Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech

Tychy

Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech

Opinie o Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Tychy.

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie PATECH?

Benek
@Bart 26.03.2018 06:37

Zgadzam się z tobą w stu procentach. Osoby pracujące tam są traktowane jak maszyny które nie maja chwili wytchnienia. A zarządzanie osób za to odpowiedzialnych jest conajmniej śmieszne.

norbi

Katastrofa. To nie firma ,tylko jakieś nieporozumienie. Właściciel tego grajdoła to jakiś odrealniony gość.

ricki

powiadasz warunki faralne? mi zostala przedstawiona o0ferta pomocnik stolarz 10-12 po okresie probnym wiecej a jak bym sie sprawdziul to do 15-18 zl.zaciekawilo mnie to przy takich zarobkach to kazdy powinien tam isc?ogolnie co to za zaklad polecacie .

xyz

Warunki fatalne. Zarobki najniższe a po szkole 80% najniższej. Firma wypłaca wynagrodzenie z blisko miesięcznym opóźnieniem. Kierownictwo nieprzyjemne. Firma w ogóle nie do polecenia.

praca

witam jak wyglada praca w waszej firmie? czy to jest praca na jedna zmiane? jakie sa zarobki? z gory dziekuje

donpedro

to się jeszcze okarze

Zostaw opinię o Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech