Windoor Paweł Redestowicz

Radom

Opinie o Windoor Paweł Redestowicz

ralfi

Wiekszosc pracuje bez umowy jakiejkolwiek.Po dluzszym czasie jest szansa, ze cokolwiek sie dostanie.Jak ktos nie ma wyjscia to niech pracuje jak mu nie bedzie przeszkadzac brak urlopu platnego i maly poslizg z wyplata.

Adam

Przyjemna rozmowa o pracę, miły rekruter. Jasne stawki wynagrodzenia praktycznie od progu. Rok z nimi współpracowałem i nie narzekam - bardzo polecam!

xxx

a woda do picia w upały to marzenie

były

W tej firmie kamery zamontowali, a nawet porządnego kibla nie zrobią (ten co jest jest w takim stanie że się rzygać chce nawet się umyć nie można)

Zostaw opinię o Windoor Paweł Redestowicz - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Windoor Paweł Redestowicz