„Kronopol”

Żary

Opinie o „Kronopol”

płł

A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. osobowych? Dobrze, że oprócz szkoleń jest jeszcze szansa na jakeś ubezpieczenia. Ciekawi mnie jednak to, że i tak jest szansa na rozmaite wynagrodzenie.

OWS

Pracodawca godny polecenia, pracuję w tej firmie od pól roku i jestem bardzo zadowolony z podejścia do pracownika, warunków pracy i swojej wypłaty. Aplikowałem swoje cv przez ich formularz (usunięte przez administratora)3 miesiące później już tam pracowałem :)

Zostaw opinię o „Kronopol” - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Kronopol”