Opinie o Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech w Tychy

counter
1 10 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech?

Wars Nowy wpis

Pracowałem tam chwilę i rzekłbym tak - jeśli nie przeszkadza Ci niska, zawsze nie terminowa, ratalna wypłata, to gorąco polecam. Więcej mankamentów nie dostrzegam. No, może poza kuriozalną polityką finansową szefa, którego nie stać na gwintownik M6 czy filtr do chłodziwa, nie mówiąc już o wynagrodzeniach, natomiast na jachty lub luksusowe auta, jak najbardziej.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 342 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech?

Gaba

@nie_dziękuję a podalbys przykład co np jest ukrywane w umowie?

nie_dziękuję Nowy wpis
@Gaba

Oczywiście. Ustalasz z pracodawcą wynagrodzenie, przykładowo 1000zł. O żadnych premiach mowy nie ma, ale nagle w dniu podpisania umowy okazuje się, że ten wynegocjowany 1000 jest obarczony 10cio procentową premią. Na pytanie "jak to" jest jedna odpowiedź, bo oni tak liczą wynagrodzenie. Kwestia tego czy ta premia jest faktycznie, to już zupełnie inna sprawa.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

nie_dziękuję

Ciężko to w ogóle nazwać firmą. Dlaczego? - wynagrodzenie? Jedną wypłatę dostajesz w 5, 6 ratach na przestrzeni całego miesiąca licząc od 10tego. Nie wiesz kiedy i ile dostajesz. Durne wymówki, że klienci nie płacą, że prąd itd, po czym szef kupuje nowe BMW - celowo wprowadzają w błąd nowego pracownika, nie informują o wszystkich rzeczach, ukrywają, co jest zawarte w umowie - brak wody do picia - apteczka? a co to jest? - podwyżka? stały tekst - musisz być dobrej myśli:) - szkolenie, nawet stanowiskowe? przecież pracownik powinien się sam szkolić Jedyny plus to ekipa, składająca się z naprawdę fajnych ludzi. Przynajmniej na razie. Wnioski? wyciągnijcie sami

Użytkownicy czekają na odpowiedź 443 dni.

Hej, czy w firmie Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech płacą za nadgodziny?

Amarson

Praca w tej firmie woła o pomstę do nieba. Warunki socjalne koszmarne. W sezonie jesienno-zimowym temperatura w tym budynku gdzie stoją centra obróbcze spada do 8 stopni. Jak mozna w takich warunkach prowadzić działalność w tej branży? Zarządzanie w tej firmie jest na bardzo niskim poziomie, prawie leży... jeśli ktoś szuka pracy na dłużej to najlepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Tychy.

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie PATECH?

Bart
@Administrator

Powinny wiedzieć, żeby uciec jak najszybciej, ta firma z takim zarządzaniem nie pociągnie za długo... Porażka

Benek
@Bart

Zgadzam się z tobą w stu procentach. Osoby pracujące tam są traktowane jak maszyny które nie maja chwili wytchnienia. A zarządzanie osób za to odpowiedzialnych jest conajmniej śmieszne.

norbi

Katastrofa. To nie firma ,tylko jakieś nieporozumienie. Właściciel tego grajdoła to jakiś odrealniony gość.

ricki

powiadasz warunki faralne? mi zostala przedstawiona o0ferta pomocnik stolarz 10-12 po okresie probnym wiecej a jak bym sie sprawdziul to do 15-18 zl.zaciekawilo mnie to przy takich zarobkach to kazdy powinien tam isc?ogolnie co to za zaklad polecacie .

xyz

Warunki fatalne. Zarobki najniższe a po szkole 80% najniższej. Firma wypłaca wynagrodzenie z blisko miesięcznym opóźnieniem. Kierownictwo nieprzyjemne. Firma w ogóle nie do polecenia.

praca

witam jak wyglada praca w waszej firmie? czy to jest praca na jedna zmiane? jakie sa zarobki? z gory dziekuje

donpedro

to się jeszcze okarze

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech
1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Murarska 28