Drzwi Invado (Invado Sp. Z O.O.)

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVADO Sp. z o.o.

Zainteresowany

Dzień dobry. Moje pytanie jak zarabiają managerowie regionu ? Jaka flota itp?

8
Praca managerowie
Pracownik
 Pytanie
@Zainteresowany

Uczono cię, że ziemia jest płaska? Jaką ty szkołę skończyłeś? chyba lepiej dla tej firmy, że się nie przyjąłeś.

pika

w upały pracuje się ok , szefostwo podjęło odpowiednie decyzje , współczuj sobie bo nie dałeś w INVADO rady , a tak naprawdę to chciałbyś wrócić jak wielu którzy piszą te swoje nieprzemyślane do końca przemyślenia . Jak Cię pamiętam to po bony świąteczne stałeś pierwszy w kolejce .

wende

INVADO Sp z. o.o. to producent stolarki drzwiowej prowadzący swoją działalność od prawie 25 lat. Firma produkuje nowoczesne drzwi wewnętrzne oraz drzwi techniczne, prowadząc sprzedaż w kraju i na świecie. Invado jest także wiodącym dostawcą komponentów dla przemysłu meblarskiego. Także szukałbym tu szybciej pracy jako przedstawiciel handlowy na Twoim miejscu...

pracownica

sweety ..... zgadzam się z Tobą . Nareszcie coś mądrego... teoria o parze uszu też fajna chociaż nie zawsze łatwo tym drugim pewne rzeczy się ulatniają tu mam na myśli kierownictwo działu drzwi... chociaż przyznam fajne . Reszta ludzi też fajna. Moja teoria jest taka... jeśli jesteś w porządku wobec drugiej osoby ona na pewno odpłaci się tym samym. Ja nie narzekam i ciesze się że mam prace.

anonim Nowy wpis
Inne

Tu na produkcje biorą w ogóle jeszcze jakichś pomocników? Chce się dowiedzieć, bo nikt chyba nie wspomniał o takiej pracy ostatnio a teraz tak przeglądając oferty z okolicy natknąłem się na taka dawniejsza a na stronie pustka. doświadczenie było tylko mile widziane, dlatego się interesuję

Kandydatka Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, czy można prosić o opinię z pracy młodszego specjalisty ds. technologii? Jestem zainteresowana zatrudnieniem. wymagania spełniam nawet część z tych „mile widzianych”, ciekawa jestem jak proces rekrutacyjny zostanie teraz przeprowadzony? Czy dostane jakieś zadanie do rozwiązania?

Tylko pytam
Pracownik
 Pytanie

Dysponuję informacją, że pracownicy produkcyjni otrzymali podwyżki. Czy tego typu perspektywa jest przewidziana dla pracowników biurowych i w jakim terminie?

anonim Nowy wpis
Inne
@Tylko pytam

Gdzie udało się uzyskać informację dotycząca podwyżek wśród pracowników produkcyjnych? Czy znane są konkretne wysokości? Każdy otrzyma po prostu tyle samo? i czy biurowi otrzymywali je wcześniej równolegle ze to pytanie zostało zadane?

Aga Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

O widzę kolejną gównoburzę zainicjowana przez osoby dające podwyżki "inflacyjne" nie wszystkimi pracownikom w taki sposób żeby każdy się o tym dowiedział że go kasa ominęła.

Pracownik biurowy
Były pracownik

Moja opinia: Jeżeli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie na stanowisku innym niż produkcyjne to szczerze odradzam. Zmarnujecie tylko czas i oferty od innych firm. Wady: Rotacja pracowników jest zatrważająca. Brak szkoleń i wdrożeń stanowiskowych. Stres(usunięte przez administratora) mierne technologie i systemy. Zalety: Nowością jest wprowadzany od prawie 2 lat system SAP. Wynagrodzenie to czysta podstawa, żadnych dodatków, wypłacane na czas.

Ktoś
Były pracownik
@Pracownik biurowy

Potwierdzam . Brak szkoleń na stanowisku biurowym . Stres jest bo nie ma wiedzy a jak nie ma wiedzy to jest stres i koło się zamyka. Nawet podstaw nie ma wyjaśnionych co i jak . Trzeba odciągać kolegów od roboty i od nich się dowiadywać . Dziwne , powinien być szkoleniowiec .

1
Maria
Inne
@Ktoś

I do dziś ten schemat się powtarza, który już tutaj opisujesz? A nikt nie wpadł na to, żeby zwrócić im uwagę? Komu można ewentualnie zarzucać jakieś sugestie na przykład odnośnie tych wspomnianych przez ciebie szkoleń? Z kim tu gadać?

Jdhdbd
Były pracownik
 Pytanie
@Maria

Firma tak znana i z takim kapitałem potrzebuje jeszcze podpowiadania, że nowych pracowników trzeba wdrożyć nieważne czy w tym robili czy nie.? Widząc rotację i atmosferę kadra sama powinna myśleć jak to poprawić .

Maria
Inne
@Jdhdbd

Interpretujesz to jako podpowiadanie? nie no ja po prostu się zastanawiałam czy pracownicy maja jakiś wpływ na otoczenie w pracy, chociażby właśnie w kontekście atmosfery czy też tworzenia możliwości na rozwój. z tą kadrą chodzi ci o dział hr? ile osób liczy, to stały skład? tam rotacja jest mniejsza?

etatowiec
Pracownik
@Jdhdbd

A chwalą się że kadry mają na najwyższym poziomie.A tak naprawdę nie potrafią wdrożyć pracownika do pracy .

Antek
Pracownik
@etatowiec

Kadry i osoba odpowiedzialna za atmosferę i cały ten stan rzeczy i to jedna "spółka".

anonim
Inne
@Antek

A mnie dopiero co po wejściu tu we wpisy zaciekawiło krótkie wskazanie „tego stanu rzeczy”, co masz przy tym konkretnie na myśli? Czy to w ogóle aktualna opinia skoro odnosisz się teraz do takiej sprzed paru miesięcy?

anonim
Inne
 Pytanie
@Ktoś

Ale to pracownicy biurowi zatrudniani są bez wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku? Absolutnie nikt nic nie tłumaczy pierwszego dnia pracy? Inni pracownicy chociaż są chętni pomagac?

Obserwator
Inne

Jak byś był/była bardziej wnikliwym obserwatorem, to zauważyła byś, że między tym Państwem jest symbioza. I nie chodzi, że prezeska firmy nie ma nic do powiedzenia, ale wystarczy udawać że się pewnych rzeczy nie widzi, ponieważ tak jest po prostu wygodniej, a i łatwiej utrzymać się na powierzchni. Na szczęście co raz więcej osób widzi tę farsę, brak wiedzy i zaangażowania za maską "profesjonalizmu".

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie INVADO Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR MASZYN? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Zainteresowany

Dzień dobry. Moje pytanie jak zarabiają managerowie regionu ? Jaka flota itp?

8
Praca managerowie
@Zainteresowany

Zarobki - kwestia perspektywy, pewnie się dowiesz na rozmowie. Flota auta marki Skoda Rapid Kombi

Zainteresowany
@Praca managerowie

Słyszałem że kiepskie więc odpuszczam, ale dzięki za odpowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Praca managerowie
@Zainteresowany

Ja słyszałem, że ziemia jest płaska. Wydaje mi sie, że należy pytać u źródła. Nie sądzisz?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowany
@Praca managerowie

Słyszałeś? Mnie o tym uczono ... A rzekome źródła o których mówisz... hmm obiecują przysłowiowe gruszki na wierzbie. Słyszałem od byłego managera ów wspomnianego źródła ...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Praca managerowie
@Zainteresowany

mogło się też dużo zmienić w tej kwestii, od tamtej pory, ale jak uważasz... Powodzenia!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowany
@Praca managerowie

Dzięki ale odpuszczę. Wzajemnie powodzenia!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Praca managerowie
Pracownik
 Pytanie
@Zainteresowany

Uczono cię, że ziemia jest płaska? Jaką ty szkołę skończyłeś? chyba lepiej dla tej firmy, że się nie przyjąłeś.

anonim
Inne

Jak w tym roku jest u was na produkcji? cos się pozmieniało na plus może? jak oceniacie warunki? zaciekawił mnie ten wątek, w którym ktoś odradzał prace na każdym stanowisku prócz tego produkcyjnego. Opinii jako takiej z bieżącego okresu nie widzę. Były podwyżki lub cokolwiek?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w INVADO Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

anonim
Inne

Jeśli już po niemiecku jest mowa we wpisach to właśnie widziałam na stronie, że specjalisty do obsługi sprzedaży w tym języku szukają. W zasadzie od wczoraj. Po pierwsze co jest przyczyna przyjęć? rozwój czy jakaś rotacja? Widzę wzmiankę o stabilności zatrudnienia w opisie. Praca jest oznaczona jako stacjonarna czy istnieje przy tym możliwość na realizacje jej w trybie hybrydowym? Było to brane pod uwagę?

ad
Pracownik

Nie polecam. A nawet odradzam, probuje sie dowiedziec od swojego przelozonego co z tzw premia roczna i dlaczego jej nie ma, przydalaby sie jakakolwiek informacja z gory ale nie jestem w stanie sie tego dowiedziec. Chcialbym uslyszec z ich ust dlaczego ja zabrali. Poza tym nierowne traktowanie na kazdym kroku, zeby nie powiedziec (usunięte przez administratora).

anonim
Kandydat
@ad

Kiedy ogłoszono, że zabierają tę premię roczną? W ogóle to w jakim okresie ją wypłacano i za co w ogóle można było ją dostać? Co było brane pod uwagę? To teraz pozostała goła pensja? Czy są jakieś inne benefity płacowe? Nierówne traktowanie? W czym ono się przejawia?

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie INVADO Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Produkcji? 10 września pojawiły się ich ogłoszenia na Aplikuj.pl.

1
Rozmowa kwalifikacyjna opinia
Inne

Jeżeli brałeś udział w rozmowie rekrutacyjnej w INVADO, to możesz o tym opowiedzieć wypełniając ankietę pod adresem. https://www.gowork.pl/invado-sp.-z-o.o.,777082/rozmowy-kwalifikacyjne Powodzenia na rozmowach

Były pracownik
Były pracownik

Całkowicie odradzam! Śmieszne pieniądze i ciągłe dokładanie obowiązków. Największym nieporozumieniem firmy jest(usunięte przez administratora), zero jakichkolwiek kompetencji. W pracy atmosfera jest wysoce nieprzyjemna, brak odpowiedniego wdrożenia stanowiskowego. Firma tylko wygląda na nowoczesną, mentalnie głęboki PRL + widoczny brak wykształcenia i obycia u niektórych zarządzających.

Surgot
Były pracownik

Prawda jest taka, że ludzie na stanowiskach nie mają szkół, w sieci wypisane jest, że zna język obcy niemiecki w stopniu dobrym. Z miłą chęcią porozmawiam w tym jezyku i angielskim i rosyjskim z tą osobą i sprawdzę czy pisze prawdę. Obawiam się, że nie podejmie tematu bo po prostu nie zna tych języków a wpis jest po to żeby ładnie wyglądało. Podstawówki Panowie to za mało i wstyd by zakończyć swoją edukację na tym poziomie no chyba, że się mylę to z chęcią zobaczę świadectwa ukończonych szkół. Wszystkim tym którzy pracują na produkcji lub tego typu stanowiskach i zarabiają trzy z hakiem i myślą, że lepiej już nigdzie nie jest to jesteście w DUŻYM BŁĘDZIE, bedziecie tak robić do emerytury i przelewać wodę z garnka do garnka a to co na bok spadnie to wasze STRATA CZASU I ŻYCIA.

Magdalena
Inne
@Surgot

Trzy tysiące z hakiem, tak? Brutto czy netto? Z jakim stażem na produkcji można tyle zarobić? Na start dostaje się taką kwotę?

Prac
Pracownik
@Surgot

Niestety jest to prawda. Ogranicza się dostęp do wiedzy dla ludzi o trochę większych zdolnościach w kategorii myślenie. A jak wiemy ograniczenie do wiedzy czy rozwoju jest przykładem mobbingu, którego zapisujemy na pierwszym miejscu przewinień. Mobbing jest był i będzie, ponieważ ten kurs pasuje obecnemu zarządowi firmy. Zarzadzanie przez konflikty i dezinformacje. dostęp do wiedzy mają miernoty, żeby miały szanse w ogóle podyskutować z lepszymi od siebie.

Kam
Pracownik
@Magdalena

Chyba 20 brutto na umowie i dopłata do najniższej krajowej

Adam
Były pracownik
@Prac

Potwierdzam straciłem pół roku w tej firmie.Stres mobbing , blokowanie dostępu do wiedzy. Nic nie dało się wprowadzić z nowoczesnego Lean czy continous improvment. Nie traćcie czasu. pracuję od 2 lat w innej firmie gdzie chcą się rozwijać w kierunku nowoczesnego zarządzania i teraz widzę ,że straciłem czas w Invado - porażka. Ludzie typu (usunięte przez administratora)nie ma wiedzy i boi się iść do przodu. Firma traci a ma potencjał.

Nie invado
Pracownik

Byle dalej od invado 13 wypłaty nie dajom Lepiej kupić coś innego ???????? Duzo operatorów jest żeby odejść ???????????? Niech cię wogule zastanowiom lepszcze warunkach jesteś w innych filmach nic invado

Mik
Pracownik

Zarobki w tej firmie to porażka na umowie masz 20.30 brutto zamiast podnieść to wola dopłacać do najniższej krajowej

Administrator

Podobno pracując w firmie INVADO Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 3600 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Domi
Były pracownik
@Administrator

3600 ale brutto

Maria
Inne
@Domi

na których stanowiskach w razie czego i na jakich można śmiało liczyć na więcej na start? da radę czy trzeba przepracować trochę dla podwyżki? jak tak to ile?

Sum
Pracownik
 Pytanie
@Maria

Przepracować dla podwyżki? Baby robią tam kilkanaście lat i widziały tylko jedną podwyżkę o kilkadziesiąt groszy.

Maria
Inne
@Sum

kilkanaście? czyli ludziom tutaj praca odpowiada w takim razie? a a wspomniana podwyżka to z jakiego okresu, co się wydarzyło, że się pojawiła?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sposób zarządzania pracą w Drzwi Invado (Invado Sp. Z O.O.)?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Normalnie. Przychodzisz do pracy i przez czas określony w umowie wykonujesz swoje obowiązki. Jak robisz to dobrze, to na koniec miesiąca otrzymujesz wypłatę, a jak robisz to ponad przeciętnie to możesz liczyć na premię i podwyżkę w przyszłości.

Katarzyna
Inne
@Pracownik

Premia i podwyżka w przyszłości? Co to właściwie oznacza. Ile na nią trzeba czekać i jak się starać, aby dostać? I to nie jest tak, że premię się dostaje raz w miesiącu?

Doświadczony
Pracownik
@Katarzyna

Katarzyna, O warunkach zatrudnienia musisz porozmawiać podczas rekrutacji. Z pewnością jest to uzależnione od pełnionej roli w organizacji.

Administrator

Interesuje mnie praca jako Pracownik Produkcji w firmie INVADO Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Robert
Były pracownik
@Administrator

Porażka totalna szukaj czegoś innego. Dla przykładu, pracownik 10 lat stażu pracy, przychodzi nowy z "innego" kraju, dostaje stawkę jak ty po 10 latach je...nia...

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Maria
Inne

No z reguły na wyższych stanowiskach się więcej zarabia, co poradzisz? Słuchaj bo pisali jeszcze lipcu, że niby ludzie z tych samych stanowisk różnie zarabiają... Jeśli to prawda to o jakiej konkretnie różnicy tutaj mowa? Jakie stawki?

Kawka
Były pracownik

Jak to jest ze na magazynie koledzy zmianowego mają najlepsze pracę a reszta musi z.........ć

tohr
Pracownik
@Kawka

No niestety tak jest na każdym wydziale...

Mirek
Pracownik
 Pytanie
@Kawka

Jak to jest że na magazynie koledzy kierownika mają lepszą stawkę,a reszta robi nie ważne za ile?

Zostaw merytoryczną opinię o INVADO Sp. z o.o. - Ciasna

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w INVADO Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy INVADO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w INVADO Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INVADO Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii