Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur

Opinie o Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur

Mikołaj

Ostatni komentarz odnosi się do usług, które są świadczone przez firmę Sendom. Dyskusja powinna się jednak toczyć wokół ukazania jej jako pracodawcy. Czy w związku z tym ktoś z Was wie, jak wygląda tam aktualna sytuacja pracy? Poszukują nowych pracowników. Serdecznie Was zachęcam do wyrażenia swojej opinii.

ryszard 1977

mój znajomy ma ich dom, jak dla mnie pierwsza klasa, nie spodziewałem się że z drewna można tak dobrze budować ...

Co sądzicie o poziomie zarobków w Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

malik1234

nie wspominając o wyplacalnosci firmy - w koncu zlecen maja sporo i nie dziwie się, to bardzo dobra firma na której można polegać

bolek

Żenada,tyle mam do powiedzienia na temat tej firmy.

wicek
@bolek 04.05.2014 09:34

a co masz na myśli, bo ja też różne opinie słyszałem...

żenada
@bolek 04.05.2014 09:34

Trochę mało jak na opinię.

Zostaw opinię o Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur - Bartoszylas

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sendom Domy Drewniane Seweryn Mazur