Opinie o Dariusz Placzyński Meble Produkcja i Usługi w Radomsko

Dariusz Placzyński Meble Produkcja i Usługi
5 2 11 5 1
Paulina Sitarek Nowy wpis

Firma zdecydowanie godna polecenia !!! Na Pana Darka trafiliśmy poszukując stolarza, który wykona dla nas zabudowę kuchenną do pierwszych własnych czterech kątów. Odwiedziliśmy X salonów meblowych, od „sieciówek” po mniejsze studia, jednak nie znaleźliśmy oferty dla siebie – oferty mebli na wymiar, które okazywały się meblami modułowymi z montażem własnym, bardzo wysokie ceny - zupełnie nie idące w parze z jakością, ukryte koszta, terminy realizacji sięgające kilku miesięcy itd. sprawiły, że już prawie straciliśmy nadzieję na to, że do pierwszego mieszkania uda nam się kupić coś co choć trochę spełni nasze oczekiwania. Przypomniało nam się jednak, że widzieliśmy kiedyś na giełdzie „Kuchnie Radomsko” i były to meble kuchenne, które były zbliżone do tego czego szukamy. „Odwiedziliśmy” przy okazji wszystkich obecnych na giełdzie stolarzy, jednak odczucia mieliśmy jak po wcześniejszych wizytach w salonach meblowych. Dopiero rozmawiając z Panem Darkiem wiedzieliśmy, że trafiliśmy pod właściwy adres ! Meble kuchenne wykonane zgodnie z oczekiwaniami – idealnie na wymiar (pomiary wykonywane 3-krotnie gdyż byliśmy w trakcie generalnego remontu); pomoc w znalezieniu optymalnych, funkcjonalnych rozwiązań podczas projektowania, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz wykończenia , termin realizacji zgodny z umową a także atrakcyjna cena sprawiają, że zdecydowanie z czystym sumieniem możemy polecić usługi stolarskie firmy Pana Darka ! Kuchnia ostatecznie przerosła nasze wyobrażenia i zdecydowanie będzie ulubionym miejscem w całym mieszkaniu (naszym i naszych gości, bo nie tylko my jesteśmy zachwyceni) ! Polecamy i dziękujemy.

Julek Nowy wpis

Czy firma przyjmuje na praktyki osoby z zawodówki? Będę musiał odbyć swoje od kwietnia i szukam miejsca gdzie mogę ćwiczyć stolarkę.

Aga Nowy wpis

Zamówiliśmy z mężem meble kuchenne w firmie Placzyński ponad pół roku temu. Wszystko odbyło się w miarę terminowo i jesteśmy zadowoleni z ich wykonania. Teraz będziemy zamawiać jeszcze komodę. Mamy nadzieję, że wszystko też będzie ok.

Tak2Nie
Jeremi Nowy wpis

Zastanawiam się czy tak dobrze się pracuje i dlatego nie zaglądacie na to forum?

Ranking
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.

Jak ze studentami w Dariusz Placzyński Meble Produkcja i Usługi? Chętnie zatrudniają?

anonymous

Ostrzegam przed tym (usunięte przez administratora) Naciąga ceną usługi bierze zaliczkę obiecuje szbki termin wykonania i znika Na telefon nie odpowiada Moim zdaniem(usunięte przez administratora)

Tak40Nie
Anonym

Powinniśmy wszyscy (usunięte przez administratora) zgłosić go na policję i do urzędu skarbowego. Ma bezczelność jeszcze straszyć.

Tak31Nie
Oszukana

(usunięte przez administratora) - NIE KUPUJCIE NICZEGO. Nie wystawia rachunków... oszukuje nie tylko klientów ale również Państwo i wszystkich podatników

Tak30Nie
Klient2

Człowiek niesłowny. Brak terminowości. Meble tragedia. Kontakt zerowy. Miły tylko w momencie naciągania na meble i pobierania zaliczki.

Tak34Nie
Gutek

(usunięte przez administratora) Nie polecam usług tej firmy. (usunięte przez administratora)

Tak29Nie
Kasia

Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem (usunięte przez administratora) meble po ekspertyzie grożą zawaleniu. Nie wystawia faktur żeby uniknąć płacenia podatków. Masa negatywniych komentarzy zginęła z internetu

Tak44Nie

Zostaw opinię o Dariusz Placzyński Meble Produkcja i Usługi - Radomsko

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie