Adams Group

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Adams Group

@Zainteresowana

Dzień dobry, W procesie rekrutacji weryfikowane będą wyłącznie umiejętności, certyfikaty czy zaświadczenia nie są konieczne. W przyszłości możliwe będzie również dofinansowanie do kursów języka niemieckiego w celu zwiększenia kompetencji pracownika. Zapraszamy do udziału w rekrutacji !

Kolezanka:)

Dzień dobry, pracuję w tej firmie od ponad 2 lat, firma dynamicznie się rozwija, stawki rosną prawie co pół roku, pensja fajna, atmosfera też!????????????????????

Mała

Od nie dawna pracuje w tej firmie i chciałam zdemontować wypowiedzi "ktosiek" zaczynając pracę dostajesz normalnie umowę o pracę. Kobiety pracują od pn - pt 7-15.Faktycznie Ukraińcy pracują ale teraz praktycznie w każdym zakładzie pracy jest ktoś z Ukrainy. Co do samego szefa to jest na prawdę w porządku. I odpowiada "Dzień Dobry" ???? co do kar finansowych to nic takiego nie słyszałam żeby któregoś pracownika obciążył za coś... Opinie Ktosiek wydają się wyssane z palca.

Anonimka:)

Добрый день :)Работаю на Адамсе уже больше полу года и не могу сказать о фирме что-то плохого.Фирма быстро розвевается, работы всегда много .Керовники все спокойные и объективные!!Сделали мне все документы которые были нужны.Платят хорошо.Работа на аккорд.Сколько заработаю все мое:)Жилье не искала фирма жилье даёт(но за отдельную плату разумеется) Дают машину чтобы доехать на работу.Меня очень удивило то как все друг к другу относятся.. Все дружелюбные и милые.Если есть какие-то проблемы то все помогают решить.Шеф очень милый даже поздравляет на дни рождения и были подарки всем на праздники.Так что советую от души:)))))

Xyz Nowy wpis
Kandydat

Byłam na rozmowie o prace ponad tydzień temu. Osoby przeprowadzające rozmowę powiedziały, że poinformują o ich decyzji. Powiedziały również, że dadzą znać nawet jeżeli się nie uda. Niestety od tamtej pory brak odzewu z ich strony.

Nowy wpis

@Xyz

Dzień dobry @XYZ, niektóre procesy rekrutacyjne ulegają wydłużeniu. Zwykle nasi rekruterzy starają się odpowiedzieć kandydatom w ciągu tygodnia, jednak w niektórych przypadkach manager potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji: 881 302 805 lub pod adresem email: rekrutacja@adamsgroup.pl.

Ja

Pracuję tu już jakieś 3 miesiące i jestem zadowolony. Roboty bardzo dużo trzeba się narobić ale gdzie teraz jest lepiej. Połowa firm z branży zwija się z rynku tutaj przynajmniej wydaje się być stabilnie.

Irena Nowy wpis
@Ja

I jakie wrażenia po 3 miesiącach pracy? Jak atmofsera i czy zarobki adekwatne do ilości pracy?

Lidia Nowy wpis
@Ja

Co to znaczy, że wydaje się być w firmie stabilnie? Co oferuje firma, że tak się czujesz? Powiesz coś więcej? W tych czasach stabilna praca jest bardzo ważna

Konrad
Kandydat

Witam. Chciałbym się zapytać o warunki pracy w charakterze kierowcy na auta dostawcze. Czy do wyboru mamy tylko działalność gospodarczą czy jest także opcja z umową o prace? Czy auto jest przypisane do jednego kierowcy oraz ile ( jeśli wogole) trwa przyszkolenie do tego stanowiska

@Konrad

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisku kierowcy :) W celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji pod numerem telefonu 881-302-805 lub pod adresem email rekrutacja@adamsgroup.pl

Katarzyna G.

Super firma. Bardzo dobra rekrutacja. Szczególnie pani Kasia i pan Artur

Izabela
@Katarzyna G.

Hej, a dasz znać jak ta rekrutacja wyglądała? Chcę słać do nich CV ale temat rekrutacji zawsze mnie stresuje. Jaka jest na niej atmosfera, jakie pytania zadają?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Adams Group? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji
Ania
Kandydat

Rekrutacja w bardzo miłej i pozytywnej atmosferze bardzo dobre warunki pracy nowa hala na plus

@Ania

dziękujemy!

Hanna
@Ania

jakie warunki sa na tej nowej hali ? zostalas Aniu przyjeta do pracy na niej ?

Ania
@Hanna

Warunki są ok, wszystko świeże i nowe lepiej niż 99% firm w okolicy.

Ja
Kandydat

Pozdrawiamy osobę która wiecznie umowa negatywne komentarze Nie polecamy gdyż beż wyjaśnień najpierw wydzwaniają ze do pracy a potem cisza i blokują numery Brak szacunku

@Ja

Dzień dobry, zapewniamy, że nie blokujemy numerów kandydatów i staramy się skontaktować z każdym potencjalnym pracownikiem. Prosimy o przesłanie swojego CV, numeru telefonu pod adres rekrutacja@adamsgroup.pl - na pewno oddzwonimy.

Szkoda czasu
Kandydat

Nie ładnie postępują zapraszają na rozmowę jest wszystko okej a jak chce się podjąć pracę to ni z groszki ni z pietruszki odrzucają to o co w tym chodzi przecież szukacie pracowników,to po co taka pokazówka

@Szkoda czasu

Dziękujemy za opinię. Jak w każdej firmie, proces rekrutacji na każde stanowisko ma na celu między innymi weryfikację kandydata pod kątem m.in. kompetencji, oczekiwań finansowych czy dopasowania do zespołu. Z tego właśnie powodu w procesie rekrutacji jest dokonywana selekcja kandydatów. Cieszy nas zainteresowanie potencjalnych pracowników, ale niestety nie możemy dać gwarancji zatrudnienia każdej osobie, która aplikuje do naszej firmy.

Porażka.
@Szkoda czasu

Zgadzam się. Już sama nie wiem kogo szukają tak naprawdę. Nie dość że pani rekruterka nie miła wywyższa się śmieje jak człowiek jest ubrany to jeszcze ci powiedzą że oddzwonią.

@Porażka.

Dzień dobry, przykro nam jeśli ma Pani takie doświadczenia. Przykładamy dużą wagę do tego żeby proces rekrutacji w naszej firmie przebiegał jak najbardziej profesjonalnie. Jeśli sytuacja faktycznie miała miejsce prosimy o jej opisanie pod adresem zgloszenia@adamsgroup.pl to pozwoli nam dokładniej zbadać tę sprawę.

Dariusz
Kandydat

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie zarobków jako kierowca,na jakie miesięczne wynagrodzenie można liczyć netto na tym stanowisku ? Jeśli to możliwe, proszę o odpowiedź admina. Dziękuję.

@Dariusz

Dzień dobry, W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

Andrzej
@Adams Group

Witam. A ile kilometrów średnio miesięcznie kierowca busa u Państwa może "nakręcić"?

@Andrzej

Dzień dobry, średnio 10 - 13 tys. km miesięcznie. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

Andrzej
@Adams Group

Dziękuję za szybką odpowiedź. Czyli średnie zarobki netto mieszczą się w przedziale 5-6tys?

Kandydat

Dzień dobry... Czy firma Adams group nadal szukają do pracy ? I czy potrzebują kobiety ?

@Nowy

Dzień dobry, jak najbardziej. Obecnie mamy otwarte rekrutacje na kilkanaście stanowisk. Pełną listę może Pani zobaczyć na naszej stronie internetowej https://adamsgroup.pl/?s=kariera Może Pani też wysłać do nas CV pod adres rekrutacja@adamsgroup.pl Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji i życzymy powodzenia :)

@Adams Group

Dziękuję. :) Wysłałam swoje CV.

Pani
Kandydat

Czemu usowacie negatywne opinie Najpierw obiecujcie zatrudnienie dzwonicie aby zaprosić człowieka na pierwszy dzień a potem co blokujecie numer potecjialnego pracownika Bezczelność i brak szacunku Młode Panie które dzwonią szczerze za dużo niewiedza ...o co tam u Was chodzi ....liczyłam że moja opinia będzie o Was pozytywna ...pomyliłam się

@Pani

Wcześniejsza opinia dodana przez Panią nie została usunięta. Udzieliliśmy też odpowiedzi na przesłany przez Panią komentarz. Prosimy o zapoznanie się z naszą odpowiedzią i kontakt - na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie zaistniałej sytuacji.

Pani
Kandydat

W tamtym tygodniu mialam przyjść na dzień zapoznawczy w czwartek Panie które dzwonia same niewiedza co i jak dzis jest sroda tel z którego było dzwonione jest już nie aktywny Po co dzwonicie do ludzi mówicie o pracy czl nastawia się a potem zostaje olany uwarzam że nie będąc i nie pracując opinie sobie juz wyrobiłam Was i w takich czasach jakie mamy chyba nie fer traktować Polaków w taki sposób

@Pani

Szanowna Pani, przepraszamy za niedogodności. Jeśli nadal jest Pani zainteresowana współpracą z naszą firmą, prosimy o przesłanie numeru kontaktowego pod adres rekrutacja@adamsgroup.pl. Skontaktujemy się z Panią i na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie tej sytuacji.

zigi

nowe hale stawiają, ludzi zatrudniają, roboty jest sporo, na akord naprawdę można zarobić, chyba że ktoś nie lubi sie przepracowac, ale jak chce to kasa na koniec miesiaca jest przyzwoita. jak sie czlowiek przyłoży to nikt sie nie czepa. u nas nowy dyrektor, wyglada ze sie zna, zmiany wprowadza, w dobrą stronę to idzie.

@zigi

Dziękujemy!

Kandydat

Nie polecam tej firmy, ponieważ grupa progres wystawiła jedną osobę do wiatru. I z dnia na dzień ta pani dowiedziała się że na danym stanowisku nie ma pracy. Czy faktycznie tak jest ?? Ludzie się nastawiają na pracę a tu takie coś.

xxx

Było minęło co ich wyróżnia układy i układziki plus całkowity brak szacunku dla pracownika

@xxx

Dziękujemy za opinię, nawet pomimo jej negatywnego wydźwięku. Jako firma staramy się wszystkich pracowników i kandydatów do pracy traktować z należytym szacunkiem. Jeśli chce Pan/Pani skontaktować się z nami w tej sprawie, prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

Marjan
Kandydat

Jestem po rozmowie. A tak na serio ile można wyciągnąć z tego akordu miesięcznie na tapicera?

Dortmunder
@Marjan

zależy jak się kto uwija, można liczyć tak 30 zł / godzinę.

@Marjan

Jeśli jest Pan zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl. Nasz zespół udzieli szczegółowych informacji :)

Krzysztof

Czytam te opinie i jesteście śmieszni (tak piszę o Was - dziale kadr, rekrutacji, kierownicy itp.). Dziwne, że każda odpowiedź albo negowana w stylu "konkurencja nie śpi' albo jaki wspaniały jest dział , jaka cudna pani kierownik. Ale trzeba oddać na kierowniczych stanowiskach albo blisko koryta może i jest fajnie a nawet na pewno. Cała reszta uważajcie, nie dajcie się omamić - nie znaczycie tam nic i nie liczycie sie jako podmiot. Też sie dałem nabrać. Mogłem juz na początku odpuścić po aroganckiej pani rekruterce ale później jak elokwentna i sympatyczna pani dyrektor zatarła wrażenie butnej pani katarzyny pomyślałem, że może miała gorszy dzien tylko. Wytrzymałem 3 miesiące pani dyrektor okazała się wilkiem w owczej skórze. Wytrzymałem 6 miesięcy. Po któtce: - człowiek nie liczy się tam - zarobki średnie - panują układy i układziki jak nie jesteś we właściwej to szukaj nowej pracy - jedna wielka fasada ale myslę że ci co mają się nachapać to się nachapią a reszta runie jak domek z kart

@Krzysztof

Przykro nam że ma Pan takie wspomnienia ze współpracy z naszą firmą. Wszystkie negatywne komentarze są przez nas weryfikowane. Na ich podstawie staramy się wyciągnąć wnioski, który ulepszą naszą organizację.

...
@Krzysztof

Wszytko się zgadza. Pani rekruterka arogancka wyśmiewająca innych ...

@...

Przykro nam to słyszeć. Zawsze przywiązujemy bardzo dużą wagę do profesjonalnego poprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli Pan/Pani chciałby przesłać szczegółowe informacje na temat tej konkretnej sytuacji, będziemy wdzięczni za kontakt bezpośredni z nami pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

Jerzy
@Krzysztof

oj jak bardzo blisko mi do tego. co tutaj ktos napisała. wierze ze wiesz co mowisz bo ja takiego zdania tez jestem

daria

Bardzo miła pani rekruterka, opowiada o wszystkim. Potem rozmowa z kierowniczką, pokazanie hali i miejsca pracy. Wszystko nowe, warunki na prawdę ok. Zaczynam we wrześniu.

zaintresowamy
@daria

A będziesz zatrudniony przez agencje na zlecenie? ile na reke 2000 zł mniej niz najnizsza ani zadnych dodatków urlopów , chorobowych przez dłuższy czas? jak wyszliście na wypłacie ci co już pracują cały miesiąc?

Wiktoria
@daria

A czy podczas rozmowy było mówione coś więcej o tych benefitach, a dokładniej o dofinansowaniach ZFŚS?

daria
@zaintresowamy

nie wiem o agencji, umowa o prace normalnie, badania robiłam, to Adams mnie zatrudnił

@Wiktoria

Dziękujemy za zainteresowanie. Środki w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych są przeznaczane na: - działalność sportowo-rekreacyjną (np. zwrot kosztów karnetów na basen, siłownię) - działalność kulturalno-oświatową (zwrot kosztów za bilety do kin, teatrów, na koncerty itp) - świadczenia o charakterze socjalno - rzeczowym (na przykład paczki na święta dla pracowników i ich dzieci) - bezzwrotne zapomogi z tytułu urodzenia dziecka, ślubu, zgonu członka najbliższej rodziny - pomoc rzeczowa i finansowa w szczególnych przypadkach losowych - w takich przypadkach wnioski są rozpatrywane indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych infromacji na ten temat, prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

Dziadek

Praca na akord wiadomo - ile zrobisz tyle zatrobisz czasem jak jest luźniejszy okres zdarzają się tarcia ale generalnie warunki w wiezkosci są ok

@Dziadek

Dziękujemy!

Zainteresowany
Kandydat

Dlaczego wykasowaliscie mój wpis co prawda o zleceniowce jest nieprawda że się zarobi mniej niż najniższą ,nie mają chętnych bo kto pojedzie na rozmowę dowiaduje się prawdy szkoda czasu

@Zainteresowany

Pana wpis zamieszczony w ubiegłym tygodniu jest widoczny. Usuwane są tylko wpisy niezgodne z regulaminem gowork.

Stefao

Praca jak praca - wszędzie jest lepiej lub gorzej. Tutaj firma mocno sie rozwija wiec sporo jest jeszcze do poukładania ale przynajmniej praca jest w miare profesjonalnym miejscu a nie jak w jakimś garażu u Pana Zdziśka gdzie bhp nie istniej

Polena
@Stefao

O jakim profesjonalizmie mówisz? Że dali buty z blacha ? A jakie masz przelewy? Ciekawe co zrobicie jak się pozbędą gotówki. Teraz jest już limit max 8 tys . US ma dostęp do kont . Czym wam pod stołem będą płacić ? Listwami ?

@Polena

Rozumiemy, że prowadząc akcję rekrutacyjną w regionie wzbudzamy zainteresowanie konkurencji, ale prosimy o nieprzekazywanie nieprawdziwych informacji na temat firmy :)

@Adams Group

Haha dokladnie, coś jest na rzeczy - jakoś po akcji rekrutacyjnej nagle pojawiło się bardzo dużo hejtu i to nie tylko na gowork.

Zostaw merytoryczną opinię o Adams Group - Kobyla Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Adams Group?

Zobacz opinie na temat firmy Adams Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adams Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adams Group?

Kandydaci do pracy w Adams Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adams Group
Przejdź do nowych opinii