Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o. w Kaliska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o. w Kaliska

Hej, chce się dowiedzieć jak wygląda wdrożenie na dziale handlowym. ostatnio z tego co czytam opisywano chyba produkcje, zastanawiam się czy na wybranym przeze mnie dziale będzie nieco inaczej. doświadczenie w sprzedaży oczywiście mam, szkolenie produktowe natomiast jak wygląda?

A jakieś okoliczności przy tym przytoczyć lub cokolwiek? w ostatnich wpisach zaciekawiło mnie to, że coraz więcej ludzi praca zaczęło się interesować. czemu więc odradzasz? Z grafikiem się nie da z kierownictwem dogadać czy jak?

John

Proponują Stanowisko, ciekawe warunki podwyżki cuda. Po tygodniu kiedy zostawiasz swoją pracę... twierdzą że No niestety nie mogą cię zatrudnić...

Danuta
@John

O co chodzi? jakieś to wyrwane z kontekstu, czemu po tygodniu nie ma jednak opcji na prace? czy tu w filmie dość często coś się zmienia? zamówień za mało maja? zdarzają się przestoje?

Jochn Nowy wpis
@Danuta

Powiem tylko (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) Pracuje tam jedna Pani która ciągle lata do kierownictwa i donosi. Wcześniej były komantarze wyjaśniające wszystko,zostały usunięte, niech to już daje do myślenia. Są jeszcze inne miejsca gdzie można sobie poczytać...

Andrzej Nowy wpis
@John

Ja miałem lepiej. Juz miałem wszytsko ugadane mimo że miałem mieć warunki na piśmie to jednak dyrektor się z tego wycofał,że niby na urlopie jest haha po przyjściu 1 dnia czekała na mnie umowa na najniższa krajową. Oczywiście ich wyśmiałem bo nie będę z siebie robił (usunięte przez administratora) jak ta cała ekipa tam razem z tym całym dyrektem

Kobietka Nowy wpis
@Andrzej

Ja sie zwolniłam dla nich spacjalnie z pracy. Po niecałym tygodniu usłyszałam że za wolno pracuje. Ja nawet jeszcze dobrze nie wiedziałam gdzie co leży. Kobieta która żekomo miała mnie uczyć nie pokazywała mi nic, bo była w ciąży i chyba bała się o swój stołek. Nie polecam!! No chyba że chcesz się pozbyć swojej pracy.

Misia

Hejka. ;) biorą tu bez doświadczenia czy mam iść przeglądać inne forum dalej? tutaj sporo pytań padało o pracę przy sprzedaży. zastanawiam się czy jakaś jeszcze inna jest możliwa? prowadzi się jakaś księgowość lub tez administrację?

Janina

Witam szukam opinii na temat pracy na Alu? Ktoś pracował?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Możecie jakoś szerzej uzasadnić tamto stwierdzenie o byciu jakimś ziomkiem z poprzednich miejsc pracy? ktoś pisał, że w przeciwnym razie lepiej jest sobie odpuścić zatrudnienie, a interesuje mnie jakieś racjonalne uzasadnieni co do tego… od nowego roku będę roboty potrzebować, tutaj jakieś zmiany w takich okresach zachodzą?

Witajcie, gdzie są dodawane ogłoszenia o pracę? od jakiegoś czasu zauważyłam, że pojawiło się zainteresowanie zatrudnieniem na forum i ciekawi mnie gdzie można zdobyć jakaś aktualna ofertę? czy na ten wspomniany kiedyś dział sprzedaży dalej prowadzone są przyjęcia? ze względu na własne doświadczenie interesują mnie zarobki, możecie je opisać?

Wiecie może kiedy miały miejsce ostatnie przyjęcia? cos było o stolarce aluminiowej a mnie mignęła oferta dla speca od sprzedaży, chociaż ma dość dawna datę, stąd ciekawość. wygląda na to, że działalność trwa ze 20 lat a jest dość mało opinii, dlaczego? to jakaś mniejsza firma? Ile osób obecnie zatrudnia?

Nie wierzyć nikomu na słowa? Czy to sugestia co do jakichś słownych ustaleń na samej rozmowie? Jeśli tak to czy obecnie warto jest negocjować i starać się ustalać w miarę elastyczne warunki? są one w zasadzie możliwe?

Adam.

Oczywiście. Obiecano mi nawet pisemne potwierdzenie warunków pracy o których była mowa na rozmowie jeśli podejmę decyzję abym mógł porzucić aktualną pracę. Jednak pan dyrektor „akurat „ miał urlop i jakoś tak nie nie za bardzo miał jak to zrobić :)

@Adam.

Chyba nie jestem w temacie albo zgubiłem jakiś wątek? Zdradzisz przy tym jakie warunki zostały ostatecznie ustalone? Piszesz, że „obiecano” kto konkretnie? Z kim to konsultowałeś z kim można negocjować?

Kamena

Jaki potencjał ma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe, w którym jeden z właścicieli zwalnia się ze stanowiska prezesa, przechodzi do działu obsługi deweloperów i nie reaguje na kulturę pracy Pana M.

@Kamena

Nie jestem jeszcze do końca w temacie, zauważyłem że ludzie firmą chyba się interesują ale podobnie jak jeden kolega na forum nie mogłem znaleźć szczegółów w necie o niej. Z tym działem obsługi deweloperów? Jak praca na nim może wyglądać? I przede wszystkim jak się zarabia? Lubię mieć porównanie

Łucja

Faktycznie bywało tutaj tak jak opisywali że mimo rekrutacji na jedno stanowisko proponowano drugie? kobiecie też by zaproponowali pójście na solarkę? Pytam bo także chciałam się zorientować w warunkach dla speców od sprzedaży i czy mimo Wszystko byłoby warto aplikować, jest info na stronie żeby słać cv. ktoś kto ostatecznie się dostał i pracował ma jakieś zdanie? pisali o rozwoju kompetencji w jednym z ogłoszeń, na jakie szkolenia w takim razie można się nastawiać?

@Łucja

Tak dokładnie pan dyrektor na rozmowie zaproponował mi inne stanowisko a że miało to poprawić mój budżet spodobała mi się ta propozycja. Jednak finalnie mimo wcześniejszych ustaleń i zapewnień wstępnej umowy o prace zostałem bezrobotny bo umowa która na mnie czekała była na kwotę najniżej krajowej. Pan pseudo dyrektor doskonale wiedział, ze mam prace jednak widocznie takie maja praktyki w tej śmiesznej firmie .

Łucja
@Adam

Tylko teraz pytanie dlaczego... ta kwota pewnie o wiele większa była, że byłeś skłonny się zgodzić? Jeśli tak to skąd wgl pomysł, że podjąłbyś się o wiele tańszej opcji? Ktoś inny tak miał i się zgodził?

@Łucja

Przede wszystkim dlatego , ze posiadam większe doświadczenie w produkcji i godziny w których pracuje się na produkcji bardziej mi odpowiadają. Miałem prace, szukałem alternatyw czy tez innych wyzwań. Jednak pan pseudo dyrektor był na tyle nie uczciwy i postąpił jak postąpił. Kwota która zaproponował mi była oczywiście wyższa niż zarabiałem natomiast nie ma co porównywać tych dwóch stanowisk gdyż każdy lubi i czuje się w czym innym. A ja nie mam oporów żeby podejmować nowe wyzwania gdyż zwyczajnie nauka oraz nowe obowiązki przychodzą mi z łatwością. Mimo wszystko nie mam zamiaru pracować za najniższa krajowa na umówię i dogadywać sie z tak nie słownym człowiekiem .

Dyrektor Arkadiusz S. to (usunięte przez administratora). Mówi jedno robi drugie. Nie polecam nikomu. Po ustaleniach warunków pracy i zapewnieniu umowy przedwstępnej tak żeby była pewność tej pracy unika tematu tłumacząc się urlopem. Następnie człowiek otrzymuje informacje, ze na początek umowa zlecenie. Po rozmowie z kierownikiem zapewniono mnie, ze będzie na mnie czekać umowa o prace. Zrezygnowałem z innej pracy a po przyjściu do tej śmiesznej firmy chcieli mi dać umowę z najniższa krajowa którą wytłumaczyli „u nas tak maja wszyscy w firmie”. Kpina z ludzi i brak jakiegokolwiek honoru. Karma wróci. Nie pozdrawiam (opinia wrzucona drugi raz , 1 raz usunięto po paru dniach)

Łukasz
@Adam

Adam, Na jakie stanowisko aplikowałes?

@Łukasz

Aplikowałem na sprzedawcę Stolarki aluminiowej , po rozmowie i zaproponowaniu przez dyrektora innego stanowiska mialem pracować na produkcji stolarki aluminiowej

admin

Czekamy na nowe informacje o firmie Ola Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o. - Kaliska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o.
  • Firmowa 12
    83-260 Kaliska
  • NIP: 5920201886 REGON: 8102622 KRS: 0000112417

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o.