Opinie o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Aga Nowy wpis

Widzę, ze tu od jakiegoś czasu nikt nic nie pisał. Ciekawe, bo w necie widziałam info o tym, że firma jest zawieszona. Czy to prawda, że nie działa, czy to jakiś fake? Mnie interesowała posada sprzedaży samochodów używanych. Niech ktoś napisze, czy jest sens wysyłania cv obecnie.

Krzysztof Doczekalski Nowy wpis

„Przepraszam pana Karola Stefaniaka za rozpowszechnianie bezprawnego materiału zawierającego w swojej treści nieprawdziwe informacje na temat działalności Euro Auto Karol Stefaniak i naruszającego w ten sposób jej godność i dobre imię na szczeblu regionalnym i krajowym. Nieprawdziwe informacje przedostały się do licznych mediów i spotęgowały efekt naruszenia dóbr osobistych Pana K.S. Sąd zobowiązał mnie do przeproszenia powoda o treści odpowiadającej zakresowi bezprawnego naruszenia dóbr osobistych powoda, jak też zasądził od pozwanego na rzecz powoda kwotę wskazaną w pkt II wyroku tytułem zadośćuczynienia za krzywdę (art. 448 k.c. w zw. z art. 24 k.c. i art. 23 k.c.). Sąd uznał, że taki zakres uwzględnienia roszczeń powoda jest adekwatny do stopnia naruszeń jej dóbr osobistych i będzie stanowić odpowiedni sposób usunięcia tych naruszeń. O odsetkach ustawowych Sąd orzekł na podstawie art. 481 § 1 i 2 k.c

Jak dużo osób pracuje w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Patryk

Nikt nie pracuje , firma dawno została zamknięta.

Janusz Nowy wpis
@Patryk

Firma dalej działa pod innna nazwa inny słup ale Karol ten sam

Wojtek

To była potęga motoryzacyjna!!! Przyglądałem się tej firmie. Tyle lat pracy chłopa lego w gruzach przy rondzie. Pomagal innym udzielał się charytatywnie organizował różne wydarzenia kiedy ogłosił upadłość jak wiele firm teraz to na końcu obrubili mu (usunięte przez administratora) Polska rzeczywistość. Sam kiedyś przechodziłem przez bankructwo i się podniosłem lecz była bardzo bardzo ciężko, panie Karolu życzę panu zdrowia i szczęścia widząc pana energię do działania znając pana to się jeszcze podniesiesz tylko moja uwaga teraz już nie robić nic dla ludzi nie warto !!! Chyba pan już to wiesz. Spokoju i zdrowia Powodzenia!!! Wszystko się ułoży nie pan pierwszy i nie pan ostatni.

Chodzieżak
@Wojtek

Haha kolego nie wiesz sporo o Panu Karolku... Pozdrawiam

Mag Nowy wpis
@Wojtek

Obrobili mu (usunięte przez administratora) Mnie jest winien ponad 20 000 zł. Może chcesz mi je oddać za niego, skoro tak ci żal "pana Karola" ???

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Znajomy

Dzień dobry. Jaką wy ludzie macie satysfakcje z opisywania innych, i tak wszystko do was wróci. Powodzenia Karolu.

Artur

Ktos cos wie co z tym komisem? Istnieje jeszcze?

obserwator
@Artur

Jak się skontaktować z komisem?

Observer
@Artur

EuroAuto nie istnieje, syndyk wyprzedaje resztki, to co zostało sie z komisu rosprzedane (szopki, namioty). Upadali już chyba z 4-5 razy. Przenieśli się kawałek dalej , zmienili nazwę na MotoVita. Ale w grudniu wpadli panowie z CBŚP o 6 rano i aresztowali właścicieli za malwersacje , (usunięte przez administratora), pranie pieniędzy itp. chwilę wcześniej byla interwencja z Polsatu. Także już w nowym miejscu reklamy pozrywane i chyba game over. Bardzo dużo poszkodowanych jest , sprawa rozwojowa - cytując poszkodowanego z Interwencji.

Janusz
@Observer

Nie CBS tylko policja z miasta

Grażyna
@Janusz

Ale musisz Janusz mieć nudne życie skoro interesujesz się ciagle życiem innych. Znajdź sobie dziewczynę, prace , pasje ... może wtedy twoje życie zmieni się na lepsze????????????

Łucja
@Grażyna

Ale czemu? Ja się dowiedziałam z tych wpisów, że jest upadłość, syndyk na resztkach majątku, policja i interwencyjne reportaże telewizyjne. A nigdy wcześniej nie obiło mi się to o uszy. To nie są plotki o życiu prywatnym właściciela, tylko informacje o wydarzeniach w jego firmie.

Auto Świat

Działalność firmy została zamknięta .

Janusz
@Auto Świat

Działa od nowa pod inną nazwą i innym Nipem

W 2017 kupione auto wraz z roczna gwarancja i tu zaczęły się schody. Sprzedał auto bezwypadkowe po wypadku .Gwarancja na kwotę 1500 to czysta fikcja , sprawa trafiła do sądu gdzie doszły kolejne koszty, w trakcie podpisał upadłość. Sprawę przejął syndyk który zarekwirował auto. Straciliśmy pieniądze i auto . (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Omijajcie szerokim łukiem ten komis .Mam nadzieje że bekniesz za to doradco biznesowo-upadłościowy i do zobaczenia niebawem

on 41
@Kasia

jak mógł syndyk zabrac auto, ktore było Twoje skoro je kupiłes w 2017

@on 41

W naszym chorym kraju prawo upadłościowe jest nad prawem cywilnym Poczytaj sobie zrozumiesz dlaczego zabrali auto . Auto zostało sprzedane za 40%wartości :(

Konrad

Ja również nie polecam mnie tak samo (usunięte przez administratora)

Motor

Imperium pana S. umarło, na miejsce patrzy się z niedowierzaniem lecz niestety taki obraz komisowych samochodowych nadchodzi.

Adrian
@Motor

Hej, dziękuję za wpis, ale tak naprawdę niezbyt wiele można z niego zrozumieć. Napiszesz coś więcej? Co to znaczy, że "Imperium (...) umarło"? Bo może przyjść do głowy że Euro Auto już nie funkcjonuje.

Wojtek Mietkiewicz

Przejeżdżałem koło byłego salonu, teren wygląda jak po wojnie , a tak było pięknie.

@Artur dlaczego ma nie istnieć?

bober

własnie dowiedzialem sie ze wasz super sprzedawca został zawiniety przez policje za oszustwa i malwersacje pieniedzy.naprawde super komis

paweł
@bober

Na prawde go zawinęła policja ??

Komis
@paweł

Tak w poniedzialek 6 rano wpadli na, chate

@Komis

I co wiadomo jak to dalej będzie wyglądać czy nie?

Niunia

Czy macie kontakt do kogoś od komisu? Maz zakupił samochód potrzebujemy faktury

malwina

okradał ludzi, sprzedawał auta które były wstawione w komis i kasy nie ma... sprzedawał auta bezwypadkowe po wypadku :) jest materiał w programie interwencja o nim

Daniel

Sprzedali mi auta z popsutym silnikiem A dodatku wykupilem gwarancję ze jak auto się popsuje to tamrawia auto oddałem auto A oni bez mojej wiedzy wystawili je na sprzedaż nie mam auta ani pieniędzy

Czarodziejka
@Daniel

Bardzo prosze podaj mi jakis kontakt do siebie, mnie oszukali tak samo, chce dopytac czy sprawa sie jakis rozwiazala?

malwina
@Daniel

Jak się Pana sprawa zakończyła ??? mamy tez problem z ta firma

Przyznam szczerze, że kilka lat temu patrzyłem na tą firme, jak na typowe miejsce auto handlu. Zmieniłem swoje wyobrażenie. Niedawno, w związku z nagłą potrzebą zakupu używanego auta przejrzałem ofertę i znalazłem to czego szukałem. Na miejscu okazało się, że auto ma udokumentowaną historię, wszystkiego się dowiedziałem o samochodzie, spokojnie mogłem obejrzeć. Nikt nie pogania, nie kręci nosem, masz czas na oglądanie, sprawdzenie i wybór auta. Pracownicy są uprzejmi i pomocni, pomagają określić koszt na przykład wymiany rozrządu, regeneracji wtryskiwaczy, wskazują sprawdzone warsztaty, w których można zrobić to skutecznie i tanio. Współpracujące z nimi banki załatwiają leasing szybko i bezproblemowo. Samochody dostają dodatkową gwarancję mechaniczną. Kontakt z pracownikami firmy przez cały czas jest w pełni profesjonalny, regularny, na najwyższym poziomie. Jestem BARDZO zadowolony z zakupu samochodu szczerze polecam Wszystkim zakup auta właśnie tutaj. Dodam przy tym, że od 10 lat pomagam znajomym i przyjaciołom w zakupie aut, więc niejeden komis już odwiedziłem. Mając dużą skalę porównawczą, tym bardziej polecam. Na pewno tu wrócę.

Jestem bardzo zadowolony z kolejnego zakupu Polecam

Kamil

teledysk wstawać upadać mistrzostwo świata gratulacje

Z reguły nie wystawiam opinii i sie tym nie intersuje ponieważ prowadze firme ale zakup pojazdu w Ratajach przebiegł wręcz wzorowo i zasługuje na polecenie. Transakcja przeszła bezproblemowo dzięki wysokim kompetencjom pana Janusza który okazał się być niezwykle pomocny, profesjonalnie doradził . Tak uroczystego zakupu jeszcze nie mieliśmy nawet przy zakupie nowego samochodu ciężrowego który kosztował 350 tyś zł. Profe3sjonalne standardy , wysoka jakość samochodów wchodząć na plac od razu rzuca się w oczy pasja ludzi tam pracujących. Gratulacje dla menadżerów salonu wiemy ile to kosztuje pracy. Polecam .Brawa dla waszego salonu. Pozdrawiam Ewa z Poznania

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. - Rataje

• Jak się pracuje w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.