Opinie o Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński w Tarnów

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński poszukuje na stanowiska Montażysta. Czy ktoś składa CV?

kandydat Nowy wpis

Jak sie pracuje w biurze? Ilu jest pracowników? Czy wśród zespołu są kobiety?

kandydat Nowy wpis

Czy był ktoś na rozmowę o pracę na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY??

Bolo Nowy wpis

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) cały czas kontrola przez kamery i najniższa krajowa a godzin pracy w miesiącu 250

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno

firma solidna , środki bhp od a do z mówisz masz , czysto ,ciepło , a szef hm pogada z każdym czy to większy czy mniejszy fachura, uczciwy człowiek

Kazek Bolek

chyba sobie jaja robisz gdzie w tym czasie fachowiec w swojej dziecinie jedzie na podstawach jaja sobie robisz DOLEK !!! a dalej ludzie ci uciekaja za ogrodzenie przed ISP.PRACY gamoniu jeden?? !!

Papasmerf
@Kazek Bolek

Popieram z roku na rok co raz gorzej a inspekcja pracy to śmieszne dzwonią do firmy że za dwa tygodnie będą a on wysyła na wolne tych bez umowy i z tego sie śmieje bo 25 lat tak pracują 5 ludzi nawet z grupą co mają zakaz pracyhi hihi

Stażysta

Byłem na stażu w tej firmie z urzędu pracy jako lakiernik proszkowy, a właściciel wysyłał mnie na tygodniowe delegacje do montażu placów zabaw i dorzucał 3zl na godzinę... Ogólnie atmosfera tragiczna, każdy na każdego nagaduje. Patologia to mało powiedziane

PO stażowy
@Stażysta

Widziałem w tej firmie stażystów i staaaszystów gość jak widzi że masz chęci do pracy ,brygadziście na montażu nie pyskujesz to szef dokładał sporo więcej, a jeden stażysta został i podobno ma umowę .

Iza
@PO stażowy

Czyli rozumiem, że jak ktoś się stara to ma w późniejszym czasie, już po stażu, szansę na normalne zatrudnienie w Dol-Eku? Mogłabym się dowiedzieć jaka umowa wtedy obowiązuje?

Papa smerf
@Stażysta

Nie polecam tej firmy jak szukasz pracy tylko nie tu chyba że lubisz ryzyko

On

@Stażysta czyli ogólnie nie miałeś stażu na stanowisku związanym z twoim zawodem?

A ile na stażu płaca ?

Mariusz

Witam pracuje w firmie parę lat jestem bardzo zadowolony uczciwy człowiek idzie się z nim dogadać pomoże w potrzebie wypłata zawsze na czas

Ślusarz
@Mariusz

Zgadza sie pieniazki są zawsze na czas premie w sezonie rowniez sa, na swieta tez byl niezły dodatek w zimie cieplo i przedewszystkim czysto jest w kazdym kąciku. Szef ogółem wyrozumialy i słowny chłop, a kolektyw hm nie zawsze umiemy sie wspierać

Pantera Hitlera

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Wyplata zawsze na czas, pieniadze takie na jakie sie umaia. Szef jak szef , moglby bardziej doceniac ludzi bo bez dobrych pracownikow niewiele mozna. Najgorsze to sa delegacje gdzie czlowiek dowiaduje sie o wyjezdzie na piec minut przed startem. Dawno temu tam pracowalem I nie bylo tak zle ale sa lepsze miejsca . Kazku bolku tam kazdy donosi na kazdego zapewne Ty tez. Pzdr

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński w mieście Tarnów, bo nadal nie widzimy sprawozdań od zatrudnionych?

Kazek Bolek

jak masz kryzys to popracuj sobie wyplacac to ci wyplaci ale mimo to szukaj sobie cos co bedzie sie nazywalo uczciwym wynagrodzeniem do uczciwej pracy i stanowiska na jakim bedziesz zatrudfniony /a pozdr czytaj wyzej ;-)

Kazek Bolek

Kiedys to było tam zycie bo dotacje kupe kasy na na s zarabial gamon stary teraz to bieda stawka ladna ale tylko na rozmowie oczekiwania ok ale do pierwszego kwartały 3ciej wyplaty zanizonej bo firma według szefo pada z roku na rok heheh pitolenie chłop kase trzebie jak zyd bo to zyd tarnowski ludzie uciekaja za ogrodzenie zaklady bo inspekcja pracy w drodze do firmy masakra jakas a zeby umowe od stawki dostac to jakies nie porozumienie tan zwany szefem to tetryk niemota niemowa wysyla kapusi poganiaczy a sam z siebie nie ma nic do zaoferowania cudem dociaglem 10 lat tam o 10 lat za długo jak wiekszosc starej kadry poszła z chlewu w siną w dal szkoda zdrowia i ten pseudo szef mysl ze ludzi w tych czasach na podst. beda zapitalac PRL system a nawet gorzej bo w prl kazdy pracownik moze mało zarabial ale uczciwie dostawal umowy od stanowiska na ktorym byl zatrudniony a nie jak spawacz z etatem ciecia 1/4 gdzie ktos dojezdza po 40-50km w dwie str i ma rodzine na utrzymaniu hjak wiekszosc tam zatrudnionych i byłych porzadnych ludzi wiecej bym opisal ale trafi kosa na kamien PS LUDziska nie dajcie sie nabrac na te wyssane z palca opowiesci jakie on ma plany ale nie realne dla pracownika i jego bytu hmm spawacz , stolarz , lakiernik, tacy jak tam fachowcy pracuja jeszcze lub kiedys to ten szef powinien ich po (usunięte przez administratora) calowac a ten cygan zydowski udaje biede bo na starym rowerz zapitala zeby nie podniesc stawki godzinowej hehe no bo kto w jego biede uwierz hehehe mozg nie mowlaka w pewnychj czasie tak Dolek zostanie sam jak palec z podejsciem oszusta hieny cmentarnej ;-) od biedy mozna tam pracowac ale na dłuzsza mete to dajcie sobie spokoj szkoda czasu max na 2-3 lata nie wiecej bo gosc jak widzialem przez 10lat ma w (usunięte przez administratora) nowych ludzi pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński - Tarnów

• Jak się pracuje w Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński?

Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Dol-Ek Kazimierz Doleciński
  • Sióstr Służebniczek 17