Mebin Producent Mebli

Stobiecko Szlacheckie

Opinie o Mebin Producent Mebli

Dominika

@Wolf od Twojego postu minęło już parę miesięcy. Możesz podzielić się informacją jak sprawa się rozwiązała? Dla potencjalnych klientów takie wiadomości są bardzo ważne, czasem nawet ludzie uzależniają od czegoś takiego swój własny zakup.

Wolf

Chyba coś niedobrego dzieje się w firmie MEBIN. Pod koniec 2015r kupiłem stół CORINO II i 6 krzeseł. Piękne, solidne, wysoka jakość, wygodne i nic tylko chwalić. W tym roku dokupiłem 4 krzesła do kompletu - droższe prawie 20%, chudsze (stelaż chudszy o ok 0,5cm) i najważniejsze - sprawia wrażenie wykonanego w innej firmie - lakier położony na jakieś brudy - plamy które wyraźnie czuć pod palcem. Spód krzeseł wykonany jakby ktoś byle kawałkiem nieoszlifowanego drzewa na siłę wbijał jako zastrzały, by się nie rozeszło. Nogi i spód w wielu miejscach niepolakierowany, wychodzą drzazgi. Czuć chropowatą powierzchnię lakieru. Ogólnie słabo. Dodatkowo kupiłem łóżko i szafki nocne - Corino - wygląda ślicznie i solidnie, ale w kilku miejscach uszkodzone. Lakier zobaczymy jak się będzie zachowywał. Póki co ok - pojemnik na pościel słabej jakości, cieniutka dykta spod skrzyni. Ale póki co się nie czepiam. Są drobniutkie elementy, które mogły by być lepiej wykończone. Jeden z elementów łóżka - deska boczna była uszkodzona. Czekam teraz na odpowiedź w kwestii złożonej reklamacji. Póki co minęło 14 dni - może odpowiedzą. Jak tylko otrzymam odpowiedź podzielę się z opinią

No5

Wiesz co, no ja Ci chcę powiedzieć, ze to ogólnie jest serwis pracy i nie do końca tutaj jest miejsce na narzekanie na to jakie są meble i kto je i gdzie składał, moim zdaniem to warto powiedzieć sobie, jakie mają umowy, lub akie zmiany i ile trwają.

Bary

Szkoda, że nie mogę dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy mebli MEBIN. Zakupiliśmy komplet MAGANDA. Odnoszę wrażenie, że ten komplet był robiony w kilku miejscach i ci co to składali nie do końca wiedzieli , że składają meble do kompletu. Jak na cenę mebli sporo drobnych niedoróbek. Różne blaty jeden mniej drugi bardziej szorstki. Różny fornir na górach witryn. Jeden wykończony na gładko, kolejne szorstkie i trudno kurze pościerać ( to chyba nie jakaś nowina, że kurze się z mebli ściera). Różna barwa. Na jednej widoczne wkręty mocowania, w kolejnej zastosowano widocznie inną technologię bo wkrętów nie widać. Tylne płyty w witrynach po trzech dniach się wyprężyły tak, że wszystkie lampy led podświetlające półki, spadły ( Wilgotność w mieszkaniu zgodnie z zaleceniem producenta) Oczywiście podczas reklamacji stwierdzono, że to wszystko jest w normie. Nic na to nie można poradzić. ..... Owszem, meble wyglądają bardzo ładnie. Informacja dla kupujących : Ponieważ klient nie ma możliwości obejrzenia mebli przed zakupem (dostarczane są już zmontowane) warto może ustalić, aby przedstawiciel firmy był przy rozpakowaniu i odbiorze mebli. Oczywiście powodów do rozpaczy nie ma, ale jak się kupuje meble za 14 tys. chciało by się aby wszystko było ok. Reasumując jakość do ceny na minus niestety. Firmie życzę jak najlepiej. Podnieście nieco poziom końcowej kontroli jakości. Nie można wychodzić z założenia, że jak już meble u klienta to po sprawie.

nik

Tyle lat pracowałeś i jakoś tak źle Ci nie było, a jak się zwolniłeś lub Ciebie zwolnili to wszystko jest złe. Ja kogoś takiego bym zwolnił gdybym usłyszał że o poprzednim miejscu pracy mówi tylko źle.

Bodzio
@nik 08.02.2015 12:55

A skad wiesz ze zle mu nie bylo moze bylo zle ale jak ktos robi tyle lat to ciezko sie zwolnic i tymbardziej ze widzisz jak jest z praca..dobrze pisze i moze o kolejnym pracodawcy nie bedzie juz musial tylko zle pisac.

@Bodzio 17.02.2015 22:38

Mówi prawdę wiem bo też tam pracowałem

enjot

Proszę Państwa odwołuję te negatywne opinie, które zamieściłem powyżej!!!!!!. Wszystko się wyjaśniło i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że do firmy MEBIN nie można mieć zastrzeżeń. A nieporozumienie wynikło z tego, że meble otrzymałem złożone w całości i tam powstało pewne niedopatrzenie, które miało później wpływ na moją błędną opinie i zdenerwowanie. Reasumując- serwis się pojawił, usunął usterkę i poinstruował z czego wynikają moje negatywne uwagi.W związku z powyższym nie pozostaje mi nic innego jak odwołać wszystkie negatywne uwagi i przeprosić producenta za zachowanie. Byłem faktycznie zdenerwowany, ale niepotrzebnie, gdyż wina producenta była minimalna, a prawie żadna. I tak to jest z tym internetem. Głupot można napisać, opinie zepsuć i to bezpodstawnie. Ale ważne jest też to, że człowieka powinno stać na przyznanie się do błedu, co czynie i jeszcze raz przepraszam za pochopne uwagi.

enjot

W dniu 09.12. br. wysłałem faks do firmy z wezwaniem do usunięcia usterek. Do dzisiaj nikt nawet nie zadzwonił. SKANDAL.Ale jeżeli wypuszcza się buble w takiej ilości to serwis musi jeździć po całym kraju i to naprawiać. A reklama firmy MEBIN ? Jakość!!!!!!!!No to mamy jakość. Czekam dalej. Opowiem Państwu jaki był dalszy efekt dbania o klienta przez firme MEBIN.Zwłaszcza, że moje pieniądze są już w ich obrocie. Enjot.

rademenes

Zakupiłem meble z Kolekcji Rossano i jestem bardzo zadowolony. Meble widziałem raz i zdecydowałem się na zakup w salonie W Świdnicy. Zarówno obsługa u dystrybutora, jak i producenta super. Nie obyło się bez drobnej reklamacji, ale serwis bardzo kompetentny. Bardzo polecam. Szkoda tylko, że w sklepach są tylko poszczególne elementy kolekcji. Ja kupowałem u dystrybutora i jestem zadowolony. Znam wady i zalety mebli z drewna.

kecaj

meble bardzo fajne ładne co do reklamacji czy wymiany bo niezgodne z katalogiem to w starym prl-u klient mial jakies prawa u tej firmy nie ma sie zadnych poprostu zero i z tego powodu frima jest nierzetelna i jej poziom jest bardzo obnizony

Aga

bardzo dobra jakość mebli , ludzie kompetentni , obsługa na wysokim poziomie

Ada

muszę przyznać, że jestem zaskoczona kompetencją sprzedawców, panie miłe, uśmiechnięte i przede wszystkim kompetentne,to sama przyjemność kupować w Mebinie

Anka

bardzo ciekawe wzory mebli, można powiedzieć, że nie powielane , widać że idą swoją drogą

Ewka

Miła obsługa, chętna do pomocy, meble bardzo dobre jakościowo, dostawa w terminie. Polecam.

Zadowolona

Bardzo dobra obsługa duży wybór od nowoczesnych po stylowe. Mają jadalnie, sypialnie, kuchnie, super jakość-meble na lata.

Jan

Też jestem szczęśliwym posiadaczem mebli od nich i mogę śmiało stwierdzić, że to był świetny wybór.

@Jan 03.03.2013 22:15

Niestety moja opinie nie może być tak pozytywna jak poprzednie. Również dokonałem zakupu mebli CORINO. Ekspozycja w sklepie wykonana była bez zarzutów. Po zakupie i złożeniu mebli w domu wyszły niedoróbki i to bardzo widoczne. Uważam, że przy takiej cenie za meble powinni posiadać w zakładzie kontrole jakości i mebel nie powinien zostać wysłany do klienta z takimi błędami. I jak już ktoś się wypowiedział wcześniej: na serwis dłuuuuugo trzeba czekać. W tej cenie takie błędy są niedopuszczalne. Chyba, że serwis jeździ za meblami do klientów.

ania

owszem mebelki super polecam, ale co do reklamacji to bardzo ciężko się z nimi dogadać raz mówią że tak a za miesięc jak przyjeżdzają do reklamacji to już całkiem inna gadka.

Ewa

Zgadzam się z Wami Mebin to bardzo rzetelna firma. Ludzie są mili i zawsze chętni do pomocy. Mam od nich umeblowany prawie cały dom i jestem bardzo zadowolona. Mebelki super jakość. Zdecydowanie polecam.

ASIA

Zgadzam się. Super firma super ludzie bardzo kompetentni. Firma bardzo poukładana.

Zostaw opinię o Mebin Producent Mebli - Stobiecko Szlacheckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebin Producent Mebli