3 Dodaj opinię
3 1209 1729 5 1

Opinie o NB-Polska VELUX

2020 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Ho Ho Ho Ale będzie ciekawie w nowym roku !!!! Fajne zmiany ,przetasowania. Za wszystkich się weźmiemy tylko pomału. Nie będzie już siedzenia na przerwach po 45 minut X3 Będą bramki przy wejściu z czujnikiem setubaru. Kamera już działa skończyło się wychodzenie przez portiernię . Skończyło się stanie 15 min przed szlabanem żeby się odbić do wyjścia. Skończyło się chowanie ,gwizdanie,siedzenie po szatniach. W końcu skończy się tym co mają lepkie rączki!!!! Happy new year!!!

Ciekawa Nowy wpis
@2020

Co ty bierzesz .I skąd masz takie info???

Pracownik Nowy wpis

Na 5 zimno jak w kostnicy, a później płacz że chorobowe

Reinforcement Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Oj robi się nieciekawie co o tym sądzicie dziewczyny.

Ciekawa
Nazwa działu: Produkcja

Czy to prawda że od stycznia mają być spore podwyżki??? Ciekawa jestem czy wypłat ,czy opłat i rachunków.

Ciekaw
@Ciekawa

Podwyżki będą spore ???? kwota do podziału pomiędzy osoby które dostały więcej jak 1, a ocenionych na 1 jest bardzo dużo osób.

Odp

Nie, to nie jest prawda

@Ciekawa

Te rozdawnictwo to wszystkim bokiem wyjdzie!!! Jak można pieniądze rozdawac

New

Podobno Namysłów szuka inwestorów nowych fabryk. Prawdopodobnie coś dużego będzie między lodziarnią a oknami. Konkurencja=konkurencyjne stawki, więc uszy do góry

Zenio
@New

Tak oczywiście i co jeszcze? Od dawien dawna wiadomo że velux dawał i daje w łapę Burmistrzowi aby tylko nie wpuścił na namysłowski rynek pracy nowej fabryki.Dlaczego stawki w miejscowych fabrykach są porównywalne a nawet takie same. Bo to jest miejscowy rynek pracy i nawet jakby powstała nowa fabryka nikt więcej wam nie da. Jedynym wyjściem na lepsze zarobki jak i lżejszą pracę jest zatrudnienie się poza Namysłowską strefą ekonomiczną tj . Wielkopolska czy Dolnośląska , Mroczeń, Kępno, Jelcz-Laskowice czy Oława i okolice. Dziwną rzeczą jest też że np. w Gnieźnie w naszej fabryce są o wiele większe zarobki, co wynika oczywiście z rynku pracy. Jedynym rozsądnym wyjściem jest się zwolnić, gdyż po 3 miesiącach okresu próbnego będzie taka sama stawka jak w naszej fabryce po 10latach. Nikt nie będzie inwestował w starych pracowników gdyż przyjdzie młody i będzie robił to samo za mniejsze pieniądze a później z wypłatą dogoni nas starych. Tak właśnie to wszystko wygląda.

Pindol
@Zenio

Tylko PO co ...

G

Gdyby miały być spore podwyżki to już by się chwalili

Wilu
Nazwa działu: Produkcja

Jak to jest że Ukraińcy mają większe przywileje niż nasi?

Kamila
Nazwa działu: Produkcja

Witam oco chodzi z tym stanowiskiem seafty reps.czy te stanowisko jest na dany dział czy ogólnie jaka kasa i pod kogo należysz,chodzi mi do kogo raportu jeszcze z góry dziękuję.

@Kamila

Obejmuje trzy działy... 33,3%czasu na każdy dział. Rapotortujesz do odpowiedzialnych za działy oraz BHP z którym głównie współpracujesz. Sporo pracy... Dobrze jest znać specyfikę działów.

@Kamila

Stanowisko dotyczy BHP, odpowiedzialność za trzy działy. Raportujesz do odpowiedzialnych za dział oraz BHP. 33,3%czasu na każdy dział.

Nowy
Nazwa działu: Produkcja

Wszyscy nam przypominają żeby się odbijać na zakończenie bo niska efektywność ale niech zobaczą ile na mouldingu jest osób które wogule nic nie robią a też się w to wliczając taka pani praktykant wiecznie na telefonie siedzi w liderówce i co godzinę na papierosa, puzniej Pan od wysyłek Mateusz kolejny co nic nie robi tylko z praktykantką na papierosa chodzi a on nie pali chyba jej fajkę trzyma, puzniej kolejny psychol z Kluczbork ten to już wogule nic nie robi postawił dwa monitory i udaje że się zna ojoj, puzniej cycu co wiecznie ma wszystko w (usunięte przez administratora) Tylko szuka gdzie by tu sciemnic awans mu nie służy bo już wogule nic nie robi. Wchodząc do liderowki na A4 to wygląda to jak by wszyscy na wakacjach byli luzik, pogaduszki, ciasteczka, wszyscy na telefonach prywatnych jak by w pracy nie byli, tylko ganiają Pawła cały czas do innych nie mogę złego słowa powiedzieć. Zwolnić ich albo na produkcję cofnąć niech też będą w końcu do czegoś przydatni

Tak15Nie1
@Nowy

Nie jestem pracownikiem .Opinie przerażają .Wydoić jak krowę i wycisnąć jak cytrynę ,tych , którzy się starają .A nieroby w pysk się śmieją . Gdzie się podziali ludzie , którzy doceniają innych za pracę .Opinie pracowników , widać nikogo nie interesują.Kpina .Pewnie młodzi doszli do stołka i się w mózgu a nawet nie chyba w móżdżku poprzewracalo a mówiąc inaczej popier....... . Cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo .Wprowadzić zakaz prywatnych komórek i po problemie .A jest tak i niewiem , czy są kamery , to chyba ktoś to kontroluje .Gdzie osoba odpowiedzialna za tych co nic nie robią ,a pieniądze biorą ? Opinie , wpływają na podjęcie pracy w takim zakładzie .Czy można tam pracować .Nie wiem ? Moja noga napewno to tam nie przeszłaby progu skoto tam tak tam jest . Z tego co pisza a napewno prawdę nawet nie przyszło mi by do głowy ,żeby polecić komuś tą pracę.

Skarbówka
Nazwa działu: Produkcja

A co to za nielegalne zbiórki pieniędzy na mouldingu ,niedam wam nic (usunięte przez administratora) bo niewiadomo nawet ile każdy trąbi inną kwotę a tak naprawdę część do kieszonki pojdzie .Ciekawe co na to HR i Dyrektor

TakNie2
Edek
@Skarbówka

Pewnie zbiórka na PiS

Nazwa działu: Produkcja

Super zakład pracuje od 7 miesięcy na A7 i więcej siedzimy na paletach jak robimy .Więc nierozumie waszej opinii że jest ciężko,no chyba że na innych działach trzeba zasuwać no to ok. Ale odpuście jak to jest na innych działach.

Nadzieja matką głupich
Nazwa działu: Produkcja

I tak będziecie dalej tam ryć i się poniżać a przy okazji tracić zdrowie! Pozdrawiam !

Megi
Nazwa działu: Produkcja

Czy wiadomo już kiedt będzie wypłacana premia na święta?

TakNie3
Nieszczęśliwa z mouldingu
Nazwa działu: Produkcja

To chyba najwyższy czas na wypowiedzenie i przezimować i na wiosnę iść nawet z dojazdem ale za normalne pieniądze.a nie ochłapy .Po co chodzić w soboty ,poco robić normy,po co się starać ,po co szkolić innych ,po co być sumiennym ... Jak tak cię ocenią jak byś nic nie znaczyło... I to są te wasze rdzenne wartość ,wykorzystać człowieka na koniec ... Bo taki pajac.kluczowy czy procesowy chodzi i sieje plotki jakie to będą podwyżki ,starajcie się bo będą super podwyżki .wytłumaczćie mi jedno skoro zeszłego roku byłam na 4 progu i lider mnie chwalił ,nie miał żadnych zastrzeżeń bo byłam chyba oceniona za swoją pracę i zaangażowanie za cały rok na 4 a teraz niezmieniając i nie opuszczając swojego poziomu pracy i zaangażowania mam ledwo 2 to o czym to świadczy .Tobie Sasha frame secendary flapy pracuje na 2 halach chodzę na szkolenia i co mam być tak oceniona jak koleżanki co się podpierają na stołach czy chowają po szatniach ,chyba tak.trzeba robić bo i tak nikt niedoceni dobrego pracownika i za rok znowu wszystkich wrzucą do jednego worka czy robisz ,czy nie brak słów.

@Nieszczęśliwa z mouldingu

Dokładnie tak robią i powiedz o co tu chodzi?!!!!!!! Dość że na każdym kroku nas roluja z kasą to teraz te niskie i to bardzo niskie oceny, niech się później nie zdziwi jak będzie Jaka płaca taka praca!!!!!!!

Tak5Nie
Śmiejąca się Ciocia
@:(

Przestańcie żartować że się zwolnicie że będziecie mniej robić bo to już się śmieszne robi jeszcze macie małe PiS-iorki żeby myć się stawiać A poza tym to trzeba wiedzieć z kim się można pośmiać i pogadać A produkcja poczeka hahaha i nauczę mówić cześć co niektórych

Tak12Nie1
@Nieszczęśliwa z mouldingu

Ocena roczna pokazuje na jakim poziomie pracujesz w danym roku. To że wcześniej miałaś 4 próg nie jest podstawą do tego by w tym roku mieć 4 próg. Na ocenę ma wpływ osiągnięcie celu rocznego który został Ci przedstawiony na wcześniejszej ocenie. Co zrobiłaś dodatkowego by sobie zasłużyć na 4 próg? I ile z celów udało Ci się osiągnąć? Zawsze możesz odwołać się od oceny i przygotować się na rozmowę z kierownikiem lub z osobą delegowaną z HR.

Tak4Nie1
Koszulka xs
Nazwa działu: Marketing
@Śmiejąca się Ciocia

Analfabetka

Tak8Nie
Nazwa działu: Produkcja

Oceny nie są sprawiedliwe, ponieważ każdy dział inaczej powinien być oceniany!!!!! A nie jeden dział dostanie ocenę 4 za lekką pracę i niezamykaja planu, a drugi dział 3 lub 4 za zamykanie planu i za zapierniczanie i dwa razy cięższy dział!

Malutka

Tak narzekają na małe wypłaty a robią ponad normę po co oni i tak mają wszystkich gdzieś tylko się śmieją z (usunięte przez administratora) że więcej robią za tą samą wypłatę

Nazwa działu: Produkcja

Śmiechu warte, wszystkim obniżyli ocenę, np mieliśmy 4 rok temu a teraz mamy 3. A ci co mieli 3 maja 2. Aby dać marna podwyżkę.kpina.

Ja

Kiedy będzie wiadomo jakie podwyżki nas czekają?

Najlepszy
@Ja

A co jeszcze wam mało ,przecież dobrze rządzą

TakNie1
Eleonora
Nazwa działu: Produkcja

Witam panie DJ maciek czy ma pan wolny termin 23.11 bo odławiamy stawy i chcielibyśmy zamówić DJ-a podobno jest pan godny polecenia chodzi nam głównie o dobrą zabawe ,a ile za taką przyjemność mości pan DJ kasuje i czy trzeba panu zapewnić wyżywienie i alkohol???

Tak2Nie1
Dj Parówa
@Eleonora

10 kg parówek, nowy zderzak do skody ( przód) i coś do picia. Może być 4pak Harnasia!

TakNie2
Nikt

Podwyżki będę małe jak co roku bo teraz dodadzą 100 do premi za nie chorowanie i tak zwane kompetencje też ma coś wpaść nie wiadomo ile to ananasów nie będzie bo skąd wezmą na to kasę jak nie wyrabiam powyżej 100%normy

TakNie

Oczywiście że będą niskie tak jak nasze oceny:( człowieka się stara wyszkolil się na wielu formach a został gorzej oceniony niż rok temu!!!!!

Nazwa działu: Produkcja

JAK MYŚLICIE ILE BĘDZIE PODWYŻKI DLA OPERATORA maszyn stopień 2, 3 i 4? A po za tym to większość pracowników dostanie 2. A tylko wybrani 3 i 4.

@PRACOWNIK

Podobno podwyżki mają być znaczące i tak... 0-0 1-troszke lepiej 2-troszke lepiej nisz troszkę 3- możesz pomyśleć o zmianie auta 4-staraj się o kredyt na kupno mieszkania bo to już spora podwyżka 5-nie do osiągnięcia nawet jak jesteś naj naj naj naj naj

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Te podwyżki będą chyba bardzo niskie bo nic nie chcą zdradzić

Ciekawski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Orientuje się ktoś jakie mają być podwyżki?

Dj Maciek
Nazwa działu: Produkcja

Na specjalne życzenie mogę zagrać też na flecie....

Tak1Nie1
@Dj Maciek

Zagraj, ale na swoim .Jak ci gęby starczy skoro taki mądry jesteś .I żebyś miał nogi długie .

Cycu
@Gość

Buhahaha najwyżej co możesz to iść do WC i posiedzieć. To ci najlepiej wychodzi. Taki z ciebie wodzirej jak i inżynier. Żalll

Ania
@Cycu

Zazdrościsz?

Cycu
@Ania

Nie, koleżanko z wysokim czołem. Dj. Macior pewnie zagra na twoim weselu i łysego z Wilkowa. Jaka para takie wesele

Tak4Nie
Beatka
Nazwa działu: Produkcja

A czemu te obiadki są niedostarczane na czas na stołówkę tylko albo za wcześnie albo po przerwie i kto za to ponosi odpowiedzialność bo tak być nie może damie się nieodmawia .Dziewczyny czas poruszyć ten temat najwyższy czas bo tak być dalej nie może napiście na forum jak to jest na innych działach i jak to funkcjonuje u was bo należałoby to dopracować lub poruszyć temat z dyrektorem. Dobra musze kączyć bo zaraz kończę pracę a jeszcze mam tyle na głowie ciekawe czy dzisiaj trzeba będzie skrobać szybę ale i tak mam od tego ludzi bo takiej damie niewypłacalności skrobać szyby o damy się dba panowie a i jeszcze jedno czemu owoce są wysłużone przykład z dziś mandarynki aż się niedawno obierać hańba

Tak2Nie2
@Beatka

Żal mi cię jak to czytam .Wykształcenie jakie???

Beatka
@Gość

Moje to magister inżynier kasjer sprzedawca jak 95/ ludzi w zakładzie tylko że ja nadrabiam urodą bo jestem przepiękną kobietą i wszystkim nogi miękną i żal d..e ściska szczególnie kilku panią z mouldingu Całuski ....

Tak1Nie

Jakie to słabe chcecie się wypowiedzieć to piszcie za siebie a nie podpisujecie się za kogoś trochę odwagi!!!!!

xxx
Nazwa działu: Produkcja

super zakład , kadra wykwalikowana przeszkolona nigdzie tego nie spotkarz ja wam to mówie jako członek rodziny veluxa

kadra 'wykwalikowana'
@xxx

Wykwalifikowana to po pierwsze, a nie wykwalikowana Spotkasz to po drugie,a nie spotkarz. Twoja kadra na pewno potrafi napisać te słowa to po trzecie. :) Pozdrawiam...

Pisior
@kadra 'wykwalikowana'

Najlepsza zmiana idzie zaraz do domu na piwko a wy sobie róbcie normyyyyyyyyy Skoda że ten czas tak wolno leci a i tak siedzimy po szatniach nudy

@Pisior

Super reklama dla firmy Tylko tam iść do pracy , wiedząc ,że tam tak jest . Perspektywa super.Jedni w szatni i bezczelnie wypowiadają się na forum ,że nudy a inni zap........

Gazeta Wyborcza
Nazwa działu: Produkcja

Uwaga na mouldingu ludzie bo mamy konfidenta który lubi uprzejmie donieść to zawsze dodatkowe pkt do rozmowy rocznej . Mała podpowiedz podobno to kobieta chodz nie wiadomo ma około 1.34cm wzrostu ze lepiej ją przeskoczyc jak obejść Jakie dobre obiadki mniam mniam.

Seba
Nazwa działu: Produkcja

Pamiętam jak z linii ją wywalili bo zabardzo ludzi skłócała wiecznie jej zle wiecznie ciężko zawsze chciała być w centrum wydarzeń .Ale na linii ludzie zrobili porządek bo lepiej jedną konfi... Się pozbyć jak cała załoga ma cierpieć tak czy nie

Tak4Nie

Zostaw opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie