Opinie o Mebin Producent Mebli w Stobiecko Szlacheckie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mebin Producent Mebli. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mebin Producent Mebli na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mebin Producent Mebli w Stobiecko Szlacheckie

mk Nowy wpis

zakupiłem kolekcję MAGANDA do salonu. kilka lat temu, przywieźli wnieśli, zmontowali, wyregulowali zawiasy, słowem perfekt.... obecnie próby czasu nie wytrzymały zawiasy. napisałem info do serwisu (niekoniecznie z żądaniem wymiany po takim czasie. jakież moje zdziwienie gdy odpowiedź przyszła w 24h - prosimy o adres, wymienimy na nowe -. i mam nowe zawiasy!!!! absolutnie zarówno produkt jak i serwis na ŚWIATOWYM poziomie. niezdecydowanym polecam

inne Nowy wpis

W sieci wisi jeszcze oferta pracy dla głównego technologa. A mnie bardziej interesuje praca jako stolarz na produkcji. Z opinii niewiele się można dowiedzieć bo same od klientów. Może ktoś napisze jakie warunki pracy. Chodzi mi o wysokość pensji i premie. Są dodatkowe pieniądze za wyniki? Ludzie są tak motywowani?

Rozczarowany Nowy wpis

Meble za 5000zl były bardziej twarde.niechlujstwo wykonania porażające. Miesiąc użytkowania i już są widoczne odpryski lakieru. Przeplacone!!!.Nie kupisz nie doznasz.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mebin Producent Mebli? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Izabela

Meble Mebin. Wytrzymały tylko 2 lata, tyle ile wynosi gwarancja. Po tym okresie odbarwiły się i zaczął schodzić lakier. Nie polecam

Gintaro

Nie polecam!! Bardzo nieprofesjonalna obsługa. Zamawialiśmy krzesła 6 tygodni temu (w sklepie uzyskałam odpowiedz ze tyle się czeka mniej) dzwoniąc po określonym czasie usłyszałam ze przedstawiciel zapomniał o naszym zamówieniu i krzesła mogą dotrzeć za kolejne 8 tygodni.. po 6 tygodniach czekania zostaliśmy bez krzeseł.. gdybym nie zadzwoniła do sklepu co z moim zamówieniem mogłabym czekać w nieskończoność ;)

Klient rozczarowany

Meble na pierwszy rzut bardzo ładne ale za tą cenę powinny być lepiej wykonane, niedociągnięcia widoczne po wnikliwym przygladnieciu. Cena bardzo wygórowana co do wykonania????

Nie polecam mebli z tej firmy, za tak wysoką cenę są słabej jakości. Kupiona sypialnia ,boczne brzegi sypialni są nie z litego drewna co podczas pracy materaca skutkuje odklejeniem fornieru i ubytkami. Krzesła kupione do salonu polakierowane lakierem nie odpornym na promienie UV słońca, widoczne przebarwienia . Proszę przemyśleć zakup mebli od tego producenta, gdyż jakość wykonania nie jest adekwatna do ceny.

alex

Kupiłam komplet mebli z kolekcji RIVA( 2 witrynki, barek i szafka rtv). W sklepie meble wyglądały na wykonane starannie. Do mnie przyjechały w stanie pozostającym wiele do życzenia. ścianki boczne witrynek wykonane niedokładnie szczególnie w jednej z ostrymi krawędziami i nie domalowanymi miejscami. Drzwiczki z samodomykaczami żle działają.Meble nie są warte pieniędzy ,które zapłaciłam

Wolf

Chyba coś niedobrego dzieje się w firmie MEBIN. Pod koniec 2015r kupiłem stół CORINO II i 6 krzeseł. Piękne, solidne, wysoka jakość, wygodne i nic tylko chwalić. W tym roku dokupiłem 4 krzesła do kompletu - droższe prawie 20%, chudsze (stelaż chudszy o ok 0,5cm) i najważniejsze - sprawia wrażenie wykonanego w innej firmie - lakier położony na jakieś brudy - plamy które wyraźnie czuć pod palcem. Spód krzeseł wykonany jakby ktoś byle kawałkiem nieoszlifowanego drzewa na siłę wbijał jako zastrzały, by się nie rozeszło. Nogi i spód w wielu miejscach niepolakierowany, wychodzą drzazgi. Czuć chropowatą powierzchnię lakieru. Ogólnie słabo. Dodatkowo kupiłem łóżko i szafki nocne - Corino - wygląda ślicznie i solidnie, ale w kilku miejscach uszkodzone. Lakier zobaczymy jak się będzie zachowywał. Póki co ok - pojemnik na pościel słabej jakości, cieniutka dykta spod skrzyni. Ale póki co się nie czepiam. Są drobniutkie elementy, które mogły by być lepiej wykończone. Jeden z elementów łóżka - deska boczna była uszkodzona. Czekam teraz na odpowiedź w kwestii złożonej reklamacji. Póki co minęło 14 dni - może odpowiedzą. Jak tylko otrzymam odpowiedź podzielę się z opinią

No5

Wiesz co, no ja Ci chcę powiedzieć, ze to ogólnie jest serwis pracy i nie do końca tutaj jest miejsce na narzekanie na to jakie są meble i kto je i gdzie składał, moim zdaniem to warto powiedzieć sobie, jakie mają umowy, lub akie zmiany i ile trwają.

Bary

Szkoda, że nie mogę dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy mebli MEBIN. Zakupiliśmy komplet MAGANDA. Odnoszę wrażenie, że ten komplet był robiony w kilku miejscach i ci co to składali nie do końca wiedzieli , że składają meble do kompletu. Jak na cenę mebli sporo drobnych niedoróbek. Różne blaty jeden mniej drugi bardziej szorstki. Różny fornir na górach witryn. Jeden wykończony na gładko, kolejne szorstkie i trudno kurze pościerać ( to chyba nie jakaś nowina, że kurze się z mebli ściera). Różna barwa. Na jednej widoczne wkręty mocowania, w kolejnej zastosowano widocznie inną technologię bo wkrętów nie widać. Tylne płyty w witrynach po trzech dniach się wyprężyły tak, że wszystkie lampy led podświetlające półki, spadły ( Wilgotność w mieszkaniu zgodnie z zaleceniem producenta) Oczywiście podczas reklamacji stwierdzono, że to wszystko jest w normie. Nic na to nie można poradzić. ..... Owszem, meble wyglądają bardzo ładnie. Informacja dla kupujących : Ponieważ klient nie ma możliwości obejrzenia mebli przed zakupem (dostarczane są już zmontowane) warto może ustalić, aby przedstawiciel firmy był przy rozpakowaniu i odbiorze mebli. Oczywiście powodów do rozpaczy nie ma, ale jak się kupuje meble za 14 tys. chciało by się aby wszystko było ok. Reasumując jakość do ceny na minus niestety. Firmie życzę jak najlepiej. Podnieście nieco poziom końcowej kontroli jakości. Nie można wychodzić z założenia, że jak już meble u klienta to po sprawie.

nik

Tyle lat pracowałeś i jakoś tak źle Ci nie było, a jak się zwolniłeś lub Ciebie zwolnili to wszystko jest złe. Ja kogoś takiego bym zwolnił gdybym usłyszał że o poprzednim miejscu pracy mówi tylko źle.

Bodzio
@nik

A skad wiesz ze zle mu nie bylo moze bylo zle ale jak ktos robi tyle lat to ciezko sie zwolnic i tymbardziej ze widzisz jak jest z praca..dobrze pisze i moze o kolejnym pracodawcy nie bedzie juz musial tylko zle pisac.

@Bodzio

Mówi prawdę wiem bo też tam pracowałem

enjot

Proszę Państwa odwołuję te negatywne opinie, które zamieściłem powyżej!!!!!!. Wszystko się wyjaśniło i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że do firmy MEBIN nie można mieć zastrzeżeń. A nieporozumienie wynikło z tego, że meble otrzymałem złożone w całości i tam powstało pewne niedopatrzenie, które miało później wpływ na moją błędną opinie i zdenerwowanie. Reasumując- serwis się pojawił, usunął usterkę i poinstruował z czego wynikają moje negatywne uwagi.W związku z powyższym nie pozostaje mi nic innego jak odwołać wszystkie negatywne uwagi i przeprosić producenta za zachowanie. Byłem faktycznie zdenerwowany, ale niepotrzebnie, gdyż wina producenta była minimalna, a prawie żadna. I tak to jest z tym internetem. Głupot można napisać, opinie zepsuć i to bezpodstawnie. Ale ważne jest też to, że człowieka powinno stać na przyznanie się do błedu, co czynie i jeszcze raz przepraszam za pochopne uwagi.

enjot

W dniu 09.12. br. wysłałem faks do firmy z wezwaniem do usunięcia usterek. Do dzisiaj nikt nawet nie zadzwonił. SKANDAL.Ale jeżeli wypuszcza się buble w takiej ilości to serwis musi jeździć po całym kraju i to naprawiać. A reklama firmy MEBIN ? Jakość!!!!!!!!No to mamy jakość. Czekam dalej. Opowiem Państwu jaki był dalszy efekt dbania o klienta przez firme MEBIN.Zwłaszcza, że moje pieniądze są już w ich obrocie. Enjot.

rademenes

Zakupiłem meble z Kolekcji Rossano i jestem bardzo zadowolony. Meble widziałem raz i zdecydowałem się na zakup w salonie W Świdnicy. Zarówno obsługa u dystrybutora, jak i producenta super. Nie obyło się bez drobnej reklamacji, ale serwis bardzo kompetentny. Bardzo polecam. Szkoda tylko, że w sklepach są tylko poszczególne elementy kolekcji. Ja kupowałem u dystrybutora i jestem zadowolony. Znam wady i zalety mebli z drewna.

kecaj

meble bardzo fajne ładne co do reklamacji czy wymiany bo niezgodne z katalogiem to w starym prl-u klient mial jakies prawa u tej firmy nie ma sie zadnych poprostu zero i z tego powodu frima jest nierzetelna i jej poziom jest bardzo obnizony

Aga

bardzo dobra jakość mebli , ludzie kompetentni , obsługa na wysokim poziomie

Ada

muszę przyznać, że jestem zaskoczona kompetencją sprzedawców, panie miłe, uśmiechnięte i przede wszystkim kompetentne,to sama przyjemność kupować w Mebinie

Anka

bardzo ciekawe wzory mebli, można powiedzieć, że nie powielane , widać że idą swoją drogą

Zostaw merytoryczną opinię o Mebin Producent Mebli - Stobiecko Szlacheckie

Mebin Producent Mebli