Dealer BMW Sikora AC Sp. z o.o.
2 38

Opinie o Dealer BMW Sikora AC Sp. z o.o.

Karolina

@Igor, @Zenek, tutaj znajdziecie informacje o aktualnych ofertach pracy w firmie Dealer BMW Sikora AC https://www.gowork.pl/praca/dealer-bmw-sikora-ac-sp.-z-o.o.;pr Jeśli zdecydujecie się aplikować do tej firmy, dajcie proszę znać jak przebiega proces rekrutacyjny - może to pomóc innym osobom w podjęciu decyzji o przyszłej pracy w Dealer BMW Sikora AC.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Igor

Czy firma potrzebuje sprzedawców?

Szeregowy

Prawda jest taka, że każdy orze jak może. Jak się nie podoba to można sobie znaleźć inna pracę. Rynek jest jaki jest, a pracować trzeba. Tyle w temacie. Pozdr dla wszystkich żołnierzy ????

Tymon

Konkurencja walczy wszelkimi sposobami!!!

Wiesław

Pracowałem w Bielskim oddziale BMW Sikora. Pracodawca odprowadzał składki na zus za najniższą krajową ale oferował lepsze pieniądze jednak resztę wypłacał dyrektor w swoim szklanym biurze jednak wypłacał gdy miał a wiele razy nie miał. Ja skonczyłem pracę w tej firmie bo dyrektor postanowił nie wypłacić mi wynagrodzenia. Wypłata reszty wypłaty wyglądała jak jakieś przekazanie łapówki w gabinecie dyrektora-pracownik był wzywany do wypłaty ale nigdy w terminie się to nie odbyło. W końcu zupełnie przestał płacić. Zły humor właściciela można było odrobić pracując przy betoniarce na prywatnej budowie włściciela. Prawie wszyscy pracownicy salonu czy warsztatu przez to przeszli.

Buma
@Wiesław 16.02.2018 02:36

To co się w tej firmie odwala:(

Xxxx

Pieniądze tam żadna rewelacja, tak jak wszędzie. Są ludzie fajni w tej firmie i pare osób na które trzeba uważać, ale to tak jak w większości firm. Na rozmowie było co innego powiedziane w rzeczywistości było co innego, plus dodatkowe zakresy obowiązków od każdego z pracowników pokolei. Wszyscy się boją szefa, wydaje się w porządku człowiek.

klient

Czyżbyś był z sąsiedniego salonu mercedesa i próbował robić wszystko żeby salon bmw w oplu miał problemy z pracownikami ... ? Jestem klientem serwisu w tym salonie wielokrotnie rozmawiałem z moim doradcą serwisu przy kawie na temat firmy itp chłopak sobie bardzo chwali pracę i ludzi daltego nie wiem skąd taki hate.... myśle że jest to celowe działanie któregoś konkurencyjnego salonu..

Bawarae46

Czyli co z opini wynika że jedna wielka lipa z pracą w BMW SIKORA OPOLE? W SUMIE ZA MINIMALNĄ KRAJOWĄ - TEŻ BYM MIAŁ WY.....E:)

Kuba

Idealnych firm nie ma, jak pracownicy starają się dbać o dobra atmosferę to pracuje się zupełnie inaczej.

blab

chyba wiele się zmieniło z perspektywy ostatnich lat/ wpisów w tej firmie. Pracuje i nie mogę narzekać na nic. Zarobki są ok, można się dogadać zawsze, szacunek do pracownika na wymaganym poziomie

Jatoty
@fakjumadafaka 08.11.2017 23:41

To w końcu jak z tymi zarobkami i praca w tym serwisie , bo nic sie z tego forum nie idzie dowiedzieć.

Bap

Kompletna porażka . Serwisowalem u nich X6 , doradca który mnie obsługiwał , chyba po oczekiwaniu 45 minut był obleśny , nie miły w kontakcie . Kiedy wszedłem do salonu nikt do mnie nie podszedł , tylko stałem z boku i czekalem aż ważni tego serwisu się zainteresują . Panie Sikroa , życzę powodzenia i proponuje zmienić i kontrolować jakość obsługi klienta od progu wejścia po poziom rozmów Pana pracowników do wyjścia . Serwisowalem x a w Bielsku i nigdy więcej tam nie pojadę . Odradzam Wam wszystkim Silore !!!!

Gość
@Bap 24.05.2017 07:59

Też byłem w tym serwisie bardzo gruboskórnie obsłużony przez takiego jednego blondyna, który sprawiał wrażenie, jakby wszystkie problemy świata miła na głowie. Po minucie zrezygnowałem z dalszej rozmowy i po prostu się pożegnałem. Wcześniej próbowałem się umówić w ramach akcji serwisowej na wymianę poduszki powietrznej - totalna spychologia i do dzisiaj brak kontaktu. Jak na markę premium, to bardzo słabo...

Elobmwelo

Hey czy ktoś może napisać coś na temat warunków pracy w BMW SIKORA OPOLE -zarobki - atmosfera - podejście do pracownika.

Yo

Hey czy może ktoś jak praca oraz zarobki w BmW Sikora Opole?

EasyRider
@bmw 18.01.2017 18:21

po pierwsze, Opole jest za małe na taki salon, miasta pow. 200-300 tys. jak najbardziej, po za tym godzinkę w każdą stronę jest Wrocław lub Gliwice z salonem, po drugie, BMW to nie Toyota czy VW, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na nowe auto zwykłej marki dla tzw. ludu a co dopiero BMW, nielicznych z Opola stać taką markę, a jak stać to już mają auta premium z rabatami jako stali klienci, nawet marka Mini nie pomoże patrząc na ceny, po trzecie, filia Sikory już była w Opolu na Obrońców Stalingradu i nie już nie ma , salon BMW nie ma szans na przetrwanie i rentowność, po czwarte, ktoś powie, że salon Merca jest, owszem jest ale Merc sprzedaje także dostawczaki a ich nie mało jeździ, BMW motory ale na nich nie zarobi, po piąte, większość BMW w Opolu to auta stare, sprowadzone, nikt z obecnych właścicieli nie będzie serwisował ich w ASO, tylko u Jurka w garażu, ewentualnie na Partyzanckiej lub Spokojnej, gdzie na prawdę znają się na tym i biorą za usługi 3 razy mniej, dlatego biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców, ilość salonów w Opolu i ceny samochodów taki salon nie ma racji funkcjonowania, na 300 klientów w tym 10 potencjalnych może jeden w miesiącu zdecyduje się na zakup BMW, a praca u Sikory to będzie katorga aby wyrobić plany na takim gównianym rynku

er

@michał no nie wiadomo ale mysle ze o cos takiego to najlpiej bedzie jezlei zapytasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej..oni bedzie beda chcieli wiedziec jakie masz dosiwadczenie wyksztalcenie na przklad..

gisz

Pan I S dawno powinien stracić prawo jazdy i je go syn tez . Wtemy może nikogo by nie zabił.

wib

i dalej nie wiemy na jakie mniej wiecej zarobki moze liczyc taki pracownik receprcji :/

Adam

Widzę, że wszyscy mają podobne zdanie. Kiedyś na drodze miałem spotkanie z kierowca lawety z tej firmy. Trochę mu wymusiłem wpuszczenie na swój pas i się zaczęło. Ścigał mnie przez pół Mikołowa, próbował wyprzedzić na lewoskrętach jadąc prosto. Gdy się zatrzymałem przed pasami aby przepuścić idącą kobietę to zajechał mi drogę zganiając z pasów kobietę. Zatrzymał się na pasach i zaprezentował popisową narrację na poziomie marginesu społecznego, prezentując cudowna reklamę dla swojej firmy. Widać cała ta firma taka jest jak kierowca ich lawety.

Zyga
@Adam 23.07.2015 10:30

Nie polecam tej firmy. Mobbing i nic wiecej. Na rozmowie jest co innego a w rzeczywistości jest całkiem inaczej...

ZIOM

dramat ziechecaja kienta do auta uzywanego byle by tylko swoje sprzedac

fan marki

Jeśli macie zamiar kupić nowe BMW to najpierw sobie sprawdzcie czy wasze wymaż one auto jest rzeczywiscie bezwypadkowe!!! Najlepiej niech wam dyrektor salonu w którym kupujecie da to na pismie jeśli nie to sprawdzicie sobie autko po winie w firmie CAT która ma biura w Rogowcu, ul Instalacyjna 2 (moż na sobie tam zawsze podjechać i spytać ) Pytać w dziale szkód! Ale przestrzegam są mistrzami w mówieniu nieprawdy.

tom

byłem kiedyś w tym salonie i miałem doczynienia z kierownikiem blacharni i to jest katastrofa

DARO

Atmosfera fatalna liczy się tylko kasa,a przede wszystkim stara kadra np.kierownik blacharni wogole kompetencji nie ma na te stanowisko, chodzi ważniejszy od szefa,totalne nieporozumienie z obsada osob zarzadzajacych tak samo kierowniczka magazynu...

szybki

Jak dla mnie wszystko ok,są małe niedociągnięcia ale jak wszędzie. Grunt mieć dobry zespół!

Janusz

Ledwo ledWo wyzysk ni więcej

Zostaw opinię o Dealer BMW Sikora AC Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dealer BMW Sikora AC Sp. z o.o.