MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski

Opinie o MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski

Xxxxxxx

Na miejscu szefa w pierwszej kolejności to bym zwolnił brygadzistow sa to osoby kture niepowinny zajmować tak ważnych funkcji. Budują swoją władza elitę do której tylko nieliczni należą reszta to osoby rotacyjne kture jak by się starały to nigdy nie wejdą w to grono bo nie są kolegami że szkoły lub z podwórka a jak się narazisz to masz hmm sami sobie odp

stolarz_meblowy

Pracuję już dłuższy czas w tej Firmie. Ja widzę dużo nowych ludzi i wszyscy doświadczeni nadal pracują. Ludzie wiedzą że w Meblomaster kto się obija to w końcu wylatuje bo inni też chcą dobrze zarobić.

Są teraz oferty na wózki? Widzę zapytanie o nie a na necie pokazywały mi się trzy całkiem inne oferty. swoją drogą z jakich przyczyn nie są podawane w nich żadne widełki? dla przykładu ile teraz taki agent sprzedaży zarobi? pytam, bo widzę, że kogoś takiego szukają. Napisze mi ktoś jak w praktyce praca wygląda, bo mnie zaciekawiła?

Zmora Nowy wpis

Tak, są teraz potrzebni wózkowi na magazyn. Co do kasy - to ok 3500 uda się wyciągnąć jak oczywiście nie podpadniesz Pani kierownik

Kandydat Nowy wpis

Jakie są zarobki na stanowisku operator CNC lub operator wózka widłowego?

Zmora Nowy wpis
@Kandydat

Jako wózkowy, pracując w soboty można wyciągnąć ok 3500

Człowiek

Dalej nie ma odp co do pracy w weekendy? A czy ktoś mi wprost napisze jak pracuje się jako pomocnik i czy w ogóle warto? Widziałem ofertę z tamtego roku, dopiero zaczynam przygodę ze stolarstwem, dobrze będzie załapać się tutaj jako na pierwsze miejsce pracy? zarobki to minimalna czy jednak będzie więcej?

tomekvts

Hej, czy soboty i niedziele są pracujące czy wolne na stanowiskach produkcyjnych ?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski na stanowisko Konstruktor - Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Helena

no niby tak a właśnie szukają do siebie speca dokumentacji i jakości i teraz tak się zastanawiam czy w pewnym sensie to stanowisko nie jest połączone z tymi wspomnianymi reklamacjami, bo gdyby jakość była na 100% ok, to by było co reklamować? a orientuje się ktoś na jakie zarobki można się teraz nastawiać na tym stanowisku? pytam, bo ich nie podali

Helena

w zakresie obowiązków speca od zakupów jest wspieranie organizacji we wdrażaniu nowych projektów w obszarze łańcucha dostaw i zastanawiam się jak duży realny wpływ się na to ma jako jedyna osoba? jak liczny zespół w firmie podejmuje tutaj odnośnie tego decyzje ile osób się na niego składa?

Czy aktualnie są przyjęcia na stanowisko operator wózka widłowego ?

GOSIA

WITAM!MAM PYTANIE O WASZ PRODUKT SZAFKĘ NAD PRALKĘ 170×64.5×25KIEDYŚ BYŁY W SPRZEDAŻY W BIEDRONCE CZY FIRMA MOŻE WIE GDZIE MOGĘ KUPIĆ TAKĄ SZAFKĘ LUB CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ TĘ SZAFKĘ PROSTO OD WAS POZDRAWIAM!

Witam mam pytanie czy w firmie meblomaster szanują ludzi i czy przebierają ludźmi?

Jaka jest atmosfera w pracy na produkcji czy kierownictwo szanuje ludzi

Ile jest zmian w MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski?

Witam ile realnie można zarobić na poszczególnych stanowiskach?

Marian.

Dobra polska uczciwa firma - wczoraj napisakem reklamację dziś jest telefon od bardzo miłej Pani że przepraszają i już wysyłają właściwe zawiasy do szafki łazienkowej. Tak wszyscy powinni traktować klientów a błędy to rzecz ludzka nie robią ich ci co nic nie robią. Serdeczne dziękuję i życzę powodzenia w trudnym biznesie.

Marian.

Marian. 16.01.2022 19:14 Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 minuty. Kupiłem szafkę łazienkowa IAN 370842_2010 wykonana 07-100 WĘGRÓW ZELCE1 3A MEBLOMASTER pod umywalkę i są złe zawiasy środkowych drzwi nie można wyregulować zachodzą na szufladke i drzwi z lewej strony. Proszę o kontakt tel. 606800066 i rozwiązać tą sytuację.

Marian.

Marian 15.01.2022 17:47 Kupilem szafkę do łazienki pod umywalkę IAN370842_2010 NIE MOGE WYREGULOWAĆ DRZWI ZAWIASAMI

Marian

Kupilem szafkę do łazienki pod umywalkę IAN370842_2010 NIE MOGE WYREGULOWAĆ DRZWI ZAWIASAMI.

kaneta21

Nie rzetelną firmą. Wada produktu- po pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, przeciągają wysłanie wadliwych części. Nie polecam zakupów z tej firmy.

kaneta21
@kaneta21

Po 71 dniach od reklamacji przyszły poprawne części. Tylko trochę za późno, ale dobrze ze są ????

@kaneta21

Trochę się naczekałaś :D Dali w zamian jakieś gratisy w ramach przeprosin? Bo te 71 dni to jednak gruba przesada, wypadałoby coś dać...

Czy firma organizuje kurs na wózki widłowe?

@Kandydat

Czy ktoś z pracowników się wypowie?

Czy pracownicy MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie.. były próby spotkań integracyjnych, ale do wyboru dawali kasę i wszyscy chcieli kasę

Zostaw merytoryczną opinię o MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski - Węgrów

• Jak się pracuje w MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski?

Zobacz opinie na temat firmy MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski?

MEBLOMASTER Sp.J. Gryglas, Kraszewski