Opinie o Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j. w Węgrów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j. w Węgrów

Okleiniarka Nowy wpis

Witam. Mam bardzo duze doświadczenie jeżeli chodzi o okleiniarki jedno, dwustronę a także linie produkcyjne. Czy dostanę u Was prace? Nie ukrywam najbardziej chodzi mi o zarobki. Pozdrawiam i czekam na odp z Waszej strony.

Zuzanna Nowy wpis
@Okleiniarka

Znaczy jakie doświadczenie? No ciekawe, gdzieś widziałeś ofertę do nich że pytasz? Czy tak po prostu sam z siebie

Okleiniarka Nowy wpis
@Okleiniarka

Doświadczenie na maszynach Homag jednostronnych oraz liniach produkcyjnych. Napisane było to we wcześniejszym poście. Po prostu pytam czy byliby zainteresowani takim pracownikiem!? Pozdrawiam

Łukasz Nowy wpis

Witam czy w firmię meblocross przyjmujecie do pracy i na jakie stanowisko

Jak wygląda ścieżka awansu w Meblocross?

Meblocross

Dzień dobry, Ścieżka awansu jest wprost proporcjonalna do wkładu pracownika. Nie mamy zwyczaju utrzymywać pracowników czy to na niskich stawkach czy niższych szczeblach w sytuacji gdy warci są więcej. Wszystko w głowie, rękach pracownika... Zapraszam do złożenia swojej aplikacji o pracę.

Karol xxx

Tatologia trzy razy się zastanawiać trzeba żeby podjąć decyzję pracy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Raduś

Pamiętajcie o obowiązku meldowania się do Pana kierownika jak chcecie wyjść do łazienki. Prawdopodobne że i tak za wami poleci żeby zobaczyć co robisz .A jak palisz to 50zł kary .Patologia.

Elżbieta

Chciałabym się dowiedzieć coś na temat rekrutacji w firmie Meblocross. Czy firma aktualnie prowadzi rekrutację? Na jakie stanowisko? Jakie warunki proponuje firma swoim pracownikom? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Praca nie jest zła, jednak podstawowym minusem jest obowiązek przychodzenia w soboty oraz wielkie afery za nie przyjście. Nie dosc ze pracuje sie po 10 godzin dziennie to jeszcze do tego w każdą sobote na 2 zmiany. Nie musze chyba tlumaczyc jak to sie ma gdy jest lato i trzeba do 22 pracować w sobote. Za nie przyjscie pomimo zgloszenia dostaje sie 50 zl kary ! To jest cyrk co sie tam wyprawia

jarko

Witajcie. Zwiedziłem ostatnimi czasy wiele firm , aż w końcu trafiłem na te.. jedną i jedyną ;) a tak na serio to jest to dobra firma, z kasą w porządku. Wiele więcej do szczęścia raczej nie potrzeba ;)

aloj

Niestety konkurencja raczej oferuje lepsze warunki. Umowy śmieciowe, stawki niższe niż w innych firmach oraz zabieranie pracownikom a to za reklamacje a to za jakies normy, w których nikt nie wie o co chodzi i dziwnym trafem gdy jest dobry miesiac ludzie mają dużo godzin myślą że zarobią, okazuje sie ze nagle norma wychodzi slaba. No niestety jest kilka takich numerów, które nie wyjdą temu pracodawcy na dobre. Plusem jest to że praca jest lżejsza niż w innych firmach, atmosfera ogólnie też w miare, oraz sam szef jest wporządu, niestety zarobki odbiegają od innych firm.

jacuś

Pracujemy po 60 godzin w tygodniu(usunięte przez administratora) zł na miesiąc/, 10 godzin dziennie(usunięte przez administratora)

szaloy

potwierdzam słowa poprzednika. pracujemy dużo ale szef na nadgodziny dopłaca. czasem rzuci monetę czy stawkę powiększy. generalnie dobrze, dużo lepiej (usunięte przez administratora)

miras

pracujemy dużo godzin - nawet po 12 ale firma płaci nadgodziny i z tym nie jest żle - ogólnie dobrze sie pracuje -

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j. - Węgrów

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j.?

Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kościuszki 163
    07-100 Węgrów

Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j.