Proj-Bud Pacownia Projektowa Krzysztof Ocap

Opinie o Proj-Bud Pacownia Projektowa Krzysztof Ocap

MC

jw

Kamil

Byłem na stażu w pracowni Projbud i jestem bardzo zadowolony ze zdobytego tam doświadczenia. Atmosfera była bardzo ok, a ponadto miałem możliwość pracy z architektami spoza Polski.

MC
@Kamil 21.07.2014 07:11

Do Proj-bud trafiłem z rekomendacji Macieja Zachera (wykładowca WST) i nie miałem co narzekać. Można się sporo nauczyć. Żadnego pitu pitu.

Zostaw opinię o Proj-Bud Pacownia Projektowa Krzysztof Ocap - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proj-Bud Pacownia Projektowa Krzysztof Ocap