MPJ CARS Mariusz Piątek

Opinie o MPJ CARS Mariusz Piątek

sip.wojtek@gmail.com

Witam,jestem z Częstochowy,pragnę się podzielić opinią o firmie (usunięte przez administratora) a w szczegółności o włascicielu.Moja opinia a co za tym idzie Po rozmowie telefonicznej historja zakupu Nissana Quasqai 1,6 benzyna może wydać się nieprawdopodobna dlatego podaje nr.tel,698 608 028.Otrzymałem skierowanie do sanatorium w Iwonicz Zdrój , przeglądając oferty na OTOMOTO moją uwagę przykuł jeden z pojazdów oferowanych przez komis(usunięte przez administratora) ,którego siedziba znajduje się około 50-80 km od Iwonicz Zdrój czyli Błażowa Dolna.Po rozmowie telefonicznej własciciel zgodził się zarezerwować samochód,zgodził się aby pojazd został poddany badaniom technicznym,zgodził się na przechowanie tzw,darmowy parking na jego terenie,zaproponował przywóz pojazdu na miejsce na lawecie,samochód miał koła z oponami letnimi-a że okres zimowy , założył nowe opony zimowe na drugi komplet kół.Dowiózł mnie i odwiózł po oględzinach i zakupie samochodu do ośrodka sanatoryjnego.Piszę ten komentarz po przyjeździe do Częstochowy , zakupionym samochodem w komisie (usunięte przez administratora)Wszystko w jak najlepszym porządku , Pan ma dobry towar-POLECAM>

Kupujacy

(usunięte przez administratora)Trafiłem super auto, które już od kilku lat intensywnie eksploatuję. Polecam

Kupiec

Jak dla mnie facet w swojej ofercie posiada dużo ciekawych samochodów godnych polecenia, jestem zadowolony bardzo miła obsługa przez telefon jak również na miejscu.Opis z internetu jak najbardziej zgodny z stanem rzeczywistym.Polecam !!!

Kupiec

POLECAM ZAKUP SAMOCHODU !!!! AUTKO ZAKUPIONE U PAŃSTWA W FIRMIE GODNE POLECENIA WSZYSTKO CHODZI SWIETNIE BEZ NAJMNIESZYCH ZASTRZEŻEN !!!

Klient kia sportage Nowy wpis

Samochód jezdzi super miła obsługa bardzo polecam zakup auta w tym komisie

Piotrek klient opel mokka Nowy wpis

Dziękuję za świetne autko . Zakup w tej firmie to sama przyjemność. POLECAM

Czy MPJ CARS Mariusz Piątek zapewnia kartę multisportu?

Beata Nowy wpis

Kupiłam we wrześniu 2022 Opel Mokka 1.4 Turbo. Do tej pory jeżdżę bezproblemowo. Gaz założyliśmy po 2 miesiącach. Mogę z czystym sumieniem polecić tego sprzedawcę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MPJ CARS Mariusz Piątek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Antośka

A oprócz klientów znajdą się w wątku pracownicy? Na temat świetności komisu pod względem usług same plusy a pracy? Stanowisko mechanika jak prezentuje się pod względem finansowym? W ogóle zatrudniane są takie osoby? Jaka umowa i socjal?

Krzysztof

Kupiłem u Pana Mariusza Mitsubishi Outlander. Super auto, profesjonalna obsługa, sympatyczni właściciele komisu Same plusy... Polecam

Ania P.

Polecam w 100% Komis oraz wspaniałego sprzedającego!Kia Sportage ooo tak autko wymarzone, bogato wyposażone.Stan rewelacyjny.Sprzedający bardzo sympatyczny,uśmiechnięty,pomocny a przedewszystkim nie wciskający badziewia tylko same konkrety.Bardzo pozytywny i uczciwy.No i te zimówki w super cenie!!!Pamiętał i zadzwonil,załatwił.To już tylko na dokładkę tych wszystkich pozytywów.Szukasz auta koniecznie zagladnij do Pana Mariusza!Super Komis bede polecać napewno!!!

Gośka
@Ania P.

A sprzedającym był sam właściciel czy jakiś pracownik? Kto tutaj obsługuje klientów? Jeżeli pojadę tam to można liczyć na uzgadnianie szczegółów bezpośrednio z właścicielem?

Piotrek kupiec hyundai i30

Zakupione autko sprawuje się świetnie, polecam zakup w tym komisie.Pozdrawiam

Renata

Potrzebni są tu ludzie do sprzątania i aut i przygotowywania ich do sprzedaży? kilka lat pracowałam na myjni, więc trochę siedzę w temacie. Jako taki pracownik dostaje się umowę o pracę i pełen etat? jak to wygląda z pensją? Dużo tutaj pracuje kobiet czy raczej sami faceci?

Danuta

Tyle tutaj się chwali zakupy u nich, to ciekawe, jakie mają wymogi od ludzi zajmujących się obsługą klienta. Ile lat doświadczenia wymagają w tej branży? Może ktoś zna szczegóły pracy, byłoby super wiedzieć coś więcej.

Tomasz klient hyundai i30

Hyundai sprawuje się świetnie jestem bardzo zadowolony z zakupionego towaru w firmie mpj cars polecam każdemu zakup w tym komisie.

Julia

Fajnie, że tylu osobom udało się znaleźć odpowiednie samochody w tym komisie. Jeżeli chodzi o zatrudnionych mechaników to jak z pracą w tym miejscu? Ze 30 zł na h wyjdzie? Umowy o pracę? Dogadujecie się jako pracownicy między sobą?

Adam klient kia

Śmiało polecam zakup samochodu w tej firmie . Zadowolony :-)

Jacek klient

Bardzo polecam firmę mpj cars , zakupiony opel sprawuje się swietnie tak jak właściciel opisywał.

Sławomir

Firma wystawia ogłoszenia z autami do zakupu ale nie widać żadnych z ofertą pracy. Nie szukają może mechanika? Mieszkam nieopodal, miałbym więc blisko.

Piotrek klient

Jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu kia sportage u Państwa w komisie , podejście do klienta bardzo pozytywne , autko sprawuje się świetnie dzieki i pozdrawiam

Kupiec

Witam kupiłem w tym komisie Kia sportage z polecenia kolegi który też tam nabył Hyundai i30 i jest zadowolony samochody bardzo zadbane bardzo pozytywne podejście do klienta polecam ten komis

Klient

Szczerze polecam, dobry kontakt, miła obsługa, duży wybór warto tam kupić. Ceny przystępne a i drugi kpl. kół dostałem w gratisie.

Zadowolony nabywca

Witam, chciałbym podzielić się własną opinią o Firmie MPJ, otóż zakupiłem świetny samochód w bardzo korzystnej cenie jest nim KIA Sportage, 2.0 bena. Jeżdżę samochodem już trzeci miesiąc, wszystko sprawuje się znakomicie i faktycznie jak zapewniał sprzedający nie wymagał żadnych nakładów finansowych. Bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i na żywo, pełna profeska. Poleciłem tego sprzedawcę koledze, który również zakupił samochód - Hyundaia i30 i również jest bardzo zadowolony. Szczerze polecam, duży wybór wiele marek, każdy coś dla siebie znajdzie.

KLIENT KIA SPORTAGE

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z ZAKUPU AUTKA W MPJ CARS. KIA JEZDZI BEZPROBLEMOWO UŻYTKUJĘ JĄ JUZ PÓŁ ROKU , STAN SAMOCHODU - ZGODNY Z OPISEM W OGŁOSZENIU NIC NIE OSZUKANE . SPRZEDAWCA MA ŚWIETNE PODEJSCIE DO KLIENTA KONKRETNY , RZETELNY. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ :-)

Zostaw merytoryczną opinię o MPJ CARS Mariusz Piątek - Błażowa

• Jak się pracuje w MPJ CARS Mariusz Piątek?

Zobacz opinie na temat firmy MPJ CARS Mariusz Piątek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

MPJ CARS Mariusz Piątek