MPJ CARS Mariusz Piątek

Opinie o MPJ CARS Mariusz Piątek

KLIENT KIA SPORTAGE

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z ZAKUPU AUTKA W MPJ CARS. KIA JEZDZI BEZPROBLEMOWO UŻYTKUJĘ JĄ JUZ PÓŁ ROKU , STAN SAMOCHODU - ZGODNY Z OPISEM W OGŁOSZENIU NIC NIE OSZUKANE . SPRZEDAWCA MA ŚWIETNE PODEJSCIE DO KLIENTA KONKRETNY , RZETELNY. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ :-)

Zadowolony

Kupiłem Hondę Civic 8 w 2020 roku. Jak powiedział kolega mechanik ciężko uwierzyć jak można utrzymać w takim stanie 13 letni samochód. Na pewno tam wrócę po następny .bardzo dobre samochody polecam każdemu.

Zakupiłem pół roku temu Hyundaia i30 14 2016.Samochód sprawuje się perfekcyjnie, żadnych najmniejszych problemów . Serdecznie polecam . Facet uczciwy i nie (usunięte przez administratora) .

Samochody wydają się wporzadku, sam zakupiłem samochód u Pana Mariusza i mam nadzieję że będę zadowolony. Podejście natomiast sprzedawcy do klienta bardzo słabe. Widocznie Panu handlarzowi nie zalezy na klienci.

Zadowolony :))
@Marek

"Podejście natomiast sprzedawcy do klienta bardzo słabe. Widocznie Panu handlarzowi nie zalezy na klienci" "Klienci" czy to wciąż jest po Polsku, czy ja czegoś nie rozumiem. .???? Mpj Cars polecam w 100% są godni zaufania. Pozdrawiam:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MPJ CARS Mariusz Piątek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kaja K.

Serdecznie polecam firmę MPJ Cars. Dwa zakupione przez nas samochody śmigają bez zarzutu. Konkretny i pomocny właściciel oraz przemiła właścicielka, która zadbała o to żebyśmy mieli kompletne dokumenty i sprawnie przeprowadzili rejestrację. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają już dość oglądania "wyklepanych trupów". W MPJ Cars mają zawsze spory wybór i same zadbane egzemplarze. My napewno jeszcze skorzystamy...

Wiola- Kwiaciarnia

Witam, w tym roku zakupiłam Hyundai IX 35, 2'benzyna.Jestem zadowolona z zakupu, wcześniej pan sprzedał mi Nissana qashaia super. Polecam gościa.

Kupiec hyundai i30

Dziękuję za udany zakup samochodu w Państwa komisie.Autko użytkuje juz ponad pół roku i śmiało mogę polecic Państwa komis - przemiła obsługa POLECAM

Artur

Polecam tą firmę. Kupiłem Hyundai i30 1.6 bęz.

Klient od hondy

Jestem po zakupie Honda Crv w firmie Mpj Cars . POLECĘ KAZDEMU ZAKUP W TYM KOMISIE.Podejście osób pracujących w tym komisie bardzo konkretne i kulturalne.Bez owijania i wciskania kitów.Dokumenty do rejestracji przygotowane perfekcyjnie.Autko bardzo zadbane.

Bardzo polecam firmę MPJ CARS Mariusz Piątek. Sprzedawane samochody są w idealnym stanie. Obsługa klienta na wysokim poziomie, współpraca i kontakt ze sprzedającym wzorowa. Bardzo i z czystym sumieniem polecam.

Klient

Ja również dołączam do grona zadowolonych klientów od 2 miesięcy jestem posiadaczem hyundai ix35 zakupionego w komisie MPJ CARS.OBSŁUGA TEGO KOMISU NA NAJWYZSZYM POZIOMIE PEŁEN PROFESJONALIZM.POLECAM TĄ FIRMĘ ZA SWIETNE DORACTWO , OGROMNĄ WIEDZE W SWOJEJ BRANŻY ALE PRZEDEWSZYSTKIM KULTURA OSOBISTA - BEZ NACISKANIA I OPOWIADANIA ,,BAJEK,, . WRÓCĘ NAPEWNO JESZCZE DO TEGO KOMISU I BEDE POLECAŁ PANSTWA FIRMĘ DZIEKUJE I ZYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW ????

Ewelina i Hubert

Witamy, gorąco polecamy zakup samochodu w MPJ Cars u Pana Mariusza. Początkiem listopada kupiliśmy Forda Focusa MK 3 Kombii 2.0 tdci, minęło już pół roku odkąd go użytkujemy, więc możemy z czystym sumieniem powiedzieć że było warto!!! Autko sprawuje się bez zarzutów,kupiony w stanie bezwypadkowym jak zapewniał Pan Mariusz i z wiarygodnym przebiegiem. Na miejscu zostały nam udzielone wszelkie informacje na temat stanu auta...żona Pana Mariusza bardzo miła i pomocna w załatwianiu dokumentów do rejestracji. Negocjacje łatwe nie są,ale nie ma się co dziwić, bo Pan Mariusz zna wartość swoich aut i się nie myli. Gorąco polecamy i pozdrawiamy!

Witek

Szukam auta Focusa 1.6 benzyna kompact

Bbeata

W Mpj cars zakupiłam Hondę crv III 2007r . wersja executive .Użytkuje auto od dwóch miesięcy . Sprawdziłam auto na stacji diagnostycznej w moim miejscu zamieszkania , auto w bardzo dobrej kondycji jak na swój rocznik , bezwypadkowe . W samochodzie wszystko sprawne w 100% . Zdecydowalam się na wymianę chłodnicy , ponieważ była w średnim stanie , więc byłoby to nieuniknione . Po podłączeniu pod komputer , pokazał się błąd poduszki powietrznej ( ta usterka została usunięta na koszt sprzedającego ) . Polecam tego sprzedawcę ????!!!

Klient

Polecam serdecznie te firmę doradztwo i obsługa klienta profesjonalne.Zdecydowalem się na zakup samochodu tylko poprzez obejrzenie zdjęć w ogloszeniu i poprzez rozmowę telefoniczną bez oglądnięcia autka na żywo i NIE ZAWIODŁEM SIE .Autko zostało dostarczone na miejsce z pełnym kompletem dokumentów i w całej okazałości jak było opisane w ogłoszeniu. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ MPJ CARS

Klient

Witam. Zakupiłem auto od firmy Mpj z którego jestem zadowolony, same oględziny oraz kupno auta przebiegły bardzo dobrze. Zwróciłem uwagę na powtarzające się komentarze odnośnie obsługi handlujących, które w moim przekonaniu mają swoje przełożenie w rzeczywistości. A mianowicie żona właściciela musi popracować nad kontrolowaniem swoich emocji bywała nie miła a zwrócenie uwagi kończylo się na "dogryzaniu" a nie tędy droga do sukcesu... Trzeba brać poprawkę na każdego klienta takiego który wymaga więcej lub miej nie każdy będzie łatwy w "obsłudze" Pan Mariusz zaś w kontakcie telefoniczym jaki osobistym bardzo miły i rzeczowy facet. Polecam zakup auta w tym komisie.

Trzeba znać się na wszystkich markach aut?

Marek.T

Witam kupiłem samochód Hyundai i40 2.0 benzyna 2014 jestem bardzo zadowolony z tego samochodu bardzo miła obsługa polecam kupować tam samochody!

Wojtek

Witam, zakupiłem od tego pana Audi a4 i po 3 miesiącach użytkowania i sprawdzeniu w ASO mogę stwierdzić że auto było w stanie zgodnym z ogłoszeniem i nie było żadnych niespodzianek po tym okresie użytkowania także mogę śmiało polecić tego sprzedawcę. Pozdrawiam

Magda

To jest komis tak?

Zostaw merytoryczną opinię o MPJ CARS Mariusz Piątek - Błażowa

• Jak się pracuje w MPJ CARS Mariusz Piątek?

Zobacz opinie na temat firmy MPJ CARS Mariusz Piątek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

MPJ CARS Mariusz Piątek