Opinie o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

sanchristobal

Kupiłem 8-letnią Zafirę. Na tą chwile jestem bardzo zadowolony. Poziom obsługi w salonie na wysokim poziomie, serwis przed sprzedażowy godny polecenia. Doradca klienta (usunięte przez administratora) był bardzo pomocny i życzliwy. Wszystkie formalności poszły szybko i sprawnie. Jak najbardziej polecam.

Aleksander SV

Super obsługa ,można do nich przyjechać ze starszym autem i nie traktują klienta jak intruza ani nie naciągają.Polecam.

Pawel

Znakomity salon samochodowy. Byłem w trzech innych firmach chciałem uzyskać zakup na leasing i zdecydowanie wybrałem firm euro auto. Jestem bardzo zadowolony

Gosiaczek

Serdecznie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Paulina

Kupno naszego samochodu to była nie lada gratka ???? . Auto widzieliśmy tylko na zdjęciach i braliśmy je w kredyt. Cały proces trwał dość długo jednak sprzedawca był z nami w ciągłym kontakcie informując o etapie realizacji zakupu. Ostatecznie otrzymaliśmy piękne auto w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym. Dodatkowo cena rewelacja, żadnych machlojek typu cofanie licznika przebiegu czy ,,kilogramowa ” warstwa lakieru ???? Auto w pełni przygotowane do rejestracji. Ogromny plus za profesjonalizm i elastyczność sprzedawcy. Dodatkowo Sprzedawca ze względu na dość długi okres realizacji zamówienia osobiście przywiózł samochód do nas (ponad 300km w jedną stronę) Polecam, Polecam, Polecam kolejne auto na pewno będzie zakupione również w tym salonie

Adam Jagodziński

trafiliśmy przy okazji zakupu bardzo miła obsługa szczególnie w biurze obsługi :) dziękujemy za udzielenie wyczerpujących informacji na temat kupowanego auta. Podczas oczekiwania można napić się dobrej kawy i zjeść ciasteczko :) A na koniec miła niespodzianka otrzymaliśmy rabat oraz prezent

Biuro

Sprawdzona forma od lat. Pracownicy raczej trzymają się tej firmy. Zarobki dobre.

tomek

Zarobki dobre jak na polskie warunki. Pracę trzeba lubić bo motoryzacja to ciężki kawałek chleba. Ale jak ktoś lubi szykować samochody to idealna praca dla niego.

janpotok

Zostałem mile zaskoczony miłą obsługą ,jedyny komis który nie zostawił mnie z pustym bakiem kupiłem Forda Galaxy w Fordzie było pół baku paliwa co się nie zdarza w innych komisach oraz komis zrobił mi przegląd samochodu na rok ,auto po wymianie oleju wszystko ok? polecam ten komis Moje sugestie dla Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.: Komis godny polecenia ja osobiscie bede polecał Lubię atmosferę w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. za: miła obsługa i pyszny obiad ryba super

Lesny

Zdecydowanie polecam zakup samochodu(usunięte przez administratora)02-12-2018 kupiłem Zafirę C samochód był w stanie technicznym zgodnym z ofertą jednak były jakieś niedomagania w silniku (ciche stuki).Po moim zgłoszeniu że taka sytuacja zaistniała ,zgłoszenie przyjęto i wysłano lawetę (600 km),samochód naprawiony i zatankowany został odprowadzony do mojego miejsca zamieszkania a w bagażniku czekała niespodzianka. Samochód otrzymałem całkowicie sprawny.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. - Rataje

• Jak się pracuje w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 63 ocen.

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.