Opinie o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Patryk

Pojechałem tam do skupu samochodów w Ratajach. Byłem umówiony na wycenę na godz.12 trzebabylo czekać pol godziny w poczekalni ponieważ inni tez chcieli sprzedać i jeszcze jakiś transport przyjechał. Trzeba przyznać komfortowo , kawka ,zimne napoje owoce biura klimatyzowana miłe panie. Pan który wyceniał faktycznie trzeba przyznać robił wszystko profesjonalnie lecz mógłby up robic szybciej po rozmowie z szefem wycenili auto i otrzymałem mniej niz się spodziewałem. Sam próbowałem sprzedać wiem z czym musiałem się spotkać dlatego kiwnąłem palcem i opuściłem z ceny ale samochód który ode mnie odkupili w dwa tygodnie sprzedali pewnie dobrze zarobili. Skup aut ciekawy ale za następnym razem będę trzymał cenę.

Robert

Umawiałem się telefonicznie na pierwszy przegląd samochodu. Pan Janusz z serwisu kilka razy do mnie oddzwaniał, ponieważ zależało mi na konkretnej godzinie w dniu kiedy miałem jechać do serwisu. Mam kawałek drogi do Rataj. Byłem u nich pogoda wymarzona przegląd zrobiony bez zarzutów. Otrzymałem dodatkowo ważne instrukcje odnośnie "użytkowania auta" jestem bardzo zadowolony. Będę na pewno w przyszłości również korzystał z tego serwisu. Według mnie obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pozdrawiam pracowników serwisu i auto detailingu :-) Robert

Jacek

Zadzwoniłem z nietypową sprawą. odebrała bardzo miła Pani z recepcji i już po kilku chwilach załatwiła moja sprawę . Dziękuję bardzo.

Helena

Znam ten punkt i mają tu bardzo fajne auta.Ten punkt ma bardzo dobre rekomendację wiec bez obaw można się do nich zgłosić.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Agencja Artystyczna Pio-Art

Polecamy wypożyczalnie u Karola . Skorzystaliśmy z wypożyczalni , komfortowo , bezproblemowo polecamy

Dawid

Przejeżdżając zauważyłem plac sporo samochodów moja uwaga dotyczy brak oznakowania według cen trzeba było przemieszać się alejkami aby dopatrzyć się kombiaka poza tym przyjemna obsługa. Brak parkingu dla pojazdów ciężarowych

Disco Polo info

Teledysk salon euro auto z zespołem AM trzeba przyznać wyszedł wam . Brawo za marketing

Bartek

Jakość obsługi salonu Euro-Auto jest na bardzo wysokim poziomie. Jazdy testowe oraz zakupy to wielka przyjemność. Udana transakcja! Wszystko szybko i bezproblemowo, kluczyki wręczone wprost od Pana właściciela! Dla lepszego użytkowania otrzymaliśmy prezenty!

Ryszard

Kontakt telefoniczny z rana porażka napisane czynne od 8 telefon odbieraja od 9 albo jak im się zachce utrudniony kontakt telefoniczny po południu co chwile zajęte zwierzenia amore czy co to sobie dokupta jeszcze pic telefonów ale w radio się reklamuj zadzwoń odpowiemy na każde pytanie wiec odbierejta telefony

Ryszard

Prawidłowe rzadkospotkane miejsce jesteśmy w pełni zadowoleni z transakcji. Jak dla nas strzał w dziesiątkę polecam

Warto

Michał Wisniewski

Polecam!

Krzysztof

Zakup on linę pod dom okazał się bezpiecznym zakupem. Przyjachala laweta pod mój blok nie musiałem się fatygować ponad 500 km. Bardzo fajna nowoczesna opcja zakupu samochodu. Kierowca rzeczowy uprzejmy dziękuje pozdrawiam was Krzysiek

Teresa

Skorzystalismy z zakupu na raty p.Agnieszka posprawdzila wszystko błyskawicznie . Decyduje mieliśmy w ciągu 2 godzin tego samego dnia wyjechaliśmy naszym nissanem. W oczekiwaniu na decyzje zostaliśmy zaproszeni do pobliskiej restauracji na obiad. Sympatyczni ludzie bardzo fajne miejsce polecamy

Pozdrawiam

Korzystam od 5 lat. Nigdy mnie nie zawiedli.

Jaro

Polecam fachowa miła i przyjemna obsługa. Jasno określone warunki i czytelną oferta. Pani Aneta zadzwoniła poinformowała że samochód jest już dostępny. Wytłumaczyła proces wydania samochodu. Wszystko na plus.

TerWood

Bardzo szczerze polecam. Cierpliwi i chętni do pomocy pracownicy a to się w tych czasach ceni.

pioterr

Miła i kompetentna obsługa, przyzwoita lokalizacja oraz dojazd, a dostępny na miejscu asortyment mieści się w granicach satysfakcji klienta. Można doświadczyć atencji oraz elastyczności sprzedawcy w sytuacji niemożliwości spełnienia oczekiwań klienta, a to nie jest powszechne doświadczenie w dzisiejszym handlu, gdzie "nie da się" znaczy "odczep się pan", więc pięć gwiazdek się należy

Judyta

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi salonu Euro-Auto ! Przemili, profesjonalni ludzie ! Auto - rewelacja ! Jeśli kiedykolwiek będziemy zmieniać auto, na pewno wybierzemy ten salon! Jeśli oczywiście będziemy wymieniać auto - bo nasze to strzał w 10 !????

Agnieszka

Skorzystaliśmy z usługi transportowej w dniu naszego ślubu , jesteśmy zadowoleni polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. - Rataje

• Jak się pracuje w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 63 ocen.

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.