

czy są u was przyjęcia jestem po studiach znam 2 języki tylko biuro

key operator

pozdrowienia z nad moża ...

heniek

ale mam korbe piłem z brzytwom i sie nawaliłem

obserwator

a ciekawe co wieloryb daje liderowi skoro robi cały czas na małych formach a z innych się smieje u adama i mariusza niemiałby wyboru albo wszyscy albo nikt a i u innych dziewczyny pracują na a 8 choćby raz na tydzień

obserwator

a dlaczego karol sprzedaje bimber liderowi po 10 zl a innym po 20zl między innymi ukrainie ... a najlepsze bo liderek jest zadowolony a karolek ma takie fory jak kiedyś hiena , a robi sztuczne awarie zakłócenia kombinuje aby nieprodukować na formie i niewyrabiać norm awarie wypinanie wtyczek problemy z pistoletami brak węzy a na stanowisku wszysko jest zawsze chemia punktowa tylko kombinuje po urlopie ide z tym do dyrektora bo zabardzo sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e powywracało jednemu i drugiemu

Nonie

Pracuje od jakiegoś czasu w veluxie i nie polecam, ja jako kobieta. Normy wygórowane i ciagle chca wiecej, na hali czasem jest tak gorąco, ze idzie zemdleć, a co na to dyrektor? Dodatkowa 5 minutowa przerwa, ale pod warunkiem, ze nie wypłynie to na końcowy efekt pracy!! Śmiech na sali! Czyli nikt jej nie bierze bo i tak pozniej trzeba nadrobić. Sami znajomi na halach i rodziny, jesli ktos nie pasuje i ma inne zdanie to przegwizdane. Pracownicy produkcji sa dosłownie robakami i niczym wiecej, kadra kierownicza bez kwalifikacji, pozniej robi sie bałagan ze wszystkim. No i nie ma autobusu powrotnego z tamtąd, masakra, nie polecam za te grosze. A co do ubezpieczenia to maja je tylko osoby zatrudnione przez firmę czyli po przepracowanym roku, jesli jest sie zatrudnionym przez agencje to nie ma ubezpieczenia! Trzeba je sobie samemu załatwić!! A najlepiej maja konfidenci, a najbardziej konfidentki, ktore tylko czekają na okazje zeby nakablować wyżej! Przez agencje żadnych premii, dodatków, nic totalnie, w porównaniu do Amazona to dno, plus grosze na koniec miesiąca :/ NIE POLECAM

marcin

sprzedam punto

ksiądz

jestem super jakościowcem

Zostaw opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NB-Polska VELUX