Polipol Chojnice

Chojnice

Opinie o Polipol Chojnice

ona

Podwyżki były, ale dla ludzi pracujących fizycznie na produkcji. Tzw administracja nie dostała nic. Poza tym nie podoba mi się atmosfera tego zakładu, a pracuję w tzw "administracji".

Nick

A co teraz napiszecie po podwyżkach w polipolu Który zakład tyle płaci co polipol ? Prawda praca na akord , ale ile zrobisz tyle zarobisz Pierw niech przyjdą popracować , a wtedy niech oceniają

Lidia

@D.D piszesz, że praca na 3 zmiany, niestety w niektórych firmach tak się pracuje, czy była o tym mowa przy podpisywaniu umowy?Myślę, że na pewno mówili o tym i o zarobkach też.

D.D

Nie polecam pracy w Polipolu czysty wyzysk pracowników praca na trzy zmiany za 2 tyś to absurd praca stresowa kierownictwo do bani na niczym się nie znają .Jak masz 80% wydajności to dla nich jest ok a jak 140% to żle bo za dużo zarobisz a przecież jest akord No pewnie są dziobaki którzy włażą ( usunięte przez administratora )nic złego nie powiedzą

kazik

praca strasznie ciężka ludzie zapierniczają jak nie normalni i slowa majstrów jak nie zrobisz astronomicznej normy to wypad jeden na drugiego donosi a pensja to niecałe 2 tyś plus premia frekfencyjna okolo 260zł jak dwa dni w miesiącu nie przyjdziesz np chorobowe to jej nie ma soboty pracujące zaczynasz pracę 15-20min przed czasem a kończysz jak się wyrobisz nieraz 10-20 minut po praca nerwowa bo dużo elementów ciągle brakuje

darek

ciężka praca na stolarni zapylenie straszne podczas sprzątania dmuchanie wężami wynagrodzenie 2 ,2 do niekiedy 2,6 tyś soboty na pierwszej zmianie pracujące plus że nie ma umow zleceń jest socjal i latem planowany przestój bywa 12 godzin pracy dwa razy w tygodniu

xxd

w jakie dni można składać papiery o pracę w firmie polipol ?

Dawido

witam, chciałbym się dowiedzieć czy są miejsca pracy w polipolu dla tapicerów ? kończyłem praktykę w europolu

arturek

czy to prawda że w tapicerni płacą za akord? pozdr

Arek z mołdawi

Tego sie nie da opisać,zapytaj się dziewczyn ze szfalni jakiego maja jak by to ująć dozorcę. (psychopata)tak jak kolega wcześniej pisał liczy się tylko tapicernia,reszta to beduini,no i poza administracją dobrze mają te cwaniaki tzw. K J w zielony fartuchach podpierdalacze.Pozdrawiam chłopaków z M.W.G nie daj cię się

x

2 tys?i sie cieszysz?na faceta to ambicje masz wielkie.Ja jestem kobieta i zarabiam w leopolu 3 tys

zbyszek

ja nie narzekam mam prace i 2 tys. wyplaty zozdrawiam

Liczy się tylko tapicernia i oklejanie. Jest jeszcze stolarnia ludzie tam pracują ciężko. I nigdy nie mają 100% normy gdyż 100% wyrabia tapicenia i oklejanie reszta to hołota nawet nie wiedzą za ile idą w sobote do pracy?

DDa556
@234345 29.01.2012 17:50

Nie wiem gdzie ty nie widzisz po 100 pro normy ja robie na piankowni ten kasetony i u nas maja ludzie po 103 pro normy mój kolega robi tez na stolarni na montażu tam maja po 110 normy wiec nie wiem o czym mówisz kolego

Zostaw opinię o Polipol Chojnice - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polipol Chojnice