Adams Group

Opinie o Adams Group

Stefao

Praca jak praca - wszędzie jest lepiej lub gorzej. Tutaj firma mocno sie rozwija wiec sporo jest jeszcze do poukładania ale przynajmniej praca jest w miare profesjonalnym miejscu a nie jak w jakimś garażu u Pana Zdziśka gdzie bhp nie istniej

Polena
@Stefao

O jakim profesjonalizmie mówisz? Że dali buty z blacha ? A jakie masz przelewy? Ciekawe co zrobicie jak się pozbędą gotówki. Teraz jest już limit max 8 tys . US ma dostęp do kont . Czym wam pod stołem będą płacić ? Listwami ?

@Polena

Rozumiemy, że prowadząc akcję rekrutacyjną w regionie wzbudzamy zainteresowanie konkurencji, ale prosimy o nieprzekazywanie nieprawdziwych informacji na temat firmy :)

@Adams Group

Haha dokladnie, coś jest na rzeczy - jakoś po akcji rekrutacyjnej nagle pojawiło się bardzo dużo hejtu i to nie tylko na gowork.

Atmosfera bardzo fajna, ludzie zgrani i pomocni, kierownictwo również jest ok. Firma wciąż się rozwija, mają fajne pomysły na dalsze etapy rozwoju.

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Ale beka

Może zrobimy konkurs po nr IP kto pisze te pozytywne pościki?

Mendel

Pracuję tu już trochę i to co mogę powiedzieć tylko tyle - jakakolwiek nie byłaby praca i jak dużo by niej nie było, to mimo wszyskko dla mnie najbardziej liczy się dobra atmosfera i ludzie. A tutaj jest z tym naprawdę spoko, przynajmniej w moim zespole.

@Mendel

dziękujemy!

Kolezanka:)

Dzień dobry, pracuję w tej firmie od ponad 2 lat, firma dynamicznie się rozwija, stawki rosną prawie co pół roku, pensja fajna, atmosfera też!????????????????????

@Kolezanka:)

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię !

@Kolezanka:)

Na jakie stawki można liczyć na produkcji??

Dzień dobry, Wysokość stawek uzależniona jest od poszczególnego stanowiska pracy oraz kompetencji pracownika. Jeśli jest specjalistą może oczekiwać wyższego wynagrodzenia. Osoby na przyuczeniu zarabiają mniej a wraz ze wzrostem kompetencji i stażu pracy następuje wzrost wynagrodzenia.

gienek
@Kolezanka:)

stawki rosną hmmm ciekawe przez 2 lata ani raz nie bylo mowy o podwyzce na produkcji

Wiktoria
@Adams Group

A po jakim stażu pracy można najwcześniej ubiegać się o podwyżkę? Jak również zastanawia mnie to czy @gienek ma rację i na podwyżki mogą liczyć tylko pracownicy niektórych działów?

porazka po wyslaniu cv dzwonia i zapraszaja na rozmowe choociaz wiedzieli ze pracowalam na innym stanowisku niz to co mi proponuja po czym na zywo wytykaja mi brak doswiadczenia na stanowisku na ktore aplikuje

dziwne bardziej zeby upokorzyc osobe

Smiech

Firma Adams G pozbyła się negatywnej opinii kandydata który opisał poprawnie proces rekrutacji. W związku z tym opinia ta zostanie skopiowana i wklejona wszędzie gdzie się tylko da. Cenzura jest nielegalna. Jak się firmie opinia nie podoba to niech zmie i podejście. Ewentualnie poda do sądu to będzie parodia .

Parówki z biedronky

Usuwane są opinie

@Parówki z biedronky

Usuwane są jedynie opinie niezgodne z regulaminem gowork

notabene

ok

Smiech
@Adams Group

Nie prawda, opinia usunieta zostanie wklejona na googla i ponownie tutaj aż do skutku

Ciekawe

Ciekawe że w tych czasach proponuja umowę zlecenie. Szok. Plus panie z biura śmiejące się z wyglądu i ubioru. Nauczcie się szacunku. A do pracy idę gdzie indziej. Wam nie dziękuję.

@Ciekawe

Dziękujemy za opinię. W zależności od stanowiska proponujemy różne rodzaje umów, w tym pracę w systemie akordowym i umowy o pracę. Przyjrzymy się także kwestii dotyczącej uwag na temat ubioru. Do każdego kandydata zawsze podchodzimy z należytym szacunkiem. Jeśli takie zachowanie ze strony naszych pracowników faktycznie miało miejsce, to przepraszamy - jest to niedopuszczalne.

Klient

Zdecydowanie nie polecam. Zamówiony naroznik jest bardzo źle spasowany, otworów montażowych brak lub te co są nie zgrywają się że sobą. Otwory na nóżki są krzywo wkręcone, brak podbitki dla estetyki przez co wszedzie wystają surowe płyty. Tapicerka nie podocinana od spodu. Material przeciągnięty i sfalowany. W skrócie TRAGEDIA !!!

@Klient

Dzień dobry, przykro nam że zamówiony produkt nie spełnił Pani / Pana oczekiwań. Jeśli chce Pani / Pan zgłosić reklamację, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@adamsgroup.pl

Ona.

Chciałam iść tam do pracy ale zaproponowano mi stanowisko pakowacza mebli tapicerowanych. To jakieś żarty. Niepolecam .

@Ona.

Szanowna Pani, obecnie w naszej firmie posiadamy 16 otwartych ofert rekrutacyjnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie w zakładce “Kariera” można aplikować na wybrane stanowisko: https://adamsgroup.pl/ W celu zapoznania się z warunkami rekrutacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 881302805 :)

Ona.
@Adams Group

Aplikowałam na dwa stanowiska. Ale powiedziano mi że już nie ma miesca i jeśli chce mogę iść na pakowacza mebli. Ta wasza rekruterka niech sama idzie dźwigać meble. Powodzenia

@Ona.

Szanowna Pani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 881302805. Mamy bardzo dużo otwartych rekrutacji na różne stanowiska. Z pewnością po krótkiej rozmowie uda nam się znaleźć jakieś rozwiązanie zaistniałej sytuacji.

W jakich konkretnie godzinach odbywa się praca na produkcji?

Dokładny zakres godzinowy pracy na produkcji jest uzależniony między innymi od aktualnego sezonu i zapotrzebowania. Szczegółowych informacji w tym zakresie udzieli nasz dział rekrutacji. W tym celu zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl.

Ryszard

W jakich godzinach pracuje na produkcji? Widzę, że są dwie zmiany, ale brakuje mi tej konkretnej informacji.

@Ryszard

Anonimowa

Jak wyglądają godziny pracy w tej firmie? Ile jest zmian na dziale produkcji?

@Anonimowa

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Praca na produkcji odbywa się na dwóch zmianach, w systemie akordowym. Dokładny zakres godzinowy pracy na produkcji jest uzależniony między innymi od aktualnego zapotrzebowania. Zachęcamy do aplikacji lub kontaktu z naszym działem rekrutacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl, gdzie udzielimy wszystkich szczegółowych informacji.

...

Kiedy będą zatrudnienia do pracy na produkcję dla kobiet?

@...

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej https://adamsgroup.pl/ , gdzie w zakładce “kariera” zamieszczane są najnowsze informacje dotyczące rekrutacji na dane stanowiska. W przypadku większej ilości pytań, zachęcamy również do kontaktu na adres mailowy: rekrutacja@adamsgroup.pl , gdzie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące tematu rekrutacji :)

Bardzo szybko rozwijająca się firma, w pracy zawsze panowała przyjazna atmosfera. Rewelacyjnie wspominam naszą współpracę.

Ilona

No to super, bo atmosfera jest ważna. A co najlepiej wspominasz i czemu zakończyłeś współpracę skoro było dobrze?

Ilona

A jakie były zarobki tak z ciekawośći? 4 tysiące można było wyciągnąć czy ciężko?

Anonimowy

Jakka jest wysokość pensji w tej firmie dla takiego typowego pracownika biurowego?

@Anonimowy

Dzień dobry, wysokość pensji proponowana pracownikowi biurowemu jest zależna od poziomu jego doświadczenia oraz stanowiska, na które aplikuje. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. CV można składać na adres mailowy: rekrutacja@adamsgroup.pl : )

Asia

Kiedy będzie otwierana nowa hala? Będzie tam praca dla kobiet?

@Asia

Dzień dobry, na nowej hali wciąż jeszcze trwają prace techniczne, które zakończą się w ciągu najbliższych miesięcy. Co do stanowisk pracy dla kobiet - jak najbardziej, są takie przewidziane.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Adams Group?

Dzień dobry, wynagrodzenie różni się w zależności od stanowiska oraz kompetencji pracownika. Na niektórych stanowiskach (np. produkcyjnych) wynagrodzenie jest rozliczane za wykonaną pracę Zapraszamy do aplikacji na konkretne stanowisko. Nasi rekruterzy na pewno udzielą wszystkich niezbędnych informacji ????

ANIAa

Jedyne co mogę powiedzieć o tym pracodawcy to codziennie wykorzystywanie pracownika po godzinach jego pracy. I nawet nie wypłacą za to złamanego grosza. Człowiek się stara jak może, robi nadgodziny i jest na każde zawołanie ale nie otrzymuje w zamian nic. Dodatkowo stosunki między pracownikami w administracji są "niestosowne". Ich relacje są bardzo "zażyłe" co widać na codzień gołym okiem co negatywnie wpływa na opinie o tym pracodawcy.

@ANIAa

Dziękujemy za przesłanie opinii - nawet mimo jej krytycznego wydźwięku. To prawda, że w naszej firmie pracy jest dużo. Świadczy to także o intensywnym rozwoju naszej organizacji. Zawsze jednak płacimy za wykonaną pracę. Przykro nam, że kwestia relacji między pracownikami jest oceniana w taki sposób. Przesłaną opinię przekażemy do odpowiedniego działu w naszej firmie w celu dokładniejszej analizy zaadresowanych problemów. Wszelkie dodatkowe informacje w tej sprawie może Pani wysłać pod adres mailowy opinie@adamsgroup.pl

Firma bardzo szybko się rozwija i daje ogrom możliwości rozwoju dla swoich pracowników. Bardzo przyjazna atmosfera. Wynagrodzenie adekwatne do wkładanego zaangażowania i umiejętności. Dodatkowo fundusz socjalny dla pracowników i wiele innych. Szefostwo to mega pozytywnie nastawione osoby. :)

Izabela

jakie to są te możliwości rozwoju dla pracownika w tej firmie? :)

Atmosfera w pracy bardzo przyjemna. Firma ciągle się rozwija oferując duże możliwości rozwojowe pracownikom. Wynagrodzenie zawsze na czas, adekwatne do zaangażowania i umiejętności. Dodatkowo w firmie jest fundusz socjalny, z którego mogą korzystać pracownicy. Ja osobiście polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Adams Group - Kobyla Góra

• Jak się pracuje w Adams Group?

Zobacz opinie na temat firmy Adams Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adams Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adams Group?

Kandydaci do pracy w Adams Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adams Group