PATECH

Tychy

Opinie o PATECH

norbi

Katastrofa. To nie firma ,tylko jakieś nieporozumienie. Właściciel tego grajdoła to jakiś odrealniony gość.

ricki

powiadasz warunki faralne? mi zostala przedstawiona o0ferta pomocnik stolarz 10-12 po okresie probnym wiecej a jak bym sie sprawdziul to do 15-18 zl.zaciekawilo mnie to przy takich zarobkach to kazdy powinien tam isc?ogolnie co to za zaklad polecacie .

xyz

Warunki fatalne. Zarobki najniższe a po szkole 80% najniższej. Firma wypłaca wynagrodzenie z blisko miesięcznym opóźnieniem. Kierownictwo nieprzyjemne. Firma w ogóle nie do polecenia.

praca

witam jak wyglada praca w waszej firmie? czy to jest praca na jedna zmiane? jakie sa zarobki? z gory dziekuje

donpedro

to się jeszcze okarze

Zostaw opinię o PATECH - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PATECH