Opinie o Knor sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Knor sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Knor sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knor sp. z o.o. w Gliwice

Agata Nowy wpis

Hej. :) rozważam swoją kandydaturę na asystentkę ds. sprzedaży. jak widać w aktualnej ofercie doświadczenie jest wskazane jako mile widziane. Nie mam go ale może jakoś na rozmowie nadrobię? Jakieś porady?

Teresa Nowy wpis
@Agata

Przyjmują wszystkich .. nie martw się brakiem kompetencji, jest niewielu kandydatów na takie warunki więc pracę dostaniesz od ręki.

Były pracownik firmy Knor Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie przez bardzo krótki czas. Wypowiadając się na temat pracy w tej firmie. Taka sobie, ponieważ wtedy, gdy nie miałem pomocy jeśli kogoś nie było przy tym, a ja poszedłem zrobić sobie odpoczynek to listwy z taśmy leciały mi na podłogę przy czym mówili mi,że spadają więc atmosfera w tej pracy średnia moim zdaniem

Maks

Jaki jest miesięczny zarobek

Krystyna Nowy wpis
@Maks

Cześć a o które stanowisko pytasz? ja nad produkcją się właśnie zastanawiałam, o w ogłoszeniu sprzed nowego roku podawali 3,1 tys. to teraz jeśli najniższa podskoczyła to dorównali równo do niej czy może dali więcej? Ja to ciekawa bym była jak tutaj w biurze się pracuje. może ktoś napisać jaką atmosferę tam mają teraz? kiedyś pisali, że słabo było

Ona_nieznajoma

Witam nie polecam pracy w firmie Knor. Stawka najniższa krajowa za zapieprzanie jak robot . Jeżeli się trafi na taśme to ona jest cały czas podkręcana żeby było szybciej i oczywiście nikt w takim tempie nie wyrabia :) towarzystwo? Fałszywe. Trzeba uważać co oraz komu się mówi nie ma co liczyć na jakieś dłuższe przyjaźnie. Więc ogólnie omijajcie ta firmę szerokim łukiem.

@Ona_nieznajoma

Potwierdzam

Sławomir

Kto za minimalną by chciał robić... I jeszcze zła atmosfera... To co tu ludzi trzyma w sumie? Jak sądzisz?

Juras
@Sławomir

Może brak alternatywy albo strach przed nowym?

Byla
@Ona_nieznajoma

Jak ją wszystkim mówiłam że taśma za szybko leci to wieszsliscie psy na mnie bo robić mi się nie chciało to teraz sami widzicie co tam się dzieje

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Knor sp. z o.o. na stanowisko kNOR SP.Z O.O.? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Ogólnie firma Knor to jakiś żart, wyzysk pracowników za najniższa krajowa, ale co się dziwić jak szefostwo jest przywyczajone do czasów (usunięte przez administratora) socjalu brak a na stronie internetowej reklamują się jako ekologiczna i innowacyjna firma. Dziwie się ze jeszcze są w sieciach handlowych o których reklamują się na stronie jak warunki są w jak Chinach. Slabooo

Szczera

Firma zacofana, że aż wstyd. Wystarczy wejść na ich stronę internetową, niczym z lat 90tych. Ale co zrobić, jak każdy grosz się liczy? Mądrzejsi odchodzą, bo na podwyżki nie ma co liczyć, a i na dziękuję nie ma co liczyć po latach przepracowanych w tej firmie!

Co prawda zarobki mogłyby być wyższe, ale ludzie którzy tam pracują są świetni. Z dosłownie każdym można pogadać na przeróżne tematy. Brygadzisci na duży plus.

Łucja

Super, że jest fajna atmosfera! Wspomniałeś, że zarobki mogłyby być wyższe - na jakim poziomie się kształtują? Czy wypłata jest stała czy jest jakiś system premiowy?

Inna
@Łucja

Jakie bzdury wypisują zarobki najniższa krajowa idź i się przekonasz jaką atmosfera jest

Szczera

Pogadać na różne tematy? Ciekawe kiedy miało się na to czas? Bo raczej nie podczas pracy? :D

Tobiasz

@Były długoletni pracownik Mam wrażenie, że komuś nie po drodze z pracą i pozostało narzekanie?

Witam serdecznie. Jak dostać się do firmy Knor? Przez jaką agencje pracy? Praca od 6 do 14?

Były długoletni pracownik

Nie polecam tej wyzyskujacej firmy ludzi którzy są w potrzebie.szefostwo unika kasę A pracowników ma za nic.tania siła robocza.nie zmieni się nic było i będzie.teraz mi wstyd że tam pracowałem na ta bandę pasożytów. Doszedłem i czuje że żyje.wnioski wyciągnij sam czytający to

Jarek

Jest dobrze i dlatego nawet na tym forum nie ma zbyt często zamieszczanych wpisów, polecam pracę.

Agnieszka

@Xyz a zatrudniają Studentów ?

Oczywidzą

Jaka jest obecnie sytuacja na zakładzie?Jakie zarobki na rękę?

Xyz
@Oczywidzą

Sytuacja dalej bez zmian, mądrzy ludzie się zwalniają bo nikt nie chce robić za najniższa krajowa. O umowę o prace ciężko, niektórzy robią ponad rok na zleceniu. Nie polecam

Sava

Pracuję tam ale podlegam pod firmę zewnętrzną , po odciągnięciu wszystkich składek , dostanę 15 zł na rękę, natomiast pracownicy zarabiają 1600 + premia ...

Wiktoria
@Sava

Jak wygląda takie zatrudnienie, czy sama mogłaś zdecydować o zatrudnieniu przez firmę zewnętrzną czy taką umowę Ci zaproponowano?

Dobromir

@Pracownik Myślę, że nie wszyscy zaliczyli obniżkę premii bo na to również trzeba sobie "zasłużyć"!

Darek

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie? Potrzebują w ogóle kogoś?

@Darek

Podwyżki, pytasz. Żartujesz szobie, od marca obcieli premię o polowe czyli zostalo 100zl brutto oczywiscie.

Iwona

@Tablice, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Knor sp. z o.o., w swoim wpisie wspomniałeś, że atmosfera w pracy jest "taka sobie" mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy poruszyć ten wątek? Jakie są relacje na linii pracodawca - pracownik? Czy poza premią o której wspomniałeś, są jeszcze jakieś inne świadczenia dodatkowe bądź benefity w firmie Knor sp. z o.o.?

Tablice

Stabilne zatrudnienie jest praca jest caly czas . Atmosfera taka sobie . Jak pani chce robic za najniższą krajowa +200zl premii to polecam

Iwona

@Tablice czy możesz coś więcej napisać o pracy na stanowiskach produkcyjnych - czy obecne kierownictwo docenia starania pracowników, jaka atmosfera panuje między pracownikami? Czy w twojej opinii kandydat poszukujący pracy może liczyć na stabilne zatrudnienie w firmie Knor?

Tablice

Od czasow odejścia brygadzisty R bardzo wiele zmienilo sie na minus nikt nie pomaga nikt nic nie przyniesie tylko obgadywanie sie wzajemnie. Kierownik produkcji M ma bardzo ciężkie zadanie dziwie mu sie jak on tam wytrzymuje bez pomocy . Gdy R i M pracowali to jakos to funkcjonowalobo byla dobra atmosfera między nimi teraz to totalna porazka. A i W nie radzą sobie tak .

Zostaw merytoryczną opinię o Knor sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Knor sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knor sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Knor sp. z o.o.?

Knor sp. z o.o.