Adams Group

Opinie o Adams Group

Wiktoria

Pisali pozytywnie na temat rekrutacji i tym, że przechodzi ona raczej na plus. Szukają speca od social mediów, opowie mi ktoś o procesie naboru na stanowisko? Jak konkretnie rozmowa przebiega, co sprawdzają / o co pytają? I samą w sobie pracę jak oceniacie? Podobno współpracuje się z zespołem graficznym. Ten z Ostrowa jak jest oceniany?

@Wiktoria

Dzień dobry Pani Wiktorio, chętnie udzielimy wszelkich informacji o procesie naboru w Adams Group. Zapraszamy do udziału w rekrutacji i kontaktu pod numerem telefonu 881 406 501.

Xyz

Byłam na rozmowie o prace ponad tydzień temu. Osoby przeprowadzające rozmowę powiedziały, że poinformują o ich decyzji. Powiedziały również, że dadzą znać nawet jeżeli się nie uda. Niestety od tamtej pory brak odzewu z ich strony.

@Xyz

Dzień dobry @XYZ, niektóre procesy rekrutacyjne ulegają wydłużeniu. Zwykle nasi rekruterzy starają się odpowiedzieć kandydatom w ciągu tygodnia, jednak w niektórych przypadkach manager potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji: 881 302 805 lub pod adresem email: rekrutacja@adamsgroup.pl.

Pracuję tu już jakieś 3 miesiące i jestem zadowolony. Roboty bardzo dużo trzeba się narobić ale gdzie teraz jest lepiej. Połowa firm z branży zwija się z rynku tutaj przynajmniej wydaje się być stabilnie.

Irena

I jakie wrażenia po 3 miesiącach pracy? Jak atmofsera i czy zarobki adekwatne do ilości pracy?

Lidia

Co to znaczy, że wydaje się być w firmie stabilnie? Co oferuje firma, że tak się czujesz? Powiesz coś więcej? W tych czasach stabilna praca jest bardzo ważna

Konrad

Witam. Chciałbym się zapytać o warunki pracy w charakterze kierowcy na auta dostawcze. Czy do wyboru mamy tylko działalność gospodarczą czy jest także opcja z umową o prace? Czy auto jest przypisane do jednego kierowcy oraz ile ( jeśli wogole) trwa przyszkolenie do tego stanowiska

@Konrad

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisku kierowcy :) W celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji pod numerem telefonu 881-302-805 lub pod adresem email rekrutacja@adamsgroup.pl

porazka po wyslaniu cv dzwonia i zapraszaja na rozmowe choociaz wiedzieli ze pracowalam na innym stanowisku niz to co mi proponuja po czym na zywo wytykaja mi brak doswiadczenia na stanowisku na ktore aplikuje

dziwne bardziej zeby upokorzyc osobe

Katarzyna G.

Super firma. Bardzo dobra rekrutacja. Szczególnie pani Kasia i pan Artur

Izabela
@Katarzyna G.

Hej, a dasz znać jak ta rekrutacja wyglądała? Chcę słać do nich CV ale temat rekrutacji zawsze mnie stresuje. Jaka jest na niej atmosfera, jakie pytania zadają?

Rekrutacja w bardzo miłej i pozytywnej atmosferze bardzo dobre warunki pracy nowa hala na plus

@Ania

dziękujemy!

Hanna
@Ania

jakie warunki sa na tej nowej hali ? zostalas Aniu przyjeta do pracy na niej ?

@Hanna

Warunki są ok, wszystko świeże i nowe lepiej niż 99% firm w okolicy.

Pozdrawiamy osobę która wiecznie umowa negatywne komentarze Nie polecamy gdyż beż wyjaśnień najpierw wydzwaniają ze do pracy a potem cisza i blokują numery Brak szacunku

Dzień dobry, zapewniamy, że nie blokujemy numerów kandydatów i staramy się skontaktować z każdym potencjalnym pracownikiem. Prosimy o przesłanie swojego CV, numeru telefonu pod adres rekrutacja@adamsgroup.pl - na pewno oddzwonimy.

Szkoda czasu

Nie ładnie postępują zapraszają na rozmowę jest wszystko okej a jak chce się podjąć pracę to ni z groszki ni z pietruszki odrzucają to o co w tym chodzi przecież szukacie pracowników,to po co taka pokazówka

@Szkoda czasu

Dziękujemy za opinię. Jak w każdej firmie, proces rekrutacji na każde stanowisko ma na celu między innymi weryfikację kandydata pod kątem m.in. kompetencji, oczekiwań finansowych czy dopasowania do zespołu. Z tego właśnie powodu w procesie rekrutacji jest dokonywana selekcja kandydatów. Cieszy nas zainteresowanie potencjalnych pracowników, ale niestety nie możemy dać gwarancji zatrudnienia każdej osobie, która aplikuje do naszej firmy.

Porażka.
@Szkoda czasu

Zgadzam się. Już sama nie wiem kogo szukają tak naprawdę. Nie dość że pani rekruterka nie miła wywyższa się śmieje jak człowiek jest ubrany to jeszcze ci powiedzą że oddzwonią.

@Porażka.

Dzień dobry, przykro nam jeśli ma Pani takie doświadczenia. Przykładamy dużą wagę do tego żeby proces rekrutacji w naszej firmie przebiegał jak najbardziej profesjonalnie. Jeśli sytuacja faktycznie miała miejsce prosimy o jej opisanie pod adresem zgloszenia@adamsgroup.pl to pozwoli nam dokładniej zbadać tę sprawę.

Dariusz

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie zarobków jako kierowca,na jakie miesięczne wynagrodzenie można liczyć netto na tym stanowisku ? Jeśli to możliwe, proszę o odpowiedź admina. Dziękuję.

@Dariusz

Dzień dobry, W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

@Adams Group

Witam. A ile kilometrów średnio miesięcznie kierowca busa u Państwa może "nakręcić"?

@Andrzej

Dzień dobry, średnio 10 - 13 tys. km miesięcznie. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

@Adams Group

Dziękuję za szybką odpowiedź. Czyli średnie zarobki netto mieszczą się w przedziale 5-6tys?

Dzień dobry... Czy firma Adams group nadal szukają do pracy ? I czy potrzebują kobiety ?

@Nowy

Dzień dobry, jak najbardziej. Obecnie mamy otwarte rekrutacje na kilkanaście stanowisk. Pełną listę może Pani zobaczyć na naszej stronie internetowej https://adamsgroup.pl/?s=kariera Może Pani też wysłać do nas CV pod adres rekrutacja@adamsgroup.pl Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji i życzymy powodzenia :)

@Adams Group

Dziękuję. :) Wysłałam swoje CV.

Pani

Czemu usowacie negatywne opinie Najpierw obiecujcie zatrudnienie dzwonicie aby zaprosić człowieka na pierwszy dzień a potem co blokujecie numer potecjialnego pracownika Bezczelność i brak szacunku Młode Panie które dzwonią szczerze za dużo niewiedza ...o co tam u Was chodzi ....liczyłam że moja opinia będzie o Was pozytywna ...pomyliłam się

@Pani

Wcześniejsza opinia dodana przez Panią nie została usunięta. Udzieliliśmy też odpowiedzi na przesłany przez Panią komentarz. Prosimy o zapoznanie się z naszą odpowiedzią i kontakt - na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie zaistniałej sytuacji.

Pani

W tamtym tygodniu mialam przyjść na dzień zapoznawczy w czwartek Panie które dzwonia same niewiedza co i jak dzis jest sroda tel z którego było dzwonione jest już nie aktywny Po co dzwonicie do ludzi mówicie o pracy czl nastawia się a potem zostaje olany uwarzam że nie będąc i nie pracując opinie sobie juz wyrobiłam Was i w takich czasach jakie mamy chyba nie fer traktować Polaków w taki sposób

@Pani

Szanowna Pani, przepraszamy za niedogodności. Jeśli nadal jest Pani zainteresowana współpracą z naszą firmą, prosimy o przesłanie numeru kontaktowego pod adres rekrutacja@adamsgroup.pl. Skontaktujemy się z Panią i na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie tej sytuacji.

zigi

nowe hale stawiają, ludzi zatrudniają, roboty jest sporo, na akord naprawdę można zarobić, chyba że ktoś nie lubi sie przepracowac, ale jak chce to kasa na koniec miesiaca jest przyzwoita. jak sie czlowiek przyłoży to nikt sie nie czepa. u nas nowy dyrektor, wyglada ze sie zna, zmiany wprowadza, w dobrą stronę to idzie.

@zigi

Dziękujemy!

Nie polecam tej firmy, ponieważ grupa progres wystawiła jedną osobę do wiatru. I z dnia na dzień ta pani dowiedziała się że na danym stanowisku nie ma pracy. Czy faktycznie tak jest ?? Ludzie się nastawiają na pracę a tu takie coś.

xxx

Było minęło co ich wyróżnia układy i układziki plus całkowity brak szacunku dla pracownika

@xxx

Dziękujemy za opinię, nawet pomimo jej negatywnego wydźwięku. Jako firma staramy się wszystkich pracowników i kandydatów do pracy traktować z należytym szacunkiem. Jeśli chce Pan/Pani skontaktować się z nami w tej sprawie, prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

Marjan

Jestem po rozmowie. A tak na serio ile można wyciągnąć z tego akordu miesięcznie na tapicera?

Dortmunder
@Marjan

zależy jak się kto uwija, można liczyć tak 30 zł / godzinę.

@Marjan

Jeśli jest Pan zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl. Nasz zespół udzieli szczegółowych informacji :)

Krzysztof

Czytam te opinie i jesteście śmieszni (tak piszę o Was - dziale kadr, rekrutacji, kierownicy itp.). Dziwne, że każda odpowiedź albo negowana w stylu "konkurencja nie śpi' albo jaki wspaniały jest dział , jaka cudna pani kierownik. Ale trzeba oddać na kierowniczych stanowiskach albo blisko koryta może i jest fajnie a nawet na pewno. Cała reszta uważajcie, nie dajcie się omamić - nie znaczycie tam nic i nie liczycie sie jako podmiot. Też sie dałem nabrać. Mogłem juz na początku odpuścić po aroganckiej pani rekruterce ale później jak elokwentna i sympatyczna pani dyrektor zatarła wrażenie butnej pani katarzyny pomyślałem, że może miała gorszy dzien tylko. Wytrzymałem 3 miesiące pani dyrektor okazała się wilkiem w owczej skórze. Wytrzymałem 6 miesięcy. Po któtce: - człowiek nie liczy się tam - zarobki średnie - panują układy i układziki jak nie jesteś we właściwej to szukaj nowej pracy - jedna wielka fasada ale myslę że ci co mają się nachapać to się nachapią a reszta runie jak domek z kart

@Krzysztof

Przykro nam że ma Pan takie wspomnienia ze współpracy z naszą firmą. Wszystkie negatywne komentarze są przez nas weryfikowane. Na ich podstawie staramy się wyciągnąć wnioski, który ulepszą naszą organizację.

...
@Krzysztof

Wszytko się zgadza. Pani rekruterka arogancka wyśmiewająca innych ...

@...

Przykro nam to słyszeć. Zawsze przywiązujemy bardzo dużą wagę do profesjonalnego poprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli Pan/Pani chciałby przesłać szczegółowe informacje na temat tej konkretnej sytuacji, będziemy wdzięczni za kontakt bezpośredni z nami pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

Jerzy
@Krzysztof

oj jak bardzo blisko mi do tego. co tutaj ktos napisała. wierze ze wiesz co mowisz bo ja takiego zdania tez jestem

daria

Bardzo miła pani rekruterka, opowiada o wszystkim. Potem rozmowa z kierowniczką, pokazanie hali i miejsca pracy. Wszystko nowe, warunki na prawdę ok. Zaczynam we wrześniu.

zaintresowamy
@daria

A będziesz zatrudniony przez agencje na zlecenie? ile na reke 2000 zł mniej niz najnizsza ani zadnych dodatków urlopów , chorobowych przez dłuższy czas? jak wyszliście na wypłacie ci co już pracują cały miesiąc?

Wiktoria
@daria

A czy podczas rozmowy było mówione coś więcej o tych benefitach, a dokładniej o dofinansowaniach ZFŚS?

daria
@zaintresowamy

nie wiem o agencji, umowa o prace normalnie, badania robiłam, to Adams mnie zatrudnił

@Wiktoria

Dziękujemy za zainteresowanie. Środki w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych są przeznaczane na: - działalność sportowo-rekreacyjną (np. zwrot kosztów karnetów na basen, siłownię) - działalność kulturalno-oświatową (zwrot kosztów za bilety do kin, teatrów, na koncerty itp) - świadczenia o charakterze socjalno - rzeczowym (na przykład paczki na święta dla pracowników i ich dzieci) - bezzwrotne zapomogi z tytułu urodzenia dziecka, ślubu, zgonu członka najbliższej rodziny - pomoc rzeczowa i finansowa w szczególnych przypadkach losowych - w takich przypadkach wnioski są rozpatrywane indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych infromacji na ten temat, prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@adamsgroup.pl

Dziadek

Praca na akord wiadomo - ile zrobisz tyle zatrobisz czasem jak jest luźniejszy okres zdarzają się tarcia ale generalnie warunki w wiezkosci są ok

@Dziadek

Dziękujemy!

Dlaczego wykasowaliscie mój wpis co prawda o zleceniowce jest nieprawda że się zarobi mniej niż najniższą ,nie mają chętnych bo kto pojedzie na rozmowę dowiaduje się prawdy szkoda czasu

@Zainteresowany

Pana wpis zamieszczony w ubiegłym tygodniu jest widoczny. Usuwane są tylko wpisy niezgodne z regulaminem gowork.

Zostaw merytoryczną opinię o Adams Group - Kobyla Góra

• Jak się pracuje w Adams Group?

Zobacz opinie na temat firmy Adams Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adams Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adams Group?

Kandydaci do pracy w Adams Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adams Group