Dealer BMW Sikora AC Sp. z o.o.

Opinie o Dealer BMW Sikora AC Sp. z o.o.

Zdenek

W tej firmie zawsze będą potrzebować ludzi do pracy, ponieważ miesięcznie odchodza 2-3 osoby.. premia oczywiście nie taka jak obiecywali, soboty nie płatne, gdy nie ma sprzedaży pod koniec miesiąca atmosfera jest dramatyczna. Robi się tam oczywiście za trzech jak to się mówi, wiec zdecydowanie nie polecam...

Karolina

@xDrive, napisałeś, że pracuje się po 10 godzin, czy w takim razie nadgodziny są dodatkowo płatne, czy odbierane jako dzień wolny? @Kuba, z Twojego komentarza można wnioskować, że jesteś zadowolony z pracy w Dealer BMW Sikora. Jakie zalety tego pracodawcy możesz wymienić? Podziel się z nami swoim doświadczeniem związanym z tą firmą.

xDrive

Nie polecam! Firma dla wyrafinowanych cwaniakow bo na stale popracowac sie nie da. Cała firma to rodzina albo kolega kolegi wiec jak lubisz byc wykorzystywany i pracowac za trzech bo bedziesz musiał ogarniać robote za reszte. W firmie nie ma zadnych benefitow i socjalu. W tej chwili pracuje sie jak w saunie, pot leje się po człowieku, praca po 10h. Placa na umowie 2000 brutto, a reszta tylko jako premia uznaniowa-totalna beznadzieja takie rozwiazanie(dymaja w bialy dzien). Motywacja do pracy slaba w calym zakresie.Nie polecam tym co nie/lubia sie denerwowac.

xxxx

Witam wszystkich zainteresowanych informacjami o tej firmie chetnie podziele sie swoimi spostrzeżeniami jesli moge opisac w jednym slowie to jest masakra mili sympatyczni do mometu podpisania umowy i wplynieciu zaliczki i zaczelo sie dwa tygodnie nie moga wystawic dokumentu sprzedazy nie odbieranie telefonow pan kierownik nie ma zamiaru oddzwonic a od 8 do 18 jest na spotkaniu poprostu brak slow zdecydowanie nie polecam

Kuba

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować to nie narzeka!!

Xxxxxz

Nie polecam aplikować do tej firmy, i zawracać sobie głowy nią. Oferują to co wszędzie czyli żadne kokosy.

Karolina

@Igor, @Zenek, tutaj znajdziecie informacje o aktualnych ofertach pracy w firmie Dealer BMW Sikora AC https://www.gowork.pl/praca/dealer-bmw-sikora-ac-sp.-z-o.o.;pr Jeśli zdecydujecie się aplikować do tej firmy, dajcie proszę znać jak przebiega proces rekrutacyjny - może to pomóc innym osobom w podjęciu decyzji o przyszłej pracy w Dealer BMW Sikora AC.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Igor

Czy firma potrzebuje sprzedawców?

Szeregowy

Prawda jest taka, że każdy orze jak może. Jak się nie podoba to można sobie znaleźć inna pracę. Rynek jest jaki jest, a pracować trzeba. Tyle w temacie. Pozdr dla wszystkich żołnierzy ????

Tymon

Konkurencja walczy wszelkimi sposobami!!!

Buma

To co się w tej firmie odwala:(

Bawarae46

Czyli co z opini wynika że jedna wielka lipa z pracą w BMW SIKORA OPOLE? W SUMIE ZA MINIMALNĄ KRAJOWĄ - TEŻ BYM MIAŁ WY.....E:)

Kuba

Idealnych firm nie ma, jak pracownicy starają się dbać o dobra atmosferę to pracuje się zupełnie inaczej.

blab

chyba wiele się zmieniło z perspektywy ostatnich lat/ wpisów w tej firmie. Pracuje i nie mogę narzekać na nic. Zarobki są ok, można się dogadać zawsze, szacunek do pracownika na wymaganym poziomie

fakjumadafaka

"z tego co słyszałam....a kolezanka mi mówiła...." Ja pierdole, sama sie przekonaj a nie pierdol

Jatoty
@fakjumadafaka 08.11.2017 23:41

To w końcu jak z tymi zarobkami i praca w tym serwisie , bo nic sie z tego forum nie idzie dowiedzieć.

Bap

Kompletna porażka . Serwisowalem u nich X6 , doradca który mnie obsługiwał , chyba po oczekiwaniu 45 minut był obleśny , nie miły w kontakcie . Kiedy wszedłem do salonu nikt do mnie nie podszedł , tylko stałem z boku i czekalem aż ważni tego serwisu się zainteresują . Panie Sikroa , życzę powodzenia i proponuje zmienić i kontrolować jakość obsługi klienta od progu wejścia po poziom rozmów Pana pracowników do wyjścia . Serwisowalem x a w Bielsku i nigdy więcej tam nie pojadę . Odradzam Wam wszystkim Silore !!!!

Gość
@Bap 24.05.2017 07:59

Też byłem w tym serwisie bardzo gruboskórnie obsłużony przez takiego jednego blondyna, który sprawiał wrażenie, jakby wszystkie problemy świata miła na głowie. Po minucie zrezygnowałem z dalszej rozmowy i po prostu się pożegnałem. Wcześniej próbowałem się umówić w ramach akcji serwisowej na wymianę poduszki powietrznej - totalna spychologia i do dzisiaj brak kontaktu. Jak na markę premium, to bardzo słabo...

Elobmwelo

Hey czy ktoś może napisać coś na temat warunków pracy w BMW SIKORA OPOLE -zarobki - atmosfera - podejście do pracownika.

Xxxx

Pieniądze tam żadna rewelacja, tak jak wszędzie. Są ludzie fajni w tej firmie i pare osób na które trzeba uważać, ale to tak jak w większości firm. Na rozmowie było co innego powiedziane w rzeczywistości było co innego, plus dodatkowe zakresy obowiązków od każdego z pracowników pokolei. Wszyscy się boją szefa, wydaje się w porządku człowiek.

michał81
@Xxxx 08.09.2017 20:31

Slyszalem, ze w Opolu jest masakra. Nic nie zgadza sie z tym co obiecywali na rozmowie. Odradzam każdemu. Bez szacunku do ludzi.

bmwfan23
@michał81 06.11.2017 19:24

Nie wiem skąd masz takie informacje. Pracuję w Opolu od około pół roku i wszystko zgadza się z ustalonymi warunkami. Jeśli tylko "słyszałeś", to nie przekazuj tego dalej, bo totalnie nie spotyka się to z prawdą ;) Ja osobiście polecam oddział w Opolu!

Yo

Hey czy może ktoś jak praca oraz zarobki w BmW Sikora Opole?

bmw

witam Czy ktoś może Coś więcej powiedzieć na temat pracy w BMW SIKORA. Otwierają kolejny serwis w Opolu i szukają ludzi do pracy. Zarobki, atmosfera- ogólne podejście do pracownika

EasyRider
@bmw 18.01.2017 18:21

po pierwsze, Opole jest za małe na taki salon, miasta pow. 200-300 tys. jak najbardziej, po za tym godzinkę w każdą stronę jest Wrocław lub Gliwice z salonem, po drugie, BMW to nie Toyota czy VW, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na nowe auto zwykłej marki dla tzw. ludu a co dopiero BMW, nielicznych z Opola stać taką markę, a jak stać to już mają auta premium z rabatami jako stali klienci, nawet marka Mini nie pomoże patrząc na ceny, po trzecie, filia Sikory już była w Opolu na Obrońców Stalingradu i nie już nie ma , salon BMW nie ma szans na przetrwanie i rentowność, po czwarte, ktoś powie, że salon Merca jest, owszem jest ale Merc sprzedaje także dostawczaki a ich nie mało jeździ, BMW motory ale na nich nie zarobi, po piąte, większość BMW w Opolu to auta stare, sprowadzone, nikt z obecnych właścicieli nie będzie serwisował ich w ASO, tylko u Jurka w garażu, ewentualnie na Partyzanckiej lub Spokojnej, gdzie na prawdę znają się na tym i biorą za usługi 3 razy mniej, dlatego biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców, ilość salonów w Opolu i ceny samochodów taki salon nie ma racji funkcjonowania, na 300 klientów w tym 10 potencjalnych może jeden w miesiącu zdecyduje się na zakup BMW, a praca u Sikory to będzie katorga aby wyrobić plany na takim gównianym rynku

er

@michał no nie wiadomo ale mysle ze o cos takiego to najlpiej bedzie jezlei zapytasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej..oni bedzie beda chcieli wiedziec jakie masz dosiwadczenie wyksztalcenie na przklad..

gisz

Pan I S dawno powinien stracić prawo jazdy i je go syn tez . Wtemy może nikogo by nie zabił.

wib

i dalej nie wiemy na jakie mniej wiecej zarobki moze liczyc taki pracownik receprcji :/

Adam

Widzę, że wszyscy mają podobne zdanie. Kiedyś na drodze miałem spotkanie z kierowca lawety z tej firmy. Trochę mu wymusiłem wpuszczenie na swój pas i się zaczęło. Ścigał mnie przez pół Mikołowa, próbował wyprzedzić na lewoskrętach jadąc prosto. Gdy się zatrzymałem przed pasami aby przepuścić idącą kobietę to zajechał mi drogę zganiając z pasów kobietę. Zatrzymał się na pasach i zaprezentował popisową narrację na poziomie marginesu społecznego, prezentując cudowna reklamę dla swojej firmy. Widać cała ta firma taka jest jak kierowca ich lawety.

Zyga
@Adam 23.07.2015 10:30

Nie polecam tej firmy. Mobbing i nic wiecej. Na rozmowie jest co innego a w rzeczywistości jest całkiem inaczej...

ZIOM

dramat ziechecaja kienta do auta uzywanego byle by tylko swoje sprzedac

fan marki

Jeśli macie zamiar kupić nowe BMW to najpierw sobie sprawdzcie czy wasze wymaż one auto jest rzeczywiscie bezwypadkowe!!! Najlepiej niech wam dyrektor salonu w którym kupujecie da to na pismie jeśli nie to sprawdzicie sobie autko po winie w firmie CAT która ma biura w Rogowcu, ul Instalacyjna 2 (moż na sobie tam zawsze podjechać i spytać ) Pytać w dziale szkód! Ale przestrzegam są mistrzami w mówieniu nieprawdy.

tom

byłem kiedyś w tym salonie i miałem doczynienia z kierownikiem blacharni i to jest katastrofa

DARO

Atmosfera fatalna liczy się tylko kasa,a przede wszystkim stara kadra np.kierownik blacharni wogole kompetencji nie ma na te stanowisko, chodzi ważniejszy od szefa,totalne nieporozumienie z obsada osob zarzadzajacych tak samo kierowniczka magazynu...

szybki

Jak dla mnie wszystko ok,są małe niedociągnięcia ale jak wszędzie. Grunt mieć dobry zespół!

Zostaw opinię o Dealer BMW Sikora AC Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dealer BMW Sikora AC Sp. z o.o.