Opinie o Polipol Chojnice w Chojnice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polipol Chojnice. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polipol Chojnice o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipol Chojnice w Chojnice

Gacek

Wedlug moich obserwacji najgorszy zaklad ze wszystkich z grupy polipol .a co gorsza maripol probuja zmieniac na sile aby bylo tak samo jak w Chojnicach , tylko nie widza ze ludzi nie ma do pracy (kierowcow , tapocerow , produkcji) . Najlepsze jest odrabiane tygodnia wakacji w soboty za ta sama stawke , nie za zadne setki itd .... Pozwalniali dobrych kierownikow dali malolatow ktorzy nie wiedza kompletnie nic...takie to oszczednosci .

Trefl

Gdzie BHP dozownik płynu przed stołówka do dyzenfekcji ciągle nie dziala

Seba
@Trefl

To jeszcze nic. Otwarte drzwi od palarni, to dopiero ewenement. Ludzie mają raka dostać od biernego wdychania dymu nikotynowego?

Kolo

Jak nie przyjdziesz na nadgodziny to z premi soboty a czasem niedziele za wszystko z premi

pracowink miesiąca

nie pozdrawiam pracowników którzy nie szanują uczniów którzy muszą wszystko za nich robić i w dodatku dostają za to ochrzan chodzą w nieludzkie godziny pracy od 6;00 do 14:00 za jakie grzechy proszę o poprawę swojego zachowania i zmienienie godzin pracy dla tych młodych ludzi

Pawin
@pracowink miesiąca

To są normalne godziny pracy produkcyjnej. Gdy pracowałem jeszcze fizycznie na produkcji to zawsze praca zaczynała się o 6, jak mój dziadek szedł do pracy na produkcję na elektryka to też zaczynał o 6. To właśnie młodzi ludzie, do których się chyba jeszcze zaliczam(25 lat) nie są świadomi jak świat wygląda.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polipol Chojnice? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kamil Cipczak

Praca w tej firmie jest bardzo mecząca, psycha siada

Witam. Może ktoś coś powiedzieć o pracy jako kierowca w Polipolu?

Jarosław

Nie polecam !!! Proszę nie usuwać negatywnych komentarzy ! Propaganda !

zainteresowany

Albin007 z czym kłamią? Kasa? Chcę tam zgłosić się do pracy, napisz czego się spodziewać.

Albin007
@zainteresowany

Kłamią z kasą atmosfera nie do zniesienia ten zakład to jedne wielkie (usunięte przez administratora) . Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego.

Pytajaca

Witam, czy Polipol przyjmuje pracowników z Gruzji? Z Ukrainy wiem,że tak. Czy ktoś mogły mi pomóc.

Seba
@Pytajaca

Ciężko zadzwonić do firmy i się zapytać?

Czy można liczyć w Polipol Chojnice na prywatną opiekę medyczną?

Jan

Nic takiego nie ma jest tylko składka płatna PZU 60ZL

Dlaczego nie ma żadnych informacji o zarobkach ? Ile jest premii? Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć ? Czy o co chodzi

Jeżeli wszyscy pracownicy firmy POLIPOL mają nosić maski na swoich stanowiskach pracy i na całym terenie zakładu to dlaczego Panie w biurze nie mają założonych masek .Pracują chyba w tej samej firmie i obowiązek noszenia masek wszystkich obowiązuje.Nawet gdy chodzą do toalety czy do innego pokoju- MASKI BRAK a u niektórych jak już jest to pod nosem.

Tapicer

Witam jestem tapicerem z kilku letnim stażem zastanawiam się nad podjęciem pracy w Polipolu. Czy moglby ktoś opisać jakie warunki i stawki tam macie. Jak mniej więcej wychodzi się na miesiąc?

@Tapicer

Jest dobrze. Ale to ciężka praca na trzy zmiany. Zarobki jak się wprawisz i będziesz dostawał dobre komplety są zadowalające. Jest też o czym mówić, ale nie napiszę tego tutaj. Wyniki ankiety, która była w grudniu mówią same za siebie. Ale jeśli chodzi o zarobki na tapicerni to jest dobrze. Piszę tylko o dziale tapicernia.

@Gdzie wyniki ankiety? ale nie ma jakiegoś mobbingu itp co czasem zdarza się czytać w innych zakładach?

@Kasia

Może się odpowiedzi nie podobały, nie wiem.

Gdzie wyniki ankiety?
@Kasia

Zależy jak odbierasz. Dla jednego może być, dla drugiego nie. Nie można się wypowiadać za każdego pracownika, bo nie jest się w jego skórze. Nie widzi się wszystkiego.

Jak się pracuje z ludźmi z Polipol Chojnice?

Gdzie wyniki ankiety?

To zależy od człowieka. Z ludzmi jest wszędzie podobnie. Są mili i nie mili.

XYZ

Witam chciałbym się zapytać mniej więcej jaka jest pensja i jaka jest praca w Polipolu na stanowisku TECHNOLOG – Specjalista ds. rozkroju pianki? Z góry dzięki za opinię.

Zona

Widze ze POLIPOL kasuje niewygodne dla siebie opinie.pozdrawiam

Dziku
@Zona

Zgadza się ale niech sobie kasują . Ludzie już w Chojnicach wiedzą jaki kibel tam się robi , za te ochłapy to nie będzie miał kto robić , ludzi mają za (usunięte przez administratora) myślą ze nie znają się na pieniądzach . Ci co są przy korycie to widać gołym okiem wszyscy powyżej sto kilo , u Skiby poszli by w pierwszej klasie

Charllie

Hej. Mam pytanie odnośnie zmian w firmie. Czy jest to praca na trzy zmiany i ogólnie jeżeli tak to o której zaczynają się poszczególne zmiany?

Roger

Witam serdecznie moze jest tutaj ktos kto pracuje jako magazynier a dokladnie na zaladunku, chcialem zapytac jakich zarobkow mozna sie spodziewac na akordzie ? I czy Pensje sa bardzo okrojone przez to ze pracujecie 7h zamiast 8 ? Pozdrawiam

Szału nie ma
@Roger

Nie jest tak źle tylko 2200

Czy zdarzają się nadgodziny w Polipol Chojnice?

dziku

Jak jest dużo pracy to są nadgodziny . Na chwile obecną jest (usunięte przez administratora) , na dziale rozkroju pianki i klejenia boneli idzie wyciągnąć nawet 1800 złoty na rękę , także kupa szmalu . Na innych działach też obcieli wydajności na kompletach , także zbliżamy się do najniższej krajowej . Trochę ludzi już się zwolniło , jak dojdzie więcej roboty to nie będzie komu pracować . Teraz Polipol to już nie to samo co kiedyś , lepiej płacą w Mebliku czy nawet w Polkomie i tam są tylko dwie zmiany .

Ojejku
@dziku

Tak jest, polać mu.

Zostaw merytoryczną opinię o Polipol Chojnice - Chojnice

• Jak się pracuje w Polipol Chojnice?

Zobacz opinie na temat firmy Polipol Chojnice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipol Chojnice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipol Chojnice
1.6/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Zakładowa 1
    89-600 Chojnice